Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 16 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 16 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyJuče u 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

+18
Balonero
Mastifal
Johnny-Azra
Orhideja
Arwen Evenstar
digitalmandrak
Lila
shondononda
Avramova
Debilko
Hipi
Prince
Cleopatra
svejedno
Bass
w2403
HEROJ ULICE
Fristajlo
22 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Pon Okt 11, 2010 4:16 pm

Protekla parada je apsolutno kontraproduktivna. Da su ćutali i živeli život kao sav normalan svet bez obzira na opredeljenost, ne bi mi palo na pamet da im zamerim na drskosti ali ne zato što su homo već što su bestijalni i drski i ponoviću se, paradirale su moralne nakaze a ne homoseksualci.

Radovala bih se, nažalost, da se na ulicama konačno pojave svi, bez obzira na seksualnu opredeljenost, koji su bez posla i osnovnih sredstava za život.

Sramota da se ova problematika toliko zastupa dok se druga, ona koja se tiče većine, zanemaruje.

Lepo neko reče, homo je nastao iz hetero zajednice a ne obrnuto. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 2862510338

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Pon Okt 11, 2010 5:19 pm

''Obraz '' je juce paradirao po Beogradu. I oni oko njega su paradirali u senci po svojim sobama ispred TV-a ocekujuci nekakav ''zaplet''. Spremali su saopstenja za novinare i pisali tekstove''za dan posle''. I dalje tvrde da su vecina u Srbiji, a redovno gube na izborima, i gubice. Nisu sposobni nista drugo da ucine sem da se sakupe i polupaju po koji izlog i naprave stetu. Briga njih za Ustav i slobode koji isti propisuje za sve gradjane Srbije podjednako, koriste balavurdiju ne bili se dokopali jos kojeg poena u borbi za vlast negirajuci sve tekovine demokratskih drustava kojima tezimo da se priblizimo. Ako je to nekome za ponos, neka se ponosi. Ljudi se svacim ponose, ali se razlikuju po nivou intelegencije i vaspitanja, i to upravo onog porodicnog, kucnog, pa onda tako dalje......

PS
Inteligencija je mentalna karakteristika koja se sastoji od sposobnosti za učenje iz iskustva, prilagodbe na nove situacije, razumijevanja i korištenja apstraktnih pojmova, i korištenja znanja za snalaženje u novoj okolini u kojima ne pomaže stereotipno nagonsko ponašanje, a niti učenjem stečene navike, vještine i znanja.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Pon Okt 11, 2010 7:21 pm

Kao i obično- polarizovani stavovi....
I to uvek- na istom principu- ja, ispred mi. Nije to neko čudo- godine relativnog mira i relativnog blagostanja potisnule su socijalnu solidarnost iz većine ljudi; to je i izvor sveg ovog spoticanja. Empatija, kao sposobnost osećanja problema koje osećaju drugi, proglašena je za jeres društvene prihvatljivosti, i po potrebi se, oprezno dozirano, pripušta ovde ili onde, gde nekom zatreba, strogo kontrolisano u dozama i lokalizovano na određeni cilj.
Tako smo preko noći postali "heterofobi ili gej tolerantni"; proevropski ili proruski; napredni i kosmopolite, ili konzervativni i desničari... Ta prijemčivost na uticaj doza je uvek bila u zavisnosti od toga koliko smo podložni propagandi, savremenom oružju moćnih i uticajnih da manipulišu javnim mnjenjem, i to više nije neka velika tajna; spram toga, formiramo i stavove po ovom ili onom pitanju. Koliko smo pri tom svesni toga čiji je to, u stvari stav- pitanje je naše lične savesti; naime, po jednoj vrlo ozbiljnoj studiji, koju je ne tako davno radio kineski nacionalni institut za psihologiju, na koji sam slučajno nabasao, a koji je bio pomno proučen, a izgleda i usvojen na samom zapadu, oko 87% ljudi potpuno naivno (nekritički) i bezrezervno veruje medijima, i nesposoban je da prepozna manipulaciju, u potpunosti, oko 12% sve uzima sa rezervom- i veruje, i ne veruje. Samo 1% ljudi stalno ima svest o mogućnosti manipulacije i sve stavlja pod znak pitanja; uočeno je da se tu radi o osobama nadprosečne inteligencije, u ogromnom procentu, što samo po sebi i nije neko neočekivano otkriće.
Tehnikom proste dedukcije, a poznajući ovaj narod prilično dobro, nisam se mnogo iznenadio kada sam shvatio zašto su stranci pokupovali malte-ne sve naše medije, i kako smo naprasno dobili slojeve stanovništva koji su za brzo vreme postali "proevropski", i ne znajući baš tačno- šta to zaista znači; demokrate- levičari (!?), kojima sam koncept levice nije uopšte jasan, nacionalisti koji to svoje "sveto osećanje" iskažu tako što polupaju svoju prestonicu ili klepe patike iz izloga, koje koštaju kao pola plate njegovih roditelja, gej-tolerantni, ali puni prezira i potpuno nezainteresovani što pola Srbije živi u uslovima sve veće bede...
I tako, u začaranom krugu nekoliko istina, koje su, opet, međusobno netolerantne, u doba "tolerancije"; kako to pomiriti, jer je to teg koji nas sve lagano vuče na dno?
Nikako, jer se to ne može pomiriti, i to oni, koji su sve ovo i zakuvali znaju; to je tajna njihovog uspešnog kontrolisanja Srbije. Jedna od najuspešnijih iluzija koju su projektovali u svet je ta, da ima više istina, i da to može da koegzistira. Mislite da može?
Pogledajte Srbiju, pa promislite još jednom...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od shondononda Pon Okt 11, 2010 9:47 pm

Poruka je poslata..
Hiljade nacista,fasista,klerofasista,navijaca,huligana i zilota sirom Srbije su spremni da sruse okupatorsku vlast..pocelo je 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 2979583794
shondononda
shondononda
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 591
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Uto Okt 12, 2010 9:20 am

@Fri

Drzava, to je pre svega njen Ustav. Ustav Srbije garantuje svim njenim gradjanima slobode i prava. Neko ko se zalaze za jaku drzavu bi to morao da postuje. Svako ko zivi u Srbiji i njen je gradjanin bi to morao da postuje, zna, i u skladu sa tim se i ponasa.
Ja+ja+ja+ja.....= Mi. Uvek je tako, bez obzira o cijim se problemima, pravima, slobodama radi, da li su to problemi sexualno zlostavljane dece i zena u Srbiji(mnogo slucajeva se godisnje procesuira, koliko takvih slucajeva se ne otkrije?),da li su to prava radnika, nacionalnih manjina, prava i slobode novinara itd. Sve se to uredjuje zakonima. Vreme ''ulicnih desavanja'' zbog toga sto vlast pokrade izbore je za nama. Danas se u Srbiji na izborima menja vlast, to je najvaznija tekovina petog okotobra ''one godine'', ili nekim generalnim strajkom, koji bi vlast naterao da podnese ostavku, ili sl. metodom regularne borbe za to mesto na drustvenoj i drzavnoj hijerarhijskoj lestvici. Nikako se vlast ne menja paljenjem gradova, rusenjem i pljackom, ugrozavanjem prava jednih koji samo zele da ono sto pise u Ustavu Srbije bude praktikovano u realnosti, ne moze im se njihovo pravo i sloboda negirati od strane drugih- makar oni sebe nazivali i vecinom naroda i kitili se SPC-om i kvazi-moralnim litanijama punim licemerja. Izbori su put za promenu vlasti. Gospodo, spremite programe, ne crtajte planove za napade na policiju bilo kojim povodom. Budite kulturni, kultivisani, na nivou vremena u kojem zivite. Budite intelegentni, ne ponasajte se kao razularene huliganske bande koje u svemu vide povod i razlog za ''revoluciju''. Ne dajte da vas sankaju, upravo zbog tih kineskih istrazivanja koja govore o manipulaciji, medijima, propagandi u politici. Sve je propaganda i politika. Kad zenu nagovoris da ide u restoran na veceru koji si ti izabrao, a ona je htela da prvobitno ide u neki drugi, i to je politika, koja je pri tom i uspesna.Takva politika i takvi politicari trebaju Srbiji, oni koji znaju da vode dijalog i nalaze resenja. Ne oni koji produbljuju antagonizme preko tudjih ledja.
U Srbiji je vecina stanovnistva siromasna. Empatija kao saosecajnost za tudje probleme sigurno nije nestala, ali ona tesko moze da resi taj ogroman ekonomski problem ove zemlje.To moze da resi samo zdrava ekonomska politika, koja je opet skopcana sa vladavinom prava i sloboda u ovoj zemlji.Pa se tako vracamo na pocetak.
Hocemo li svi mi da imamo drzavu ili hocemo anarhiju, zloupotrebu demokratije uz govor mrznje i nerazumevanje osnovnih postulata modernih, savremenih demokratskih drustava i njihovih tekovina koje su ugradjene u njihove Ustave, koji ne podrzavaju teror vecine nad bilo kojom manjinskom grupom?
Prica o navodnom zloupotrebljavanju prava i sloboda od strane organizatora ''gay pride parade'' pada u vodu, kad se Ustav posmatra ne kao mrtvo slovo na papiru vec kao stub drzave i stub drustva po kome moramo biti ravnopravni, Ustav nam to garantuje.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Uto Okt 12, 2010 2:35 pm

"Divlja"]

Drzava, to je pre svega njen Ustav.
Bio neki Ustav i 2000-ite. Odluči se... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 473429
Nikako se vlast ne menja paljenjem gradova, rusenjem i pljackom, ugrozavanjem prava jednih
Ovde se samo tako menja, izgleda, jer vlast samo na sebe misli. Dok ne počne da misli i o narodu, tako će se menjati.
Budite intelegentni, ne ponasajte se kao razularene huliganske bande koje u svemu vide povod i razlog za ''revoluciju''. Ne dajte da vas sankaju, upravo zbog tih kineskih istrazivanja koja govore o manipulaciji, medijima, propagandi u politici. Sve je propaganda i politika.
Gubiš se, Micika, u vrtlogu spina; ne vuče on mene, nego tebe. Sve ti se izmešalo.
Ne oni koji produbljuju antagonizme preko tudjih ledja.
Reci to tvom predsedniku, nisam ja slao onu decu na robokape u nedelju.

Prica o navodnom zloupotrebljavanju prava i sloboda od strane organizatora ''gay pride parade'' pada u vodu, kad se Ustav posmatra ne kao mrtvo slovo na papiru vec kao stub drzave i stub drustva po kome moramo biti ravnopravni, Ustav nam to garantuje.
Ti slobodno veruj u tu frazu, ako ti se tako dopada. Ja ću da verujem narodu, koji će svoje reći, kako stvari stoje- vrlo brzo. Pa, kad ti dođe na vrata neko koga je taj Ustav doveo do gladi, ti mu ponovi tu priču- možda te i shvati...
GOTOVO JE, MICIKA! 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Lila Uto Okt 12, 2010 4:27 pm

MICIKA!
Čuj kako sam ga zarazila 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 4022889699
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Uto Okt 12, 2010 4:34 pm

He,he,a sta je gotovo medeni? Smile


Ustav 2000-dite je branjen sa druge strane barikade od lopova u vlasti koji su ukrali glasove DOS-u. U nedelju, kao i onda kada su paljene ambasade stranih zemalja u BG i dzamija nije branjen Ustavni poredak na toj'' vlasti gladnoj strani ulice'' R.Srbije vec je neko umislio da je iznad tog Ustava, pa manipulacijom pokusava da dodje do vlasti, koristi,i koristice opravdano nezadovoljstvo gradjana zbog lose ekonomske situacije u zemlji koja se ne resava parolom ''Kosovo je Srbija'',a ni alternativnim resenjima izvan okruzenja kojem pripadamo.
Evo da se vlast i promeni koliko veceras, gladni u Srbiji ce i dalje biti gladni, to se pricom i obecanjima ne menja. Steta pa demagogija ne prozvodi hranu, nije to neka fabrika mesnih preradjevina, voca i povrca, konzervi, sardina.,,, Da jeste, niko gladan u Srbiji ne bi bio. Al' nije.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Uto Okt 12, 2010 6:04 pm

shondononda ::Poruka je poslata..
Hiljade nacista,fasista,klerofasista,navijaca,huligana i zilota sirom Srbije su spremni da sruse okupatorsku vlast..pocelo je 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 2979583794

Ima li još koga osim pobrojanih?. Nigde se ne pronalazim a rado bih pod uslovom da mislimo na isto. Nešto sam zamišljena ovih dana pa molim da mi oprostiš ako sam offtopichila. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 1073830050:

Divlja :: Evo da se vlast i promeni koliko veceras, gladni u Srbiji ce i dalje biti gladni, to se pricom i obecanjima ne menja. Steta pa demagogija ne prozvodi hranu, nije to neka fabrika mesnih preradjevina, voca i povrca, konzervi, sardina.,,, Da jeste, niko gladan u Srbiji ne bi bio. Al' nije.

Tačno, ko je danas gladan biće gladan i sutra i prekosuta pa taman da dodje najidealnija opcija. Ali... nismo samo mi (trenutno gladni) važni, ostaju neki iza nas koji bi da rade i jedi a onda sve ostalo što pripada čoveku.


Poslednji izmenio Avramova dana Uto Okt 12, 2010 7:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Uto Okt 12, 2010 6:16 pm

Tacno. Zato prvo moramo da stabilizujemo institucije u drzavi, pa polako,da prestanemo sa mrznjom. Ukoliko naucimo da zivimo jedni sa drugima u miru i postujemo se, bez obzira na medjusobne razlike, ima nade i za nas i za nasu decu.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Uto Okt 12, 2010 6:19 pm

Lako je nešto stabilizovati ako je nestabilno ali kako nešto dovesti u normalu ako je nenormalno, to mene brine. Question

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Uto Okt 12, 2010 6:24 pm

E, sad mi to moras pod hitno objasniti Av, o cemu se radi, koga treba unormaliti na silu? ☀
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Uto Okt 12, 2010 6:32 pm

Nestabilne vani, stabilne u akciju kao i normalne. Ko mrzi neka mrzi i dalje, ne možeš mu ništa a ako radi i ćuti jer nema razloga da se buni i nije važno šta oseća pa neka i mrzii, njemu na dušu.

Remont iz korena ali radikalni. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 119891097

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Uto Okt 12, 2010 6:37 pm

Nije ti los plan Smile, samo da nadjemo dovoljno stabilnih. Oni svakako ne mrze. Mrznja destabilizuje coveka.
Remont iz korena, a koren je u razmisljanjima ljudi. Tu treba remontovati totalno skoro sve u ovoj zemlji. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 2191740389


Poslednji izmenio Divlja dana Uto Okt 12, 2010 6:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Uto Okt 12, 2010 6:39 pm

"Divlja"

Ustav 2000-dite je branjen sa druge strane barikade od lopova u vlasti koji su ukrali glasove DOS-u.
Pa ti si, sestro slatka, u suženju svesti... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 129758 Ovo je manifest najprostije pristrasnosti. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 441346
koristice opravdano nezadovoljstvo gradjana zbog lose ekonomske situacije u zemlji koja se ne resava parolom ''Kosovo je Srbija'',a ni alternativnim resenjima izvan okruzenja kojem pripadamo.
Ne, nego se brani parolom EU nema alternativu... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 441346 Daj, ženo, batali me. Shvatam ja da se tebi ovo sviđa, verovatno ti i odgovara- negde si se ušemila, snašla. Ali, nemoj da se prebacuješ da ćeš pričom ubediti više od pola Srbije da su im stomaci puni, da imaju posao, svetlu perspektivu i da će se sa ovima stanje popraviti. Ne vređaj ljude takvim glupostima, to je postalo drskost, u ovoj realnosti. Čuvaj sebe tako što ćeš prestati da braniš ove, to je nemoguća misija; a tek demagogiju ne pominji, pa- ovi samo to i rade. Sad ne govorim o tome ko treba da dobije vlast, već- ko da je izgubi, zbog katastrofalnih rezultata.

Evo da se vlast i promeni koliko veceras, gladni u Srbiji ce i dalje biti gladni, to se pricom i obecanjima ne menja. Steta pa demagogija ne prozvodi hranu, nije to neka fabrika mesnih preradjevina, voca i povrca, konzervi, sardina.,,, Da jeste, niko gladan u Srbiji ne bi bio. Al' nije.
Takođe, karikatura ti je neumesna i uvredljiva; jer, da ta demagogija pravi hranu, mi bismo s ovima bili zemlja u koju bi Nemci dolazili kao gastarbajteri. Dolaze i sada, ali, kao direktori firmi- pa ti sad, izračunaj, otkud demagogija. Ja sam je i danas slušao, na tečnom nemačkom...
Ovima se vidi kraj. Ne brani to, nije vredno; probudi savest, pogledaj kako žive ljudi koje vidiš kroz prozor auta, kojim ideš na posao. Da bi shvatila o čemu ti govorim, a i zašto- pročitaj sjajnu i poučnu novelu Irvina Šoa- "Bergen- Belzen". Biće ti savršeno jasno... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 169658
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Uto Okt 12, 2010 6:56 pm

Zasto mi stalno spotices da nisam dovoljno saosecajna Fri? Zar ti radis u nekoj javnoj kuhinji kao volonter, dao si neku veliku donaciju gladnima u ovoj zemlji?
Samo u tom slucaju mi mozes tako nesto pisati, u svim drugim slucajevima- na istim smo pozicijama.
I zasto mislis da ce u ovoj zemlji biti prosperiteta ukoliko se u sadasnjim oklonostima, sa politicarima koji su nam na raspolaganju u opoziciji moze uciniti nesto vise nego sto se radi? Bili su na vlasti ovi ''gladni vlasti'', i danas su mnogi po lokalima u opstinskim vlastima lepo ususkani. Jednostavno, nas je problem mnogo dublji, ide mnogo sire i od same vlasti. Duga je to i tuzna prica....
Tom ksenofobijom koju ovde iskazujes, pokazujes samo svoje slabosti, ne jaku stranu, a znam da si jak medeni.
. :cica:
Komunizam je mrtav ovde secerko, S.M. se nece vratiti iz mrtvih, i tu nemam empatije, priznajem, uopste ne saosecam sa onima koji zale za tim ''divnim vremenima'' kojima je morao doci kraj.
Nama se zalomilo da zivimo bas u ovo nezgodno vreme. Sta ces.......

PS
Procitacu, petlicu maleni tu novelu...... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 2013163487
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Uto Okt 12, 2010 7:12 pm

"Divlja"
Zasto mi stalno spotices da nisam dovoljno saosecajna Fri?
Da, zaista, zašto? 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 971561 Kad bi čitala nekad šta napišeš, ali, kao tuđi tekst- shvatila bi... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 65710
dao si neku veliku donaciju gladnima u ovoj zemlji?
Dajem male, koliko mogu; no, ogroman deo prihoda mi ide na donacije bogatima, za koje i nisam pitan, sami otimaju. To mi smeta. Nekolicina se iživljava, a ogroman broj bukvalno gladuje; to vidimo svi, a neki mudro prećutkuju; ja- ne mogu.
na istim smo pozicijama.
A, ne, nismo. Ne bi bilo ove priče.

Tom ksenofobijom koju ovde iskazujes, pokazujes samo svoje slabosti, ne jaku stranu, a znam da si jak medeni.
. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 293534
Cakana, pokazujem svoja skustva; 10 godina radim za njih, vrlo profesionalno i odgovorno se odnosim prema svakom zadatku, i po opštem utisku drugih, postižem dobre rezultate. No, ipak im nekako smetam- vidim gde su rupe, i pokazujem prstom na njih. A ima ih, da se preturiš.
Radim od 1981. godine; veruj mi, za veću fukaru radio nisam. I iz tih firmi sam morao da se sklanjam od silnih, ali, bili su mali mačići za ove današnje.
Iz ove firme, zarekao sam se- ja ću poslednji otići, smejući se. Mogu i znam kako, ako budem prinuđen; zatvarao sam škole, kasarne i firme, mogu i jedno pišljivo predstavništvo koncerna... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 129758
Komunizam je mrtav ovde secerko, S.M. se nece vratiti iz mrtvih, i tu nemam empatije, priznajem, uopste ne saosecam sa onima koji zale za tim ''divnim vremenima'' kojima je morao doci kraj.
Samo se plašim da ga ovi svojom premudrom politikom ne povampire; ja ću ga podneti, iako ga ne smatram potrebnim, ali, takvi kao ti... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 384

Procitacu, petlicu maleni tu novelu...... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 201504
Obavezno, kokice, obavezno... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 908899
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Uto Okt 12, 2010 9:59 pm

Bruka, bre za narod, zbog netolerancije...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od digitalmandrak Uto Okt 12, 2010 10:22 pm

Bruka za drzavu koja je prenebegla procene svojih bezbednostnih agencija i odrzala paradu za koju se znalo kako ce se zavrsiti...Meni prijatelj policajac lezi kuci sa povredjenom nogom,prepun modrica ali nema veze,castio ga ministar jedan mesec sa 8000 dinara...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Arwen Evenstar Uto Okt 12, 2010 11:05 pm

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 69124138625550912716142
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Arwen Evenstar Uto Okt 12, 2010 11:08 pm

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 71993167121673302053166
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Arwen Evenstar Uto Okt 12, 2010 11:14 pm

Evo sta je doneo taj 10.-ti oktobar

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 66357138606822444516142

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 66357138606830444716142

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 68755142365599404813121

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 68926124333987620805100

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 67287124344490953088100

..i bar nesto lepo tog dana... nesto TAKO PRIRODNO - SKLAPANJE BRAKA IZMEDJU MUSKARCA I ZENE

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 68933161903090504987100
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Uto Okt 12, 2010 11:18 pm

Arwen Evenstar ::10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 71993167121673302053166

Kako bih volela da verujem da ima kijavicu ali avaj. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 1369909122

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Arwen Evenstar Uto Okt 12, 2010 11:19 pm

A evo kako to rade nasi politicari, nasi predstavnici i oni koji podrzavaju BOLEST!!!

Nas predsednik

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 66907138631183053516142

Ceda narkos

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 69443162178080477488100

Nadaleko poznati Daca i Boki u akciji

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 65952162243390470957100
Arwen Evenstar
Arwen Evenstar
Super član
Super član

Broj poruka : 6383
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 40
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Uto Okt 12, 2010 11:40 pm

Arwen Evenstar ::
..i bar nesto lepo tog dana... nesto TAKO PRIRODNO - SKLAPANJE BRAKA IZMEDJU MUSKARCA I ZENE

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 68933161903090504987100
Molim prisutne da obrate pažnju na krvožedne nasilnike i strah na licima mlade i mladoženje.
Od sad, venčanja uz žestoko obezbeđenje, ovo je baš bilo za dlaku... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 2 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu