Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

+18
Snowflake
Dotore
inspy
Nova clanica
Fraya
Cleopatra
Anica
Prince
laza
digitalmandrak
cvjeticanin
Orhideja
cat09
Fristajlo
Bass
BG_HIGHLANDER
Johnny-Azra
Avramova
22 posters

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Ned Sep 04, 2011 9:53 pm

Sini_do.. os da ti budes meni posrednik a ja tebi ??? Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 4273667656
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od sini_do Ned Sep 04, 2011 9:56 pm

Neki tip ::Sini_do.. os da ti budes meni posrednik a ja tebi ??? Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 4273667656
Treba znat Albanski i obicaje, a to moze samo neki Albanac ili Albanka..... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 2214231980
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 9:57 pm

Sini ti kao komšija veoma dobro znaš kako ide ta procedura sa Albankama
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 9:59 pm

Orhideja :: kako ide ta procedura sa Albankama
ovako :cush:
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 10:04 pm

Draga Vidra vidiš da pored toliko naših djevojaka, žele Albanke, džaba tu sve.
A opet se mislim ima li u tom braku ljubavi kad je to sve nekako, bez dodira, poljupca ili da kažem po starinski.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od sini_do Ned Sep 04, 2011 10:04 pm

Kod nas je jedan momak iz okoline Visegrada doveo Albanku,. pa mi je ostalo u sjecanju njegova prica, kako je sve isla procedura..... Very Happy
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od sini_do Ned Sep 04, 2011 10:08 pm

Orhideja ::Draga Vidra vidiš da pored toliko naših djevojaka, žele Albanke, džaba tu sve.
A opet se mislim ima li u tom braku ljubavi kad je to sve nekako, bez dodira, poljupca ili da kažem po starinski.
Gdje su te nase devojke koje bi zivjele u nekoj vukojebini, momke njuzda tjera da se snalaze.. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 2214231980
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Ned Sep 04, 2011 10:13 pm

Polako...
Udavaće se za par godina za te sredovečne kad budu deduskere, samo da bi imale da jedu... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 10:15 pm

@sini_do,
to sto si opisao verujem da ima veze sa njihovim obicajima, a oni su muslimani.
Jedna slatka moja ima snaju muslimanku... mislim njena snaja je Crnogorka, i poprilicno mlada. Svasta - nesto tu moze da se kaze o mesu, njenoj majci i tako. Ali, opet je ljubav u pitanju, i deca imaju srpska imena.
Sad... licno se ne bih uplatila... ih, ne bih se uplitala u mnoge stvari, ali zivot nam nosi neke dogadjaje koje ocigledno moramo da prihvatimo ( mislim na porodicne odnose). Mozda je najvaznije da je brat slatke moje srecan.

Orhideja ::Draga Vidra vidiš da pored toliko naših djevojaka, žele Albanke, džaba tu sve.
Znas li sta Cak Noris radi u Medaku?
Pa - sklekove Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 1656610304


od Fristajlo
Polako...
Udavaće se za par godina za te sredovečne kad budu deduskere, samo da bi imale da jedu...
Ovoga mi krsta, svaka ti je ka' Njegoseva!
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 10:37 pm

Fristajlo ::Polako...
Udavaće se za par godina za te sredovečne kad budu deduskere, samo da bi imale da jedu... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 129758
Neće ni tada Fri, za toliko godina samovanja stekle su nešto svoje, navikle na svoj mir i ne žele to sad mijenjati pod stare dane. Malo je to specifična situacija.

Sini, vidi ne znam šta ti reći, sve to jeste tako ali i po tim selima ima djevojaka ali znaš kako je to momci su radije ispred prodavnice i piju pivo neko da popričaju sa djevojkom. Kad prođu godine daj šta daš. S druge strane i djevojke su postale zahtjevne, svako u suštini traži nešto a nije spreman da isto to nešto pruži drugome. Golem je raskorak među polovima. Otišlo je ovo predaleko a i današnji muškarci su čudni u najmanju ruku.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od sini_do Ned Sep 04, 2011 11:31 pm

@ Vidra...... Zaboravio sam naglasit da su Albanke katolkinje... Ni njima nije lako da se udaju, jer brak sa muslimanom je za njih nezamisliv, zbog toga se rado udaju za Srbe,. a nihovi ocevi Srbe nazivaju bracom po Hristu.....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 11:36 pm


@sini_ do,
kakav je onda to obicaj po sobama i zasto ne idu u crkvu na vencanje onda?
hm... ne razumem... pa 'tamo negde' je i Jovan Vladimir sahranjen...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Cleopatra Pon Sep 05, 2011 11:47 am

sini_do ::Gdje su te nase devojke koje bi zivjele u nekoj vukojebini, momke njuzda tjera da se snalaze.. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 2214231980
I ja se pitam, posto dame sa teme prve ne bi. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 2214231980

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pon Sep 05, 2011 12:33 pm

Cleopatra ::
sini_do ::Gdje su te nase devojke koje bi zivjele u nekoj vukojebini, momke njuzda tjera da se snalaze.. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 129758
I ja se pitam, posto dame sa teme prve ne bi. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 129758

Zar ovde ne moze da se desi ljubav , pa i dame sa teme, nadju coveka svog zivota... pa sta ako je u vukojebina... zar mora da se desi ljubav samo ako neko ima para...??
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pon Sep 05, 2011 12:53 pm

Znaš Kleo nismo sve iste, ne računaj po sebi. Lično ja sam zaposlena, zadovoljna svojim životom sada, dovoljno imam i nastojim imati još više ne zbog sebe već zbog djeteta, želim njemu ostaviti nešto, u tome je razlika. Da sam muškarca koga sad imam srela ranije išla bih i na Himalaje s njim živjeti ako treba, a ovako moram da biram urbanu sredinu jer dijete mora u školu, a selo - grad sve je to isto samo što niko nije svjestan toga.

NT, ponekad se ljubav desi kad neko zna prići ženi i reći joj nešto, pare su tu najmanje važne najbitnija je pažnja, ali....
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od sini_do Pon Sep 05, 2011 1:18 pm

@ Orhi, ...jos reci da bi krave muzla, pogotovo tamo gdje krave pasu pod rucnom... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 2214231980
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pon Sep 05, 2011 2:17 pm

sini_do ::@ Orhi, ...jos reci da bi krave muzla, pogotovo tamo gdje krave pasu pod rucnom... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 2214231980
:Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 3681966919: pod ručnom kažeš,pa ne znam iskreno jer krave nikad nisam muzla.
Sve se nauči ako se ne želi biti gladan tako i krave, nisam ni ja znala šta je motika pa sam naučila dok je rat trajao, i kad je masa živjela od Crvenog krsta mi smo mogli da imamo hrane i za nas i izbjeglice u kući koji su živjeli s nama.
Pazi, mišljenja sam da svako treba da bude s nekim koga voli pa makar to bilo i u vukojebini a ne biti sam i čekati "tamo nekoga" ko se nikad neće pojaviti.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od sini_do Pon Sep 05, 2011 3:01 pm

Svaka ti cast,. kad bi sve zene bile takve, onda bi sve bilo drugacije..... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 419155548
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pon Sep 05, 2011 3:54 pm

Kakve kad bi bile.. zene ? i to jos SVE.pa zamisli da sve zene zelis za sebe..o ne ne ne valja ti to...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od laza Čet Sep 15, 2011 7:45 pm

uvoz izvoz koga briga bitno je da se ljudi vole,umnože,a export import ide u drugi plan
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od cvjeticanin Pet Nov 09, 2012 7:16 pm

"Kakve su Srpkinje u seksu?

Krivo sjedi a pravo reci kakve su u seksu ne znam.. jer su sve poshtene 100%.. Very Happy
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Prince Ned Nov 11, 2012 5:00 pm

::uvoz izvoz koga briga bitno je da se ljudi vole
Tako je
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od laza Ned Nov 11, 2012 7:31 pm

koliko se sela ugasilo i koliko su na putu gašenja uvoz snajki je poput donacije iz komšiluka za njihov spas..... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 1528569331
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 9 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu