Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyDanas u 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

+44
inspy
Mojra
Johny Bravo
Marea
Strelac
Sinaj
Komsinica
Time
Vrdalama
Miškica
sini_do
Bole
Vulin
furija
Mesrine
Hiperborejac
Grom
SKYKING
Miško
cvjeticanin
Bella
molitva
gromovnikilija
RINGE
shondononda
Hogar_Strašni
Prince
Lila
Johnny-Azra
L2
svejedno
Avramova
Balonero
blackdreamer
Orhideja
M.Z.K.I
Fristajlo
All Angel
slavena
digitalmandrak
Sub-Ad
Fraya
laza
drdoktor
48 posters

Strana 9 od 30 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Sledeći

Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 1:26 am

rekoh...SVOJ POSAO...tako da nema sto tu sredjivati...

mozemo da komentarisemo u nedogled....razliciti smo ..Hvala BOGU...

Zamisli samo temu , a svi isto mislimo..?? uzass jel??

tako da svako svoje misljenje moze da daje, bez obzira na "tvoje" jel?
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Uto Avg 31, 2010 1:38 am

Živeli homoseksualci, svi koliko ih ima, i dabogda to prestali biti. Biće im lepše, lakše i mirnije u duši. Nisu krivi oni.

Ne zaboravite šta kažu psiholozi "Dete je otac odraslog" i kada zatreba, treba konsultovati detinjstvo.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Uto Avg 31, 2010 1:39 am

Lucija,
mozemo da komentarisemo u nedogled....razliciti smo ..Hvala BOGU...

Zamisli samo temu , a svi isto mislimo..?? uzass jel??

tako da svako svoje misljenje moze da daje, bez obzira na "tvoje" jel?

Može, samo, malo je bez veze da neko insistira na pogrešnom mišljenju jel' da?
Recimo, zapnem ja da tvrdim da na vrbi rađa najbolje grožđe; iznosim svoje mišljenje, šta to kome smeta, za BOGA?
A onda dođe vinogradar, kaže mi da je ipak bolje ono sa loze, Hamburg, recimo- još mi da i neke analize, pa se i većina ipak složi sa njim...
No, ja i dalje nastavim da ga ubeđujem da je vrbovo mnogo bolje, i da treba da izvadi sav čokot, i da posadi vrbu, ako hoće da bude savremen, u toku, modernih shvatanja...
A kad me pita "a od čega ćeš, budalo, vino da praviš?" ja mu odgovorim da me ne vređa, jer nisam ni ja njega; ja sam samo iznosio svoje mišljenje, ja imam to PRAVO, od BOGA mi dato....
I tako, u nedogled...
Shvataš li nešto bolje sada?


Poslednji put izmenio Fristajlo dana Uto Avg 31, 2010 1:41 am, izmenio ukupno 2 puta
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Uto Avg 31, 2010 1:40 am

Avramova ::Živeli homoseksualci, svi koliko ih ima, i dabogda to prestali biti. Biće im lepše, lakše i mirnije u duši. Nisu krivi oni.

Ne zaboravite šta kažu psiholozi "Dete je otac odraslog" i kada zatreba, treba konsultovati detinjstvo.

SVAKA TI CAST.NADMASILA SI SAMU SEBE .Dirnula si me do suza .. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 327314487
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Uto Avg 31, 2010 1:54 am

recimo da mene saleti prodavac u super veru sa korpom punom rumenih, pesticidnih delišes jabuka. i pokaze mi na citav red obozavalaca pesticida, na svu tu VECINU. ali me ne ubedi, nego ja sutra pravac kalenic,kod mog seljaka, po njegovu sitnu, dzogavu sifru, bez pesticida, punu vitamina.

cemu voce nas gej temi? pa eto, ima ljudi koji bi posto-poto vecito nesto dokazivali...
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:44 am

E moj dragi i fini i dobri Fri...daleko si ti od istine, a poredjenje ti je kao musmule i ribizle...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Uto Avg 31, 2010 2:47 am

svejedno :: i pokaze mi na citav red obozavalaca pesticida, na svu tu VECINU.
Jadan odgovor; smisli neki bolji, obožavalaca pesticida ima koliko i gej-lobista, prst gore dole... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Uto Avg 31, 2010 2:48 am

lucija ::E moj dragi i fini i dobri Fri...daleko si ti od istine, a poredjenje ti je kao musmule i ribizle...
Možda i jesam daleko, samo, ne mogu da se otrgnem od utiska da sam bliže od mnogih. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Uto Avg 31, 2010 2:56 am

lucija ::E moj dragi i fini i dobri Fri...daleko si ti od istine, a poredjenje ti je kao musmule i ribizle...

A je l' ti se čini bolje sa delišes i pesticidima? Mogu i ja, ali me mrzi, moram da pletem šal digijevim curicama. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 4009520456

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Uto Avg 31, 2010 2:56 am

Fristajlo ::
svejedno :: i pokaze mi na citav red obozavalaca pesticida, na svu tu VECINU.
Jadan odgovor; smisli neki bolji, obožavalaca pesticida ima koliko i gej-lobista, prst gore dole... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 129758

ko je tebe zvao da procenjujes moje odgovore? zabavi se sobom, covece bozji. rolaj svoju kozicu ako nemas pametnija posla, ostavi se mene.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:57 am

Kljucno..nema sto... Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 3:00 am

Pa Av. kad malo bolje razmislim..u pravu si, ja inace pletem dobro, pa....a zima je na pragu, bio peder ili ne ...dzemper ti treba jel... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 4022889699
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Uto Avg 31, 2010 3:03 am

svejedno ::
ko je tebe zvao da procenjujes moje odgovore? zabavi se sobom, covece bozji. rolaj svoju kozicu ako nemas pametnija posla, ostavi se mene.
Ja to i nepozvan radim. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 384
Ovo je, Vaša uvređenosti- javni forum; ako ti smetaju kritike tvojih stavova, a ti ih i ne iznosi. I radije rolam tebe, jer kozu nemam, ne držim rogatu marvu. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 90644
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Hogar_Strašni Uto Avg 31, 2010 3:04 am

Fristajlo ::
Možda i jesam daleko, samo, ne mogu da se otrgnem od utiska da sam bliže od mnogih. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 834150

Hahahahahahaha, ovo me podseća na "doskočicu" : "Miče, puzi, primiče se guzi" Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 1555288004 Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 68429486
Hogar_Strašni
Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 63
Lokacija : od Vardara do Triglava

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Uto Avg 31, 2010 3:08 am

Fristajlo ::
svejedno ::
ko je tebe zvao da procenjujes moje odgovore? zabavi se sobom, covece bozji. rolaj svoju kozicu ako nemas pametnija posla, ostavi se mene.
Ja to i nepozvan radim. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 384
Ovo je, Vaša uvređenosti- javni forum; ako ti smetaju kritike tvojih stavova, a ti ih i ne iznosi. I radije rolam tebe, jer kozu nemam, ne držim rogatu marvu. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 90644

kad bi ti umeo da sacinis kritiku mojih stavova. nego je lakse izdrkavati se na temi. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Wank
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Hogar_Strašni Uto Avg 31, 2010 3:09 am

Uvek kada se povede diskusija na ovakvu temu, ne mogu a da se ne setim onog vica čiji završetak ide ovako : " Ima pedera, ali nema dovoljno para"......

:skriven:
Hogar_Strašni
Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 63
Lokacija : od Vardara do Triglava

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 3:09 am

ja sam cula da su gej...mnogo osecajniji ljudi od str..sta mislite o tome, ali bez svadje, cisto Vase misljenje..i zasto je to tako...mene licno to budi razocaranje...ali...kazu da je tako...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Uto Avg 31, 2010 3:10 am

morace fristajlo da savata nekog geja i da ga ubedi da nas prosvetli
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 3:12 am

Svejedno...moze pitanje..moze..ajd..da li si ti gej??? i ako jesi pricaj malo o tome..nije strasno...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Hogar_Strašni Uto Avg 31, 2010 3:14 am

Mislite o tome .......
Hogar_Strašni
Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 63
Lokacija : od Vardara do Triglava

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Uto Avg 31, 2010 3:16 am

pa pitaj fristajla, on tvrdi da sam gej. ukaljao mi obraz dozivotno, to vise ni morača ne sapra
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Hogar_Strašni Uto Avg 31, 2010 3:16 am

Hehehehe, svejedno, reci ti Luciji jesi li "furundžija" ili "topdžija" !!!!!!!!

:sleep:
Hogar_Strašni
Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 63
Lokacija : od Vardara do Triglava

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 3:17 am

Evo...sta..ja sam imala to iskustvo ranije....ali ne prija i sta sad...nisam gej..a tako bih rado bila Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 4022889699 ..probala...i ne ide..nije mi to TO...ali shvatam one kojima jeste...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Uto Avg 31, 2010 3:23 am

Hogar_Strašni ::Hehehehe, svejedno, reci ti Luciji jesi li "furundžija" ili "topdžija" !!!!!!!!

:sleep:
nije "topdžija" nego "sulundardžija".
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Hogar_Strašni Uto Avg 31, 2010 3:24 am

svejedno ::pa pitaj fristajla, on tvrdi da sam gej. ukaljao mi obraz dozivotno, to vise ni morača ne sapra
A za tog fristajla se ne sekiraj, ne može tebi uprljati obraz, već samo sebi! Ko još sluša ovde šta priča neki fristajlo? A ko je on uopšte, član kao ti i ja :ble: ? Ovde jedino mogu da se povinujem "molbama" uvažene dame, koja ponosno nosi nick Avramova...
Imam utisak da baš ima mere u sagledavanju situacije....
Hogar_Strašni
Hogar_Strašni
Član
Član

Broj poruka : 115
Datum upisa : 06.08.2010
Godina : 63
Lokacija : od Vardara do Triglava

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 9 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 30 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu