Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Homoseksualni roditelji - Page 27 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Homoseksualni roditelji

+23
mamant
Loreal
Enna
Debilko
Mesrine
Peni Vajs
Bijela labudica
inspy
Qbin
digitalmandrak
laza
Electronique Terminator
Bole
Marea
Orhideja
Johnny-Azra
MoonGirl
Fristajlo
furija
naOpaka
paket
sini_do
Avramova
27 posters

Strana 27 od 31 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći

Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Pet Maj 10, 2013 8:46 pm

Na brzinu preletjeh stranicu, pa tema bi 'ladno mogla da bude,.. Sifrovana Marea.. Homoseksualni roditelji - Page 27 3681966919 , nigdje imena, a sve JA...
glupo, zaista glupo...valjda i bez pomena mene mozete funkcionisati??
Svasta...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Sub Maj 11, 2013 1:11 am

Ha, sad sam uzela sebi vremena i vratila se da procitam jos...i nista novo..
Prepucavanje, privatno prepucavanje...a sve nekako preko "mojih ledja", ne kapiram zasto, kakve veze ja imam sa netrpeljivoscu medju Vama??????

Tema,:
Nemam nista protiv homoseksualnosti, vec sam rekla, i smatram da nije potrebno usvajanje djece u takvim brakovima, moze sve to i bez toga...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sub Maj 11, 2013 10:28 am

Avramova ::@Enna
Objasnila sam zbog čega fotografija ostaje. Dakle, nije ni poza, ni režija već snimak ljudi na javnom mestu, i ne iz privatne kolekcije.

Kako me doživljavaš ne zanima me čak i kada mi to javno napišeš baš kao što ću sada ja tebi po prvi put napisati da braniš LGB osobe jer i sama pripadaš istima a da to još uvek nisi u stanju da izgovoriš. Nekako mi je to logično razmišljanje.

Ni jednom i nikome ko ima suprotni stav mome nisam uputila uvredljivu reč za razliku od tebe, a tek nisam zadirla u njegovu privatnost. Ovo sada prvi puta činim.

Ko nema žuči da se usredsredi na temu, neka se okane privatnosti koja nikoga savršeno ne zanima.




Kad sam ja zadirala u tvoju privatnost pa imaš potrebu da mi vratiš?
Ponovo si bodigard čoveku koji je o meni širio priče da sam loša osoba, zlo zla, ološ i još tako koješta nešto dugo vremena upravo zbog toga što sam to što jesam, sad si se našla da mi govoriš o privatnosti takvog lika. Kakvu sam mu ja pa privatnost dirnula? Porodicu sigurno nisam niti bih ikada. Zaslužio je da mu saspem zube u grlo, koji je on smradina od čoveka a glumi tu nekog cool lika. To da je bitan, pa da mu se uradi, ali mi je nebitan, mali laža i smrda, kad bi imala hrabrosti da to vidiš,videla bi, vidi se iz aviona. Ali ne, radije si mu bodigard, ja se tome smejm, i to bi bilo to.

Prvo,da li si ti pročitala moj post gore gde kažem da sam biseksualna? Zar misliš da se sa tim šalim? Gde onda vidiš da to ne priznajem? I kome imam bilo šta da priznajem ili ne priznajem? Istom logikom razmišljajući, osobe kao ti i miš koji pišu na ovoj temi su teški homofobi jer ulaze u žučnu raspravu sa mnom, gledano ''tvojim očima'' tako ispada. Ja lično ne mislim da je uopšte relevantno jesam li ja ili nisam biseksualna(ne homoseksualna), tema čak i ne govori o biseksualcima, homoseksualci i biseksualci se razlikuju u mnogočemu kao nebo i zemlja. Inače, odlično znaš da na svakoj temi na kojoj pišem, pišem tako da umem da odbranim svoj lični stav. Ovim što poznajem ''problematiku'' mnogo više nego vi posmatrači i pljuvači po ljudima LGB orijentacije ne gubim na jačini mojih stavova, naprotiv, mnogo sam jaka kad nešto tvrdim jer iz prve ruke ZNAM O ČEMU PIŠEM, za razliku od vas tzv ''čistunaca'' koji glumite svetice i svece ovde, smešno je to i žalosno u jednu te istu hetero- ruku. Ko sam i šta sam ja po seksualnom opredeljenju je nebitno, bitno je da ste licemerni do bola, o ograničenosti da ne govorim, pešački prelaz je za vas pojam, to tvrdim za tebe i tvog štićenika. Sama si sebe svela na njegovu mericu,ne branim ti, budi šta hoćeš s kim hoćeš, tvoja stvar, ali ne umanjuj moje kvalitete, moju ljudskost, moje stavove nečim što te se ne tiče, ili poslušaj iz prve, druge ruke na ovu temu nešto kad većna njoj pišeš, možda te popusti fobija. Štićenik ti je ovu temu poveo u totalno pogrešnom smeru, od kulina bana, preko tukija na ulici, sve tvrdeći budalaštine i snebivajući se gledajući u tudji krevet... A ti za njim u nedodjiju otišla, sve do moje seksualne orijentacije.

Drugo, toliko površno razmišljate, ti i tvoj štićenik da mi je od toga muka.

Treće, slika dva muškarca koji se drže za polne organe nije nikakav dokaz da to čine svi homoseksualci na ulici, ogavno je i zlonamerno to kačiti na forum i uzimati za ''argument'' na ovakvoj delikatnoj temi. Ti podržavaš mutavost na forumu gde se piše i tako iznosi svoje mišljenje, smešno i poražavajuće po tebe, sa druge strane gifovi guze koja se mrda ti smetaju, to nisam ja ni postavljala već Mesrine, ali nije ni bitno ko već šta ti radiš- glumiš pravednu osobu a nisi to nikako,imaš dvostruke aršine i po njima sudiš totalno pogrešno. Zato ti je na forumu ovako kako je, a može mnogo bolje.

Četvrto, onim da misliš kako su osobe homoseksualne orijentacije same po sebi opasnost sve si mi rekla o svojoj tzv ''toleranciji'' i sebi, misliš li to i o biseksualcima, da znam?

Razumi da svi ljudi nisu jednaki niti onakvi kakvima ih ti smatraš jer se razlikuju po nečemu od tebe, da šabloni i kalupi u koje ih guraš ne vrede za svakoga. Nauči da je većina ljudi biseksualna, to manji deo njih javno priznaje, i to tvrdi nauka.biti BI da upoznaš malo bolje ''etiketu'' koju si mi zalepila na čelo. Neka si.

Užasno ste ograničeni, vaš problem, ja ga nemam! Dosta mi je, predajem se!

Ajde sada još i obriši ovaj post, kako to inače znaš da radiš kada ti nešto ne odgovara. Homoseksualni roditelji - Page 27 2207937128
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sub Maj 11, 2013 10:40 am

Avramova ::
~~~~~~~~~~~~~~~~
Podaci sa Instituta IpM. Prenosim ceo tekst: (Informacije preuzete od Family Research Institute )
....

Homoseksualci su muškarci, zar ne? Da, istina je da su promiskuitetni i prenose zaraze jedni drugima, i o tome sam pisala na ovoj temi. Menjaju partnere više nego gaće,što nije ni čudo, poznajući mušku psihu i želju za seksom. Ponovo treba mućnuti svojom glavom i doći će se do zaključka koji sa iznela, sasvim prirodnim putem.

To ne govori ništa o tom zašto ih (kao) ima više, nema ih više, samo ti se čini, rekoh i to...
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sub Maj 11, 2013 10:44 am

Johnny-Azra ::

Smešan si, loš glumac, šetaj igumane. Homoseksualni roditelji - Page 27 4237942484
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Sub Maj 11, 2013 11:40 am

Ponovo si bodigard čoveku koji je o meni širio priče da sam loša osoba, zlo zla, ološ i još tako koješta nešto dugo vremena upravo zbog toga što sam to što jesam

Pa evo i sama kažeš da jesi to što jesi...Sijaš kao Zvezda Danica u opisu sebe...

Kakvu sam mu ja pa privatnost dirnula? Porodicu sigurno nisam niti bih ikada.
Jesi,jesi...Samo neznam odakle ti te imformacije... Homoseksualni roditelji - Page 27 128863565

Zaslužio je da mu saspem zube u grlo, koji je on smradina od čoveka a glumi tu nekog cool lika. To da je bitan, pa da mu se uradi, ali mi je nebitan, mali laža i smrda,
Ja sam cool Zvezdo Danice..COOL LIK...Toliko sam cool da sam sav coolast...A za zube ćemo se dogovorimo...Da razmijenimo poljupce sa zubima...
kad bi imala hrabrosti da to vidiš,videla bi, vidi se iz aviona. Ali ne, radije si mu bodigard, ja se tome smejm, i to bi bilo to.
Ekstra što se smiješ,to je dobro za zdravlje i produžava život...Jel znaš da se smijehom oslobađa hormon endorfin...Inače smijeh razgrađuje hormone stresa adrenalin i kortizol..Prema tome,Zvezdo Danice samo se smej...Nadam se da će stres koji doživljavaš na ovoj temi proći...Eto,da te malo medicinski edukujem...
Tri poljubca za tebe... Homoseksualni roditelji - Page 27 1678993299 Homoseksualni roditelji - Page 27 1678993299 Homoseksualni roditelji - Page 27 1678993299
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Sub Maj 11, 2013 12:24 pm

Enna :: Ajde sada još i obriši ovaj post, kako to inače znaš da radiš kada ti nešto ne odgovara. Homoseksualni roditelji - Page 27 2207937128
Da sam brisala sve ono što ne odgovara ali ne samo meni već nikome na forumu i ne samo ovom već ni jednom na zemaljskoj kugli, korpa bi bila prepuna tvojih besmislenih pisanija. Razumeš li da je već dosadno tvoje omalovažavanje, izazivanje, provokacije, davanje nadimaka, ludovanje i da ne nabrajam sve očajne sadržaje u obraćanju nekolicini članova. S jedne strane si puna samohvale, s druge strane takvim stavom dokazuješ suprotno.

Kao što i dalje stoji gomila tvojih uvredljivih postova tako će ostati i ovaj u kome si se raspisala a da ništa nisi napisala. Sve je to obično piskaranje u prazno, tipično za izraženo sujetnu osobu.

Oko foruma ne brini, ja ne banujem nikoga bez razloga kao što si ti mene svojevremeno na tvom forumu, a da nisam napisala niti jedan post. Toliko o dvostrukim aršinima.




____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Admin Sub Maj 11, 2013 12:47 pm

Svaki naredni post koji ne bude u skladu sa temom biće obrisan bez obrazloženja, shodno diskrecionom pravu administratora i moderatora foruma.
Hvala!



____________________________________________________________________________________
Непогрешив знак да је неко несигуран и инфериоран у дијалогу, да нема одговарајућих аргумената јесте то што се, уместо темом, бави личношћу саговорника и настоји да га дисквалификује. (Родољуб Лазић)
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 642
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Sub Maj 11, 2013 4:49 pm

Zvanična medicina tvrdi da je homoseksulanost urođena,ali ima i onih koji tvrde suprotno,da nije urođena nego da je stečena..Jedni tvrde da jebolest,drugi da nije..Moj lični stav je da je homoseksulanost bolest...Ako sam zbog toga retardiran i zaostao neka sam,nije mi žao...Protiv sam da homoseksulaci usvajaju djecu jer je za moj pojam to bolesno...Ako sam i zbog ovoga retardiran i zaostao neka sam..Ni zbog ovoga mi nije žao jer ne želim da razmišljam toliko liberalno...Za diskriminaciju nisam,treba im pružiti šansu kao i svakom drugom muškarcu u društvu....
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od sini_do Sub Maj 11, 2013 9:17 pm

Homoseksualnost je urodjena, samo što ima jedan manji broj osoba koje nisu svesne svoje seksualnosti, one su opredeljene kao hetero, zbog različitih uticaja, porodice, okoline... itd....Tako te osobe i brak sklope, formiraju porodicu..ali celo vreme osjećaju da nešto nije uredu, ne uživaju u sexu, osjećaju i odbojnost prema suprotnom polu, taj odnos im bude čisto, reda radi....Kako vreme prolazi, oni su sve više svesni da to, nije to... tako ima slučajeva kad osoba tek u srednjim godinama shvati da nije hetero, nego da je homo.. Tad uglavnom dolazi do razvoda braka, žena od takvog se osjeća uvređeno i poniženo, jer misli da je njen muž to sam izabrao... A u stvari on je bio to celo vreme, ali nije bio svestan svoje seksualnosti........ Što se tiče homoseksualnih roditelja, to je ne prirodno, tad porodica gubi svaku smisao, jer dete hetero, koje bi bilo usvojeno od homo porodice, ne bi imalo zdravo odrastanje, niti zdravo formianje ličnosti, velike posledice bi bile na psihološkom stanju čevjeka.......... Dok dete koje je homo, sasvim zdravo odrasta u hetero porodici i nema nikakvih posledica.... Detetu su potrebana oba roditelja, i otac, i majka.... bez obzira kakva je seksualnost kod deteta....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Sub Maj 11, 2013 9:27 pm

@sini
U čemu je problem, ko je pomešao lončiće?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od sini_do Sub Maj 11, 2013 10:06 pm

Možda je trebalo pisat razdvojeno, jednostavno se nadovezalo na prijašnja pisanja..... Uglavnom su osobe svesne svoje seksualnosti, ali ima jedan manji broj koji nije svestan odmah svoje seksualnosti, tako tek u određenom vremenu toga postanu svesne..... Naveden je primjer, kakvih ima..... Naravno nije direktno vezano za ovu temu..... Moja greška.... trebao sam se strogo držat teme...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Ned Maj 12, 2013 12:24 am

@sini, razumljivo si pisao. Moje pitanje se odnosilo na tvoje stav. Pišeš - s jedne strane homoseksualnost je urođena, a s druge strane homoseksualna zajednica nije dobra za decu. Ako tako posmatramo stvar pitam se, zašto ja tu vidim prirodni nesklad?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Ned Maj 12, 2013 10:55 am

Johnny-Azra ::

Homoseksualac i biseksualac su različiti kao heteroseksualac i isti taj homo.


Izbrisani delovi posta u skladu sa Pravilnikom foruma.

Na forumu je zabranjeno:

  • vređanje i prozivanje članova,
Admin
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Ned Maj 12, 2013 10:57 am

sini_do ::Homoseksualnost je urodjena, samo što ima jedan manji broj osoba koje nisu svesne svoje seksualnosti, one su opredeljene kao hetero, zbog različitih uticaja, porodice, okoline... itd....Tako te osobe i brak sklope, formiraju porodicu..ali celo vreme osjećaju da nešto nije uredu, ne uživaju u sexu, osjećaju i odbojnost prema suprotnom polu, taj odnos im bude čisto, reda radi....Kako vreme prolazi, oni su sve više svesni da to, nije to... tako ima slučajeva kad osoba tek u srednjim godinama shvati da nije hetero, nego da je homo.. Tad uglavnom dolazi do razvoda braka, žena od takvog se osjeća uvređeno i poniženo, jer misli da je njen muž to sam izabrao... A u stvari on je bio to celo vreme, ali nije bio svestan svoje seksualnosti........ Što se tiče homoseksualnih roditelja, to je ne prirodno, tad porodica gubi svaku smisao, jer dete hetero, koje bi bilo usvojeno od homo porodice, ne bi imalo zdravo odrastanje, niti zdravo formianje ličnosti, velike posledice bi bile na psihološkom stanju čevjeka.......... Dok dete koje je homo, sasvim zdravo odrasta u hetero porodici i nema nikakvih posledica.... Detetu su potrebana oba roditelja, i otac, i majka.... bez obzira kakva je seksualnost kod deteta....
Mogu se složiti sa ovim postom.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Admin Ned Maj 12, 2013 12:17 pm

Uz poslednje upozorenje na ovoj temi:

Ukoliko se član ne bude pridržavao pravilnika foruma biće mu stavljena zabrana pisanja na forumu na određeno ili neodređeno vreme.

____________________________________________________________________________________
Непогрешив знак да је неко несигуран и инфериоран у дијалогу, да нема одговарајућих аргумената јесте то што се, уместо темом, бави личношћу саговорника и настоји да га дисквалификује. (Родољуб Лазић)
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 642
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od laza Ned Maj 12, 2013 12:21 pm

frik šou urežiji homolobija se nastavlja,kolateralna šteta(deca) se ne računa,cilj opravdava sredstvo...
koga briga šta deca žele,šta je njima potrebno,šta je za njih važno u uzrastu u kojem su ranjivi.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Ned Maj 12, 2013 1:04 pm

Admin ::Uz poslednje upozorenje na ovoj temi:

Ukoliko se član ne bude pridržavao pravilnika foruma biće mu stavljena zabrana pisanja na forumu na određeno ili neodređeno vreme.
Eto,o tome ti pričam. Homoseksualni roditelji - Page 27 363364791 Neću se više sa tobom kačiti,

Lazo dobar dan! Smile
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od sini_do Pon Maj 13, 2013 4:17 pm

Avramova ::@sini, razumljivo si pisao. Moje pitanje se odnosilo na tvoje stav. Pišeš - s jedne strane homoseksualnost je urođena, a s druge strane homoseksualna zajednica nije dobra za decu. Ako tako posmatramo stvar pitam se, zašto ja tu vidim prirodni nesklad?
Jednostavno rečeno dešava se, u hetero braku se rodi homo dete, to dete voli oba roditelja, i sa te strane nema frustracije, znači za dete je lepo što ima i oca i majku...... Dok u slučaju usvojenja deteta koje je hetero, od homo roditelja, to dete neizbežno ima frustracije, i ne zdravo odrastanje, i ima velike posledice po psihu......Znači, normalan, prirodan brak, između muskarca i žene je dobar i za homo dete, a gej brak nije dobar ni za koga.... U tome je smisao, šta je se htelo reći..... Very Happy
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Pon Maj 13, 2013 4:20 pm

Ok, onda smo na istom s razlikom što ja ne priznajem urođenost makar ne u tom procentu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od sini_do Pon Maj 13, 2013 4:32 pm

Avramova ::Ok, onda smo na istom s razlikom što ja ne priznajem urođenost makar ne u tom procentu.
Sama smisao - urođenost -, ne znači da dete nasleđuje obavezno osobinu roditelja, jer dete uglavnom nasleđuje genetski samo trideset posto roditelje, a sedamdeset posto genetiku predaka, još kad se tome doda mogučnost promene na dnk informaciji.... Tako nikad se ne može znati, šta će se rodit....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Pon Maj 13, 2013 5:08 pm

Neiscrpna tema, kao da će večno ostati hiljadu nejasnoća ili možda samo jedna.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Pon Maj 13, 2013 6:11 pm

Homoseksualni roditelji - Page 27 Schisanoufs400x300

Ovo je Giuseppe, ...(rodjen sa 75 % zenskih hormona)
i sada se zove Vittoria..juce sam gledala i slusala intervju....bila je gost i njegova tj njena mama, bilo je dirljivo zaista...
sada izgleda ovako;

Homoseksualni roditelji - Page 27 Vittoriaschisano
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Pon Maj 13, 2013 6:15 pm

Pogrešio je, bolje da je ostao lep momak nego muškobanjasta nosata cura. Homoseksualni roditelji - Page 27 216218906

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Pon Maj 13, 2013 6:16 pm

No, ja sam mozda malo promasila temu... Homoseksualni roditelji - Page 27 3681966919 , al' ipka se nisam mnogo udaljila...jer Vittoria ce biti mama... Smile
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 27 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 31 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu