Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

+13
SKY RAPTOR
Orhideja
Debilko
Dragana
slavena
Avramova
Зорица
Sub-Ad
Fristajlo
RINGE
Lila
Fraya
drdoktor
17 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Sub Jul 31, 2010 11:16 pm

Avramova ::[
prestala sam odlaziti u goste gde nije dopušteno pušenje, što automatski znači da sam suzila krug prijatelja pa samim tim i druženje; ima još a dovoljno je i ovo.


E tako, makar ovde mogu lepiti smajlije. Evo još jedan Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 2255911292

M ja pusim u zbunju ili mraku da me niko ne vidi jer sam pre godinu dana objavila da ne pusim
pa me je sada sramota da kazem da malo i pusim. Nego ,nije to toliki problem( za mene).

Ja uopste vise nemam kontakta sa ljudima ( a moj pas ima 10 godina pa ti vidi)
koji pocnu neke pricice da je pas prljav. Tu prestaje svako prijateljstvo,tolerancija.
Tju popusim cigar i na balkonu,ali rasizam spram mog pceta ne dozvoljavam :ventilator:
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Ned Avg 01, 2010 1:22 am

Fraya ::
Ja uopste vise nemam kontakta sa ljudima ( a moj pas ima 10 godina pa ti vidi)
koji pocnu neke pricice da je pas prljav. Tu prestaje svako prijateljstvo,tolerancija.
Tju popusim cigar i na balkonu,ali rasizam spram mog pceta ne dozvoljavam :ventilator:
Pa, zar na pasa d'udare? Oooo, svete okrutni...? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 363690
A pas, jel' puši? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 510826
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od SKY RAPTOR Ned Avg 01, 2010 1:30 am

Fristajlo ::
Pa, zar na pasa d'udare? Oooo, svete okrutni...? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 363690
A pas, jel' puši? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 510826
Vari brate garant i to u sve šesnest Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 224227
SKY RAPTOR
SKY RAPTOR
Član
Član

Broj poruka : 277
Datum upisa : 31.07.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Ned Avg 01, 2010 2:12 am

Pa, vid'o od gazdaricu; tak'i su pasi... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 40722
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Ned Avg 01, 2010 11:06 am

Ne pusi,ne pije, a nazalost uskracen je i za neke druge
zanimacije Smile Kastriran je pre nekoliko godina ( imao neki
problem zdravstvene prirode sa i na yayima), a pre operacije
pita mene vet da li da mu stavi silikone u yaya. Ja prvo pomislila
da ne cujem dobro ( zaista slabo cujem,al zato dobro vidim Smile )
pa pitam 3x dal sam dobro razumela. A jesam razumela. Kaze vet
da obicno vlasnici pasa zele da psi imaju silikone.

Medjutim,moj pas ima jako dugu dlaku pa se ne vidi da je evnuh. Smile
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Ned Avg 01, 2010 11:57 am

Fraya :: M ja pusim u zbunju ili mraku da me niko ne vidi jer sam pre godinu dana objavila da ne pusim pa me je sada sramota da kazem da malo i pusim. Nego ,nije to toliki problem( za mene).

Isti je slučaj bio i kod moje sestre. Dve godine nakon što je "ostavila" cigarete, pušila je kradom iako joj to niko ne bi branio ali je ona tako odlučila dok konačno nije prestala potpuno.

Ja uopste vise nemam kontakta sa ljudima ( a moj pas ima 10 godina pa ti vidi)
koji pocnu neke pricice da je pas prljav. Tu prestaje svako prijateljstvo,tolerancija.
Tju popusim cigar i na balkonu,ali rasizam spram mog pceta ne dozvoljavam :ventilator:

Slično sam doživela a isto osećala kada sam imala psa u kući koga sam obožavala .Jednom prilikom nam je došla gospodja tetka, večita devojka koja je živela sama u sterilnom stanu. Kada je videla našeg slatkom malog, pametnog kucu, rekla je: Divan je samo da je od plastike. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 4022889699

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 2945899434

Fristajlo ::
SKY ::
A pas, jel' puši? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 510826
Vari brate garant i to u sve šesnest Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 224227

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 4022889699 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 4022889699 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 4022889699 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 4022889699 Kakvi momci. Ne preterujte, mada sam i ja preterivala u slučaju mog psa kada sam mu lakirala nokte, stavljala naočare za sunce, vezala mašnice na uši izvodila ga u šetnju, i razmišljala, nema smisla da se ja doteram a on ništa. Oboje smo bili rokerski tandem sa sve milion kožica oko mojih ruku i njegovih nožica. A bio je muško i to s prirodnim yayima da prostite, Fraya me je inspirisala da iznesem i taj podatak. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 4022889699

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Ned Avg 01, 2010 12:05 pm

Niko ni meni ne brani,nego sam kao prestala pa me je sramota da sada pricam da ipak nisam.
Ali je i kod mene samo jos korak do stvarnog prestajanja.

Mene samo uzasava pomisao da nesto vise nikada ne smes,ne mozes,
zato duFkam 4-5 komada dnevno.

A psa ne doterujem.cesljam ga,cetkam,ali nema masnica.

On je pastirski pas pa mora da bude prirodan.

Ti mora da si imala ipak nekoga kome se i videlo da ima ,na primer,
nokte Very Happy
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Ned Avg 01, 2010 12:15 pm

Fraya,
moj Luxi je bio mešavine dve dobre rase, izuzetno pametan, to nam je veterinar rekao a i mi smo znali i videli.

Imao je dugu belu dlaku s mesnimičnim sivkasnim delovima, vrlo, vrlo lep pas i jako je ličio na haskija. Skeniraću fotografiju i postaviti na odgovarajuću temu.

Ne, nisu mu se videli nokti ali... znaš kako kaže stara latinska IUVENTUS-VENTUS. Sada to ne bih radila, a onda sam se time zabavljala a i on se nije bunio jer je bio maza. Istina, problem je bio u kupanju jer sam ga stavljala u kadu prepunu pene od Kosilijia, a onda regenerator za kosu, pa feniranje, mislim da me je tada mrzeo, iz dna duše, to sam osetila.

Nakon toga se beleo kao nov. Inače, noge sam mu redovno prala kad dodjemo iz šetnje.

Au, ala sam otišla u off Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 3835376317 a tema o kućnim ljubimcima vapi.

Dakle, moj pas nije pušio ali ja još uvek pušim.

Ti kažeš "Mene samo uzasava pomisao da nesto vise nikada ne smes,ne mozes," a ja mislim da je to prosto nemoguće. Ako želiš, možeš. Ovo što pišem je svakako nedopustivo jer propagiram pušenje. Ne, ne propagiram i podržavam nepušače, samo još da oni mene podrše i mirni svi.

Mark Tven je rekao: Najlakše je ostaviti duvan. To sam uspeo čak 100 puta", dok je Mića Popović, perd smrt, izjavio "Žao mi je što nisam više pušio".

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 2945899434

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od SKY RAPTOR Ned Avg 01, 2010 12:22 pm

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 246752 ček bre jel ovo tema o psima pušačima sa silikonima ili...
Ma živeo off,hahaha Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 13862
SKY RAPTOR
SKY RAPTOR
Član
Član

Broj poruka : 277
Datum upisa : 31.07.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Ned Avg 01, 2010 1:05 pm

Aj,bre ,al si sitnicav Smile
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od SKY RAPTOR Ned Avg 01, 2010 1:08 pm

Možda ,ali imam obzir prema pušačima Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 427239
SKY RAPTOR
SKY RAPTOR
Član
Član

Broj poruka : 277
Datum upisa : 31.07.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Anhelito Čet Avg 05, 2010 1:24 pm

Kad se samo setim, moja, sad vec pokojna, ujna je pusila neke cigare koje kako zapali jednu tako cela kuca smrdi iste sekunde. Ja sam momentalno napustala prostoriju jer miris tih cigara je u meni stvarao uzasnu mucninu. Eto po meni je to opasno terorisanje nepusaca od strane pusaca. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 2255911292
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Čet Avg 05, 2010 9:41 pm

Pisah o Tomas Manu i njegovom junaku Hans Kastorpu,a pade
mi na pamet jedan citat iz knjige ili kako Hans Kastorp razmislja
o pusenju (ovo je neki moj slobodan prevod):

Ne razumem kako moze covek da ne pusi.Ko ne pusi
uskracen je za najvece uzivanje koje zivot pruza.

Kada se ujutru probudim ,radujem se da cu tog dana
moci da pusim,kada jedem radujem se da cu posle jela
pusiti,cak mogu da kazem da i jedem samo da bih posle
toga pusio. Mozda sada malo preterujem, ali ne mogu
da zamislim dan bez duvana, taj dan bi bio bez ikakvih
drazi, i kada bi mi neko ujutru rekao da tog dana
ne smem da pusim, mislim da ne bih imao volje ni da ustajem.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Pet Avg 06, 2010 3:25 am

Pušenje ili nerviranje- odlučite sami!
Evo slogana za našu paradu pušačkog ponosa.... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 441346
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Hogar_Strašni Pet Avg 06, 2010 4:40 am

Većinom nemaju, mada ima i izuzetaka.
Hogar_Strašni
Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 63
Lokacija : od Vardara do Triglava

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Orhideja Sub Avg 07, 2010 3:50 pm


Ovako glasi naslov.

A sledeće pitanje je: Ko ima obzira prema pušačima i njihovom zadovoljstvu. Svi puše zato što to vole. Gdje je tu pravo na njihov mali ritual?
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Gost Sub Avg 07, 2010 3:58 pm

To pravo je uskraceno, iz razloga zato sto je cigareta stetna...i pusaci se "truju"...a onaj ko ne zeli da se truje..nema pravo na to, zbog nas pusaca...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Gost Sub Avg 07, 2010 4:00 pm

i ne puse svi bas zato sto to vole....ima i onih koji puse jer su zavisni..i smiruje ih dim.....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Sub Avg 07, 2010 4:38 pm

Ja sam za potpunu segregaciju; podelimo planetu, i kvit... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 40722
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od M.Z.K.I Sub Avg 07, 2010 4:52 pm

Moja mama je u svoje vreme bila član Saveza komunista. Sastanci su održavani u firmi, u relativno maloj prostoriji gde od četrdesetak prisutnih nije pušilo troje. To joj je poslužilo kao valjan izgovor da izađe iz članstva, jer se na takve uglavnom popreko gledalo, ali zdravstveni problem sa dimom, viša sila.
To je bilo ono vreme kad nepušače niko nije pitao za mišljenje.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Sub Avg 07, 2010 4:56 pm

M.Z.K.I ::Moja mama je u svoje vreme bila član Saveza komunista. Sastanci su održavani u firmi, u relativno maloj prostoriji gde od četrdesetak prisutnih nije pušilo troje. To joj je poslužilo kao valjan izgovor da izađe iz članstva, jer se na takve uglavnom popreko gledalo, ali zdravstveni problem sa dimom, viša sila.
To je bilo ono vreme kad nepušače niko nije pitao za mišljenje.
Ne foliraj...
Mogla je samo da izađe sa sastanaka, da im ne prisustvuje, ali, ne i da napusti članstvo; nismo veverice, pa da se na tu glupost pecamo... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od M.Z.K.I Sub Avg 07, 2010 4:59 pm

Nemaš ti pojma kako je tad bilo (ili imaš, pa se praviš).
Bio je veliki problem naći valjan razlog za napuštanje članstva, jer je ponekad to bio razlog za otkaz. Zato su se ljudi snalazili. Mamin kolega je kao razlog za izlazak naveo visinu članarine uz stidljiv komentar da za te pare može da kupi neku lepu knjigu... :hipi:
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Sub Avg 07, 2010 5:18 pm

baš zato što imam pojma ti ovo i govorim; da su je "pustili" iz SK zbog problema nepušača sa duvanom?
Ma, važi.. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 441346
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od M.Z.K.I Sub Avg 07, 2010 5:22 pm

Pa znaš šta, ni kolegu nisu 'pustili' zbog visine članarine, oboje su dobili po negativno brojanje. :hipi:
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Sub Avg 07, 2010 5:25 pm

lucija ::To pravo je uskraceno, iz razloga zato sto je cigareta stetna...i pusaci se "truju"...a onaj ko ne zeli da se truje..nema pravo na to, zbog nas pusaca...

Država donese zakon o zabrani pušenja na javnim mestima a trgovine prepune sa milion sorti nikotinskih štapića. Pa kad je tako sve fino osmislila, neka obezbedi kupcima i konzumentima istih da makar na dostojanstven način mogu ispušiti tu prokletu cigaretu a ne na ulici, klozetu ili podrumu. Sramota!

Ako mi padne na pamet da se učlanim u neku stranku, presudiće ona koja obezbedjuje ugodnu prostoriju za pušenje uz kafu, čak i ostale napitke. Divota jedna, a program je svakako dobar kao i kod svake druge, manje više. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 1369909122

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? - Page 3 Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu