Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

+18
Snowflake
Dotore
inspy
Nova clanica
Fraya
Cleopatra
Anica
Prince
laza
digitalmandrak
cvjeticanin
Orhideja
cat09
Fristajlo
Bass
BG_HIGHLANDER
Johnny-Azra
Avramova
22 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pet Sep 02, 2011 11:23 pm

Nije drugo vrijeme, isto je to, samo treba ljudi da shvate da je lakše zajedničkim snagama storiti nešto nego suprotno.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pet Sep 02, 2011 11:25 pm

Samo da shvate.... hm.. zasto starije generacije nisu morale da shvate.. kazem.. drugo je vreme...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pet Sep 02, 2011 11:26 pm

Ima i toga, prevelik uticaj medija...a da idemo spavati sada i nastavimo sutra?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pet Sep 02, 2011 11:29 pm

laku noc... mediji nemaju veze sa svakodnevnicom... nego zelja za boljim zivotom koja u nekim slucajevima nije realna....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pet Sep 02, 2011 11:32 pm

Ružno je kad je bombardovanje medija sa boljim životom konstantno i onda isti san živi 90% mladih bez da se sami potrude za nešto.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pet Sep 02, 2011 11:33 pm

Zene traze bolji zivot.. a muskarci da bi imali te zene su spremni na sve i svasta u zivotu...samo da zarade sto vise...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Pet Sep 02, 2011 11:55 pm

Znači Medak. Neutral
Pa, dobro ,po pola cemo. Ja sam na Brdu odrasla, pa cemo i u Kosutnjak.

Auuu, kakvu sam ja varjaču videla kod onih što prave drvene stvari. Mislim da bi jača žena samo jednim udarcem ubila i osrednje jakog vola.
Sto volim razumevanje u malo reci...


Zene traze bolji zivot.. a muskarci da bi imali te zene su spremni na sve i svasta u zivotu...samo da zarade sto vise...
Koliko je to drvenih stvari da moze da se kupi?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Ned Sep 04, 2011 1:39 am

Orhideja ::Moji su u braku 40 i još se vole, nije to mjerilo.

Nije merilo da ga volim ako mu kažem "dragi". Volim i svoje sinove pa ih oslovljavam imenima. Kada bih im rekla dragi, mislim da bi tog momenta pozvali hitnu pomoć. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 2945899434

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Ned Sep 04, 2011 1:40 am

Neki tip ::Zene traze bolji zivot.. a muskarci da bi imali te zene su spremni na sve i svasta u zivotu...samo da zarade sto vise...
Konačno si priznao da bi za žene sve dao. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 2214231980

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Ned Sep 04, 2011 8:14 am

Avramova ::
Neki tip ::Zene traze bolji zivot.. a muskarci da bi imali te zene su spremni na sve i svasta u zivotu...samo da zarade sto vise...
Konačno si priznao da bi za žene sve dao. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 129758

Ja vala ne... pricam za muskarce uopste...a i nisam bas zainteresovan za sponzoruse..

Priznajem... jednom sam pojeo g......opekao se... ali nikada vise..jednostavno.. nije vredno toga..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Cleopatra Ned Sep 04, 2011 1:18 pm

Neki tip ::Ja vala ne... pricam za muskarce uopste...a i nisam bas zainteresovan za sponzoruse..

Priznajem... jednom sam pojeo g......opekao se... ali nikada vise..jednostavno.. nije vredno toga..Smile
On svoju bivsu zenu naziva sponzorusom. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 479116528 Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 2503617651

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Ned Sep 04, 2011 1:28 pm

Upravo tako....mlad, zelen i ne obavesten a zaljubljen ko tetreb...kasnije se iskristalizovalo, pamet se vratila, ali vrag dosao po svoje i nije bilo povratka.... Smile

Zato Neki tipe.... cetvoro oci i dupe uza zid.. inace najeb.. ces opet.. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 707148
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 2:55 pm

A što dupe?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Ned Sep 04, 2011 3:19 pm

Orhideja ::A što dupe?

Parada ponosa je najavljena u Beogradu za septembar... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 1495693230
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 3:20 pm

A to. e pa onda čuvaj, u pravu si.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 7:02 pm

Parada ponosa je najavljena u Beogradu za septembar...
pa mozda dodje neka snajka...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Ned Sep 04, 2011 7:04 pm

Snajke će uglavnom i biti.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Ned Sep 04, 2011 7:06 pm

Da ko lud sam za snajkama koje su dosle na paru Ponosa..Smile

Verujem da bi spavala sa mnom samo da bi imala dete i nista vise.. koj cu joj?? Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 707148
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Ned Sep 04, 2011 7:12 pm

Ne preteruj, strogo one gledaju s kim će. Morao bi prvo biti podvrgnut detaljnog pregledu pa tek onda da budeš donator.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 7:15 pm

Neki tip ::Da ko lud sam za snajkama koje su dosle na paru Ponosa..Smile

Verujem da bi spavala sa mnom samo da bi imala dete i nista vise.. koj cu joj?? Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 707148
Boze... odlepices skroz...
evo ti jedna pesmica
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Ned Sep 04, 2011 9:03 pm

Danas sam upoznao snajku iz uvoza; Ruskinja, udata za jednog našeg lika. Malo je bez veze- još ne zna jezik i ćuti sve vreme, imaju i bepče, ovi okolo se podnapili, beše malo i aprijatno...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Ned Sep 04, 2011 9:16 pm


Ima dosta Ruskinja udatih za nase ljude, cak puno njih i zivi ovde ( u Beogradu). Jedna takva bila je, verovatno je i sada, udata za moga komsiju. Vrlo brzo je naucila srpski.
Sve druge koje sam sretala licile su mi na nju, mozda zato sto imaju isti akcenat dok govore.
Ono sto mi se najvise dopalo je ' da su Rusi i Srbi isti narod', kako je rekla jedna Valentina. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 3021264613
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Ned Sep 04, 2011 9:19 pm

Nismo isti narod; no, toliko smo kompatibilni, da je to čudo jedno. Znam nekoliko takvih brakova, i svi savršeno funkcionišu. Do duše, više zbog žena, Ruskinja, ali, dobro, sad...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Ned Sep 04, 2011 9:28 pm

Kod mene imaju bračni par i oboje su Rusi, jedno vrijeme mi je bila radna kolegica i super žena, dobro je govorila srpski a on poprilično lošije, mada je izuzetan stručnjak u svojoj struci.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od sini_do Ned Sep 04, 2011 9:49 pm

U Srbiji ima sela gdje se zadnjih 15 godina nije rodilo ni jedno dete.... Sela postaju pusta.... U mnogim selima ima mnogo momaka koji ulaze u srednje godine, bez sanse da se ikad ozene.... Narocito je problem u pasivnim i brdskim krajevima... Jedina sansa da se ti momci ozene je, da mladu dovedu iz inosranstva....Naj povoljnije mlade su iz Albanije, jer su odgojene po konzervativnim zakonima i obicajima, odane su, porodica je za njih zakon..... Procedura za dovodjenje Albanke je sledeca..... Prvo se mora naci posrednik koji govori Albanski jezik, i koji zna obicaje... Sa posrednikom se ode u Albaniju,. ranije se raspita gde ima devojka za udaju.... Kad se zna gde ima devojka,. dodje se pred kucu i pokuca na vrata,. kad domacin otvori vrata, pozdravi se i upita,- ima li u ovoj kuci devojka za udaju-,. domacin potvrdi i zovne u kucu.... Gosti sa momkom sednu sa muskim clanovima porodice, zene nisu prisutne, odvojene su u drugoj prostoriji.... Momak objasni zasto je dosao, i zamoli da vidi devojku... Domacin zovne cerku iz druge prostorije, da je momak vidi,. devojka udje i proseta po celoj prostoriji kao manekenka, okrene se u krug da je momak vidi sa svih strana, i napusti prostoriju... Domacin pita momka da li mu se svidja devojka, kad momak dadne potvrdan odgovor,. domacin zatrazi da momak ustane i da se okrene u krug, da bi ga ocenili,. tad domacin kaze ocenu,- momak je dobar,-... Posle toga ode u drugu prostoriju i pita cerku, da li joj se svidja momak,. ako dobije potvrdan odgovor,. domacin daje dozvolu za veridbu... Zaruka mora biti od zlata, uglavnom je to zlatni lancic sa krsticem... Tad je prva faza gotova.... Posle veridbe momak ima pravo da vidja devojku,. ali ne smije da je dira ili ljubi.... Posle odredjenog vremena ugovara se svadba po strogoj proceduri... Svadba mora biti u kuci mlade,. a procedura pocinje u tacno odredjeno vreme,. kad bi momak zakasnio samo jedan minut, tad bi sve bilo ponisteno, momak bi se proglasio da je izgubio cast i sve bi propalo..... Kad se svadba obavi,. tacno je odredjeno vreme do kada mladenci moraju da napuste kucu,. tad mladozenja vodi mladu svojoj kuci..... Procedura je veoma stroga,. onaj ko ne moze da je ispostuje, ne moze ozenit Albanku....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 8 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu