Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

+13
SKY RAPTOR
Orhideja
Debilko
Dragana
slavena
Avramova
Зорица
Sub-Ad
Fristajlo
RINGE
Lila
Fraya
drdoktor
17 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Sub Avg 07, 2010 5:34 pm

M.Z.K.I ::Pa znaš šta, ni kolegu nisu 'pustili' zbog visine članarine, oboje su dobili po negativno brojanje. :hipi:
Ja sam odbio da uđem; bio sam šikaniran zbog toga, morao da napustim firmu. Sve ima svoju cenu; pitanje je da li smo spremni da je platimo.

Država donese zakon...
Nije ova država ništa osmislila; u potrazi za novcem, pustila je proizvođače u zemlju, a onda preuzela regulativu iz EU, koja je te iste proizvođače isterala ovamo. Otud taj haos.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od M.Z.K.I Sub Avg 07, 2010 6:00 pm

Fristajlo ::
Ja sam odbio da uđem; bio sam šikaniran zbog toga, morao da napustim firmu. Sve ima svoju cenu; pitanje je da li smo spremni da je platimo.

To svakako, ali bez obzira na vernost Partiji, priznaćeš da je strašno za nepušača da boravi u malom zatvorenom prostoru gde 35 ljudi puši istovremeno.
Koliko su onda nepušači bili šikanirani, toliko sad šikaniraju pušače. Nikad zlatna sredina.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Sub Avg 07, 2010 6:30 pm

Naravno, to je bilo neuviđavnije mnog više nego ovo danas. Jesam ja za to da se pušači malo jače suspregnu, ali, ovo danas liči na progon.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Balonero Sub Avg 07, 2010 10:24 pm

Pretpostavlja se da su pušači punoletni, razumni ljudi. Kad im se na kutiji cigareta napiše PUŠENJE JE SMRT upozoreni su i to je dovoljno. Ne treba ih saterivati u mišju rupu, praviti sobice za pušenje u obliku mrtvačkog sanduka i slično, jer to počinje da liči na proganjanje. Mesto gde će oni dobrovoljno da se truju u firmi, lokalu i drugde treba da bude pristojno sređeno, da se ne bi osećali degradiranim.
Balonero
Balonero
Član
Član

Broj poruka : 482
Datum upisa : 05.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Sub Avg 07, 2010 11:14 pm

U jednoj beogradskoj opštini postoji vrlo ugodna i lepo uredjena prostorija gde stranke mogu sesti u udobne fotelje, osvežiti se (kao i službenici u vreme pauze), popušiti cigaretu. Ambijent je obogaćen i tihom prikladnom muzikom. Svaka čast za gest.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Sub Avg 07, 2010 11:28 pm

Licemerno je prvo pozvati u zemlju tolike proizvođače duvana, uzeti im novac, a onda sprovoditi teror nad konzumentima; porezi koje uzimaju na cigarete su najveći. Neka deo tih sredstava koje pušači daju za svoje nezdravo zadovoljstvo preusmere na stvaranje mogućnosti da se ne osećamo kao građani drugog reda.
Inače, parada dima... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 353681
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Sub Avg 07, 2010 11:36 pm

Tako je. Fri, ja već sutra pravim transparent od čaršava koji sam dobila na dar od babe kada sam se razvodila. Napisaću njemu akrilnim bojama i lepim slovima nešto jako. To je za početak, a onda u potragu za paraderima. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 2945899434

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Sub Avg 07, 2010 11:47 pm

Predlažem tekst-" Duvajte, nepušači"! Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 441346
Šalu na stranu, to nekad poprima razmere histerije; svako normalan shvata da nepušačima smeta dim, i maksimalno se trudi da ne trpe od pušača. No, ne mogu da se otmem utisku da sa druge strane često ne postoji ni najmanja volja da se neka ponižavanja pušača izbegnu.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Anhelito Čet Avg 12, 2010 9:38 pm

Ima jedna interesantna izreka, kaze ovako:
Imati odeljak za pušenje u restoranu isto je kao imati odeljak za mokrnje u bazenu. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 479116528

I stvarno dzaba ono odvajanje kad sav dim dodje u deo za nepusace Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 2255911292
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Pet Avg 13, 2010 12:33 pm

Anhelito :: I stvarno dzaba ono odvajanje kad sav dim dodje u deo za nepusace Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 2255911292

To je zato što nisu dobro osmislili separaciju. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 2255911292

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Pet Avg 13, 2010 12:43 pm

Anhelito ::

I stvarno dzaba ono odvajanje kad sav dim dodje u deo za nepusace Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 2255911292
Neki put ne mogu da se otmem utisku da nepušači na dim cigarete gledaju kao da su udahnuli Ciklon B; ko može, ali iskreno, da kaže da je baš toliko nepodnošljivo? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 40722
Bio sam nepušač, nekad; sećam se, smetalo mi je, ćale je dimio neku krdžu, da Bog sačuva.
Ali... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 193314 Tolika dreka... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od RINGE Pet Avg 13, 2010 12:51 pm

Pa sta treba da cutimo i trpimo? :Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 3681966919:

i sam kazes da smeta
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Pet Avg 13, 2010 12:53 pm

Ne, nikako ne treba da trpite, a već dovoljno zvocate. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 967931169

Neko drugi je zadužen da zaštiti obe strane.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Anhelito Pet Avg 13, 2010 12:54 pm

Fri meni vise smeta taj dim nego da sama uzmem i zapalim cigaru, ne volim ni dim od rostilja ako cemo tako. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 3137150671
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Pet Avg 13, 2010 1:07 pm

Anhelito ::Fri meni vise smeta taj dim nego da sama uzmem i zapalim cigaru, ne volim ni dim od rostilja ako cemo tako. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 3137150671
Koliko ti smeta taj dim, na skali od 1 do 10, ako je 1 vazduh u prepunom autobusu, a 10 sedenje u komori punoj dima od upaljene gume?
Pazi dobro kako ćeš da odgovoriš, postoji istraživanje na tu temu... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 40722
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Anhelito Pet Avg 13, 2010 3:13 pm

U ma nemoj sad bi ti da me analiziras e ne moze Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 967931169

Smeta meni i taj vazduh u busu ali mi kosa ne smrdi momentalno od toga razumes i ne peku me oci. Naravno da i ja sedim u tim zadimljenim prostorijama i da mi nista ne fali, ali nekad se stvarno pretera to je sve.
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Hogar_Strašni Ned Avg 15, 2010 6:34 pm

Hogar_Strašni
Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 63
Lokacija : od Vardara do Triglava

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Debilko Ned Avg 15, 2010 6:49 pm

Meni je baba stalno govorila,da zdravlje na usta ulazi.
Tako da verovatno je pod tim podrazumevala i pušenje.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Hogar_Strašni Ned Avg 15, 2010 6:59 pm

Treba slušati starije .
Hogar_Strašni
Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 63
Lokacija : od Vardara do Triglava

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Gost Pon Sep 06, 2010 2:41 am

Ja mislim da je nepusacima gore, jer udisu taj dim, zato bih predlozila da i oni zapale cigaretu...da bi im koliko toliko bilo bolje... Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 4 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu