Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyJuče u 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

+18
Balonero
Mastifal
Johnny-Azra
Orhideja
Arwen Evenstar
digitalmandrak
Lila
shondononda
Avramova
Debilko
Hipi
Prince
Cleopatra
svejedno
Bass
w2403
HEROJ ULICE
Fristajlo
22 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Čet Okt 21, 2010 12:26 pm

Hajte molim te Prijatelju beogradski, pa zar život nije filozofija pa makar se ticala i gej populacije. Rekla bih da je tek to filozofija ili bolje reći psihologija ali ne zbog njih već zbog nekih koji... oprosti, samo da promešam bazu za beli pileći fondan.

Ljubim te B. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 327314487

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Mastifal Čet Okt 21, 2010 12:29 pm

ko mnogo filozofira, malo zivi i okusi od zivota... nije tako... ili 'za' ili 'protiv', prihvatas ili ne prihvatas, treceg nema... kao i sve ostalo u zivotu...

ljubim i ja tebe... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 4027700691
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Čet Okt 21, 2010 12:32 pm

Avramova ::
VOLIM ČOVEKA!

Upravo o tome i pisem. Treba ga voleti i razumeti podjednako, znam da je tesko , ali valja nam se potruditi. Ne moramo cak ni to, zato pominjem zakone koji su u skladu sa moralnim nacelima do kojih je doslo ljudsko drustvo kroz vekove mrznje, ratova, krvavih sukoba, kroz borbu izmedju dobra u coveku i zla u istom tom coveku: Tolerancija- to je put, nemam iluzija da su moguci zakoni koji bi bili svima pod konac, nadjen je kompromis- za svakoga postovanje, sloboda, prava.... Sloboda govora, okupljanja svima, ne samo nekima.
Mnogo se sta meni ne dopada na javnoj sceni u drustvu, pa zar treba da idem i da ih fizicki napadam, zato jer mi ne odgovaraju?
Zivim svoj zivot, pustam druge da zive. Volela bih da ga prozivim u drustvu koje je tolerantno i koje postuje red i slobode, prava koje vaze za sve, a ne samo za neke, za vecinu ili manjinu. Ne podrzavam takve podele i slihterske macho poze nekih koji bi da istresu svoj visak testosterona na slabijima od sebe. Najgrdje mi je ono: ''.ebacemo pedere, eto to cemo im raditi!'' :albino: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 4022889699

Volimo coveka- to je put.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Čet Okt 21, 2010 12:50 pm

Mastifal ::ko mnogo filozofira, malo zivi i okusi od zivota... nije tako... ili 'za' ili 'protiv', prihvatas ili ne prihvatas, treceg nema... kao i sve ostalo u zivotu...

ljubim i ja tebe... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 4027700691

Lagodno pišeš jer nisi u mojoj poziciji ali, daće Bog pa ćeš biti.

@Moja Divlja

Naravno da volim čoveka pa i onoga koji je ubio jer ko zna zbog čega je to uradio; volim Čoveka i kada je ukrao jer, ko zna zbog čega je ukrao; volim ga i kada je prevario jer, ko zna zbog čega je prevario, i sve njih volim jer to su nečija deca i nečije majke zbog njih sada nisu mirne. Saosećam.

A zamisli kakav monstrum bih bila da ne volim i one koje tretira ova tema?

Ono što mi zadaje muku jeste: ZAŠTO su ih unesrećili oni koji su bili zaduženi za njihovu sreću? Zašto?!





____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Čet Okt 21, 2010 12:56 pm

E sada ja tebe malko teze pratim draga Av?
Ko je zaduzen za njihovu srecu? Valjda oni sami? Ili?
'Ajd' ti svrati u nasu Ludaru, kod nas ludaka, Paja ce ti skuvati kaficu, Fri ce te voditi u podrum na ekskurziju, ja cu da te slusam za promenu, da se siti ispricamo. 🇭🇲
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Čet Okt 21, 2010 1:04 pm

Divlja ::E sada ja tebe malko teze pratim draga Av?

Doćiću da vas i dalje volim, možda još više nego sada. Ali ono drugo ne ide... da me ubiješ. Sve se mislim da je dovoljno da VOLIM ČOVEKA. Jbg. život piše romane a moj napisa jednu pričicu. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 2079824972

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Mastifal Čet Okt 21, 2010 1:12 pm

Ma lak sam na peru, stha ces... oce to, lako dok si mlad i opasan po okolinu... Smile
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Čet Okt 21, 2010 1:35 pm

Mastifal ::... oce to, lako dok si mlad i opasan po okolinu... Smile

Ček' samo dok dodješ u moje (zrele i divne) godine i shvatiš kako je teško ili lako razumeti ljude a znati da je jedini preduslov za razumevanje - biti Čovek.


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Mastifal Čet Okt 21, 2010 1:40 pm

'ako dodjem' u tvoje godine,mada chisto sumnjam... troshim se u neogranicenim kolicinama :10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 3681966919:

sorry za offtopic
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Čet Okt 21, 2010 1:43 pm

Aj ne preteruj, pišeš kao da brojim devedesetu. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 2255911292

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Mastifal Čet Okt 21, 2010 1:44 pm

hebiga, poslednji put kad si brojala dosla si do 78... :10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 3681966919:
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Čet Okt 21, 2010 1:48 pm

Vrati se na temu Masifal ali i na moje lepe i zrele godine. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 4200506399

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Mastifal Čet Okt 21, 2010 1:52 pm

Cast i pozdravi tvojim godinama, ali o temi se vise ne bih izjasnjavao... Svaka promena mog misljenja ili stava je Sizifov posao... Ciao... Smile
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Čet Okt 21, 2010 1:59 pm

Divlja
Tolerancija- to je put, nemam iluzija da su moguci zakoni koji bi bili svima pod konac, nadjen je kompromis- za svakoga postovanje, sloboda, prava.... Sloboda govora, okupljanja svima, ne samo nekima.
Međutim, dok se ne postigne tolerancija, angažujemo Policiju, koju plaćamo svi, a koristi samo interesu manjine, jel' tako?
Gde je tu neki princip, majku mu? Osim ovog, očiglednog- demokratija je ono, što odgovara samo meni? 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 473429 Ne ide to tako, i ti to znaš i sama, samo ti inat ne da da to i priznaš.
Mnogo se sta meni ne dopada na javnoj sceni u drustvu, pa zar treba da idem i da ih fizicki napadam, zato jer mi ne odgovaraju?
Ne, nego da prestaneš sa ovim cinizmom i tiradama o demokratiji i pravima. Svi mi dobro vidimo da ovde mnogo što šta ne valja, pa to i kažemo, ali ne krpimo te rupe trulim koncem "prava" i "demokratije", pojmovima koji su nas doveli u očajnu situaciju, a ti ih ovde "prodaješ" kao spasonosne.
Zivim svoj zivot, pustam druge da zive. Volela bih da ga prozivim u drustvu koje je tolerantno i koje postuje red i slobode, prava koje vaze za sve, a ne samo za neke, za vecinu ili manjinu.
Ne postoji društvo koje daje prava svima- to je utopija. Što pre to shvatiš, bolje i za tebe; to je najopasnija ideja od nastanka sveta, a ti si joj se priklonila iz puke komotnosti i lakomislenosti.
Savetujem ti da ne polemišeš sa boldovanim, bar ne, bez nekoliko dobrih sati razmišljanja o tome. Pokušaj da savladaš svoju prirodu i da vežbaš jednu veštinu, koju nisi savladala, a vrlo je uputna, kad nisi u pravu...
Radi se o ćutanju.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Čet Okt 21, 2010 2:19 pm

Fristajlo :: Ne postoji društvo koje daje prava svima- to je utopija.
Sad
Radi se o ćutanju.

Pa je l' da ćutim i dalje? 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 128863565

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Čet Okt 21, 2010 2:22 pm

Avramova ::

Pa je l' da ćutim i dalje? 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 510826
Ne odnosi se savet na tebe, nego na Divlju.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Čet Okt 21, 2010 3:01 pm

Dobro, čim mi nadodje inspiracija ima da podivljam.

P.S. Divlja I Love You! :ironicc:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Čet Okt 21, 2010 10:25 pm

Коментар дана
Камо даље, рођаче?

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Pdf_button 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 PrintButton 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 EmailButton
Ана Радмиловић
среда, 20. октобар 2010.
„...прољеће стоји иза барикада с подигнутом руком, зар сумњаш у своју дјецу, мислиш да не памте... мислиш да не памте?“Бранимир Џони Штулић10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Ana-radmilovic2Заштоуместо наслова цитирам стих Џонија Штулића, чије песме вероватно неслушају ова „дјеца“ о којима многи, већ данима, покушавају да пишу,осуде их или схвате (срећом, све мање осуде а све више схвате)?Цитирам, зато што су вероватно слушали многи међу онима који су данасвласт, несрећнија од власти Слобе Милошевића који је био председник урату; слушали су урбани типови револуционарних идеја, паметни иобразовани за које нико не би могао да помисли да ће се претворити у„ово“. Немам бољу реч – то је „ово“. Ово што гледамо како муца са ТВекрана и ни само више не верује да зна шта говори. „Ово“ које виче„хулигани“ и упире прстом у децу која су смела да изађу на улицу и кажуда „Овоме“ не верују ниједну реч. А и како би. „Ово“ је похапсило настотине људи и онда саопштило да је то тек почетак обрачуна. Са ким сето „Ово“ обрачунава? Са организованим криминалом? Не, јер онај МладенОбрадовић и његова жена, трудна и премлада за полицијско шиканирање,нису организатори криминала у Србији. Нису чак ни организатори нередана улицама током оне несрећне параде поноса бесловесних људи, (којинису схватили да се иза тог њиховог смешног и жалосног славља дешавалонешто много веће, страшније и злослутније). Да ли се „ово“ у шта сепретворила београдска екипа која је добила моћ и изгубила памет,обрачунава са оним бесним навијачима које је једном не тако давнопотценила, купила, затим их пустила да накупе довољно кривичних пријавакако би их сутра тако уцењене слала у поход, сваки пут када је биопотребан повод за неки други обрачун?И са ким се то обрачунава министар Дачић који је, похваљен, послаоону силну полицију на улице да изигравају глинене голубове, е да би сесада бесни и изиграни светили оним несрећницима који седе по затворима?Које он то криминалце јури у овој Србији? Малолетнике? Млађепунолетнике? Ко то дестабилизује Србију која је, ево само што није,постала лидер не само региона него и Европе? Деца? Пар патриотскихорганизација са мало пара и не тако добром логистиком као што се желида представи? Које то странке стоје иза њих? Ко се то понудио да уместоњих седне у ћелију и буде испитиван као последњи криминалац?Док свакодневно слушамо о некаквим инспираторима (то смо ваљда свими који смо написали који ред о овим несрећним догађајима а да нисмоучеснике протеста назвали хулиганима), па гледамо по ко зна који пут,изнова, емисије о томе како Коштуница не ваља ништа а остали ДОС-овцису супер, док слушамо небулозе о томе како су младићи из „Наших“ и„1389“ клерофашисти (ја заиста не могу да разумем како онога ко је тосмислио и онога ко је то дозволио није срамота сваки пут када чује тунедотупавност); док Србија слуша о томе како су нека деца разбојници идок полако из тишине почиње један тихи па све гласнији жамор, дешава сенешто што је вероватно мало ко очекивао. Неће то помирити две Србијеврло темељно завађене, али обе ће се, свака на своју страну, гледати даодаљи од некад давно популарне београдске екипе која је (поновићу)добила власт и изгубила памет. Тако се, са једне стране у емисији„Пешчаник“ могло чути ругање идеји о Младену Обрадовићу каопотенцијалном Бин Ладену српског тероризма. Са неке друге стране, небез разлога, ови се догађаји пореде са „сабљом“ о којој нас нисуинформисали. Нико се, да поентирам, не слаже са пребијањима оних људипо затворима. Нико, осим оних који седе на власти и у паници вичу „алито су хулигани, разбојници, због њих нас неће примити у Европу“. Мождаих нико није обавестио, али све сиромашнију Србију која се сносталгијом сећа деведесетих, Европа врло мало занима. Занима јестандард који рапидно из недеље у недељу пада и онај ко мисли дадогађаји око несрећне параде немају социјални предзнак, вероватно оСрбији зна само оно што може да чује на вестима. А вести су као из оногстарог руског вица о (рецимо) Иљи Иљичу који је пожелео да, када се наруској телевизији појавио Други програм, промени канал, на шта му сеобратио спикер са екрана и питао га „Шта је било Иља Иљичу? Не допадати се први програм?“
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Pet Okt 22, 2010 8:15 am

Komentar gospodje Radmilovic je na mestu.Ta deca nisu kriva toliko koliko se na njih digla buka.
Gladni u Srbiji su u gadnoj poziciji, bice jos gladniji, pogotovo oni sa juga Srbije koji ne zive u BG-u- to ja dodajem. ''Beogradska ekipa'' u bilo kom da je sastavu je bila kriva uvek, za sve sto se u ovoj zemlji desava- i to dodajem, pod punom materijalnom i krivicnom odgovornoscu.

Hajde lepo da sjasemo sa ledja te dece, da ne spinujemo i ne zamenjujemo teze onim ''ali,i oni su tako isto radili onog oktobra'' , da im ne uvaljujemo stalno vruc krompir u ruke, a posle se cudimo kad nam ga vrate u glavu preko kordona policije. Uvek je tu kordon policije koji cuva to sto vec cuva sa jedne strane, a sa druge nasa deca glume gradsku gerilu. Vreme je da preuzmemo potpunu odgovornost za ono sto se desava svima nama.Ukoliko smo nezadovoljni, hajdemo sami na barikade pred policiju.
Sta kazete na ideju?
Danas je u NS strajk u koji su pozvani svi gradjani . Prostetacemo se kroz par ulica mirno, bilo bi dobro da nas bude dovoljno da budemo uocljivi. Ja moga sina necu zvati da strajkuje samnom, sam ce da odluci, mada ce ovaj protest biti miran i pozvani su svi, radnici, penzioneri, nezaposleni, studenti, ucenici. Da vidimo moze li se u Srbiji gestikulirano reci ono sto se misli i zeli, u okviru demokratskog sistema koji je tek u povoju i? Ukoliko nas ne budu slusali, Srbijo, hajdemo u generalni strajk, zaustavimo Srbiju,i ovako gotovo nista ne funkcionise!
Ovde vise nema prostora za velike price,vreme je za akciju. Ko to ne shvata vec voli da palamudi, krice se i dalje iza ledja klero- politicki izmanipulisane klincadije od strane politicki infantilnih grupacija gladnih vlasti a ne hleba. Narod je gladan hleba, HAJDEMO U STRAJK!

@Fri

Sta da ti kazem veliki diktatoru Frireru?

''Nacional- komunizam'' ne postoji ni u teoriji ni u praksi. Tacka.
Ne znas za osnove demokratije- povelja UN o ljudskim pravima i slobodama, slobodni demokratski izbori, pravo glasa za sve, ne ''dzamahirija'' i ...''Srbi i jedino Srbi na vlasti''.... Tacka.
To koliko ne kapiras demokratiju se vidi i iz tvoje poruke upucene meni da treba da ucutim. A pravo na slobodu govora Fri? Brukas se.10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 3500004451 :ble:
10.10. 2010 godine u Srbiji je pokazano autokratama poput tebe da nikoga nece vise moci da ucutkaju, niti da prisile da ''shvati'', niti da se zabrane bilo cija mirna okupljanja koja se ne kose sa propisanim zakonima, na bilo koji regularan nacin, Trut bi rekao legalan nacin. Dakle, tacka.
Moze da ti se nesto ne svidja, da protestujes, tvoj problem, neces vise nikada ''to nesto'' zabranjivati niti olako upotrebljavati silu, nisi iznad zakona.Tacka.
Kraj naseg prepucavanja. Vreme je da naucis sta je to demokratija.Tacka. :divlja:
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Prince Pet Okt 22, 2010 11:21 am

http://www.intermezzo.ba/latn/?page=8&kat=22&vijest=41141

Možda bi se ovo moglo postaviti kao nova tema, ali nisam siguran da ima kompetentnih da komentarišu ovu ideju BG intelektualaca koji izgleda samo žele da kažu da ima neko ko razmišlja i drugačije od nas homoseksualaca

Najavljena parada ljubitelja oralnog seksa, 14.10.2010 13:06

U Alt – Media centru u Beogradu juče je održana pres konferencija udruženja ljubitelja oralnog seksa na kojoj je najavljeno održavanje parade tokom koje bi pristalice ovog seksualnog položaja izrazile svoje duboko neslaganje sa pozicijom istog u svakodnevnom seksu.

Učesnici parade okupiće se u nedjelju 24. oktobra oko spomenika „Pobednik“ na Kalemegdanu, velikog falusnog simbola, odakle će krenuti u kratku šetnju ulicama Beograda.

Najavljeno je prisustvo velikog broja političara, glumaca i gostiju iz inostranstva. Lider Nove Srbije Velimir Ilić obratio se okupljenima na konferenciji riječima:

- Ne vidim šta ima loše u tome, kako vi danas to zovete, pušalnom seksu. To je osjećaj fantastične moći i dominacije, kada je ona na koljenima, a ja je … Nego, nije mi jasno ko može da bude protiv toga – rekao je Ilić okupljenim novinarima.

Glumica Marija Karan, koja je zaštitno lice „Oralne parade“ je poručila:

- Da li je u redu da dečko svrši za tri minuta, okrene se i zaspi, a djevojka svaki put ostaje nezadovoljena? U Srbiji, djevojka ne može da dobije kvalitetno oralno zadovoljenje od svog dečka jer je to tabu tema i većina muškaraca to ne radi. Dokle više tako, djevojke? – zapitala se poznata glumica i pozvala sve istomišljenike ali i one koji bi po prvi put da probaju, da im se pridruže.

Sa druge strane u Konz-Media centru, najavljen je kontramiting dan prije „Oralne parade“. Protivnici ovog događaja organizovaće u Beogradu ispred Hrama Svetog Save kontramiting pod nazivom „Misionarska parada“. Na ovom događaju očekuju se porodični ljudi sa djecom, predstavnici crkve i ali i uglednici ekstremnih nacionalističkih organizacija.

...Među prisutnim pristalicama mogle se se videti parole „Poliži Evropi ako želiš da uđeš u nju“ i „Samo Penetracija Srbina Spasava“.

Tokom „Oralne parade“ jake policijske snage obezbjeđivaće grad a najavljena su i preventivna hapšenja kako se ne bi ponovili nemili događaji kojima smo prisustvovali tokom „Parade ponosa“.

(Njuz.net)
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Gost Pet Okt 22, 2010 11:29 am

Parade su hit ove zime! 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 2191740389 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 4022889699
Samo mislim da policija nece morati da cuva ove ''paradere''.Svi nekome ''puse'' da izvinite na slobodnom izrazu, iliti oralno se zadovoljavaju, znaci, svi ce podrzati, manje- vise ovu paradu sto direktno, sto iz svojih budoara, skupstinskog ili kucnog, ko koji budoar vec ima. Svi ce se ukljuciti.
Sem Amfilohija Radovica, on to radi sam sebi.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Pet Okt 22, 2010 1:14 pm

Sada mene zanima koji je produkt dala famozna parada ponosa? 🇭🇲

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Fristajlo Pet Okt 22, 2010 2:21 pm

Divlja

Hajde lepo da sjasemo sa ledja te dece, da ne spinujemo i ne zamenjujemo teze
Reci to Homenu, Dačiću i ostalim jurišnicima "demokratije"- mi to govorimo od početka.

Sta da ti kazem veliki diktatoru Frireru?
Ništa, mala demokratorko. Sve si već rekla po nekoliko puta. Treba da zaćutiš, to ti govorim, jer braniš neodbranjivo; no, neki stvorovi ne znaju kada je dosta, kad treba zaćutati. 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 894808

Tacka.
tacka.
Tacka.
Tacka.
Ja ti tu tačku predlažem poodavno, no, nisi shvatila kad treba da počneš sa tim metodom; neće tvoja biti zadnja, Micika, ne ide to tako. Ti, očito, nisi spremna da sagledaš realnost, jer ti je takva priroda; Radije ćeš nastaviti sa obmanjivanjem, nego sa sagledavanjem situacije, a ona je jasna, kao dan- tvoje političke "simpatije" su debelo zas*ale.
A malopre kažeš- treba prestati sa sponovanjem... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 40722
Ne stavljaš ti tačke na diskusije; one idu mimo tvoje, moje ili bilo čije volje. Samo narod stavlja tačke.
A on još nije svoje rekao; stavio je zapetu.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Balonero Pet Okt 22, 2010 5:04 pm

Dobro jutro, majstori... 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 4027700691
Balonero
Balonero
Član
Član

Broj poruka : 482
Datum upisa : 05.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Avramova Pet Okt 22, 2010 5:06 pm

Lep gest Balonero, baš lep. :lila:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

10. oktobar 2010.- ponos ili bruka? - Page 5 Empty Re: 10. oktobar 2010.- ponos ili bruka?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu