Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

+40
Batista
Johny Bravo
country girl
crni labud
Komsinica
furija
Vukota
Sinaj
Strelac
Marea
Admin
djavolica
Loreal
Time
Evgenija
carsamuilo
Debilko
laza
Vrdalama
Fi Pi
Nova clanica
slavena
Hipi
Mastifal
Prince
Dotore
inspy
Johnny-Azra
Orhideja
Snowflake
svejedno
Bass
shondononda
RINGE
Cleopatra
Lila
digitalmandrak
Fristajlo
Dragana
Avramova
44 posters

Strana 4 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Sledeći

Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 12:55 am

Kičerica, ma koliko para ukokali u to; šena pojma nema sa pevanjem- zato joj je svaka "pesma" iseckana u sinkope- u nema glasa, samo tehnologija. Nivo neukusa- približno isti. Samo savršenija podvala, ništa više, zasenjivanje prostote.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 12:58 am

auuuuuuuu..... ovo je vec zabrinjavajuce Fri ....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 1:04 am

Šta se iščuđavaš; pa, nismo uporedili Elu Ficdžerald, nego Mariju Luizu Ćikone, za koju su i stručnjaci rekli da pojma sa pevanjem nema, i da će potrajati par godina i nestati. Žena je poslovni genije, ali, kao muzičar- ništa vredno spomena.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 1:11 am

Toliko zna i moja Marija Cerini...(KCER MOJA) ima 8 god. pa zna toliko da Madona nije neki kvalitet sto se pjevanja tice, ali jebote valjda znas o cemu pricam.....ili mozda jebo te sto je jos gore ne znas...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 1:14 am

Fri ti nisi sav svoj...cujes Madona rekli joj potrajace jos par godina....hahahahhahaahhahaha...aloooo jesi svjestan sta pricas, pa vec je dovoljno trajala i sad ovog trena da nestane...ala si smijesan majko moja rodjena.....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 1:18 am

Izvini, ali, o čemu mi ovde pričamo?
Ako govorimo o umetničkom dostignuću, prst levo desno, tu su obe. Ne govorimo o veštini, već o umetnosti.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 1:31 am

Valjda govorimo generalno......kada vec govorimo.....i znas li sta si ti uradio...kao da si uporedio Madonu ili recimo mene evo ili Avramovu ili Lila ili Orhideja..to je skroz svejedno...ili Ceca znaci sasvim je svejedno rekao ( u svijetu mislim, ili evo ovdje u mom komsiliku)--to je skroz isto....samo Madona "ZVUCI" pa kako god...e sad drugo je pitanje kvalitet....ali da je posebna posebna je....i sve drugo je suvisno...najbolje da sad uporedom Dzeksona (POKOJNOG) sa Djoganijem eto to ti radis....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 1:35 am

Pa dragi moji..koja je razlika izmedju Dzeksona i Djoganija???
ja je ne vidim ako je vi vidi te kazite....???..mislim...katastrofa....
poredjenje Cece sa Madonom aooooooo......
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 1:36 am

Pa, po tom kriterijumu, Ekrem je mega zvezda; Al Kapone, u poređenju sa Arkanom, pravi je umetnik u svom poslu, zar ne?
To što je njen kiš imao veći tiraž, ne čini ga manje kičem; onako, generalno. O tome govorim. Količina novca i slava ne podižu nivo, samo ga čine poznatim široj publici.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 1:43 am

Ma daj...ne mlati molim te....ali te molim....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 1:44 am

Objasni, zašto je to mlaćenje; to, što ti to ne prihvataš, malo mi je nedovoljno. Može li kakav argument?
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 1:47 am

moze...evo ja sam Madona....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 1:47 am

A ti budi Gaj R.HAHAHAHAHHA
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 1:48 am

Skuzi, sinjora Ćikone, skuzi, prego... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 301766
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 1:53 am

ooo ti amo...ti amo......signor Gaj.......non ti preocupare.......amore mio....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 1:55 am

Ko, bre, gej?! Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 214947
Porka Madona!!! Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 2:03 am

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 4022889699 Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 4022889699

ma...snadjem se ja....nema veze to za gej... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 4022889699
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Ned Okt 17, 2010 2:04 am

lucija ::al ipak...ja ne mogu vjerovati da ste nasli poredjenje Cece sa Madonom ali ne mogu se oteti utisku..hahahahahhaha...mislim sta reci a ne zaplakati....

Bez obzira na vrstu muzike (ako je uopšte muzika to što ceca kao peva), obe su niskorazredne pevačice. Madona kao i Ceca su kontroverzne ličnosti i svakako da su zgodne za posmatranje iz svih aspekata jer su napravile veliki uticaj na publiku, ali ni jedna se ne može vrednovati visokom pa čak ni srednjom ocenom za kvalitet koji nude i u tome su one recimo fenomeni, naročito Madona, znana celom svetu.

Nisam ja njih poredila ali sam obe isto ocenila.

Uporedi ih sa vrsnim pevačicama ali na stranu stavi njihove privatne živote i izgled. Katastrofa!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 12:20 pm

Nikako nema cak ni logike za istu ocjenu....

Madona je zena sa stilom, tacno je da ne pjeva Bog zna, ona se cak smatra vise nesto kao shou girl...zabavljac na sceni ili kako li vec, i to radi odlicno...

Ceca scenom vlada uzas, dva pokreta napravi i to kao da ce da se potuce..
stila nikada nije imala, rekoh vec jednom Arkan je pokusao, a stilisti nastavili pa je s toga Ceca shvatila da moze da nosi i dzins sa obicnom pamucnom majicom....

Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Dragana Ned Okt 17, 2010 4:17 pm

Avramova ::Svetlana Ceca Ražnatović

Sex ali ne i grad, to je simbol jednog " folk zraka" koji nije gama ali je dovoljno talasao diljem naše ali i susednih država i ostavio trag.

Može li se u "umetničkom" opusu naše "dive" izdvojiti promil umetnosti? Ne može, kažem ja! Čak nema ni kiča koga svrstaše u umetnost.

Ako sam u pravu, a mislim da jesam, šta se to zbilo da je jednan gama zrak zvani "Ceca", "ozračio" generacije mladih i tako im uništio ioanko slabo izgradjene kriterijume kada je umetnost u pitanju.

Jesmo li okončali cirkus ili je na pomolu neki novi alfa, beta, delta ili jednostavno pink zrak?

U kome je krivica: u ponudjaču ili konzumentu?

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 2862510338

Ne slušam Cecu ali ... pokušaću odgovoriti . Upravo sam potražila njene pjesme na you tube da vidim što je u njoj toliko fascinantno ...

Fascinantna je svaka glazba koja u čovjeku uspije pobuditi pozitivnu emociju . Pa zvala se ta glazba ; pop , rok ili folk ... Bila to Seln Dion ili pak Ceca ...
Fascinantnost Cece je u djeliću njenoga glazbenoga zvuka , njenoga glasa i riječi ...
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Ned Okt 17, 2010 8:41 pm

Šta ćemo nazvati fascinacijom stvar je ličnog prepoznavanja. Mnogi greše jer, ako kažem da me Ceca fascinira (a ne fascinira me), šta da kažem za Mariju Kalas koja je svojim opusomm fascinirala planetu Zemlju. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 4200506399

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Orhideja Ned Okt 17, 2010 9:00 pm

Mene zanima nešto drugo:zašto "Ceca", zašto ne Jelena Karleuša ili Seka Aleksić....Cece već dugo nema u javnom životu, bar ne njenom željom a opet vodimo polemiku "baš o njoj".
Šta svima konkretno smeta kod Cece?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Johnny-Azra Ned Okt 17, 2010 9:01 pm

Čoče,znaš šta je Ceca za Mariju Kalas...Šteta što nisu savremenice..Mislim da bi Marija ostala postiđena pored Cecinih glasovnih mogućnosti...A tek Onazis,kako bi on tek pao na Cecin šmek ...Nebi vidio Mariju pri Ceci ...Čuš Marija Kalas,đe ti ona pade napamet ...Ona kreštalica....
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 9:50 pm

Orhideja ::Mene zanima nešto drugo:zašto "Ceca", zašto ne Jelena Karleuša ili Seka Aleksić...
Ona je samo tipičan predstavnik plejade istih, pa zato Ceca. Kič, neukus, šarena laža i priprost glamur...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od inspy Ned Okt 17, 2010 9:53 pm

ma bas da vidim kako gomile u Srbiji cepaju odecu zbog Marije Kalas ili nekog drugog kvaliteta" Publika zraci vibraciju, kolektivni osecaj se samo pretoci u gomilu pateticnih i bombasticnih nota i stihova a mi prenaglaseni zbog svega. A Ceca raskoshna sisata i u teskoj "Arkan" situaciji, bori se, shatro jaka je.
Karleusha mu dodje kao osvezenje, rasterecenost...Grozno je sve to, al ne pocinje na muzici tih CecaBrenaSeka...
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 4 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu