Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 15 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 15 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

+40
Batista
Johny Bravo
country girl
crni labud
Komsinica
furija
Vukota
Sinaj
Strelac
Marea
Admin
djavolica
Loreal
Time
Evgenija
carsamuilo
Debilko
laza
Vrdalama
Fi Pi
Nova clanica
slavena
Hipi
Mastifal
Prince
Dotore
inspy
Johnny-Azra
Orhideja
Snowflake
svejedno
Bass
shondononda
RINGE
Cleopatra
Lila
digitalmandrak
Fristajlo
Dragana
Avramova
44 posters

Strana 11 od 44 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Sledeći

Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dotore Pon Nov 01, 2010 9:50 pm

Johnny-Azra ::
Snowflake ::
Ja čitavo vrijeme pričam o tome,ali niko ništa...

To je sinovac bila ironija, ali ne bi ti to razumeo Grome moj :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 3681966919:
Dotore
Dotore
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 937
Datum upisa : 17.10.2010
Godina : 46

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Pon Nov 01, 2010 9:51 pm

Rekoh gore...bila svugdje, al sto kod nas ima....nema ni u Tanguziju....

ovdje ljudi POJEDINACNO na zalost ne postoje...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Hipi Pon Nov 01, 2010 10:03 pm

Fristajlo ::Kada svako ko vidi negativan uticaj "Ceca zraka" uzme sebi u barem labavu obavezu da barem jednoj osobi koju zna objasni koliko je to "štetno" i zaglupljujuće, i to i obavi, stvari će se pomeriti na bolje.

Veruj mi, nece ti reci "Jao, hvala sto si me prosvetlio!" :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 3681966919: Mnogi to znaju, ali valjda idu linijom manjeg otpora.
Hipi
Hipi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2044
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : ..so close, no matter how far...

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Pon Nov 01, 2010 10:12 pm

Zaboravih Orhici da odgovorim na post....ako su ti Talijani kako ti napisa blenuli u tebe, mora da su bili iz Barija jer tamo su zaista kao Romi svi, al ne znam koliko se razumijes u geografiju, Italija ima raznih ljudi Milano, Rim...Firenca Venecija,tu bi ti tesko prosla osim ako nebi opet srela nekoga iz Brindzija ili Barija....

i da dodam..Kusturica na ovu temu NE IDE NIKAKO....


Poslednji izmenio lucija dana Pon Nov 01, 2010 10:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Pon Nov 01, 2010 10:17 pm

Hipi ::
Veruj mi, nece ti reci "Jao, hvala sto si me prosvetlio!" Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 74719 Mnogi to znaju, ali valjda idu linijom manjeg otpora.
U tome i jeste problem, što mnogi ne shvataju da to ne treba da rade čekajući zahvalnost, nego iz osećanja dužnosti onoga u preimućstvu znanja. Na tome se zasniva ideja o edukaciji.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Hipi Pon Nov 01, 2010 10:29 pm

Ma dobro, slazem se, nisam bas mislila bukvalno da neko ocekuje zahvalnost :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 3681966919: Znas sta sam htela da kazem. Poenta je da ti njima tom edukacijom neces reci nista novo. Mnogi su svesni toga da je to cisto sranje, ali eto slusaju: jer je to sad in, jer je sveprisutno, jer te "zvezde" iskacu i iz frizidera, a cula sam i razlog tipa: "lako se pronadjemo u tim tekstovima, pevaju o temama koje su nama bliske." Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 3835376317
Hipi
Hipi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2044
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : ..so close, no matter how far...

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Pon Nov 01, 2010 10:48 pm

Hipi ::Ma dobro, slazem se, nisam bas mislila bukvalno da neko ocekuje zahvalnost Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 74719 Znas sta sam htela da kazem. Poenta je da ti njima tom edukacijom neces reci nista novo. Mnogi su svesni toga da je to cisto sranje, ali eto slusaju: jer je to sad in, jer je sveprisutno, jer te "zvezde" iskacu i iz frizidera, a cula sam i razlog tipa: "lako se pronadjemo u tim tekstovima, pevaju o temama koje su nama bliske." Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 790353
I do ovoga se došlo ponavljanjem; na isti način se treba i ukloniti. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 473429 Propaganda i antipropaganda.
S tim, što je lakše nešto loše prikazati lošim, nego isto to loše dobrim, zar ne?
lenjost je problem...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Hipi Pon Nov 01, 2010 10:55 pm

Jedan veeeeliki korak bi bio kada bi Sasa Popovic malo o'ladio sa svojih 365 Grand emisija... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 1369909122

Ja bih ovu temu nazvala "Uticaj "Sasa Popovic" zraka na sablasne nevene" :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 3681966919:
Hipi
Hipi
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2044
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : ..so close, no matter how far...

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od digitalmandrak Pon Nov 01, 2010 10:59 pm

Upravo tako,covek ih stanca k'o u fabrici,u svim bojama i velicinama Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 18102421
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Pon Nov 01, 2010 11:01 pm

Hipi ::Jedan veeeeliki korak bi bio kada bi Sasa Popovic malo o'ladio sa svojih 365 Grand emisija... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 707148

Ja bih ovu temu nazvala "Uticaj "Sasa Popovic" zraka na sablasne nevene" Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 74719
Ma, on je jedan osrednji muljator, nije on problem; onaj folirant Mitrović je "master- majnd", on vodi igru, i ko zna ko iza njega. O tome treba govoriti, razotkrivati i objašnjavati ljudima mehanizam te igre...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Orhideja Pon Nov 01, 2010 11:20 pm

lucija :: kod Nas upravo....
Kod nas je uvijek najgore, najlošije, najgori smo ljudi, nemamo kulture ni malo, razbacujemo smeće gdje stignemo itd. kako uopšte živimo da mi je znati, a danas su Svi sveti, veliki praznik, auta je more na ulicama , groblja su puna a većina je stranih tabli. Zašto dolaze, ok danas su ovde da obiđu groblja ali Božić, Uskrs pa što će svi ovde kad je ovde najgore?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Orhideja Pon Nov 01, 2010 11:28 pm

lucija ::Zaboravih Orhici da odgovorim na post....ako su ti Talijani kako ti napisa blenuli u tebe, mora da su bili iz Barija jer tamo su zaista kao Romi svi, al ne znam koliko se razumijes u geografiju, Italija ima raznih ljudi Milano, Rim...Firenca Venecija,tu bi ti tesko prosla osim ako nebi opet srela nekoga iz Brindzija ili Barija....

i da dodam..Kusturica na ovu temu ne ide nikako....
Ovde nije riječ o Ceci već o nekulturi, tema je kultura u medijima i šta je dovelo do opšteg šunda.
Možeš misliti ja nisam bila nikad u italiji i ja zaista ne znam da postoje ti gradovi tamo a ni ko tamo živi, geografija jel se to jede možda...nisam čak ni pismena, vidiš ne znam ni gdje ide veliko slovo a gdje tačka... mani me Luci Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 3642151539 odo ja večeras nisam za svađanje uopšte raspoložena, nažalost ti jesi što se mene tiče ostaješ uskraćena.

p.s. velika slova se smatraju vikanjem, molim sve članove da se pridržavaju Pravilnika foruma
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Pon Nov 01, 2010 11:48 pm

Burla ::
To je sinovac bila ironija, ali ne bi ti to razumeo Grome moj :Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 3681966919:
Pa s obzirom da niko nije reagovao na moju nazovi ironiju,nebih rekao da ja nisam razumio,nego vi ...Nemo se ljutiš,ali tako je ...Znaš kako,kasno pališ,Burla...To jest ,sinovac...Al nema veze ,sve je to u roku službe...Važno je da se spoje žice i da kresne nešto u glavi..Kad,nije bitno,al da kresne...Zato sinovac alat u ruke i kreši... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 2531996303


Poslednji izmenio Johnny-Azra dana Uto Nov 02, 2010 12:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Pon Nov 01, 2010 11:49 pm

lucija ::
i da dodam..Kusturica na ovu temu NE IDE NIKAKO....
Pa... dalo bi se diskutovati i o tome. Njegove "šarmantne " sage o Ciganima stvorile su u svetu privid da su ovde, među Srbima, oni nosioci kulturnog progresa. Njegov manirizam je naneo dosta štete, namerno ili nenamerno. Tako da to srozavanje i njemu ide na dušu, pomalo...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Uto Nov 02, 2010 12:17 am

Fristajlo ::
Tamburašu,da ti kažem nešto ...Kusturičino shvatanje ovih prostora malo se razlikuje od zapadnjačkog...Samo ga treba gledati sa prave tračke gledišta.. .Nepogrešiv je,ma koliko se on nama sviđao ili ne sviđao ......TO JE TAKO I NIKAKO DRUGAČIJE....Gori smo od CIGANA... .. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 4072609671


Poslednji izmenio Johnny-Azra dana Uto Nov 02, 2010 12:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Uto Nov 02, 2010 12:21 am

Johnny-Azra ::
Fristajlo ::
Tamburašu,da ti kažem nešto
Pomalo je zamorno da nam stalno objašnjavaš nešto što mi nismo razumeli pravilno.
Odmori se malo, popi' neku... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 638665
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Uto Nov 02, 2010 12:23 am

Johnny-Azra ::
Pa s obzirom da niko nije reagovao na moju nazovi ironiju,nebih rekao da ja nisam razumio,nego vi ...Nemo se ljutiš,ali tako je ...Znaš kako,kasno pališ,Burla...To jest ,sinovac...Al nema veze ,sve je to u roku službe...Važno je da se spoje žice i da kresne nešto u glavi..Kad .nije bitno al da kresne...Zato sinovac alat u ruke i kreši...

A da ti čoče malo ne preteruješ? Evo ja sam isto primetila da ti nisi post shvatio kao ironiju već zbilju. Šta si se odmah razgoropadio?

Što se Kusturice tiče: nikako ne bih degradirala njegov rad. Mislim da on to sjajno radi a to što se bavi Romima, pa šta? Razmišljam da ih doživljava kao ljude s puno duše i ništa više. Uostalom, Andergraund je tu i dovoljno dobro pokazuje da je Kusturica majstor svetskog ranga.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Uto Nov 02, 2010 12:28 am

Avramova ::
Mislim da on to sjajno radi a to što se bavi Romima, pa šta?
Ja mislim da je preterao sa tim; bilo je i nekih drugih tema za obradu, no, on je napipao zlatnu žilu na tome i nije se smirio dok nije namlatio i poslednji cent na tome, a uzgred od ove zemlje napravio nešto što ona svakako nije. Uostalom, i sam je to jednom rekao.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Uto Nov 02, 2010 12:30 am

Avramova ::
A da ti čoče malo ne preteruješ? Evo ja sam isto primetila da ti nisi post shvatio kao ironiju već zbilju. Šta si se odmah razgoropadio?
Čoče bre ,ko se razgoropadio,ja,bože sačuvaj ...Još manje da sam ovaj post shvatio ozbiljno...Ja onda definitino nebih bio normalan...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Uto Nov 02, 2010 12:34 am

Fristajlo ::
Oli ti platit po jednu ..a.. 🐷
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Uto Nov 02, 2010 12:35 am

Možda je preterao ali je dobro odradio, ali i stao sa tim. Romi žive svuda po svetu a matica im je Indija. Kako onda neko može i pomisliti da je Srbija zemlja gde je većinsko stanovništvo romsko. Ko tako misli, neka zna da je neznalica.

Da se vratim na Cecu koja je najmanje "kriva" što su je prozvali ikonom. Krivo je Ministarstvo kulture, uostalom cela država koja je dozvolila da se pink širi, da blještavim bojama omamljuje klince, a kada se klinci prime na sjaj i jadni glamur, onda je već sve kasno.

Kada bi se napravila ulična anketa, sigurna sam da bi veći procenat dece znalo za Cecu, a tek mali za hor Kolibri.


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Uto Nov 02, 2010 12:39 am

Fristajlo ::
Pomalo je zamorno da nam stalno objašnjavaš nešto što mi nismo razumeli pravilno.
Pa kad ne razmijete genijalce,što ću vam ja ...Ova zemlja je zemlja roma i njihovih običaja,jer da nije,nebi se dešavalo sve što se desilo...CECA,5 OKTOBAR,II SVJECKI RAT,IZDAJA,SEKULA DRLJREVIĆ,I JOŠ MNOGO TOGA....Jebi ga tamburašu,treba to sve priznati i krenutio dalje...Ko je kriv...Mi tamburašu,mi,i niko drugi...Narod....Nego da popijemo mi po jednu ..a ..Što misliš ti ....
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Uto Nov 02, 2010 12:40 am

Johnny-Azra ::
Oli ti platit po jednu ..a.. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 638665
Čuš, jednu; neću ni počinjati za jednu... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 638665
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Uto Nov 02, 2010 12:41 am

Johnny-Azra :: Čoče bre ,ko se razgoropadio,.

Pa ti. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 1369909122

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Uto Nov 02, 2010 12:43 am

Avramova ::Kako onda neko može i pomisliti da je Srbija zemlja gde je većinsko stanovništvo romsko. Ko tako misli, neka zna da je neznalica.
Cela SAD i 2 trećine sveta. Precenjuješ nivo obrazovanja i kulture onih koji su t gledali i gradili sliku o Srbiji, zemlji koju drže pod sankcijama i planiraju da malo bombarduju i rasparčavaju.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 11 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 44 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu