Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptyDanas u 6:51 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

+13
SKY RAPTOR
Orhideja
Debilko
Dragana
slavena
Avramova
Зорица
Sub-Ad
Fristajlo
RINGE
Lila
Fraya
drdoktor
17 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od drdoktor Čet Jul 08, 2010 12:09 pm

Po mom misljenju ne. Nepusace je spasao zakon, ali ne u potpunosti. Sta raditi sa njima i kako ih kultivisati da shvate da postoje ljudi koji su alergicni na dim od cigarete i koji se u njemu guše?
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Čet Jul 08, 2010 12:24 pm

Mislim da pusaci imaju mnogo vise obzira prema nepusacima,nego
obrnuto. A da me bog sacuva od bivsih pusaca koji od danas
na sutra odose u radikalnu borbu protiv nepusaca.Bre,ko sekta.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od drdoktor Čet Jul 08, 2010 12:43 pm

A sta fali jednom posebnom delu, koji je ogradjen staklom od nepusaca? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 197741
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Lila Čet Jul 08, 2010 12:45 pm

Pa dobro nek bude odjeljeno, ali pušači su obično u većem broju, pa nek odijele staklom manji dio za nepušače. Vidim u Hr, kafići koji nisu pušački zjape prazni.

P.s. slažem se sa Frayom po pitanju bivših pušača, baš jesu kao sekta, brainwashed.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od drdoktor Čet Jul 08, 2010 12:47 pm

Mi smo manjina, vi treba da budete ogradjeni. Meni se mnogo svidja kako je to reseno u Singapuru. Postoje posebni kavezi za pusace koji su strogo izolovani. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 197741
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Lila Čet Jul 08, 2010 12:47 pm

Eh, sad već zalaziš u sferu diskriminacije Smile
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od RINGE Čet Jul 08, 2010 12:50 pm

Fraya ::Mislim da pusaci imaju mnogo vise obzira prema nepusacima,nego
obrnuto.

Nepusaci ni na koji nacin ne smetaju pusacima, a njihovo je pravo da ne trpe.


To bi bilo kao da kazes da oni koji ne piske u bazen nemaju obzira prema onima koji to rade

ili oni koji se redovno kupaju nemaju obzira prema onima koji smrde.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od drdoktor Čet Jul 08, 2010 12:51 pm

Lila, zar nije grozno, da svaki put kada se supruga i ja vratimo iz nekog kluba, skidamo se do gaca, cak i njih zbog smrada od duvanskog dima i sve bacamo na pranje. Mada to nije lose. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 696131
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Lila Čet Jul 08, 2010 12:53 pm

Nije uopće grozno Smile Poticanje na skidanje može da bude samo pozitivno Smile
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od RINGE Čet Jul 08, 2010 12:54 pm

Ja se svakako skidam kad dodjem kuci iz kluba ali poenta je u tome da je ta odeca posle neuporabljiva :Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 3681966919:
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Lila Čet Jul 08, 2010 12:55 pm

Ringe imaš li vešmašinu? Smile
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od RINGE Čet Jul 08, 2010 12:57 pm

kad neko kao ja izlazi cesto onda se javljaju novi problemi. Previse vesa, isti se unistava usled pranja i pored svih lenora i oxi actiona i fensi praskova, gomila vremena izgubljena na pranje, susenje, peglanje garderobe.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Lila Čet Jul 08, 2010 12:58 pm

Hbga, izlazi na otvoreno ili čekaj da zabrane pušenje Smile
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od RINGE Čet Jul 08, 2010 1:00 pm

Prilagodio sam se ali je opet nelagodno.

Na bazene ne idem i to mogu da biram.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Čet Jul 08, 2010 1:12 pm

drdoktor ::A sta fali jednom posebnom delu, koji je ogradjen staklom od nepusaca? Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 197741

Vidi dottore, to je ovde u EU i bilo kao prihvatljivo pa su se bircuzi tako
i organizovali, ulozili i do 20.000 evra za ta ogradjivanja, ali ih je samo
posle 2 godine sistem syebao jer je donet zakon da nigde u zatvorenem
prostoru pusenje nije dozvoljeno.

Sada je ( barem u Nemackoj) to tako da neki pusacki klubovi( ne bircuzi
ili restorani) moraju da vade neke dozvole/licence da imaju klub zatvorenog tipa u
kome sme da se pusi. Ali to je nesto na nivou kupleraja,normalni pusac, a ni normalni
smrtnici tu i ne zalaze.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Čet Jul 08, 2010 2:12 pm

Kao pušač, na žalost, moram da priznam da ima mnogo pušača koji nisu baš korektni prema nepušačima, i to stvara sa one druge strane sve radikalnije zahteve prema zabranama pušenja; potrebno je mnogo dobre volje i međusobne tolerancije a da se to ne pretvori u mnogo veći problem nego što mora biti.
Ima dosta rigidnosti kod nekih nepušača, i to stoji; ali, ne može ih se zbog toga optuživati, i teška srca moram im dati za pravo. Svako može sebe da truje koliko god ga je volja, ali, zaista ne vidim nijedno logično uporište za privilegiju da to mogu neometano da rade i nekom, ko to ne želi da trpi. I sam se sećam sebe kao nepušača, koliko me je nervirala bezobzirnost uživalaca duvana.
Drag mi je Winston, ali mi je istina draža... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Sub-Ad Čet Jul 08, 2010 2:30 pm

Сјећам се времена кад си у аутобусу могао пушити. Имао си ситуацију да пола аутобуса пуши а пола повраћа Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 74719
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Зорица Čet Jul 08, 2010 2:36 pm

Uhvatili su se za cigarete, ja kao pusac osecam se nekako da nas sleduje nega izolacija....a sta cemo sa izduvnim gasovima automobila, autobusa .....pa sve nas to mnogo vise truje nego dim cigarete....
Зорица
Зорица
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 54
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Čet Jul 08, 2010 2:43 pm

Fristajlo ::Kao pušač, na žalost, moram da priznam da ima mnogo pušača koji nisu baš korektni prema nepušačima, i to stvara sa one druge strane sve radikalnije zahteve prema zabranama pušenja; potrebno je mnogo dobre volje i međusobne tolerancije a da se to ne pretvori u mnogo veći problem nego što mora biti.
Ima dosta rigidnosti kod nekih nepušača, i to stoji; ali, ne može ih se zbog toga optuživati, i teška srca moram im dati za pravo.
Svako može sebe da truje koliko god ga je volja, ali, zaista ne vidim nijedno logično uporište za privilegiju da to mogu neometano da rade i nekom, ko to ne želi da trpi. I sam se sećam sebe kao nepušača, koliko me je nervirala bezobzirnost uživalaca duvana.
Drag mi je Winston, ali mi je istina draža... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 74719

E,slozicu se s tobom,ali samo sto se nase zajednicke otadzbine ( ne volim rec domovina)
tice.Zaista je tako, ali je zaista samo pitanje dana da i pusaci shvate da im je sudbina
pusenje na sokokau (mozda i u svoja 4 zida, a sto ja vise i ne radim) ili leti u nekoj
basti gde se pije,jede,prica.

Ovde su zadnjih godina nepusaci uzeli stvar ( nazalost ne onu pravu Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 427239 ) u ruke i sada
oni komanduju.Ima to i svojih dobrih strana jer polako shvatas da si kao neki
odpadnik, a narocito kad je ladno,kisa pada, a ti izlazis iz kafane na ulicu
da bi cimao dim, pa jos sve jako brzo da ne pokisnes.

Ili,letis 12 sati nekuda, pa si na USA aerodomu 4 sata,cekas dalji let,shvatis da nisi
pusio vec skoro pa i 24 sata pa pocnes da razmisljas(amerikanski) da zapravo covek
sve moze.Samo treba da hoce Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 427239
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fraya Čet Jul 08, 2010 2:44 pm

Зорица ::Uhvatili su se za cigarete, ja kao pusac osecam se nekako da nas sleduje nega izolacija....a sta cemo sa izduvnim gasovima automobila, autobusa .....pa sve nas to mnogo vise truje nego dim cigarete....

Ma truju(sebe) i kostaju puno love i alkosi i oni sto imaju 150 kila, ali
sada su pusaci na tapetu i ko zna za sta je i to dobro.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Čet Jul 08, 2010 2:54 pm

Sub-Ad ::Сјећам се времена кад си у аутобусу могао пушити. Имао си ситуацију да пола аутобуса пуши а пола повраћа Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 74719
Jao, jeste; Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 441346 ja sam tada bio u onoj drugoj polovini, QQ; kao klinac, nisam podnosio buseve nikako. Uđeš, a bus dismr na duvan i povraćku, da umreš- sa vrata sam "peglao"... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 6096
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Čet Jul 08, 2010 3:09 pm

Ne razumem bivše pušače dok one koji to nikada nisu bili razumem. Skoro sam ubedjena da su bivši pušači grlatiji od onih drugih baš zbog toga što zapravo kriziraju. Pušenje takodje podleže recidivu. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 1369909122

Naime, najlakše je oplesti po pušačima pa makar ovi (pušači) poštovali zakon o zabrani pušenja ali zato...

Зорица ::a sta cemo sa izduvnim gasovima automobila, autobusa .....pa sve nas to mnogo vise truje nego dim cigarete....

... 'ladno zaverglaju olupinu od automobila ispred nosa pušača (npr. mene) kada udahnem više otrovnog gasa nego u toku celog dana "otrovnog" duvanskog dima.

Poštujem Zakon o zabranu pušenja i zbog toga ZAHTEVAM da i mene država poštuje i obezbedi mi pristojan prostor u kome ću zadovoljno i na dostojanstven način popušiti cigaretu. Te iste cigarete kupujem u državi koja je propisala Zakon pa, prema tome, neka država izvoli propisati i ostale uslove gde ću taj proizvod i konzumirati na miru.

Što se štetnosti tiče. Mnogo je štetnije nerviranje bivših pušača ali i nepušača, od zadovoljstva koji pušač oseti kada zapali jedan mirišljavi nikotinski štapić, tiho uzdahne i srkne crnu mirisnu tekućinu. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 1692082600 Ritual koga se neću odreći dokle god je to moguće.

Još sam nešto htela ali me jedan pušač ometa govoreći kako se bespotrebno blamiram. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 1656610304

Nastaviću kasnije smo da ispušim jednu elegantnu, mirišljavu Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 2945899434

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Čet Jul 08, 2010 3:18 pm

"Avramova"
Skoro sam ubedjena da su bivši pušači grlatiji od onih drugih baš zbog toga što zapravo kriziraju. Pušenje takodje podleže recidivu. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 707148
Šta ćeš, Av- nema svako karaktera da ostane ono što jeste- pušač u duši... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 441346

... 'ladno zaverglaju olupinu od automobila ispred nosa pušača (npr. mene) kada udahnem više otrovnog gasa nego u toku celog dana "otrovnog" duvanskog dima.
Predlažem da se odvoje izolovani putevi i tuneli gde će se voziti takvi automobili, u skladu sa kavezima za pušače; jer, ako ne urade tako, to je onda šimaniranje pušača... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 834150

Te iste cigarete kupujem u državi koja je propisala Zakon pa, prema tome, neka država izvoli propisati i ostale uslove gde ću taj proizvod i konzumirati na miru.
Lep porez plaćamo na to, red bi bilo i da se i naše malo poštuje... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 353681
tiho uzdahne i srkne crnu mirisnu tekućinu. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 617191 Ritual koga se neću odreći dokle god je to moguće.
Podržavam diskusiju drugarice Avramove... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 353681 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 617191 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 365630
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Avramova Čet Jul 08, 2010 3:30 pm

Fristajlo ::
Podržavam diskusiju drugarice Avramove... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 353681 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 617191 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 365630

Zahvaljujem druže Fristajlo! Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 3628341707

Nastaviću samo dok NA TERASI obavim ritual. Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 3583752321 Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 2945899434

Dakle, kao što sam već rekla, poštujem nepušače. Npr. moji sinovi ne mogu podneti miris dima i ja to poštujem.


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Fristajlo Čet Jul 08, 2010 3:41 pm

Avramova ::
Dakle, kao što sam već rekla, poštujem nepušače. Npr. moji sinovi ne mogu podneti miris dima i ja to poštujem.

Čekaj, dok se ne navuku... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 834150
Nadajmo se, da ipak neće; nije vredno, ali, kad je već tako... Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? 353681
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima? Empty Re: Da li pusaci imaju obzira prema nepusacima?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu