Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 26 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 26 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Ne može da vam dosadi
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyDanas u 7:26 am od Dall

» Podseća me
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyDanas u 7:21 am od Dall

» Šta trenutno slušate?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyDanas u 7:17 am od Dall

» Postoji li zlo?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyJuče u 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyJuče u 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

+40
Batista
Johny Bravo
country girl
crni labud
Komsinica
furija
Vukota
Sinaj
Strelac
Marea
Admin
djavolica
Loreal
Time
Evgenija
carsamuilo
Debilko
laza
Vrdalama
Fi Pi
Nova clanica
slavena
Hipi
Mastifal
Prince
Dotore
inspy
Johnny-Azra
Orhideja
Snowflake
svejedno
Bass
shondononda
RINGE
Cleopatra
Lila
digitalmandrak
Fristajlo
Dragana
Avramova
44 posters

Strana 3 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Sub Okt 16, 2010 8:19 pm

https://www.youtube.com/watch?v=J0I0zDAnpOI

Jeste sva švajsovana, ali, to ti danas ima prođu; ko je za to kriv?
Mislite o tome...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sub Okt 16, 2010 8:20 pm

Maaaaaaa Cleopatraaaaaaaaa savrseno valjda znas u kom smislu govorim....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sub Okt 16, 2010 8:20 pm

Friii za to su krivi ljudi poput tebe i niko drugi.....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Sub Okt 16, 2010 8:22 pm

lucija ::Fri daj molim te...niko ni meni nije objasnjavao...vjeruj mi na rijec....ali evo od 15 god. sam slusala naveliko ekv, jer sam se pronasla u tome.....i to bas bas.....cak me drugi zbog toga nisu razumjeli...ali evo ni danas ne razumiju....
Ne meri svet po sebi.
Uticaj sredine je zajebana stvar; budi ti dete bez uzora i nadzora, probaj da pljucneš na Cecu u društvu 20 njih u razredu koji se truju s njenim "pesmama" intravenozno...
Deca traže prihvatanje; nisu svi soleri. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Sub Okt 16, 2010 8:25 pm

lucija ::Friii za to su krivi ljudi poput tebe i niko drugi.....
Priznaje, kriv sam... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 384
Video sam je 2 nedelje pred Arkanovu pogibiju (s'nce ti poljubim!- Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 214947 Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 510826 Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 725160 na šta je ličila! Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 855555 Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 696131 ) i nisam je izatentatorisao, mrzelo me d'idem u 'aps... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sub Okt 16, 2010 8:27 pm

e jbg Fri....kad nisi navikao, ja sam od tih i takvih imala razne ponude pa se evo nisam ni najezila a a kamoli smrzla cak ni na novcanu ponudu...vjeruj mi...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Sub Okt 16, 2010 8:30 pm

Ma, sve ti verujem... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 44570
Mani se, bre, Cece, nije ona problem. Cela nam je država takva; kad to rešimo, ona ide u paketu sa tim "vrednostima"...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sub Okt 16, 2010 8:33 pm

Ma ti meni ne moras da vjerujes....
pa to upravo govorim.....Vama je Ceca gotovo pa brend..u stvari si ti bas to i kazao....i to jeste velika istina....zalosna ali istina....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Sub Okt 16, 2010 8:37 pm

Pa, kad tržište nema para za "Mercedes", prodaju mu "trabanta"... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 44570
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Sub Okt 16, 2010 8:49 pm

pa ako nema za mercedes....ne mora onda da se "pali" na bilo sto...nije to zivot....IMA MNOOOGOOOO BOLJIH I LJEPSIH STVARI I OD MERCEDESA I OD BMW- a VJUERUJ NI NA RIJEC
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Sub Okt 16, 2010 8:52 pm

Kada je država u krizi, znači narod, onda je lako za brend proglasiti i šund.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Orhideja Sub Okt 16, 2010 9:02 pm

U suštini svi napadaju Cecu a svi bi željeli biti u njenoj blizini. Osporavana, napadana a Ceca postoji i postojaće, nažalost malobrojnih a na sreću mnogobrojnih.
Zanimljivo masa ljudi je napada, psuje i olajava a čim se čuje Ceca-koncert oni su u prvim redovima.

Za mene veća je i žena i pjevačica od Madone ili Gage iliti još nekih.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Sub Okt 16, 2010 9:11 pm

Po mom ukusu Ceca i Madona su u istoj ravni što se muzičkih kvaliteta tiče, ostalo me ne interesuje. Ne znam šta bi me to privuklo kod jedne pevačice koja je najmanje pevačica i da li je uopšte bitno kako izgleda, živi, šta radi.

Veliki problem koji se ne želi rešiti jer je, kako su neki već rekli, unosan biznis a jadna kultura trpi li trpi.


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Orhideja Sub Okt 16, 2010 9:27 pm

Kako nije bitno kako izgleda. Madona mi izgleda vulgarno i neotesano, Gaga suviše nadmeno, Stoja recimo priprosto, Dragana je prepotentna da glava boli, Ceca od svih njih izgleda sasvim obično i jednostavno a opet to nije Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 4027700691
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Cleopatra Sub Okt 16, 2010 9:33 pm

Orhideja ::Kako nije bitno kako izgleda. Madona mi izgleda vulgarno i neotesano, Gaga suviše nadmeno, Stoja recimo priprosto, Dragana je prepotentna da glava boli, Ceca od svih njih izgleda sasvim obično i jednostavno a opet to nije Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 4027700691

Kakva neotesana izjava. Bas je obrnuta situacija. Prvo sto uopste ne izgleda obicno, drugo sto ni po cemu nije posebna. Sva spektakularnost moze da ide na racun njenih sisa i ovih vec pomenutih "nacionalnih heroja", a da tu su i krpice.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Orhideja Sub Okt 16, 2010 9:40 pm

Cleopatra ::
Kakva neotesana izjava. Bas je obrnuta situacija. Prvo sto uopste ne izgleda obicno, drugo sto ni po cemu nije posebna. Sva spektakularnost moze da ide na racun njenih sisa i ovih vec pomenutih "nacionalnih heroja", a da tu su i krpice.
Zašto sam ja neotesana?
Ceca uopšte nije uobražena žena, što se njenih grudi tiče, pa ja sam žena mene ne pali veličina ali možda privatni razgovor gdje se sagovornik opusti...e to je nešto drugo.
Što se rpica tiče pa ih njih treba znati "nositi"?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Sub Okt 16, 2010 10:14 pm

A što bi bilo bitno kako izleda jedna pevačica? Prema tim kriterijumima Monserat Kabalje bi mogla odmah u penziju. Mogu da spomenem i po neku pevačicu izvorne muzike. Od kakve je važnosti izgled za njen glas? Nisu one fotomodeli već pevači/ce. Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 2945899434

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Sub Okt 16, 2010 10:18 pm

Avramova ::A što bi bilo bitno kako izleda jedna pevačica?
Zato što je televizija postavila kao bitno i kako izvođač izgleda. Prokletstvo vizuelnog utiska je muziku kao umetnost unazadilo i srozalo na potrošnu robu.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Avramova Sub Okt 16, 2010 10:25 pm

E, to je ono što ja nazivam silovanjem kulture i što će se sigurno odraziti u budućnosti. Katastrofa od Cece i ceca i emisija gde se otkrivaju novi "talenti". :bum:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Sub Okt 16, 2010 10:48 pm

Naše ministarstvo kulture bavi se nečim drugim. Nije krivo samo ovo sad, to traje dve decenije; fukarluk, jurnjava za publicitetom i novcem, brzi politički poeni i profiti rodili su sve naše cece, ne samo u sferi muzike, nego u umetnosti generalno, pai u celom društvu. Ovo je društvo "ceca zraka", a svi smo sablasni neveni...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Cleopatra Sub Okt 16, 2010 10:54 pm

Orhideja ::
Zašto sam ja neotesana?
Ceca uopšte nije uobražena žena, što se njenih grudi tiče, pa ja sam žena mene ne pali veličina ali možda privatni razgovor gdje se sagovornik opusti...e to je nešto drugo.
Što se rpica tiče pa ih njih treba znati "nositi"?

Nisi neotesana ti, vec tvoja izjava. Nikada ne bih napala neciju licnost na forumu, osim iz neke blesave sale.
Njene krpice ne moras znati da nosis, toliko su ekskluzivne da je velika verovatnoca da one umeju da ponesu nju, a ne ona njih.
Niko nije ni rekao da je uobrazena, drugo ti vidim govoris iz neke privatne perspektive, mislim da to uopste nije presudno. Niti je bitno kakva je osoba uopste, ona je medijska licnost i kao takva moze da mi bude predmet posmatranja od jutra do sutra. Iz svega iznesenog u javnost, sem njenih muskaraca, nije uradila nista vredno divljenja. Aj lepo je vaspitala onu svoju decu, ali to je opet njena privatna stvar. Znaci, nista vredno divljenja. :mmm:

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 12:05 am

letimicki procitah sve ovo i ne mogu vjerovati
OOOOrhidejaaaaaaaaaaaaaa oprosti gdje ti zivis???????

orhideja ti mora da si "umrla" odavno nekad davno..

,,,,jer Madona i kada se skine gola to ne djeluje vulgarno.... ne sto je Madona daleko od toga, vec je jednostavno tako, a Ceca ne da je vulgarna nego je uzasna....mislim fizicki ona je perfektna al ja ovdje i sada ne govorim o tome....

i iznenadila me Avramova sa izjavom da ih stavlja u isti kos....


Poslednji izmenio lucija dana Ned Okt 17, 2010 12:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Fristajlo Ned Okt 17, 2010 12:18 am

Misliš, manje je glupo jer je na engleskom, i košta 100 puta više? Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 44570
Slažem se sa Avramovom po tom pitanju- APSOLUTNO... Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 12:39 am

hahahhahahahahhhahahahhahhaha uopsteee ne mislim zbog jezika, a ti ako samo tu razliku vidis onda nema sto dalje raspravljati....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Gost Ned Okt 17, 2010 12:54 am

al ipak...ja ne mogu vjerovati da ste nasli poredjenje Cece sa Madonom ali ne mogu se oteti utisku..hahahahahhaha...mislim sta reci a ne zaplakati....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene - Page 3 Empty Re: Uticaj "Ceca" zraka na sablasne nevene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu