Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

+40
Batista
Johny Bravo
country girl
crni labud
Komsinica
furija
Vukota
Sinaj
Strelac
Marea
Admin
djavolica
Loreal
Time
Evgenija
carsamuilo
Debilko
laza
Vrdalama
Fi Pi
Nova clanica
slavena
Hipi
Mastifal
Prince
Dotore
inspy
Johnny-Azra
Orhideja
Snowflake
svejedno
Bass
shondononda
RINGE
Cleopatra
Lila
digitalmandrak
Fristajlo
Dragana
Avramova
44 posters

Strana 20 od 44 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Sledeći

Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dotore Sre Nov 10, 2010 11:33 am

Znam ja da se covek moze provesti dobro i bez ''narodnjaka''. Ali, ako ih neko, vecina pusta na tim ''pijanim zurkama'', sta pa fali da se ''pusti'' i neki narodnjak, hoce li nekome otpasti usi od toga? Svet ce da se srusi?

Jok, ali ja ih puštati neću kad pravim žurku, pa nek me pijani cecini obožavaoci flašama gađaju. :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Ako neko slusa npr: Zeljka Joksimovica i celu tu ''bulumentu'' oko njega, opet slusa narodnjake, samo da to ne zna. Ako slusa industrijsku muziku u pop- fazonu, ''narodnjachi'' do besvesti, samo toga nije svestan. ''Bijelo dugme'' i sve njegove '''muzicke pritoke''- narodnjaci... ''Narodnjaci'' su svuda oko nas. Samo sto su sebi nadenuli drugacija imena.

Potpuno sam saglasan, slušaću Miroslava Ilića ali željka neću, jer je arhidžiber

''Strana muzika'' ne postoji, postoji muzika kao umetnost ili nesto drugo, trece, nesto sto ti kao individui prija ili ne prija usima za slusanje.
Svako ima svoje afinitete.

Nemoj pogrešno da me shvatiš, ali izvukla si iz konteksta kad se radi o Azri i Pušenju. Ja ne želim spontane zagrljaje uz 39,2, i razbijanje flaša o glavu.

U miru svoje sobe slušaću ono što mi najviše prija, samo kažem redosled koji ne želim da se dogodi kad ja nešto organizujem. Je li mi zabranjeno da to ne želim?
Ako jeste odo' sad da pustim Cecu da mi roka sve u šesn'es' :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sre Nov 10, 2010 11:36 am

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 2214231980 Cecu, pa u sobu.....
Ma, tvoja zurka- tvoja stvar! Smile

U miru svoje sobe slusam svasta. Cecu tesko Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4022889699 , ne volim biti sa njom ''nasamo'', bezveze je.
Jednom sam u drustvu Smile poslusala ceo njen album, onaj sa bas tom ''temeraturom''i ''grome moj'', a vi me sad kamenujte ovde!
Cak ponekada cupkam nogom dok to sto peva prozuji pored mene, ubijte me!

:cyclops: :queen: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 2531996303 :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Sre Nov 10, 2010 11:48 am

Divlja :: Znam ja da se covek moze provesti dobro i bez ''narodnjaka''. Ali, ako ih neko, vecina pusta na tim ''pijanim zurkama'', sta pa fali da se ''pusti'' i neki narodnjak, hoce li nekome otpasti usi od toga? Svet ce da se srusi?

Naprotiv, na takvim žurkama su neophodni ali NARODNJACI- MUZIKA, a ne nešto što je za deponiju.

Svakako, valja znati kada pustiti Tomu Zdravkovića, Lole, Harisa iz doba "Sar e Roma", kada lucidnog Tozovca i "Jesen u mom sokaku". (Uzgred, s Tozovcem sam jednom bila u društvu kada mi je ponudio da mezimo kuvanu teleću glavu. I sada mi se prebacuje da sam Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 2531996303 a ja sam uživala u dogadjaju koji ću opisati na nekoj temi za koji minut ako me neko ne spreči. :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Rock je mrtav, to znaju oni koji se bave muzikom danas. Mogu da se slusaju stare stvari, a '' No smoking orkestra'' iliti ''Pusenje'' je nas malobrojni kvalitet, pa zato ne odbacuj sto valja Burla.

Divljakušo draga moja, Rock Is NOT dead

Postarali se majstori da postane besmrtan.

Vaša,

Dete cveća Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 1666717886

P.S. Sablasni neveni smo svi mi, i oni koji ćute i oni koji se bore. Sablasno, sablasno, sablasno je sve...ali nije "zeleno, zeleno, zeleno je sve...."

Da, da, udje mi u glavu pre neku godinu baš ova pesma dok sam čekala u redu za deficitarnu robu. Mora da je bilo mleko u prahu za decu jer drugo ništa nisam čekala.

Tada sam pušila najbolji ronhill 100 S (crna kutija) bolji od danhila i nema ga više, ne traže ili ne daju.

Odoh Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3642151539 ... mali mrav, mali mrav.. ušo mi u nedra... 👅 Ne vredi, stalno mi navire na usta.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sre Nov 10, 2010 11:53 am

Gde nadje ovoga mrava? Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4022889699

Cenzura ne valja!

A vi kako hocete.
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 1666717886
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dotore Sre Nov 10, 2010 12:35 pm

Divlja :: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 2214231980 Cecu, pa u sobu.....
Ma, tvoja zurka- tvoja stvar! Smile

U miru svoje sobe slusam svasta. Cecu tesko Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4022889699 , ne volim biti sa njom ''nasamo'', bezveze je.
Jednom sam u drustvu Smile poslusala ceo njen album, onaj sa bas tom ''temeraturom''i ''grome moj'', a vi me sad kamenujte ovde!
Cak ponekada cupkam nogom dok to sto peva prozuji pored mene, ubijte me!

:cyclops: :queen: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 2531996303 :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Ja pričam o sebi i iznosim stav da je ta Ceca kao kultorološki fenomen u stvari velika degradacija kulture ovog naroda, ništa više.

Moja žurka moja stvar, i kao što mene niko neće ubiti zbog moje žurke, neće ni tebe što cupkaš, samo će meni mozak ostati čist posle moje žurke, a posle 39.2-3 tebi neće baš biti najsjajnije naštimovane vijuge :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Dakle, hvala, ali ne hvala, neću da slušam cecu ako ne moram, a ako moram biće to pd dejstvom po kila prepečenice, ili džina + tonik + pivo+patos. I to kad idem kod nekaog ko mi je drag, pa baš moram d'ostanem do kraja.

Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sre Nov 10, 2010 12:48 pm

E, ti tako o mojim vijugama, a? :hulahop:

A ko ti kaze da moras da slusas Cecu? Ne moras. Samo ne sudi ostro onima koji je ''vijugaju''.
Evo, moj kolega Johnny ima i vijuge i slusa ponekada Cecu. Ja je cujem kada hocu, kao i on, nismo glupi, sta god neko mislio o nasem muzickom ukusu- nismo glupi.
Ili mislis da si ti pametniji od nas jer je eto nikada nisi slusao sa namerom?

Predrasude su cudo , sablasni neveni se njisu na vetru klisea. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 967931169
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Sre Nov 10, 2010 12:58 pm

Divlja :: Gde nadje ovoga mrava? Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4022889699

Cenzura ne valja!

A vi kako hocete.
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 1666717886

Sestro draga, pustio komšija mrava, odjekuje cela ulica, a meni krenuli porodjajni bolovi. Ceo dan muke moje a mali mrav odzvanja u glavi. Fenomen. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 341069712 Da li da popljujem tu pesmu ili da je proglasim za sopstvenu himnu jer, dok se mali mrav švrćkao po mojoj glavi, rodih ja svog prvenca. lepota Božija.

Rekoh ja, sablasni sam neven a kroz vene mi protiče madjarska rapsodijia na smenu sa klavirskim koncertom čajkovskog, Cepelinijma pa sve do tozovca i jeseni u mom sokaku.

Sada mi se prvenac smeje zbog malog mrava, a ja sam uz njega izbegla čak dva reza.

Razumeš ti mene, znam da razumeš.

Dolazak drugog je pratio Štulić i Flash. :krevetac:

Ma... život je čudo draga.

Odoh da otpevam jednu na vetru (ali ne i kiši), od Ibraima Ferera pa Besame mucho :galami:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sre Nov 10, 2010 1:03 pm

Ja tebe mmmmmmmmmm Av! Mucho.
''Mali mrav'' ti je pomogao da ne mislis na bolove u stomaku. Nisam znala da moze da se koristi i kao sedativ. :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919: Bolela te posle samo malo glava, jel'da?
Hvala komsiji koji nema muzickog ukusa! Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4022889699
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Sre Nov 10, 2010 1:22 pm

Divlja :: Hvala komsiji koji nema muzickog ukusa! Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4022889699

Ne budi tako rigorozna, pre neki dan mali mrav je zaista bio na mojim nedrima. Imam i svedoke. Tekstopisac ništa nije izmislio. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4242552882

Treće bih rodila uz Mocarta ali avaj, ne daju "mravi" :krevetac: :krevetac:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dotore Sre Nov 10, 2010 5:03 pm

Divlja ::E, ti tako o mojim vijugama, a? :hulahop:

A ko ti kaze da moras da slusas Cecu? Ne moras. Samo ne sudi ostro onima koji je ''vijugaju''.
Evo, moj kolega Johnny ima i vijuge i slusa ponekada Cecu. Ja je cujem kada hocu, kao i on, nismo glupi, sta god neko mislio o nasem muzickom ukusu- nismo glupi.
Ili mislis da si ti pametniji od nas jer je eto nikada nisi slusao sa namerom?

Predrasude su cudo , sablasni neveni se njisu na vetru klisea. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 967931169

Ja glupost nisam pomenuo, to što si je ti pronašla u mom postu nije moj problem.
Samo sam rekao da slušanje cece može loše da utiče na vijuge, i u pravu sam.
Lično ničiju pamet ne merim time koju muziku sluša,već po tome kako razmišlja, Osim toga nisam merodavan da sudim o nečijoj pameti, jerbo sam potpuno po tom pitanju nestručan.

Toliko o predrasudama Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4027700691 i ko ih ima, i ko na prvu loptu naleće da tura prs' u oko :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Čet Nov 11, 2010 1:40 am

Burla ::
slušanje cece može loše da utiče na vijuge, i u pravu sam.
Burla brate,potpuno si u pravu...Naše vijuge rade u pravcu turbo folka...Turbo folk nema predrasude..On se sluša opušteno..Što ono kažu,mozak na otavu i hebe ti se...Flašu nekog pića i samo nek piči...Dok za rok ipak treba imati kakve takve vijuge...Rok se ne sluša,rok se osjeća,on je u krvi...Rok proziva sve,od čistača ulica do akademika...Rok je filozofija revolta...Pobuna protiv sistema vladavine...Rok je u službi odbrane prava...On je međuljudski jezik i razumije se na isti način...Jednostavno bunt protiv čovječanstva...CECA je tu da malo skrene pažnju sa svakodnevnice...Slušajući CECU,HARISA,i ostale ćovjek odmara svoje vijuge ako pristupi pravilno pjesmama,jer pjesme zaista ne govore ni o čemu...Razlika je samo u glasu...Eto Burla brate,tako ja pristupam slušanju folka,turbo folka i popa..Za mene je sve to isti k***c drugo pakovanje...Sve jedno na drugo liči sem roka...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Čet Nov 11, 2010 7:41 am

Johnny-Azra ::
Burla ::
slušanje cece može loše da utiče na vijuge, i u pravu sam.
Burla brate,potpuno si u pravu...Naše vijuge rade u pravcu turbo folka...Turbo folk nema predrasude..On se sluša opušteno..Što ono kažu,mozak na otavu i hebe ti se...Flašu nekog pića i samo nek piči...Dok za rok ipak treba imati kakve takve vijuge...Rok se ne sluša,rok se osjeća,on je u krvi...Rok proziva sve,od čistača ulica do akademika...Rok je filozofija revolta...Pobuna protiv sistema vladavine...Rok je u službi odbrane prava...On je međuljudski jezik i razumije se na isti način...Jednostavno bunt protiv čovječanstva...CECA je tu da malo skrene pažnju sa svakodnevnice...Slušajući CECU,HARISA,i ostale ćovjek odmara svoje vijuge ako pristupi pravilno pjesmama,jer pjesme zaista ne govore ni o čemu...Razlika je samo u glasu...Eto Burla brate,tako ja pristupam slušanju folka,turbo folka i popa..Za mene je sve to isti k***c drugo pakovanje...Sve jedno na drugo liči sem roka...
Tako je moj kolega, tako je!
Ko razume rock, slusa ga srcem, srce mu bije u ritmu melodije slobode, a sloboda ne trpi zabrane !
Ni predrasude!

Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Čet Nov 11, 2010 7:59 am

Burla ::
Ja glupost nisam pomenuo, to što si je ti pronašla u mom postu nije moj problem.
Samo sam rekao da slušanje cece može loše da utiče na vijuge, i u pravu sam.
Lično ničiju pamet ne merim time koju muziku sluša,već po tome kako razmišlja, Osim toga nisam merodavan da sudim o nečijoj pameti, jerbo sam potpuno po tom pitanju nestručan.

Toliko o predrasudama Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4027700691 i ko ih ima, i ko na prvu loptu naleće da tura prs' u oko :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:
Ne , samo si pomenuo ''necije'' vijuge koje zbog slusanja Cece nece funkcionisati bas najbolje, jel' te, utice na vijuge- ''u pravi si''. Kako utice, kazes sam, nisi strucan da prosudis. Pa gde je onda problem?
Kako ga konstatujes kad kazes da nisi ni merodavan ni strucan?
Eto, opet sam se pronasla ovde Smile. Ni ja nisam strucna da zbog neke muzike sudim o necijem muzickom ukusu, ukoliko taj sto ga ''propitujem'' nije ogranicen kao pesacki prelaz pa slusa samo jednu vrstu muzike ceo zivot. Te ljude tek nista ne razumem. Strah, navika, panika? Sta li je to u pitanju? A da, istancani muzicki ukus. OK. Razumem.

Budite vi meni zivi, zdravi i slusajte sta hocete, opusteno batice i sekice, sve sto vam ne ubije vijuge, a ''Otava'' ih sigurno ne ubija, vremenom ih samo ojaca! Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 1189791610
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Čet Nov 11, 2010 1:47 pm

Burla :: Samo sam rekao da slušanje cece može loše da utiče na vijuge, i u pravu sam.

Jesi!

Osim toga nisam merodavan da sudim o nečijoj pameti, jerbo sam potpuno po tom pitanju nestručan.

Ko kaže da nisi merodavan? Meriš za sebe, šta ćeš više. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4242552882

P.S. "Ne govori o sebi suviše skromno, mogu ti drugi poverovati" Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3475579592

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dotore Čet Nov 11, 2010 2:09 pm

Kako ga konstatujes kad kazes da nisi ni merodavan ni strucan?

Iskustvenim putem. Meni je jako bitan tekst pesme koju slušam, muzika je za mene samo pratnja, koja naravno mora biti dobra, a kod Cece, Željka niti su dobri tekstovi(zaglupljuju) niti muzika, jašta i za to mogu da stavim ruku u vatru i dupe na usijanu ringlu.

Ukoliko mi neko peva gluposti, a ja to slušam mogu samo slušajući te gluposti da zaglupim i da otupim, pametniji biti neću!

Što se tiče moje merodavnosti, ja nisam ni psiholog ni psihijatar, te iz tog razloga ne pravim kategorije na glupe i pametne ukoliko ih dobro ne upoznam pa da mogu da im to i kažem, više bacam akcenat na druge osobine.

I šta god sam napisao o uticaju Cecine muzike, prevashodno sam mislio na svoje vijuge i svoju pamet.

Hvala, ak' neš nisi skužila ti piši opet :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Čet Nov 11, 2010 2:43 pm

@Burla
Sve sam skuzila. Sve pet - sest. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 1666717886 Sve O.K.
Ti si gluplji kada slusas Cecu, kada je ne slusas, bolje ti ide u zivotu..Oki-doki.

Meni je svejedno, ona na mene ne utice.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dotore Čet Nov 11, 2010 3:14 pm

Divlja ::@Burla
Sve sam skuzila. Sve pet - sest. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 1666717886 Sve O.K.
Ti si gluplji kada slusas Cecu, kada je ne slusas, bolje ti ide u zivotu..Oki-doki.

Meni je svejedno, ona na mene ne utice.

Ne opet nisi skontala, ne slušam Cecu, a ako bih je slušao zaglupeo bih, moj mozak tako reaguje na gluposti podsvesno

Ima li još nejasnoća :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Čet Nov 11, 2010 3:54 pm

Burla ::
Ima li još nejasnoća Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 74719
Pa, ima... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 894808
Meni nije jasno šta rade oni u Skupštini? Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 510826
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Čet Nov 11, 2010 4:07 pm

Divlja ::@Burla
Koleginice...Ne trudi se...Odvi CECU nek razvaljuje... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4027700691
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Čet Nov 11, 2010 9:57 pm

Johnny-Azra ::
Divlja ::@Burla
Koleginice...Ne trudi se...Odvi CECU nek razvaljuje... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 4027700691

Moram priznati kolega moj, da su mi ovi sto ne slusaju Cecu podsvesno fenomeni, oni tu njenu muziku ne slusaju usima vec je nekako drugacije konstatuju. Pazi molim te, ne slusaju nesto podsvesno?
Ne hvataju te frekvencije? Imaju culo sluha koje ne radi kao tvoje ili moje?
Meni je to tabularaza- k'o i onaj aparat sto ubija stetocine na odredjenim frekvencijama, ne cuje se nista, a insekti beze kad ga ukljucis, bice ipak da ga oni cuju, ne slusaju ga, ali ga cuju i beze. Kukavice. 🐷

Ko se boji Cece to nama, a @Burla? :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dotore Čet Nov 11, 2010 10:17 pm

@Divlja

Evo tresu mi se gaće :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Preporuka: samo pročitaj pažljivo šta sam napisao glede podsvesnog, ništa više.

Ja razumem vas što slušate Cecu, vaš izbor, volite takvo nešto, i ne zanima me da li je slušate ili jok i koji su vaši razlozi. Moji razlozi da ne slušam njeno tandrkanje su ti da mi se ta muzika ne dopada. Mora li mi se dopadati isto što i vama. Moram li razmišljati isto kao i vi? Mislim da ne moram.

Ne mogu da sednem i da pustim neku njenu pesmu. To je strašno, je li? Ja sam izopačen verovatno? Ok, možda i jesam, ostaću da smrdim u svojoj izopačenosti lišen "prosvetljenja" koje mi nudite.

Volim dobar tekst, tekst koji će da dočara emocije onoga ko je pisao, a ne da slušam tralala budale koje pevaju ni o čemu.

Hvala na (ne)razumevanju :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Čet Nov 11, 2010 10:26 pm

Ma, ko ti kaze da si izopacen? :bum:
Samo ''mi'' konstatujemo da neko ko cuje Cecine ''frekvencije'' takodje ne mora biti izopacen, moze mu biti sve u redu sa vijugama, i ne znaci da je ''arhidziber''. Kapiras?

U to ime:
Av draga moja, sva sam se najezila od pesme.

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 907769211
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 2191740389
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dotore Čet Nov 11, 2010 10:30 pm

Meni se čini da sam izraz arhidžiber upotrebio za Željka efendiju Joksimovića, jok za one koji slušaju Cecu, ajde proveri života ti , mene mrzi :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Čet Nov 11, 2010 11:07 pm

Divlja ::
Pa to ti kažem...Ne slušaju kao ti i ja ...Na njih utiče... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3835376317 ...Nego koleginice,ja misli da je oni slušaju,a mi čujemo samo...Razlika je moraš priznati ,velika... Very Happy
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Čet Nov 11, 2010 11:13 pm

Burla ::@Divlja

Evo tresu mi se gaće :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Preporuka: samo pročitaj pažljivo šta sam napisao glede podsvesnog, ništa više.

Ja razumem vas što slušate Cecu, vaš izbor, volite takvo nešto, i ne zanima me da li je slušate ili jok i koji su vaši razlozi. Moji razlozi da ne slušam njeno tandrkanje su ti da mi se ta muzika ne dopada. Mora li mi se dopadati isto što i vama. Moram li razmišljati isto kao i vi? Mislim da ne moram.

Ne mogu da sednem i da pustim neku njenu pesmu. To je strašno, je li? Ja sam izopačen verovatno? Ok, možda i jesam, ostaću da smrdim u svojoj izopačenosti lišen "prosvetljenja" koje mi nudite.

Volim dobar tekst, tekst koji će da dočara emocije onoga ko je pisao, a ne da slušam tralala budale koje pevaju ni o čemu.

Hvala na (ne)razumevanju :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3681966919:

Burla Burla...Ja mislio kresnulo sinovče,a ono ništa...Uzalud se ođe pisalo stranica i stranica,vidim ja fino....Al dobro,kresnuće jednog dana,iskreno se nadam... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 3726945182
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 20 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 44 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu