Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

+18
Snowflake
Dotore
inspy
Nova clanica
Fraya
Cleopatra
Anica
Prince
laza
digitalmandrak
cvjeticanin
Orhideja
cat09
Fristajlo
Bass
BG_HIGHLANDER
Johnny-Azra
Avramova
22 posters

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Čet Jul 07, 2011 12:04 am

I ti bi trebalo da si upoznat sa svima tako da mi ne prebacuj i ništa te neću pitati. :ljuljaska:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Čet Jul 07, 2011 12:05 am

Ma ne prebacujem, samo konstatujem.... naravno da sam i ja upoznat o svemu....Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Čet Jul 07, 2011 11:50 pm

A kave veze to ima sa Albankama koje nam postaju snaje dok naše djevojke sjede i čekaju?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Čet Sep 01, 2011 11:35 pm

Danas na pijaci kupujem paprike u vrećicama (nikad jeftinije nije bilo, ljudi džaba rade zemlju) , gleda me čovjek i kaže "ti si jedina mlada žena koja je dans kupila paprike za zimu, samo mi babe dolaze a ove mlade sve kupuju gotovo", okrenem se i stvarno, pijaca je puna svega ali naroda nema, da li je to besparica ili nešto drugo pojma nemam.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Čet Sep 01, 2011 11:38 pm

Orhideja ::Danas na pijaci kupujem paprike u vrećicama (nikad jeftinije nije bilo, ljudi džaba rade zemlju) , gleda me čovjek i kaže "ti si jedina mlada žena koja je dans kupila paprike za zimu, samo mi babe dolaze a ove mlade sve kupuju gotovo", okrenem se i stvarno, pijaca je puna svega ali naroda nema, da li je to besparica ili nešto drugo pojma nemam.
I jedno i drugo.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Pet Sep 02, 2011 12:04 am

Fristajlo ::I jedno i drugo.
Besparica i koje drugo...

Sto se paprika tice, bas danas sam cula pricu o jednoj mladoj zeni koja ima troje dece, a najmladje je beba, kako kuva sve po redu - pindjur, ajvar... I moja drugarica kuva ajvar, al' ona dvoriste ima.
Gde ja ajvar da skuvam? U rerni?

Skoro celo leto na pijacama se povrce prodaje za dz.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Pet Sep 02, 2011 12:11 am

Vidra ::
Gde ja ajvar da skuvam? U rerni?
Na ringli ide bolje... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pet Sep 02, 2011 8:40 am

Ajde Fri ne zezaj, onaj ko je u stanu zaista ne može spemati zimnicu, kuda će s njom? U pravu je Vidra, sprema se još ali ko ima mjesta. Ima mojih drugarica koliko hoćeš i mlađih pa spremaju ali svi imamo dvorišta i kuće.
Sama pijaca se dotakla teme i zato sam i pisala. Ovde je vrećica paprika 1 euro, džaba. Paradajz je već odavno 0.20 centi, voće po eur do dva
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Pet Sep 02, 2011 9:13 am

Vidra :: Gde ja ajvar da skuvam? U rerni?

Čak i u rerni i neće uticati na kvalitet. Ali ima i drugog rešenja. Napravi se mali izlet u npr. Košutnjak. Ljudi tamo inače roštiljaju vikendom pa što ne bi pripalili roštilj za koji džak paprika uz dobro društvo. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 4242552882

Orhideja ::..., gleda me čovjek i kaže "ti si jedina mlada žena koja je dans kupila paprike za zimu, samo mi babe dolaze a ove mlade sve kupuju gotovo", ....

Kod mene stvari teku drugačije. Dok sam bila sasvim mlada redovno sam punila špajz zimnicom, sada je to ređe i ne zbog špajza, uvek se ima gde odložiti već me nešto mrzi a i shvatila sam da je najzdravije jesti sveže.

Ove godine ću najverovatnije samo ispeći paprike i očišćene staviti u zamrzivač ako ga do tada kupim jer sam proletos bacila stari koji je stvarao led pa sam ga morala čistiti svake nedelje i tako sam se jednom prehladila do injekcija. :Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 3681966919: (Kakve ovo ima veze sa snajkama iz uvoza? Možda je baš u ovome tajna? )


Poslednji izmenio Avramova dana Pet Sep 02, 2011 9:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Fristajlo Pet Sep 02, 2011 11:07 am

Orhideja ::Ajde Fri ne zezaj, onaj ko je u stanu zaista ne može spemati zimnicu, kuda će s njom?
Ćuti, bre, malo joj kidam živce... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Pet Sep 02, 2011 11:28 am

Fristajlo ::
Orhideja ::Ajde Fri ne zezaj, onaj ko je u stanu zaista ne može spemati zimnicu, kuda će s njom?
Ćuti, bre, malo joj kidam živce... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 129758
xe, i ja tebe volim isto...


Ali ima i drugog rešenja. Napravi se mali izlet u npr. Košutnjak.
Ma, kakav Kosutnjak. Medak - republika...


stvarao led pa sam ga morala čistiti svake nedelje i tako sam se jednom prehladila do injekcija. Laughing (Kakve ovo ima veze sa snajkama iz uvoza? Možda je baš u ovome tajna? )
Mozda i ima, sada, u ovo doba.
Mog druga majka je Makedonka. Bolji domaci ajvar u zivotu nisam probala. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 1050154034
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Pet Sep 02, 2011 11:46 am

Vidra, ako na Medaku ima šume kao što je Košutnjak dolazim sa tri džaka paprike i pet kila mesa za roštilj. A ako nema, dolaziš ti sa sve porodicom. Poneću i ljuljašku za decu i odrasle (obožavam da se ljuljam).

Jednom, kod prijatelja u vikendici, tako sam se zaljuljala na velikoj ljuljašci za dvoje da zamalo da me katapultira u drugo selo. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 2503617651

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Debilko Pet Sep 02, 2011 11:51 am

Ja tražim neku vragolanku koja pravi Ljutenicu.
Dokazano je da ove koje prave ajvar su pune sebe,uobražene,nadmene.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Vidra Pet Sep 02, 2011 11:58 am

Avramova ::Vidra, ako na Medaku ima šume kao što je Košutnjak dolazim sa tri džaka paprike i pet kila mesa za roštilj. A ako nema, dolaziš ti sa sve porodicom. Poneću i ljuljašku za decu i odrasle (obožavam da se ljuljam).

Jednom, kod prijatelja u vikendici, tako sam se zaljuljala na velikoj ljuljašci za dvoje da zamalo da me katapultira u drugo selo. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 2503617651
Extra!
Medak ima sume, a ima i park sa ljuljaskama, i to sve na jednom mestu.
Paprike se i peku na dzakove. Postavi se, najcesce stari bubanj od masine za ves i nekakav pleh... ihii, Bog da te vidi...
moz' da se ljuljas tu pored... i kafu cu da skuvam, a ti ponesi meso Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 2214231980
imala sam neke slike tog naseg parka, probacu da ih nadjem...



Ja tražim neku vragolanku koja pravi Ljutenicu.
Dokazano je da ove koje prave ajvar su pune sebe,uobražene,nadmene.
Vidi, molim te...
Nista, odoh prvo varjacu da kupim...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Debilko Pet Sep 02, 2011 12:03 pm

Ma provereno,te sa ljutenicom su sado-mazo varijanta.
Ajvar mi nekako preterano romantičan i sladunjav.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Pet Sep 02, 2011 1:05 pm

Vidra :: Extra!

Znači Medak. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 1369909122 Ma ok, šalim se ja. :Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 3681966919: Meni je samo važan bubanj i ljuljaška. :ljuljaska: Dobro i meso, po mogućstvu svinjski vrat. Ne treba zaboraviti i rukavice, one čvrste za ložače, treba sačuvati ruke. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 3454011178 Mogu i muškarci prevrtati papriku, ali nekako oni to kao otaljaju pa neka bude s jedne strane prepečena a s druge nedopečena dok im meso bolje ide. :ventilator: Možda je Debilko u pravu, ajvar je prilično romantičan što znači da ćemo im reći kako pečemo papriku za ljutenicu.

Medak ima sume, a ima i park sa ljuljaskama, i to sve na jednom mestu.

Da to nije Medakovićeva šuma? Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 3629869021

Ljubitelj vragolanki i ostale sado-mazo zimnice :: Dokazano je da ove koje prave ajvar su pune sebe,uobražene,nadmene.

Pa čekaj, to je za dečicu. :cica:

Vidra ::Vidi, molim te...
Nista, odoh prvo varjacu da kupim...

Auuu, kakvu sam ja varjaču videla kod onih što prave drvene stvari. Mislim da bi jača žena samo jednim udarcem ubila i osrednje jakog vola. :balet:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pet Sep 02, 2011 1:25 pm

Auuu, kakvu sam ja varjaču videla kod onih što prave drvene stvari. Mislim da bi jača žena samo jednim udarcem ubila i osrednje jakog vola.

Draga..ti bi i sa drvenom kasikicom pola bataljona pobila... Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 2317702173
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Pet Sep 02, 2011 9:57 pm

Neki tip :: Draga...

:sleep:

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pet Sep 02, 2011 10:03 pm

Kazes draga i dobijes oklagiju..???... neke zene treba drugacije vaspitavati Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 3629869021
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Avramova Pet Sep 02, 2011 10:28 pm

Neki tip ::Kazes draga i dobijes oklagiju..???... neke zene treba drugacije vaspitavati Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 3629869021

To kaži svojoj dragoj i nema oklagije. Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 1143515400

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pet Sep 02, 2011 10:41 pm

Rec draga... znaci da ti je neko mio i drag... ne mora da bude bracni saputnik...

p.s. Kome je jos bracni saputnik drag posle 10 god zajednickog druzenja???
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pet Sep 02, 2011 10:44 pm

[quote]
Neki tip ::Rec draga... znaci da ti je neko mio i drag... ne mora da bude bracni saputnik...
Ovo da
p.s. Kome je jos bracni saputnik drag posle 10 god zajednickog druzenja???
Zašto ne bi bio drag ako je dobar čovjek
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pet Sep 02, 2011 10:47 pm

posle 10 god....sve je drugacije.... a tek posle 16???.. affraid
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Orhideja Pet Sep 02, 2011 11:16 pm

Moji su u braku 40 i još se vole, nije to mjerilo.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Gost Pet Sep 02, 2011 11:21 pm

Orhideja ::Moji su u braku 40 i još se vole, nije to mjerilo.

Brak pre pola veka ne racunam.. to je bilo drugo vreme... pricamo o danasnjici...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Snajke iz uvoza - spas za Srbiju - Page 7 Empty Re: Snajke iz uvoza - spas za Srbiju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu