Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

+13
SKY RAPTOR
Orhideja
Debilko
Dragana
slavena
Avramova
Зорица
Sub-Ad
Fristajlo
RINGE
Lila
Fraya
drdoktor
17 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od slavena Čet Jul 08, 2010 3:44 pm

Nemaju.
Ovo kazem iz licnog iskustva.
Znaci kao jedan bivsi pusac (posebno sam ponosna na ono BIVSI,jer sad u stvari vidim koliko mi je lepo bez cigarete)
Volela sam cigaretu vise nego sebe Very Happy i kad mi je neko skrenuo paznju da se tu ne sme pusiti ili da previse pusim ,da ih trujem ,samo sam frknula nosom i rekla "kome smeta neka slobodno izadje na svez vazduh ,a i ja cu mu se pridruziti cim mi pocne smetati" i tu je sav razgovor na tu temu zvrsavao ,barem za mene.Ili sam pak prestala ici na mesta gde nisam mogla uz Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 1692082600 zapaliti i cigaretu...
i jos sijaset gluposti koje sam cinila zbog tog poroka.
Jer mi je cigareta bila prioritet nad prioritetima,i ko se uklapao u tu pricu,ok,a ko nije,opet ok,ali i cao.

Tako da razumem pusace,ali isto tako bih volela da i oni razumeju nas ,ne pusace. :parfem:
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od drdoktor Čet Jul 08, 2010 3:49 pm

Bravo Slavena. Ziveo govornik, pardon govornica da bude politicki korektno, odnosno rodno. u stvari polno. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 197741
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Čet Jul 08, 2010 3:56 pm

Vi ste jedna neprincipijelna koalicija, koja je, do duše, u pravu... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 193314
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Čet Jul 08, 2010 4:02 pm

Fristajlo ::
Čekaj, dok se ne navuku... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 834150
Nema šanse!
Navikli su se samo u toj meri da mi kupe cigarete i ništa više, niti više tražim naprotiv, govorim da je pušenje nepotrebno, štetno, košta itd.

I njihov otac i ja smo pušači a oni su ljuti protivnici što je samo znak da pravilo kako deca pušača su uglvnom pušači, ima i izuzetaka.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od slavena Čet Jul 08, 2010 4:05 pm

:hvala:Sve sto napisem to iskreno i mislim.
Dr. dosta mi je i ono jedno Bravo. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 1183843469
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2819268771
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od slavena Čet Jul 08, 2010 4:09 pm

Avramova ::
Fristajlo ::
Čekaj, dok se ne navuku... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 834150
Nema šanse!
Navikli su se samo u toj meri da mi kupe cigarete i ništa više, niti više tražim naprotiv, govorim da je pušenje nepotrebno, štetno, košta itd.

I njihov otac i ja smo pušači a oni su ljuti protivnici što je samo znak da pravilo kako deca pušača su uglvnom pušači, ima i izuzetaka.

Avramova ,nije stvar u tome sta ti pricas svojoj deci.
Deca vise upijaju ono sto vide,jer ovako ti nehoticno saljes jednu lazno - iskrivljenu sliku svojoj deci.. Very Happy
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Čet Jul 08, 2010 4:59 pm

slavena ::
Avramova ,nije stvar u tome sta ti pricas svojoj deci.
Deca vise upijaju ono sto vide,jer ovako ti nehoticno saljes jednu lazno - iskrivljenu sliku svojoj deci.. Very Happy
Ovo je tačno- novi poljubac u pametić... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 90644
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Čet Jul 08, 2010 5:31 pm

slavena :: Avramova ,nije stvar u tome sta ti pricas svojoj deci.

Kako da nije? Nije pušenje jedina stvar o čemu sam im pričala i pričala dok su bili sasvim mali, ali i isto potkrepila primerom. Ono gde nisam mogla potkrepiti ličnim primerom jesu cigarete.

Ako sam ih naučila mnogim vrednim stvarima, zbog čega mi se i ovo ne bi računalo?

Deca vise upijaju ono sto vide,jer ovako ti nehoticno saljes jednu lazno - iskrivljenu sliku svojoj deci.. Very Happy

Ok, onda se pitam što nisu propušili? Gledaju oni i svet van kuće a ne samo mene.

Zašto im nudim lažno-iskrivljenu sliku kada im jasno kažem da nije dobro to što sam pušač?

Sport ih je maksimalno okupirao tako da sada sa sigurnošću mogu reći da ih bez obzira na sliku u kući i onu van nje, cigarete ne privlače, naprotiv. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2945899434




____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od slavena Čet Jul 08, 2010 10:13 pm

Joooooooj Avramova ,skroz si pogresno me razumela...(da to nije posledica one plave farbe)Salim se.. .Ili sam ja pogresne reci upotrebila,jbga,desava se i pamenijim ,a ne meni ,samo jednoj plavusi...
Jooj veruj ,ja ovde nisam stavila upit na tvoje vaspitanje dece,normalno je da deca upijaju sve sto im roditelji pricaju ,i po onome sto vidim ovde ,ti si jedna zaista divna osoba.Pa prema tome ne mozes biti ni losa majka.Naprotiv.
Ali ja samo hocu da kazem,deca su cudna bica.
Znam mnoge primere gde su deca izrazavala znake gadjenja i negodovanja prema roditeljskoj sklonosti tom poroku,a posle izvesnog vremena,kad su dovoljno stasala (barem su oni tako mislili) i sami se prihvatili tog poroka.

Izvini ako sam te uvredila ,jer namera mi to nije bila.Pogotovo tebe.

Samo sam iznela neko svoje vidjenje tog problema.Problema u obliku cigarete.

Izvini jos jednom. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 327314487
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Čet Jul 08, 2010 11:35 pm

Ama plavušo draga, nema potrebe za izvinjenjem, samo diskutujemo.

Nisam tvoje reči doživela kao uvredu, taman posla. Samo sam naglasila uticaj roditelja u odnosu na uticaj sredine a sada dodajem da sam skoro sigurna da je to velikim delom stvar karaktera i odlovanje uticaju okoline.

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 327314487


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Dragana Ned Jul 11, 2010 7:46 pm

drdoktor ::Po mom misljenju ne. Nepusace je spasao zakon, ali ne u potpunosti. Sta raditi sa njima i kako ih kultivisati da shvate da postoje ljudi koji su alergicni na dim od cigarete i koji se u njemu guše?

U pravu si . Ljude je na određeni način , ali samo do određene granice , od štetnosti duhanskoga dima , zaštitio zakon , zabranivši pušenje u javnim prostorijama .
Međutim , treba imati na umu da nikotinski dim nije prijeteći samo za alergične već i sve ostale koji to nisu . Udisati duhanski dim , pored pušaća , isto je što i pušiti .
Osviještenost pojedinaca o štetnosti duhanskoga dima je neznatna , pa čak kadu su u pitanju vlastita djeca .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Ned Jul 11, 2010 8:12 pm

Ne branim pušače, ali, deo ove opravdane kampanje izveden je prilično trapavo i grubo, i stvorio kod dela pušača osećanje progona i ugroženosti. Potpuno razumem ogorčenje većine nepušača- zaista nisu dužni da trpe duvanski dim i činjenica je da je veliki deo pušača vrlo bezobziran prema nepušačima. Upravo stoga, trebalo bi da sa malo više uvažavanja posmatramo one pušače koji prihvataju nova pravila ponašanja i ne guramo ih u isti koš sa nekorektnim uživaocima "indijanskog brenda No. 1"... Tako im ne ostaje ništa drugo do da se solidarišu sa onima, od kojih bi da se distanciraju. Treba povesti računa o tome, da to ne bude rat svih protiv svih.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Gost Uto Jul 27, 2010 12:34 am

drdoktor ::Po mom misljenju ne. Nepusace je spasao zakon, ali ne u potpunosti. Sta raditi sa njima i kako ih kultivisati da shvate da postoje ljudi koji su alergicni na dim od cigarete i koji se u njemu guše?

Ne delim takvo mišljenje, pušači su danas postali ugroženi, više se to pokazalo u zapadnoevropskim zemljama, borba protiv pušenja je posatala poput lova na veštice, rekao bi šre da su tu neki ekonomski mometni prevagnule pre nego što je štetnost pušenja toliko velika. Mislim da je štetnost od ugljen monoksida veća po zdravlje ljudi, dok propaganda borba protiv upotrebe nafte ne postoji.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Debilko Uto Jul 27, 2010 12:37 am

Bole,u pravu si potpuno.
Da mi je znati ko stoji iza tog nepušačkog lobija.Ali toliko težište da bace na jednu tako banalnu stvar.
Meni se laički čini da oni cigarete hoće da prevedu u crnu berzu pa na taj način da zgću lovu kao od narkotika,To mi je jedina fikcija koju imam o tome.
Sve ostalo je nejasno.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Gost Uto Jul 27, 2010 12:41 am

Debilko ::Bole,u pravu si potpuno.
Da mi je znati ko stoji iza tog nepušačkog lobija.Ali toliko težište da bace na jednu tako banalnu stvar.
Meni se laički čini da oni cigarete hoće da prevedu u crnu berzu pa na taj način da zgću lovu kao od narkotika,To mi je jedina fikcija koju imam o tome.
Sve ostalo je nejasno.

Ma jasno je, potrudiću se da ti pojasnim šta je cilj. Poznato ti je ko je otkupio naše duvanske idustrije, ti isti kupci pokupovali su sve duvanske industrije po celom svetu i upsostavili monopol. Dok kampanje o zabrani pušenja su išle na štetu manjim industrijama kojima je izlaz bio jedino da se prodaju Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 427239
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Debilko Uto Jul 27, 2010 12:50 am

Moguće,ali će svi Philipu Morisu na kraju da izduvaju.
Ma bre ja letim za moskvu i normalno posle poletanja zapalim cigaretu.
Sve ok,
Kad sam se vraćao posle 8 dana,uveli zabranu.Ja nisam znao i još nekoliko.Veruj mi da su skočili nanas kao na teroriste.Kao odakle ste vi, odakle vam ideja da palite u avionu.A ja obišao pola zemaljske kugle do tada i sjebo samo u avionu sto boksova cigara.
U redu je,ali to treba lepo objasniti i razumeti ako dođe i do njekog mog isčuđavanja.Ovako neko ko se taj dan prvi put voizio mene počeo da šikanira i gleda kako nekog sa marsa.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Uto Jul 27, 2010 10:38 am

Ja bih predlozila da mi,pusaci organizujemo jednu paradu
po uzoru na paradu ponosa i da tako ukazemo na svoju ugrozenost.

Moze da je sponzorise neka duvanska industrija.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Gost Uto Jul 27, 2010 11:23 am

bila je zima i u lokalu(Torino) lijepo sam se ususkala na jutarnju kavicu, pepeljare ne postoje, gledam oko sebe(tad sam tek stigla u italy,prije cetiri godine) jasno mi je da pusenje ne dolazi ni 'pod razno', posmatram ljude, piju kafu u jednom dahu, izlaze na terasi lokala(napolju ispod nule)i pale cigaretu, uradim isto, tresem se od zime i psujem naglas, zena do mene se osmjehnula neznajuci da ja psujem..rekoh tada 'e zivjela moja Crna Gora'..
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Uto Jul 27, 2010 11:54 am

Nema nam druge, nego da se organizujemo u jedan pušački front borbe za naša prava... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 353681 Haranga koja se podigla na pušače vrlo liči na progon, i poprima na nekim poljima nivo histerije; Frajin predlog, ma koliko komično izgledao, nije daleko od pameti. Porez na duvan je verovatno najveći od svih, pa kud nas deru, tud nas još i ekskomuniciraju iz društva, i svesno guraju na marginu. Voleo bih da mi neko da primer koga još toliko progone?
Kosmički programi, seča šuma, zagađenje, ratovi, narkomanija, kriminal, rasizam, sekte- a, ne, pušenje je najveći problem; ma, važi...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od RINGE Uto Jul 27, 2010 12:04 pm

jos mi niko ne obajsni kako oni koji ne piske u bazen ugrozavaju one koji piske Smile
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Uto Jul 27, 2010 12:14 pm

Tako što su bazen proglasili za svoj, a uopšte se ne radi o piškenju- možda samo par kapi. Toliko galame je nekorektno; ko je sledeći, oni što se ne kupaju baš redovno, hoće li ih izbacivati iz vozila javnog prevoza, ili će smeti da se "kešaju" spolja, kao po indijskim provincijama?
Da li je zaista toliko nemoguće nešto istrpeti, i koliko se radi o histeriji, a koliko o stvarnom problemu?
To je pitanje..
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od RINGE Uto Jul 27, 2010 12:32 pm

Ovo me podseca na Veljinu izjavu o kraduckanju :Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 3681966919: da kraduckaju malo moglo bi im se progledati kroz prste.

Da je pusaca isto koliko i ljudi koji smrde, verujem da bi se to moglo podneti i da niko ne bi pravi problem. Naime sklonis se i to je to. E u restoranima, klubovima i ostalim zatvorenim prostorima broj posaca je ogroman, skoro je odnos pola pola i to je vec ozbiljan problem.

Predpostavljam da nisi od onih koji pise u bazen ali kako bi se osecao da pola kupaca piski i jos trazi od tebe razumevanje? Smile
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Uto Jul 27, 2010 12:52 pm

"RINGE"
E u restoranima, klubovima i ostalim zatvorenim prostorima broj posaca je ogroman, skoro je odnos pola pola i to je vec ozbiljan problem.
Ma, znam, i verujem da smeta ljudima; samo se pitam, da li smeta proporcionalno galami koja se digla oko toga?
kako nije toliko smetalo pre 20-30 godina; a još je više bilo pušača... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 40722 Kampanja poprima proporcije histeričnog progona, a pušače guraju u stranu, kao da su kužni, samo na to mislim. Postoji rešenje, ali je za njega potrebno malo dobre volje i sa strane nepušača, koji su strahovito nepopustljivi i netolerantni usled neviđene propagande... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 193314

Predpostavljam da nisi od onih koji pise u bazen ali kako bi se osecao da pola kupaca piski i jos trazi od tebe razumevanje?
Prvo, ne idem na bazene, ne znam da plivam; Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 834150 drugo, mokrenje obavljam na tome primerenom mestu, i to vrlo pažljivo, vodim dosta računa o higijeni... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 74719
I rekoh, paponavljam- nije baš tačna ta teza o pražnjenju bešike, nego o nestrpljivom otresanju... Lično, mislim da mnog viće štete nanose oni koji kijaju i kašlju po tim restoranima, i šire klice i zarazu- što njih ne izolujemo u komore od pleksiglasa, hermetički zatvorene, a konobari neka ih poslužuju u skafanderu? Da li je to sledeće? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 74719
Zezam se malo, ali, dešavahu se i manje verovatne stvari;ovo, kako je krenulo, i ostvariće se moja slutnja.
Zvučim kao lobista "Filip Morisa", a? Potvrdi, pa da im pošaljem broj žiro računa, dobijaš procenat.... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Orhideja Sub Jul 31, 2010 10:37 pm

RINGE ::
E u restoranima, klubovima i ostalim zatvorenim prostorima broj posaca je ogroman, skoro je odnos pola pola i to je vec ozbiljan problem.
Zašto je problem kad postoji ventilacija. Svi je imaju i moraju imati ugrađenu, zato nije mi je jasno gdje ti to bivaš.
Predpostavljam da nisi od onih koji pise u bazen ali kako bi se osecao da pola kupaca piski i jos trazi od tebe razumevanje? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 197741

A zar to nije zabranjeno pa voda dobije drugu boju i otkriva onog koji čini djelo? Takav biva izbačen odmah, bar ovde kod nas i da obavezno je tuširanje pre ulaska u bazen na samim bazenima.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Sub Jul 31, 2010 11:10 pm

Fraya ::Ja bih predlozila da mi,pusaci organizujemo jednu paradu
po uzoru na paradu ponosa i da tako ukazemo na svoju ugrozenost.

Moze da je sponzorise neka duvanska industrija.

Podržavam. Maksimalno poštujem pušače i ne ugrožavam ih ali sam ugrožena na više načina: samo mi zvocaju kako je pušenje štetmo po zdravlje a to i vrapci znaju; poslodavac mi nije stvorio uslove da mogu na miru pušiti i zbog toga sam otvorila sopstveni biznis koji me košta ko svetog petra kajgana; prestala sam odlaziti u goste gde nije dopušteno pušenje, što automatski znači da sam suzila krug prijatelja pa samim tim i druženje; ima još a dovoljno je i ovo.

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292

E tako, makar ovde mogu lepiti smajlije. Evo još jedan Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 2255911292

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 2 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu