Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

+40
Batista
Johny Bravo
country girl
crni labud
Komsinica
furija
Vukota
Sinaj
Strelac
Marea
Admin
djavolica
Loreal
Time
Evgenija
carsamuilo
Debilko
laza
Vrdalama
Fi Pi
Nova clanica
slavena
Hipi
Mastifal
Prince
Dotore
inspy
Johnny-Azra
Orhideja
Snowflake
svejedno
Bass
shondononda
RINGE
Cleopatra
Lila
digitalmandrak
Fristajlo
Dragana
Avramova
44 posters

Strana 32 od 44 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći

Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Ned Nov 17, 2013 1:48 am

Marea :: evo nudim je i ja...Smile ,
no, jednom me cika Laza napao sto imam nesto protiv nje, pa sam s toga zavolela je...Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3681966919 , ali samo zato da bi i cika Laza mene zavoleo...da se razumemo...molicu lepo...Smile 
Ne voli laza Cecu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Ned Nov 17, 2013 1:49 am

U 4 minuta je ponudila svu svoju raskos licnosti... edukativan video Smile

Od odgovora koji su negde na nivou 13-14 godina... mada i klinci znaju kako je potonuo Titanik... preko iritantnog zvakanja zvake dok govori da ne voli nevaspitane ljude...

U neku ruku, Ceca mi je simbol svega sto je na ovim prostorima krenulo po zlu... idol masama, a na osnovu cega?!

Zena ubijenog kriminalca, i sama optuzena i osudjena za visimilionske prevare... preko tih njenih hitica... kakva je to muzika, kakve reci... po gradu cu da pricam da si los u krevetu... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 500484114.Naduvane grudi do pucanja, razmazane raskreveljene silikonske usne...

Kako je takva spodoba uspela da opcini milione ljudi, i neke, da tako kazem, pristojne ljude... ostaje tema za ozbiljne socioloske analize...


Poslednji put izmenio Strelac dana Ned Nov 17, 2013 1:52 am, izmenio ukupno 2 puta
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 1:49 am

Na kraju...i nemoguce je ne znati o njoj nista....sam epitet Srpska majka, to ne "dozvoljava"...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 1:52 am

Strelac ::U 4 minuta je ponudila svu svoju raskos licnosti... edukativan video Smile

Od odgovora koji su negde na nivou 13-14 godina... mada i klinci znaju kako je potonuo Titanik... preko iritantnog zvakanja zvake dok govori da ne voli nevaspitane ljude...

U neku ruku, Ceca mi je simbol svega sto je na ovim prostorima krenulo po zlu... idol masama, a na osnovu cega?!

Zena ubijenog kriminalca, i sama optuzena i osudjena za visimilionske prevare... preko tih njenih hitica... kakva je to muzika, kakve reci... po gradu cu da pricam da si los u krevetu... :ajme:Naduvane grudi do pucanja, razmazane raskreveljene silikonske usne...

Kako je takva spodoba uspela da opcini milione ljudi, i neke, da tako kazem, pristojne ljude... ostaje tema za ozbiljne socioloske analize...
De, onda mi objasni tih 100.000 ljudi na Uscu..???
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Ned Nov 17, 2013 2:02 am

Da okupimo sve koji hoce da dodju na njen koncert, ne bi ih bilo 100k, nego nekoliko miliona... najveci miting posle Gazimestana Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 4027700691

Izgubljena generacija... moja generacija, koja ne pamti cak ni "zdravu" narodnu muziku, Cuneta, Miroslava, Tomu... odrasli u cemeru 90-ih, u materijalnoj i duhovnoj sirotinji, gde su u pauzi izmedju dnevnikovih dodataka gde smo gledali raspolucene lobanje sa fronta, dobili anesteziju...

Cvetak zanovetak iz Zitoradje... mlada i jedra, vrciguz... Kukavica naseg cemera, Beograd za provincijalce, Maskarada naseg poraza... 39.2 sa groznicom...

Muz joj krade i ubija na frontu, cekajuci svog princa sa krvavim rukama pravi "svadbu veka"... vasar kiceraja... podize produkciju pesama, od Ja jos spavam po navici u tvojoj majici... kvalitet zvuka postaje ozbiljniji... ali kvalitet tektova i poruka ne moze bolje, nasla je "minimalni zajednicki sadrzilac" plitkih emocija, i uz slihtanje medija koji su je se uvek plasili, dobijemo to sto je ona danas... cak joj se divi i jedna Mirjana Bobic... lazan sjaj je iscasio percepciju i nekih ozbiljnih ljudi...

...a ja im lepo kazem - idi pa se leci...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Ned Nov 17, 2013 2:08 am

Pa sada, manje više za Mirjanu Bobić koja je simpatična u ličnoj nezvaničnoj komunikaciji dok je na javnim kanalima prilično neurotična.

Ovo se naročito odnosi na period kada su bila stranačka previranja i cilj obaranja petokrake. Njen sud me mnogo ne tangira, ali da je zgodna jeste, čak i lice ima lepo pa kada se nasmeje i zubići ne smetaju. Ali to je samo na pola metra od nje.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Ned Nov 17, 2013 2:12 am

Mirjana je posebna prica... stoji dobar deo ovoga sto si rekla... mogli bi sad nju da analiziramo al da ne odemo u off...

U svakom slucaju, na prvi i drugi pogled ne lici na osobu koja ce sa neskrivenim divljenjem pisati o koncertu Cece na Uscu...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Ned Nov 17, 2013 2:20 am

Strelac :: U svakom slucaju, na prvi i drugi pogled ne lici na osobu koja ce sa neskrivenim divljenjem pisati o koncertu Cece na Uscu...
To je ok i nisam baš htela da blatim Mirjanu ali ja bih pre nje uzela tebe za primer koji će dići glas protiv Cece. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 4242552882


Poslednji izmenio Avramova dana Ned Nov 17, 2013 2:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 2:22 am

Mirjana je navodno "furala" sve kontra Cece...I meni je zena simpaticna...e sad to sto se plase Cece,,,e to mi nije skroz jasno?
Jesi u pravu Strelac, mediji svi do jednoga, pred Cecom moraju stati sa unaprijed pripremljenim pitanjima pred intervju, ne daj Boze da nesto bude mimo toga...

Zasto je to tako...Kad Arkan nije vise medju zivima?? Hmm
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 2:31 am

Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Ned Nov 17, 2013 2:40 am

Zasto... zato sto znaju da ima hiljade avlijanera koji kao fanovi Justine Biebera ujedaju na svaki negativan stav o njoj... ima podrsku politicara, mafijasa... jos pre Archija birala je prvog mafijasa na Zvezdari za decka... posle se pajtala sa zemunskim klanom... to je hobotnica sprege prljavog novca i interesa...

A usranim medijima donosi lovu, ko god napravi intervju sa njom, ili samo okaci njen poster... zgrce kile suvarka...

Nije to problem...manje vise je jasno o cemu se radi... vec odsustvo kritike ljudi od integriteta i ugleda, kulturne elite... ne sme niko da zucne... verovatno se plase za goli zivot, ali to opet nije izgovor za toliki nedostatak hrabrosti...

prntscr.com/24ocj8

Titanik je potopio kamen... idi sestro slatka u neku skolu, vecernju skolu... na ovom primeru se savrseno vidi kolika je promaja u njenom temelju... i koliki je sunovrat to sto je ona nekakva zvezda na nasem sumornom nebu...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 2:46 am

Obilic dozivljavam kao svoju drugu kucu......Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3681966919 , rece Ceca i uradi to sto uradi...Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3681966919 ..onda dalje..deci je otvoreno ispricala sta se desilo...a kcerkica je imala godinu i po, a sin tri...a ona je ozbiljno i otvoreno njima tada objasnila sve sto se desilo, jer nije htjela da ih laze...O Bozee...Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3681966919 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Ned Nov 17, 2013 2:52 am

Tužno je to što ljudi prepuni znanja i sposobnosti nemaju banku u džepu jer nemaju posla, dok ograničeni probisveti vladaju.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 10:09 pm

Avramova ::
Marea :: evo nudim je i ja...Smile ,
no, jednom me cika Laza napao sto imam nesto protiv nje, pa sam s toga zavolela je...Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3681966919 , ali samo zato da bi i cika Laza mene zavoleo...da se razumemo...molicu lepo...Smile 
Ne voli laza Cecu.
laza ::licemeri koji traže u ljudima slabost,manu,grešku i to naplaćuju od izdavača bezvezne žute štampe predstavljaju talog modernog društva.
možda goran bregović ne čita niti voli književnost,možda članovi grupe legende nemaju vremena za knjigu.čemu smeh i samozadovoljavanje,mnogi loši ljudi koji pročitaše tone knjiga zavide baš ovim uspešnima i čestitima
Ovo je njegov odgovor meni, u odbrani Cece naravno...Smile 

i da se razumijemo, ja nju nit' volim, nit' mrzim...neke tekstove ima bas dobre, Strelac kaze kakvi su joj tekstovi, ma ne pise ih ona...otkud bi to sad pa bilo...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od djavolica Ned Nov 17, 2013 10:18 pm

Da svako vodi svoje brige, mnogo bi ljepse bilo
na ovom svjetu. Jedina nesreca je to sto je ona
javna licnost pa svako moze o njoj sta hoce i kako hoce,
a ona za to nit zna, nit mari.. Very Happy

Al kad mi neko kaze da moze ljude procjenit
po tome sta slusaju.. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Smiley-killing-himself

Jos da se pocne tako procjenivat po odjeci, autu, salati
koju vole... ovaj svijet je bas otisao u qrac.. Very Happy

A ja i dalje samo pjevammm, samo sviramm.. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3845569656 

I slusam sve, od A do Ž, od rocka do Cece pa do onih
seljackih/izvornih sto se vole slusat u Posavini, zavisi od raspolozenja.

A o ukusima se ne raspravlja. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3898799149
djavolica
djavolica
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3352
Datum upisa : 17.08.2013
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 10:21 pm

Takodje slusam sve...odvajam muziku od licnosti koja je pjeva...
a tek izvorne, neke bas obozavam....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od laza Ned Nov 17, 2013 10:26 pm

volim muziku ne izvođače,njihova privatnost me ne interesuje,zabranio bih paparace,kretene koji aparate podvlače pod suknje i smaraju budalaštinama vezanim za pevače i pevačice.
muziku razdvajam na onu koju mogu i onukoju ne mogu da slušam
ceca je proizvod i nuspojava vremena u kojem smo živeli
marea , stvarno misliš da imam vremena i volje da pišem tebi,o tebi,sa tobom...ti si ispisana što se mene tiče


djavolice....bravo za ovo

I slusam sve, od A do Ž, od rocka do Cece pa do onih
seljackih/izvornih sto se vole slusat u Posavini, zavisi od raspolozenja.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Ned Nov 17, 2013 10:29 pm

marea , stvarno misliš da imam vremena i volje da pišem tebi,o tebi,sa tobom...ti si ispisana što se mene tiče
uopste ne razmisljam o tome, ja samo pisem....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Pon Nov 18, 2013 12:24 am

djavolica ::
Al kad mi neko kaze da moze ljude procjenit
po tome sta slusaju.. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Smiley-killing-himself

Jos da se pocne tako procjenivat po odjeci, autu, salati
koju vole... ovaj svijet je bas otisao u qrac.. Very Happy


Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 1005548521

Cini mi se da si se nasla pogodjena...

Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od djavolica Pon Nov 18, 2013 12:27 am

A meni se cini, da sam gore napisala da
slusam i Cecu pa.. Very Happy

Ne mozes ti mene pogoditi sa svojim misljenjem,
a ja imam valjda pravo, da napisem svoje? Very Happy
djavolica
djavolica
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3352
Datum upisa : 17.08.2013
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Pon Nov 18, 2013 12:29 am

svakako djavolko, tu i jesmo da razmenimo misljenje...ako ga imamo Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 4027700691
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 12:38 am

Marea :: Ovo je njegov odgovor meni, u odbrani Cece naravno...Smile 

i da se razumijemo, ja nju nit' volim, nit' mrzim...neke tekstove ima bas dobre, Strelac kaze kakvi su joj tekstovi, ma ne pise ih ona...otkud bi to sad pa bilo...
Ok, učinilo mi se. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3021264613

Kakve veze ima što ona ne piše tekstove, dovoljno što ih peva. Ne nudi se svakome svašta.

Navedi mi jedan tekst pesme koju Ceca peva a da ima smisla.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od laza Pon Nov 18, 2013 7:41 pm

žanr muzike tzv kafanska narodna se sluša posle određene količine alkohola ,uglavnom je razglas prejak,basovi biju maksimalno tako da reči jedva dopiru do slušaoca uživaoca iste.
tekst se jedva razaznaje a uglavnom prolaze tužne reči tipa umreću,teško mi je,ostavio me,napustila me i tu uši prestaju da primaju zvuk,ruka ide ka čaši ili flaši i teraj do zore.
toliko ima starih pesama koje traju,toliko izvođača koji su postali ikone folk muzike a kada bi im neko izanalizirao tekstove video bi da je to komedija,da tu od umetnosti nema ni zrno...
tražiti smisao u cecinoj muzici je uzaludan posao ali reći da ne prija zvuk njene pesme na nekom veselju a u ekipi dobrih prijatelja je laž ili totalni odklon od narodnjaka što je redak slučaj u srbiji.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 9:00 pm

Avramova ::
Marea :: Ovo je njegov odgovor meni, u odbrani Cece naravno...Smile 

i da se razumijemo, ja nju nit' volim, nit' mrzim...neke tekstove ima bas dobre, Strelac kaze kakvi su joj tekstovi, ma ne pise ih ona...otkud bi to sad pa bilo...
Ok, učinilo mi se. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 3021264613

Kakve veze ima što ona ne piše tekstove, dovoljno što ih peva. Ne nudi se svakome svašta.

Navedi mi jedan tekst pesme koju Ceca peva a da ima smisla.  
Znam za jedan grad, zove se Beograd
znam za jedno ime, al' ga ne spominjem
znam za jedan grad gde si vecno mlad
znam i jedno srce sto ga proklinjem

Ref.
Jednom sam probala
te tvoje usne od cemera
i ko ce ovo ludilo da otera
jednom sam probala
iz srca da te izbrisem
al' svako prolece na tebe mirise

Znam mu boju kosulje, ja je kupila
znam mu ukus usana, ja ih ljubila
znam i s kime vino nocas pije
znam da i on zna kako mi je

Ref.

Ovo secanje rusi meni sve
moj Beograde, zagrli me
(4x)

Tekst; Dino Merlin
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 9:56 pm

Ceca zajedno sa Dinom Merlin, što se mene tiče, može da se nosi u tri lepe. Ovo veze s mozgom nema.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 32 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 44 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu