Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptyJuče u 6:51 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

+40
Batista
Johny Bravo
country girl
crni labud
Komsinica
furija
Vukota
Sinaj
Strelac
Marea
Admin
djavolica
Loreal
Time
Evgenija
carsamuilo
Debilko
laza
Vrdalama
Fi Pi
Nova clanica
slavena
Hipi
Mastifal
Prince
Dotore
inspy
Johnny-Azra
Orhideja
Snowflake
svejedno
Bass
shondononda
RINGE
Cleopatra
Lila
digitalmandrak
Fristajlo
Dragana
Avramova
44 posters

Strana 33 od 44 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Sledeći

Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 9:59 pm

Meni je ovaj tekst sasvim okey, da sam ga recimo Ja napisala, bila bih ponosna na sebe samu....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 10:12 pm

laza ::licemeri koji traže u ljudima slabost,manu,grešku i to naplaćuju od izdavača bezvezne žute štampe predstavljaju talog modernog društva.
možda goran bregović ne čita niti voli književnost,možda članovi grupe legende nemaju vremena za knjigu.čemu smeh i samozadovoljavanje,mnogi loši ljudi koji pročitaše tone knjiga zavide baš ovim uspešnima i čestitima
Zbog čega sam npr. ja licemer što u Cecinoj "muzici" vidim dno dna?  Zbog čega sam zavidna "uspešnoj" Ceci i ostalim cecama? Šta to ona ima više od mene? Novca, zlata, nekretnina? Pa jesmo li odavno  utvrdili da to nije bogatstvo naročito ako je stečeno na nesreći drugih?

Mene je sramota što se ista uzdiže dok one koje zaista možemo uzdizati i ne poznajemo. Ovo je tragedija koja se dešava u teškim vremenima kada je lako manipulisati narodom i nametnuti im dva-tri stiha za utehu pa neka se lome čaše za jednu od "silikonskih dolina".

Ceca je veliko zlo koja posta "dama" na tuđoj nesreći.  

Zbog cece su generacije devojčica propustile onaj najlepši deo detinjstva pa odbacivši lutke odmah uletele u brushaletere tri boja veće nego što im pristaju dok ne stasaju za nekog sponzora koji će im uredno platiti par silikona.

Ko im je uzor?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 10:16 pm

Ne radi se ovdje, tj ja ne pricam o Ceci i njenom uticaju na mlade generacije....Moja djeca napr. jedva znaju ko je ona...
Ja govorim o tome da ne treba biti "zatvoren" i osudjivati nesto ako je okey....a to je ovo sto sam ja navela...ima dobrih tekstova ne mozes to da negiras...I sta ako je Dino Merlin...nije bitno ko joj je pisao, vec da li je dobar tekst....Nebitno imena...nebitno sve to...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 10:24 pm

Pa upravo uticaj na mlade je najveći problem. Ne slušaju je tvoja deca, ne slušaju ni moja, ali hiljade drugih slušaju.

Šta je ok kod cece? Daj jedan argument. Ako čitaš kvalitetnu prozu nemoguće je da u cecenim pesmama nazireš kvalitetne tekstove.

Dino Merlin može biti i Marsovac ali je nula, shit, ili najobičnije govno.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od laza Pon Nov 18, 2013 10:26 pm

kada bi analizirali muziku okom književnog kritičara,muzičkog kritičara i odvojili sve što je loše nastala bi tišina
opus bijelog dugmeta...polumozgaština
muzika zabranjenog pušenja,galije,dejana cukića,riblje čorbe...sve isto,sve plitko,sve nekvalitetno...
reći sve to samo za cecu a ne pometi tomu zdravkovića,mitra mirića,hasana dudića,zoricu brunclik je ili greška ili zla namera
njen lik i delo ne branim,nije mi interesantna ni manje ni više nego ekstra nena ili dragana mirković ali poenta je....
muzika služi za nešto drugo i ne treba je mešati sa poezijom,klasičnom muzikom niti ičim drugim...to je samo ... muzika za opuštanje mozga i popravljanje raspoloženja.

misliš da je lejdi gaga bolji uzor devojčicama ili severina ili ana nikolić ili.....neka njima majke budu uzor a muziku neka slušaju i doživljavaju kao razonodu i zabavu ....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 10:29 pm

Evo pesme "Isuse" koju ceca peva polugola

ISUSE

Isuse daj mi lavlje srce
da prezivim dane buduce

Sta je to u svakom zlu
stalno hoce da je tu u nama
da nam snagu, da nam moc
pa nas onda prevari i slama


Jer zivot je pas, uvek pokvari sve
uzme i da ono najlepse

Isuse daj mi lavlje srce
da prezivim dane buduce
lako ce hrabriji od mene
al' moja dusa ne znam kako ce

Ajde bre, daj ne lazi me
ajde bre, ma daj ne lazi me


Uvećala sam nešto zbog čega je mene stid. Neka neko odbrani ove stihove.


Poslednji izmenio Avramova dana Pon Nov 18, 2013 10:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 10:30 pm

Dino Merlin moze biti shit, i najobicnije govno...to sve moze...ali takodje stoji i to da covjek pise dobre tekstove....A kakav je on zapravo ne znamo ni ti ni ja....

Citam sve i svasta....Kod Cece nalazim dobrih tekstova mnogo, vec sam to rekla...
A to sto kazes, slusaju je hiljade drugih, to je u Srbiji....ovdje gdje ja zivim jednako zvuci moje i njeno ime...Smile 
Dakle to je ona prica sto je Sladjana Milosevic pokusala da objasni Sasi Popovic...al' sve to nema veze sa ovim sto ja pisem....
Ako mi se dopada nesto, ne gledam ko je i sta je...

Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 10:34 pm

Avramova ::Evo pesme "Isuse" koju ceca peva polugola

ISUSE

Isuse daj mi lavlje srce
da prezivim dane buduce

Sta je to u svakom zlu
stalno hoce da je tu u nama
da nam snagu, da nam moc
pa nas onda prevari i slama


Jer zivot je pas, uvek pokvari sve
uzme i da ono najlepse

Isuse daj mi lavlje srce
da prezivim dane buduce
lako ce hrabriji od mene
al' moja dusa ne znam kako ce

Ajde bre, daj ne lazi me
ajde bre, ma daj ne lazi me


Uvećala sam nešto zbog čega je mene stid. Neka neko odbrani ove stihove.
Av, ova pjesma nije uopste tako losa kako si je ti dozivjela...

Av, ova pjesma nit' je bolja nit' gora od mnogih drugih...
Tako da ne znam sta bih rekla...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 10:41 pm

laza ::kada bi analizirali muziku okom književnog kritičara,muzičkog kritičara i odvojili sve što je loše nastala bi tišina
Nije tako lazo, muzika nije namenjena samo onima koje si naveo. Da je zbog njih, mogla bi i da ne postoji.
opus bijelog dugmeta...polumozgaština
muzika zabranjenog pušenja,galije,dejana cukića,riblje čorbe...sve isto,sve plitko,sve nekvalitetno...
Ne slažem se s ovim, kako u isti koš cecu sa po nekim koje si nabrojao.

Evo meni ne baš omiljene Galije. Teško i da razumem reči, tačnije uopšte ne razumem ali to je muzika.




reći sve to samo za cecu a ne pometi tomu zdravkovića,mitra mirića,hasana dudića,zoricu brunclik je ili greška ili zla namera
Ma gde ćeš Tomu Zdravkovića u isti koš sa Mitrom, hasanom i ostalim spodobama Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 1736080295


njen lik i delo ne branim,nije mi interesantna ni manje ni više nego ekstra nena ili dragana mirković ali poenta je....
muzika služi za nešto drugo i ne treba je mešati sa poezijom,klasičnom muzikom niti ičim drugim...to je samo ... muzika za opuštanje mozga i popravljanje raspoloženja.
Muzka služi za ono što Bodler kaže "Muzika je najsugestivnija umetnost koja nas dovodi u idealno područje čiste lepote."

misliš da je lejdi gaga bolji uzor devojčicama ili severina ili ana nikolić ili.....neka njima majke budu uzor a muziku neka slušaju i doživljavaju kao razonodu i zabavu ....
Ima li još koja za usporedbu osim lady gage i ostalih spodoba?


Poslednji izmenio Avramova dana Uto Nov 19, 2013 12:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 10:42 pm

Ovaj tekst je cak i jedan od boljih....

Obracanje Isusu, i lazima svog voljenog....a to sto je pjevala polugola, E TU SE MIMOILAZIMO, na to ja ne obracam paznju...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 10:44 pm

....ipak Tomu Zdravkovica ne treba ovdje pominjati...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 10:51 pm

Marea ::Ovaj tekst je cak i jedan od boljih....

Obracanje Isusu, i lazima svog voljenog....a to sto je pjevala polugola, E TU SE MIMOILAZIMO, na to ja ne obracam paznju...
Ajde bre Marea, ne pričaj... (Nemaš prava da se buniš, ako ceca može tako Isusu, mogu i ja tebi)

Majko Božija, pa da li je moguće da ne vidiš u tekstu gomilu zla i katastrofe?!

Ne moraš ti obraćati pažnju da li ceca peva polugola o Isusu, ima ko obraća.


Poslednji izmenio Avramova dana Pon Nov 18, 2013 11:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 10:56 pm

Ma Av...nije ona Isusu kazala...daj ne laze me....vec svom dragom...Kapiras? Smile 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 11:01 pm



Evo jedna "perverzija" od teksta, ali to je to....psihologija zene...bas kao u filmi "devet i po nedelja"....Smile 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 11:15 pm

Marea ::Ma Av...nije ona Isusu kazala...daj ne laze me....vec svom dragom...Kapiras? Smile 
Ne brani je, pesma ima jasan naslov. Dno dna, tuga i čemer se slili u jednu polupismenu hohštaplerku. Ipak, krivi smo mi što smo dozvolili.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 11:21 pm

e pa kad smo vec krivi, treba onda dostojanstveno i snositi odgovornost...Smile 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Pon Nov 18, 2013 11:31 pm

Bogme je snosim i nije lako, makar ne lakše od nošenje džakova cementa. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 2317702173

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Pon Nov 18, 2013 11:37 pm

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 3681966919 Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 3681966919 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 12:12 am

Avramova ::

Zbog cece su generacije devojčica propustile onaj najlepši deo detinjstva pa odbacivši lutke odmah uletele u brushaletere tri boja veće nego što im pristaju dok ne stasaju za nekog sponzora koji će im uredno platiti par silikona.

Ko im je uzor?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 1273374577

Evo odakle je pocelo...



Zvao si me mala Liki, a ja tebe samo Miki...

Odevena kao prodavacica ljubavi na ulicama Praga... 1990. godina, tacno se poklapa se vremenom kad je sve odlazilo u 3pm...

Ima ovde njenih fanova... nek mi neko objasni sta im se svidja kod nje... mozda ja to ne vidim... bez ironije, sta je to tako kvlaitetno kod nje da bi bila proglasavana za najvecu zvezdu Balkana...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 12:15 am

Ne mozes da kazes da je TU pocelo...Zasto onda mene nije "izgorelo"...???
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 12:23 am

Marea ::Ne mozes da kazes da je TU pocelo...Zasto onda mene nije "izgorelo"...???
Mislim na njenu karijeru... sa ovom pesmom je napravila proboj...

Nije to doslo sa marsa, uvod u celu pricu je bila pojava, i popularnost Brene... tu pocinje sa "seljacenjem" narodne muzike... Ceca je samo ustvari logican nastavak price... ali u mnogo crnjim vremenima, i opasnija kao uzor mladim devojkama...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 12:26 am

Ne dozivljavam nista kao "opasnost" ako i sama nisam takva....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 12:27 am

Laki, ne znam gde nadje Galiju kao primer sunda... imaju nekoliko fantasticnih pesama, i ako nisam obozavaoc tog tipa muzike...




Ovo je kvalitetna balada, sa biranim recima... velika pesma...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 12:29 am

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Watch?v=0Xw5wCPwEFE

Evo, nemam problem ni Brenu da "obozavam"....ma slusaj i uzivajj...Smile 

i sta je tu problem????

Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 12:38 am

Takodje i Dugme je spomenuto... neki kazu "pastirski rok"...bilo je tu svacega... ali kad jedan Dusko Trifunovic napise teskt:




...to ne moze da se poredi sa bilo kojom bljuvotinom od teksta koja iizleti iz pera Marina Tucakovic, idejnim tvorcem Cecinog imidza zene zmaja, majke, ljubavnice, ostavljene i napustene heroine...

Moze se uvek reci da se o ukusima ne raspravlja... ali razlika je toliko velika izmedju ozbiljnih muzicara i Cece... neprevodiva u reci...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 33 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 44 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu