Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

+40
Batista
Johny Bravo
country girl
crni labud
Komsinica
furija
Vukota
Sinaj
Strelac
Marea
Admin
djavolica
Loreal
Time
Evgenija
carsamuilo
Debilko
laza
Vrdalama
Fi Pi
Nova clanica
slavena
Hipi
Mastifal
Prince
Dotore
inspy
Johnny-Azra
Orhideja
Snowflake
svejedno
Bass
shondononda
RINGE
Cleopatra
Lila
digitalmandrak
Fristajlo
Dragana
Avramova
44 posters

Strana 34 od 44 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Sledeći

Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 12:50 am

Razni tekstovi, bude Nam razne emocije...
Suludo je kritikovati one koji se bas Nama ne svidjaju....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Uto Nov 19, 2013 12:53 am

Strelac ::Laki, ne znam gde nadje Galiju kao primer sunda... imaju nekoliko fantasticnih pesama, i ako nisam obozavaoc tog tipa muzike...
Slično sam pisala i navela drugu pesmu. Smile

Nekada je "Po šumama i gorama" dizala samopouzdanje borcima a da više i ne znam kojima, a onda "Što to huči Sutjeska".

Svako vreme prepuno bremena donosi nešto za utehu.

I "šume i gore" i "Sutjeska" su daleko bolje od cece. Nije ovo zbog petokrake već zbog etike i estetike.

Evo primera kada se jedna od najljubavnijih pesma zloupotrebvljava.


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 12:55 am

Mare, ja sam pitao, sta je to sto vredi kod nje... ja to ne vidim, al neko drugi vidi... zato pitam, moze valjda neko da objasni sta je privlacno kod nje, kao osobe, pevaca, u njenim pesmama... ili ce sve da se svede na optuzbe onih koji je osudjuju, bez ikakvog obrazlozenja svog stava...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 12:57 am



Ko je pisao ovaj tekst, savrseno me ne zanima, al' ko god da je...dobro je to uradio....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:00 am

Strelac ::Mare, ja sam pitao, sta je to sto vredi kod nje... ja to ne vidim, al neko drugi vidi... zato pitam, moze valjda neko da objasni sta je privlacno kod nje, kao osobe, pevaca, u njenim pesmama... ili ce sve da se svede na optuzbe onih koji je osudjuju, bez ikakvog obrazlozenja svog stava...
Pitas mene sta je to privlacno kod nje? Mene koja je mrva u odnosu na sve one ljude koji su dosli na Usce...a Bogami, bilo ih je...bas ih je bilo...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Uto Nov 19, 2013 1:01 am

Strelac ::Mare, ja sam pitao, sta je to sto vredi kod nje... ja to ne vidim, al neko drugi vidi... zato pitam, moze valjda neko da objasni sta je privlacno kod nje, kao osobe, pevaca, u njenim pesmama... ili ce sve da se svede na optuzbe onih koji je osudjuju, bez ikakvog obrazlozenja svog stava...
Čekam taj stav poodavno.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 1:03 am

Avramova ::
Svako vreme prepuno bremena donosi nešto za utehu.

I "šume i gore" i "Sutjeska" su daleko bolje od cece. Nije ovo zbog petokrake već zbog etike i estetike.

Evo primera kada je jedna od najljubavnijih pesma zloupotrebljena.

Smile

Baka mi je dobro govorila nemacki, i ako je propatila tokom okupacije u Beogradu, ucila me je ovoj pesmi...

Evo jos jednog primera... ideologije kojoj nisam sklon, ali budi neke uzvisene emocije...



Ko ne oseti ovde "nesto"...mnogo propusta...

Toliko ima divnih pesama... ne znam ni kako smo ovde zalutali u Cecinom podrumcetu...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od laza Uto Nov 19, 2013 1:04 am

ako uspem da odgovorim a da me razumete biće lepo
niti me interesuje turbo folk niti ga slušam niti to iko radi u mojoj kući
želim da kažem samo jedno
povika na vuka (cecu) a lisice (mnogo ih ima) meso jedu
ivan gavrilović,trik fx,oni blizanci,jana,šana,ćana,đana,cana,mima ,nina,sanja... niz jebeskrajan a trag im je poput puževog traga,kratak i sluzav...tu se ceca izdvaja od njih....traje...ima i užasa i solidnog zvuka kod njenih pesama ali....traje
pominjem razne izvođače i razmišljam o njihovim pesmama i svuda nalazim od očaja do solidnih pesama a njih ne razapinje niko na krst poput cece
setite se tekstova atomskog skloništa,smaka...ko bi to analizirao a ostao normalan...dina dvornika,pankrta....miks boli glava

muzika nije nešto što treba analizirati,muziku slušaš ili ne,zapamtiš ili ne...ko peva,koliko ima velike grudi,broj cipela,školska sprema....totalno nevažno

nije uzor ni toma zdravković,nije uzor ni milan mladenović...ko bi voleo da ima sina poput njega a u muzici je ostavio trag....

slušam ono što mi u tom trenutku odgovara,večeras na primer je enrike iglesija....briga me ko je,kakav je karakter,drogira li se....

sutra ću slušati saksofon...nepoznati izvođači,nebitno mi je njihovo ime.....a za vikend idem na neku proslavu,gruvaće haris džinović,indira,tozovac i ko zna još ko.... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 1801434793 
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:06 am



Strelac samo za tebe....Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 2979583794
al' poslusaj malo i tekst....Smile 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:09 am

laza ::ako uspem da odgovorim a da me razumete biće lepo
niti me interesuje turbo folk niti ga slušam niti to iko radi u mojoj kući
želim da kažem samo jedno
povika na vuka (cecu) a lisice (mnogo ih ima) meso jedu
ivan gavrilović,trik fx,oni blizanci,jana,šana,ćana,đana,cana,mima ,nina,sanja... niz jebeskrajan a trag im je poput puževog traga,kratak i sluzav...tu se ceca izdvaja od njih....traje...ima i užasa i solidnog zvuka kod njenih pesama ali....traje
pominjem razne izvođače i razmišljam o njihovim pesmama i svuda nalazim od očaja do solidnih pesama a njih ne razapinje niko na krst poput cece
setite se tekstova atomskog skloništa,smaka...ko bi to analizirao a ostao normalan...dina dvornika,pankrta....miks boli glava

muzika nije nešto što treba analizirati,muziku slušaš ili ne,zapamtiš ili ne...ko peva,koliko ima velike grudi,broj cipela,školska sprema....totalno nevažno

nije uzor ni toma zdravković,nije uzor ni milan mladenović...ko bi voleo da ima sina poput njega a u muzici je ostavio trag....

slušam ono što mi u tom trenutku odgovara,večeras na primer je enrike iglesija....briga me ko je,kakav je karakter,drogira li se....

sutra ću slušati saksofon...nepoznati izvođači,nebitno mi je njihovo ime.....a za vikend idem na neku proslavu,gruvaće haris džinović,indira,tozovac i ko zna još ko.... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 1801434793 
Ajj cika Lazooo, sjutra ce gromovi, snijegovi a mozda i oluje....Ja mogu reci da ste ovo jako dobro kazali...

Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 1:18 am

laza ::ako uspem da odgovorim a da me razumete biće lepo
niti me interesuje turbo folk niti ga slušam niti to iko radi u mojoj kući
želim da kažem samo jedno
povika na vuka (cecu) a lisice (mnogo ih ima) meso jedu
ivan gavrilović,trik fx,oni blizanci,jana,šana,ćana,đana,cana,mima ,nina,sanja... niz jebeskrajan a trag im je poput puževog traga,kratak i sluzav...tu se ceca izdvaja od njih....traje...ima i užasa i solidnog zvuka kod njenih pesama ali....traje
pominjem razne izvođače i razmišljam o njihovim pesmama i svuda nalazim od očaja do solidnih pesama a njih ne razapinje niko na krst poput cece
setite se tekstova atomskog skloništa,smaka...ko bi to analizirao a ostao normalan...dina dvornika,pankrta....miks boli glava

muzika nije nešto što treba analizirati,muziku slušaš ili ne,zapamtiš ili ne...ko peva,koliko ima velike grudi,broj cipela,školska sprema....totalno nevažno

nije uzor ni toma zdravković,nije uzor ni milan mladenović...ko bi voleo da ima sina poput njega a u muzici je ostavio trag....

slušam ono što mi u tom trenutku odgovara,večeras na primer je enrike iglesija....briga me ko je,kakav je karakter,drogira li se....

sutra ću slušati saksofon...nepoznati izvođači,nebitno mi je njihovo ime.....a za vikend idem na neku proslavu,gruvaće haris džinović,indira,tozovac i ko zna još ko.... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 1801434793 
Ovakav odgovor postujem... ne slazem se sa njim, ali ima rezon...

Dolazimo na polje licnog dozivljaja, tebi nije vazno ko ti sta peva... meni jeste... ne moze Ramstein da mi svira Zaidi, Zaidi... Era Ojdanic Nothing else matters, Pavaroti ABBA... pesmu vezujem i za izvodjaca, njegov glas, emociju, sve ono sto on svojom pojavom predstavlja... ne volim ni kad mi cigani u kafani pokvare svaku starogradsku pesmu tako sto pojedu jednu strofu i znojavi primaju lovu na harmoniku i celo...

Neko moze sve to da iskljuci i slusa samo pesmu... slobodan izbor, oko toga je tesko diskutovati...

O Ceci pre svega pricam kao drustvenom fenomenu etablirane najsjajnije zvezde... povezujem njen uspeh sa nasim brodolomom... ti opet mozes reci da je to samo muzika, i da sve to nema veze... regularno...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:22 am

Marea ::Ne dozivljavam nista kao "opasnost" ako i sama nisam takva....
Samu sebe moram da citiram...Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 3681966919 

Ljudi poenta "lezi" ovdjee....
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Uto Nov 19, 2013 1:24 am

laza ::ako uspem da odgovorim a da me razumete biće lepo
niti me interesuje turbo folk niti ga slušam niti to iko radi u mojoj kući
želim da kažem samo jedno
povika na vuka (cecu) a lisice (mnogo ih ima) meso jedu
Pa nije baš tako lazo. Ceca je daleko dogurala u odnosu na ostale, čak toliko daleko da bi se mogla podvesti pod "fenomen" i da dodam "tužni".

ivan gavrilović,trik fx,oni blizanci,jana,šana,ćana,đana,cana,mima ,nina,sanja... niz jebeskrajan a trag im je poput puževog traga,kratak i sluzav...tu se ceca izdvaja od njih....traje...ima i užasa i solidnog zvuka kod njenih pesama ali....traje
Traje, pa šta što traje? Nije jedini haos koji traje u zemljici nam Srbiji niti je to ikakvo opravdanje da je ne treba skloniti.

pominjem razne izvođače i razmišljam o njihovim pesmama i svuda nalazim od očaja do solidnih pesama a njih ne razapinje niko na krst poput cece
Ceca je ratni profiter, mafijaiica i ološ.

nije uzor ni toma zdravković,nije uzor ni milan mladenović...ko bi voleo da ima sina poput njega a u muzici je ostavio trag....
Ne diraj mi u Milana! Ko dosegne delić njega, oživeće ga.

sutra ću slušati saksofon...nepoznati izvođači,nebitno mi je njihovo ime.....a za vikend idem na neku proslavu,gruvaće haris džinović,indira,tozovac i ko zna još ko....
Nemoj mi Tozovca kraj indire ko Boga te molim.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 1:28 am

Marea ::

Strelac samo za tebe....Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 2979583794
al' poslusaj malo i tekst....Smile 
Very Happy  bolje da ne ostavim komentar Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 4027700691

Eto, da ne bude da sve pljujem...



Dosta kvalitetnija produkcija u odnosu na pocetke... istakao sam vec koliko je napredovala u tom smislu... partiture sa violinama i gudackim orkestrom u rangu filmske muzike...

To npr po meni vredi... stihovi su blagi ocaj, al ajde...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Uto Nov 19, 2013 1:30 am

@ Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 346245843

To je sigurno plagijat. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 3486417944

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:31 am

Ali Avramova, sve ovo sto si citirala kod Laze, sve to je Srbija koja se protivi Zapadu...a taj Zapad znam da bi Milanov rad i tekako prihvatio, ali...ebi ga, Vi se sve nesto "bukate" na taj Zapad...e tamo Ceca nikako ne bi prosla...ali...to je sve Vas (nas) izbor...i sto se muzike i sto se politike tice.....Sve Vam nesto smrdi na Zapadu, a onda....kad Vam (nam) se kaze u lice da je Ceca sljam...okrecete se po svim mogucim regolama upravo ka OVAMO...Kako to???. ko ce to da mi objasni???
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od laza Uto Nov 19, 2013 1:31 am

avramova

sve gore navedeno je samo tvoje mišljenje ,tvoj odnos prema pomenutima i ništa drugo.
masa njih će popljuvati tozovca a indiru hvaliti
mladenovića nazvati narkomančinom a tošeta anđelom...

ja lično ostajem van te igranke,slušam muziku,uživam u zvucima i retko u tekstovima i ne zaluđujem mozak studijom o dinu merlinu jeste li ili nije oblačio uniformu,jeste ili nije dino dvornik umro od narkotika,zašto je umrla ejmi vajnhaus...ja pustim rehab i uživam..
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:33 am

Strelac, inace Trulu visnju sam solidno otpjevala na mom mobilnom telefonu...jos onomad kada je izasla....Smile
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 1:37 am

Avramova ::@ Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 346245843

To je sigurno plagijat. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 3486417944
Jeste plagijat, kao da se ova melodija vec negde cula...

Nije vazno, vidi se bar neki trud Smile promenila je ona dosta muzicki pravac, nije to vise onaj turbofolk... promenila se na bolje... to se tesko moze osporiti... ali sama muzika skoro i da nije predmet nase price, nego tesktovi, poruka koju emituje... i sve ostalo cega smo se dotakli...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 1:39 am

Marea ::Strelac, inace Trulu visnju sam solidno otpjevala na mom mobilnom telefonu...jos onomad kada je izasla....Smile
Valjda te niko nije zgazio ko trulu visnju... ili ono sa lastisom jbt Smile kakve metafore bogo dragi...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:41 am

Ne , nije me niko zgazio....Sama sam ostala da pijem do zore...Smile 
svojevoljno...Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 1656610304 , jos onomad, a bijah, i luda i mlada...mada i sad sam luda..:bounce: 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Uto Nov 19, 2013 1:42 am

Marea ::Ali Avramova, sve ovo sto si citirala kod Laze, sve to je Srbija koja se protivi Zapadu...a taj Zapad znam da bi Milanov rad i tekako prihvatio, ali...ebi ga, Vi se sve nesto "bukate" na taj Zapad...e tamo Ceca nikako ne bi prosla...ali...to je sve Vas (nas) izbor...i sto se muzike i sto se politike tice.....Sve Vam nesto smrdi na Zapadu, a onda....kad Vam (nam) se kaze u lice da je Ceca sljam...okrecete se po svim mogucim regolama upravo ka OVAMO...Kako to???. ko ce to da mi objasni???
Zaboli me za Zapad i cecu, Milan je prošao i dalje prolazi kod nas, dovoljno!

Milan Mladenović - Respect!

Kažu da je overio a ne znaju da lažu bestidnici.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:46 am

Ma nebitno to...kazem ti da bi Milan na Zapadu bio numero uno...a Ceca ne bi prosla ni pod razno...to kazem, a ne dal' te zabole za Zapd ili Istok...mada sve to ide u "opticaj", jer sve te sto zabole za Zapad, vole bas Cecu...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Marea Uto Nov 19, 2013 1:47 am

A ako neko poznaje i voli rad Milana Mladenovica e onda sam to ja...tako da suludo mi je o tome pisati....

Jos iz osnovne skole....ih pratim i slusam...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Strelac Uto Nov 19, 2013 1:52 am

Marea ::Ali Avramova, sve ovo sto si citirala kod Laze, sve to je Srbija koja se protivi Zapadu...a taj Zapad znam da bi Milanov rad i tekako prihvatio, ali...ebi ga, Vi se sve nesto "bukate" na taj Zapad...e tamo Ceca nikako ne bi prosla...ali...to je sve Vas (nas) izbor...i sto se muzike i sto se politike tice.....Sve Vam nesto smrdi na Zapadu, a onda....kad Vam (nam) se kaze u lice da je Ceca sljam...okrecete se po svim mogucim regolama upravo ka OVAMO...Kako to???. ko ce to da mi objasni???
Tamo prolaze njihove Cece... J Lo, Bionse, Shakira... gomila smeca...

Al to sto je tamo smece, ne znaci da moramo to da uvozimo.

Dal bi Milan prosao tamo, nije ni vazno, on je ostao ovde, kad su svi palili glavom bez obzira...





Ovo su poruke...napisane pocetkom 90-ih... u proslim danima osvojili smo ponos, u proslim danima izgubili smo sve... ovaj grad je nekad bacao svetla daleko, ovaj grad bi mogao bolje...

Dok sa druge strane imas Kukavicu i to Miki to... jel treba crtati dalje...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 34 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 44 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu