Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 26 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 26 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

+18
Snowflake
Dotore
inspy
Nova clanica
Fraya
Cleopatra
Anica
Prince
laza
digitalmandrak
cvjeticanin
Orhideja
cat09
Fristajlo
Bass
BG_HIGHLANDER
Johnny-Azra
Avramova
22 posters

Strana 1 od 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Pet Mar 26, 2010 6:00 pm

KURIR, 26.09.2008.

"Mićo Tanasković doveo u selo Družetići prvu snahu iz Skadra. Dok se stariji iščuđavaju, neženje se raspituju ima li još devojaka koje bi došle u ovo selo. U kuću Tanaskovića uskoro stiže i nevesta za starijeg sina

GORNJI MILANOVAC - Posle mnogih godina priželjkivanja i potajnog nadanja da će im kućni prag prekoračiti snaje, ovih dana se želja dobrog i imućnog domaćina Radiča Tanaskovića (72) i njegove žene Dušanke iz sela Družetići pod Ravnom gorom ispunila. Sin Mićo (36) je u kuću doveo snaju Meritu iz okoline Skadra, a ako bude sreće, iz istog mesta će svoju mladu za neki mesec dovesti i stariji sin Radoš (44) koji je već begenisao i verio devojku Tonju.

- Kuća nam je, prijatelju, zapevala od kada je kućni prag prekoračila snaja Merita. Može po selu da priča kuj šta oće, ali smo snajom iz Albaniji prezadovoljni. Čeljade je da ne može da bidne bolje. Sa sinom Mićom se mnogo dobro slaže, a nas dvoje starih toliko poštuje i ceni da nam je ponekad i neprijatno. Eto, ujutru je prva na nogama, skuva kafu i prvo posluži mene i svekrvu, pa devera Radoša i muža, a onda sama obavi skoro sve kućne poslove. Kada to završi, poita da pomaže ako se šta radi u polju. Mi joj to, naravno, branimo. Mislim, nisu to poslovi za mladu, a ona nam objašnjava da su to njene obaveze, da joj ništa nije teško i da tako mora da bidne. Ma, Merita najviše liči na naše devojke od pre nekoliko decenija, kada su bile tako vaspitane da su znale za svaki red. E, to mi je posebno milo! Eto, na priliku krenem nekim poslom u varošicu, a ona mi ne da da idem bilo kako obučen, nego mi spremi i opegla najlepšu košulju, očisti mi cipele, sagne se čak i da mi veže pertle, a o odnosu i poštovanju prema njenom čoveku i deveru i da ne pričam. Ej, bre, da njoj nije teško da klekne da mi veže cipele! Eto, takva je naša snaja Merita i bogu hvala da je došla da živi u našoj kući, gde joj se, što stalno ponavlja, mnogo sviđa - pričaju prezadovoljni Radič i Dušanka.

Kuća Tanaskovića je domaćinska kuća, a u domaćinskoj kući nije lako biti domaćica.

- Ćeri nemam, ali sam sada, eto, verujte mi, dobila i ćerku. Merita me je odmenila u svim poslovima. Mnogo toga je naučila da radi tamo odakle je došla, a ono što nije znala zahtevala je od mene da je naučim. Jes, malo nam je problem da se sporazumevamo, jer Merita još ne govori dobro naš jezik, ali kada se ljudi u duši razumeju, onda je sve lako. Posebno se trudi da što pre nauči da sprema ova naša jela, ali sve ti je to slično, pa će brzo da se svikne. E, vala, od kada je došla Merita, ogrejalo me jarko sunce. Baš tako! - kaže svekrva Dušanka.

- A šta sam drugo mogao, nego da odem u Albaniju i da se oženim. Zapravo, ništa od toga ne bi bilo da nije bilo mog druga iz vojske Artura, Albanca koji živi u gradiću Tuzi u Crnoj Gori. Jednom on došao da me poseti ovde u Družetićima i vidi da imam veliki problem. Ponudi mi da mi pomogne, naravno, ako ja hoću da dovedem mladu iz Albanije. Tako i bude! Posle nekog vremena javi mi Artur da mi je pronašao dobru priliku u okolini Skadra, da je devojka poštena, lepa i dobra, da je iz dobre katoličke porodice, da je voljna da pođe za Srbina. Onda ti ja i moj brat Radoš sednemo na voz, odemo zajedno sa Arturom u kuću Marticanaja na gledanje, a kada su njeni procenili da sam dobra prilika za Meritu, sve je bilo gotovo.

Sve je više onih koji dolaze kod mene i Merite i raspituju se da li bi se još neka njena drugarica udala u nekom od sela podno Ravne gore."

Vaše mišljenje o opravdanosti ove pojave.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Johnny-Azra Sre Mar 31, 2010 11:34 pm

Viđi čoče..Opet ti .. 👅
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od BG_HIGHLANDER Sre Mar 31, 2010 11:37 pm

Ko mi maznuo temu? Tuzicu vas Hagu, znam ja svoja prava ...i svoje Azijatkinje! Smile
Joooj sto umeju da budu slatke brrrr
BG_HIGHLANDER
BG_HIGHLANDER
Član
Član

Broj poruka : 417
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Bass Čet Apr 01, 2010 2:54 am

Bolje i to nego samoća ceo život.
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Čet Apr 01, 2010 2:58 am

Johnny-Azra ::Viđi čoče..Opet ti .. 👅

Pa šta ću kad je aktuelna.

BG_HIGHLANDER ::Ko mi maznuo temu? Tuzicu vas Hagu, znam ja svoja prava ...i svoje Azijatkinje! Smile
Joooj sto umeju da budu slatke brrrr

Niko ti nije maznuo temu. Takvu sam postavila na BgdForumu i ne znajući da si je već ti otvorio pa su je samo pripojili tvojoj. Šta se odmah buniš. Nemaš samo ti dobre ideje oko novih tema.

@Bass

Tačno je da je bolje to nego da ostanu sami. Ali uvek postoji jedno "ali".

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Bass Čet Apr 01, 2010 3:16 am

Avramova ::
Tačno je da je bolje to nego da ostanu sami. Ali uvek postoji jedno "ali".

Koje ali?
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Čet Apr 01, 2010 3:41 am

Ali... zbog čega supruge ne traže po Srbiji? Nije moguće da ih nema. S druge strane nameće se misao da će neudate Albanke biti "poslušnije" od ovdašnjih.
A onda se osvrnimo na potomstvo. Babe i dede će biti Srbi i Albanci. I, da ne dužim u sitne sate, možemo pretpostaviti šta može ishoditi.

Ovim nikako ne želim izraziti bilo šta protiv mešovitih brakova. Akcenat sam stavila na nešto drugo.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Bass Čet Apr 01, 2010 3:51 am

Verujem da bi za svojih 36 i 44 godine ova dva muškarca našli mladu da ih je bilo za njih. Jednostavno, oni su svoju sreću pronašli među Albankama, ne verujem da će to postati trend, ali će sigurno zaživeti u seoskim predelima odakle mnogi idu u gradove.
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Čet Apr 01, 2010 3:59 am

Da, odlazak devojaka u gradove je i nateralo momke da potraže supruge tamo gde im se nude, u Skadru i okolini. To je već stara praksa. Ako im je lepo, ako su se usrećili, nisam za osudu, bez obzira na moje "ali".

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Sub Maj 01, 2010 1:18 am

Moje mišljenje je da je tu problem u vaspitnim greškama roditelja neudatih i neoženih...
Ogroman broj ljudi se ne ženi, jer je nametnut trend "lepote", prevashodno fizičke; u poslednjih 30-40 godina, mediji nas prosto bombarduju podsvesnim porukama koje nas prisiljavaju na taj način razmišljanja, krajnje površan i pogrešan. S druge strane, ženski deo je dobio zadatak da stremi samo nedostižnom- princu na belom konju, sa još beljim zubima, telom Apolona i dušom mister Hajda- jer- taj je "provajder", pouzdan...
Ljudski kvaliteti koji su se nekad cenili, sada su "aut"; običnost, miran i skroman život su sa prezirom odbačeni kao nešto što je "ispod crte", a holivudski zadatak je nametnut kao obavezni deo programa...
Toliko, za sada.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od cat09 Sub Maj 01, 2010 9:54 am

BG_HIGHLANDER ::Ko mi maznuo temu? Tuzicu vas Hagu, znam ja svoja prava ...i svoje Azijatkinje! Smile
Joooj sto umeju da budu slatke brrrr

I meni maznuli Loše momke. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 197741
Ali ovo za Azijatkinje ne mogu da razumem. Šta vidiš u njima majke ti? Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 904507
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Sub Maj 01, 2010 8:45 pm

Bass ::Verujem da bi za svojih 36 i 44 godine ova dva muškarca našli mladu da ih je bilo za njih. Jednostavno, oni su svoju sreću pronašli među Albankama, ne verujem da će to postati trend, ali će sigurno zaživeti u seoskim predelima odakle mnogi idu u gradove.

Da su se malo potrudili i našli bi je, bilo im je lakše da odu u Skadar i ženu za ruku pa vodi kući. Gdje je tu upoznavanje, ima li tu ljubavi, hoće se složiti u bitnim pitanjima za potomstvo npr. u kojoj crkvi će se djeca krstiti, kako im funkcioniše sex, ma dajte ljudi ne gledajte površno.
Sem toga ako će naši moci da dovode sa strane za koga naše cure da se udaju?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Pon Maj 03, 2010 12:18 am

Orhideja ::
Sem toga ako će naši moci da dovode sa strane za koga naše cure da se udaju?
Pa, logično- za Albance... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 441346
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Pon Maj 03, 2010 12:38 am

Fristajlo :: Pa, logično- za Albance... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 441346

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 125399 Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 125399 Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 125399

No comment!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od cvjeticanin Pon Maj 03, 2010 3:55 pm

[quote="Orhideja"]
Bass ::
Sem toga ako će naši moci da dovode sa strane za koga naše cure da se udaju?

Nevjrujem da ima veliki broj naših momaka budala, koji bi da da žene domaće cure.Jedino je domaća hrana ukusna Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 197741 .
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pon Maj 03, 2010 4:03 pm

cvjeticanin ::
Nevjrujem da ima veliki broj naših momaka budala, koji bi da da žene domaće cure.Jedino je domaća hrana ukusna Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 197741 .
Mislim da si negdje napravio grešku u kucanju ili te ja ne mogu skontati.
Prvo kažeš da ne vjeruješ da ima naših momaka budala pa da žene domaće cure a zatim da je jedino domaća hrana ukusna.
Izvini možda ja griješim ali čitam i čitam negdje nešto ne štima.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od cvjeticanin Pon Maj 03, 2010 4:06 pm

Orhideja ::
Mislim da si negdje napravio grešku u kucanju ili te ja ne mogu skontati.
Prvo kažeš da ne vjeruješ da ima naših momaka budala pa da žene domaće cure a zatim da je jedino domaća hrana ukusna.
Izvini možda ja griješim ali čitam i čitam negdje nešto ne štima.
Šta ti nije jasno ? jednostavno domaća hrana je dobra ,ali cure ne.
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pon Maj 03, 2010 7:00 pm

cvjeticanin ::
Šta ti nije jasno ? jednostavno domaća hrana je dobra ,ali cure ne.

Pa ti se diko moja onda ženi Albankom ali nemoj od nje tražiti da ti sprema za krsnu slavu ili bilo koji drugi praznik, nemoj od nje tražiti nacionalna jela jer to one ne spremaju, ona je naučena jednoj kuhinji a naša cura drugoj.
Nije isto.
Ko voli neka izvoli.

Fristajlo, poznavajući donekle običaje tih ljudi takvo nešto bar u mom slučaju ne dolazi u obzir.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od digitalmandrak Pon Maj 03, 2010 7:18 pm

Nece ove nase smizle za seljaka,tu je najveci problem...A sto se tice u kojoj ce se crkvi deca krstiti,bila je emisija na RTS-u bas u vezi ovih uvoznih snajki,gde su skoro sve prihvatale uz prezime i pravoslavlje...Sve u svemu,ako je to resenje problema brojnih deda-momaka iz nasih sela,nemam nista protiv toga Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 4242552882
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Pon Maj 03, 2010 8:39 pm

Orhideja ::
Fristajlo, poznavajući donekle običaje tih ljudi takvo nešto bar u mom slučaju ne dolazi u obzir.
A...ako je taj- Džejms Beluši? Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pon Maj 03, 2010 9:18 pm

digitalmandrak ::Nece ove nase smizle za seljaka,tu je najveci problem...
Nije tu problem, problem je u muškarcima, zašto fino ne prezentuje selo, zašto selo mora biti bauk? Pored toliko mehanizacije uz traktore, kombajne auta grad nije daleko i život na selu nije stalno biti u njivi. Ali Vi momci ćutite, kad dođete u kafanu radije zagrlite pivsku flašu nego što ćete se okrenuti susjednom stolu i poslati isto to pivo curi, pa telefon...pa bogte jeli moram još sve pisati?
A sto se tice u kojoj ce se crkvi deca krstiti,bila je emisija na RTS-u bas u vezi ovih uvoznih snajki,gde su skoro sve prihvatale uz prezime i pravoslavlje...
Sve donekle...
Sve u svemu,ako je to resenje problema brojnih deda-momaka iz nasih sela,nemam nista protiv toga Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 541946

Ama nemam ni ja ništa protiv ako je to iz ljubavi ovako to ispada iz lenjosti muškog roda i kao da je pijaca u pitanju.

Fristajlo čak ni Beluši nije taj od koga će mi srce zadrhtati.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od digitalmandrak Pon Maj 03, 2010 9:33 pm

Nije tu problem, problem je u muškarcima, zašto fino ne prezentuje selo, zašto selo mora biti bauk? Pored toliko mehanizacije uz traktore, kombajne auta grad nije daleko i život na selu nije stalno biti u njivi. Ali Vi momci ćutite, kad dođete u kafanu radije zagrlite pivsku flašu nego što ćete se okrenuti susjednom stolu i poslati isto to pivo curi, pa telefon...pa bogte jeli moram još sve pisati?

A da li bi ti muzla krave i kopala kukuruz? Svaka devojka iz sela koja se dokopa grada u selo se vise ne vraca...

Ama nemam ni ja ništa protiv ako je to iz ljubavi ovako to ispada iz lenjosti muškog roda i kao da je pijaca u pitanju.

Pa ni tu devojku niko nije vezao lancima,uvek moze da ode ako joj ne odgovara...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pon Maj 03, 2010 9:43 pm

digitalmandrak ::
A da li bi ti muzla krave i kopala kukuruz? Svaka devojka iz sela koja se dokopa grada u selo se vise ne vraca...
A otkud ti znaš da ja to ne radim i da ne znam da radim? Pazi sad aparat za muženje krava je poprilično jeftin i ne mora više ručno da se muze, a za kukuruze, rođeni ,u ratu sam sa porodicom kopala svoje kukuruze i okopavala svoju baštu (i danas to radim) i nisam bila gladna znaš, i nije sramota raditi sramota je krasti.
Pa ni tu devojku niko nije vezao lancima,uvek moze da ode ako joj ne odgovara...
A gdje da ode? Oni ne priznaju razvod braka, šta pričaš, to kod njih ne postoji, tu je kvaka.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od digitalmandrak Pon Maj 03, 2010 9:47 pm

A otkud ti znaš da ja to ne radim i da ne znam da radim? Pazi sad aparat za muženje krava je poprilično jeftin i ne mora više ručno da se muze, a za kukuruze, rođeni ,u ratu sam sa porodicom kopala svoje kukuruze i okopavala svoju baštu (i danas to radim) i nisam bila gladna znaš, i nije sramota raditi sramota je krasti.

Svaka cast,ni ja se ni jednog postenog posla ne stidim Very Happy ,ali moras priznati da ima istine i u onome sto sam ja naveo...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od cvjeticanin Pon Maj 03, 2010 9:47 pm

digitalmandrak ::Nece ove nase smizle za seljaka,tu je najveci problem...
Nisu one ili kaki ih ti krstiš "smizle" sve rodjene i odrasla u gradu,odnosno na selu se ne radjaju samo muška djeca.Smizle zdime sa selau grad gdje peru sudove, rasturaju brakove, ....itd.

Evo jednog svježeg primjera kod mojih rodjaka nedaleko od mene koji su izdali stan čovjeku i smizli .ON je iznajmijo stan sebi i smizli u razdaljini od 200 m gdje živi sa roditeljima,ženom i djecom . Snajke iz uvoza - spas za Srbiju 427239
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu