Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li su Jevreji najpametniji narod?

+37
mrvica*
Batista
Cleopatra
Vukota
Strelac
Time
Mesrine
paket
Mojra
sini_do
Lilith
Johny Bravo
pirat
Prince
Avramova
L2
shondononda
SKY RAPTOR
RINGE
Fraya
Debilko
Akhenaton
Mastifal
Orhideja
Sub-Ad
cvjeticanin
Fristajlo
Bass
Istina ex Natasha
BG_HIGHLANDER
Johnny-Azra
All Angel
Dragana
Vidra
digitalmandrak
pjer
ellen
41 posters

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Gost Pet Maj 09, 2014 2:37 pm

Taj ni sam sebe ne razume.

Nemaju u ponudi domaći pekmez od šljiva, a i da imaju ne verujem im.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Gost Pet Maj 09, 2014 2:46 pm

A da ja od sad pričam pirotski, pa da premošćavamo razlike?  

baš bi bilo zabavno.. Question 
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Avramova Pet Maj 09, 2014 2:51 pm

Ko, Mesrine, odlično on sebe razume a i ja, samo sam se malo šalila, i sve uprkos što se ne slažemo oko muzike i verovatno još po nekih stvarčica.

Domaći pekmez je prozvod iz naše kuhinje.

Kreni pirotskim,baš me zanima kako zvuči.

Čudno je to sa Jevrejima. Rekla bih da su slični nama a opet smo jako različiti u globalnom smislu.


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Miško Pet Maj 09, 2014 3:04 pm

Avramova :: Čudno je to sa Jevrejima. Rekla bih da su slični nama a opet smo jako različiti u globalnom smislu.
Oni nikome nisu slični... to su čifuti!
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od pirat Pet Maj 09, 2014 3:25 pm

Lilith ::srbiju i vojvodinu, ondak. Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 3486417944
 Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 479116528   Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 479116528   Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 479116528   Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 479116528   Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 479116528 

P.S.
A ako cemo bas na broju,
ondak jedno 4-5, berz Rusije! Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Staff_gemini
pirat
pirat
Član
Član

Broj poruka : 451
Datum upisa : 18.03.2014
Godina : 60

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Avramova Pet Maj 09, 2014 3:31 pm

Miško :: Oni nikome nisu slični... to su čifuti!

Poznajem prilično Jevreja ali sam svoje mišljenje o njima kao narodu, van političkog konteksta, bazirala na knjigama Ephraima Kishona, mađarskog Jevrejina, književnika i fenomenalnog humoriste. .

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od pirat Pet Maj 09, 2014 4:07 pm

Avramova ::... ali sam svoje mišljenje o njima ... bazirala na knjigama Ephraima Kishona, mađarskog Jevrejina, književnika i fenomenalnog humoriste. .
A on je isto kao i ti mogao malim prstom leve noge da ceska uho!  Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 479116528 
pirat
pirat
Član
Član

Broj poruka : 451
Datum upisa : 18.03.2014
Godina : 60

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Konkubinac Ned Maj 11, 2014 1:50 am

Teško, jer takav koncept gledanja su upravo izmislili jevreji vodeći se starim pravilom ko pre devojci njemu devojka.
Konkubinac
Konkubinac
Član
Član

Broj poruka : 389
Datum upisa : 11.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Konkubinac Pet Maj 16, 2014 7:30 pm

Avramova ::
Miško :: Oni nikome nisu slični... to su čifuti!

Poznajem prilično Jevreja ali sam svoje mišljenje o njima kao narodu, van političkog konteksta, bazirala na knjigama Ephraima Kishona, mađarskog Jevrejina, književnika i fenomenalnog humoriste. .

zbog mog misljenja o njima koje i prijateljima (jevrejima) iznosim ne jednom sam bio banovan... u svakom narodu ima divnih ljudi a ima i neopevanog olosa... jevreji imaju dve osobine koje mi zesce idu na k****... sprdaju se sa hriscanima cak i u njihovom prisustvu vredjajuci im manje ili vise uvijeno religijsko
opredelenje a da ih niko nije ni pitao... i drze se povezani ko creva gde dopustaju svakom da udje u taj krug ali sa uvek potenciranom naznakom tu i tamo izmedjiu redova da dublji odnos se ne da izgraditi ako nam mati nije njine krvi... naravno to se da prevariti jer kao narod su naivni i lako ih je namamiti u semioticke klopke koje sami vole da postavljaju drugima, ali nema drazi kad vidis da je neko ogranicen sopstvenim poreklom.
Konkubinac
Konkubinac
Član
Član

Broj poruka : 389
Datum upisa : 11.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Avramova Pet Maj 16, 2014 7:37 pm

Mora da su te Jevreji banovali. Nisam Jervrejka. Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 134009587

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Konkubinac Pet Maj 16, 2014 7:43 pm

Avramova ::Mora da su te Jevreji banovali. Nisam Jervrejka. Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 134009587

mogu da mi se napuse svi redom od jerusalima do teherana Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 479116528 

inace ako nameravas da vidis izrael, mis' ako nisi, pozuri... nece to stajati dugo kamen na kamenu.
Konkubinac
Konkubinac
Član
Član

Broj poruka : 389
Datum upisa : 11.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Avramova Pet Maj 16, 2014 7:46 pm

Pusti Izrael, prvo da spašavamo Šabac.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Batista Pet Maj 16, 2014 9:27 pm

Konkubinac ::...drze se povezani ko creva...

Sta je tu lose?
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Avramova Pet Maj 16, 2014 10:32 pm

Tu je sve dobro! Da vidimo koliiko će se naših odazvati da pomognu ugrožene od poplave pa da im kažem da se drže ko crevca.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Gost Pet Maj 16, 2014 10:42 pm

Krenulo 40 autobusa. Nedostaju autobusi, ima još ljudi koji bi krenuli.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Konkubinac Pet Maj 16, 2014 11:27 pm

Batista ::
Konkubinac ::...drze se povezani ko creva...

Sta je tu lose?

nista.... osim ako nisi jevrej... onda je grdno.

svaka drzava na svetu popularise sopstveni fasizam i to je normalno... nama su isprali mozak sa evropejstvom i polako gubimo sopstveni identitet koji svaka evropska drzava kod sebe prekomerno gaji bez obzira sto je u zajednici sa drugima... i u takvu nasu mentalnu raspojasanost gde smo izgubljeni u prevodu naidju jevreji koji zaebavaju pa jos i sole pamet kako srbi i srpska istorija je nesto smesno... ali dok je bila juga to su naravno postovali...

malo je vidjenijih jevreja u srbiji koji su zadrzali taj kultivisan i fin odnos spram nas kakav dolici kulturi koju zastupaju... dosta njih je ko madlena i onaj cionisticki da ne kazem sta, sto nas je bombardovao
Konkubinac
Konkubinac
Član
Član

Broj poruka : 389
Datum upisa : 11.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Batista Pet Maj 16, 2014 11:44 pm

Pa kad mi dozvoljavamo da nas svaka vrana cuka, sto se onda cudis Jevrejima koji samo koriste priliku.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Konkubinac Pet Maj 16, 2014 11:46 pm

Batista ::Pa kad mi dozvoljavamo da nas svaka vrana cuka, sto se onda cudis Jevrejima koji samo koriste priliku.

zato sto ih smatram nasom prirodnom bracom jer korene vucemo iz njihovog izopstenog odnosno nestalog 13 plemena...

prvi si koji normalno reagujes na ovo sto sam izneo, vecinom su bili zadojeni demagoski umovi koji su moj stav radikalizovali do nacizma... to ti je kao ljubav... najvise ti smeta nesto kod osobe koju volis, da je ne volis bolela bi te patka da joj ista pricas...
Konkubinac
Konkubinac
Član
Član

Broj poruka : 389
Datum upisa : 11.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Jevreji najpametniji narod? - Page 11 Empty Re: Da li su Jevreji najpametniji narod?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu