Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 13 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 13 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Postoji li zlo? - Page 3 EmptyJuče u 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Postoji li zlo? - Page 3 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Postoji li zlo? - Page 3 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Postoji li zlo? - Page 3 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Postoji li zlo? - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Postoji li zlo? - Page 3 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Postoji li zlo? - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Postoji li zlo? - Page 3 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Postoji li zlo? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Postoji li zlo? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Postoji li zlo? - Page 3 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Postoji li zlo? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Postoji li zlo? - Page 3 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Postoji li zlo?

+28
Strelac
Peni Vajs
Prince
Jurivaka
SKYKING
Mesrine
strško
Jovanka Orleanka
Clan 436
Cleopatra
Miško
inspy
Buca
Sub-Ad
sini_do
Anica
cvjeticanin
Orhideja
ellen
Hipi
drdoktor
diotimo
Fi Pi
Johnny-Azra
Avramova
Fristajlo
RINGE
Dragana
32 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od cvjeticanin Sub Jun 25, 2011 11:35 pm

Postoji li zlo? - Page 3 1073830050: Pojma nemam


Poslednji izmenio cvjeticanin dana Uto Jun 28, 2011 10:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Gost Ned Jun 26, 2011 5:15 pm

Postoji Zlo.... zove se Bog....u ime Boga mnogo je ljudi izginulo.... setimo se samo Krstaskih ratova...Postoji li zlo? - Page 3 1714321156
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Fristajlo Ned Jun 26, 2011 9:46 pm

Neki tip ::Postoji Zlo.... zove se Bog....u ime Boga mnogo je ljudi izginulo.... setimo se samo Krstaskih ratova...Postoji li zlo? - Page 3 1371890812
Ne slažem se s tobom.
Naime, zlo postoji, ali- to nije Bog, jer on ne postoji; postoje ljudi, koji zlo koje ih snađe tumače Bogom. Racionalizovan strah od nepoznatog.
Dualizam prirode, dobro i zlo, pretočeno je u ideju Boga; sa njom se manipuliše, ona se zloupotrebljava, ali i upotrebljava. Nije sve u religiji loše- čak št više, po definiciji je i dobro; no, tumačenja su ta koja proizvode zlo, a to rade ljudi.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Anica Ned Jun 26, 2011 11:15 pm

Postoji li zlo? - Page 3 Getslikavarijacija
Preporucujem da procitate ,moj filozof kaze da je odlicna ,ja je imam ,samo sam je ovlas prelistala, ne zelim je citati ,ne jos ........Bog i priroda su ugradili u nas sve ono lijepo od cega se lijepo sastoji Smile

P.S. Moj deda je bio svestenik :det:
Anica
Anica
Član
Član

Broj poruka : 429
Datum upisa : 02.04.2011
Godina : 41
Lokacija : HERCEG-NOVI

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Gost Ned Jun 26, 2011 11:50 pm

Fri..
Naime, zlo postoji, ali- to nije Bog, jer on ne postoji; postoje ljudi, koji zlo koje ih snađe tumače Bogom. Racionalizovan strah od nepoznatog.

Procitao sam svoj tekst vise puta i video sam da sam pogresio u pisanju...
Slazem se da Bog ne postoji,...Samo sam hteo da navedem da ljudi koji veruju u Boga da su pobili u ime njegovo vise ljudi nego bilo ijedan rat savremenog doba danas...Da nema vera i verovanja u Boga, ne bi bilo verskih ratova i milioni nevinih civila, zena i dece bi bilo spaseno...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Fristajlo Pon Jun 27, 2011 12:03 am

Neki tip ::
ljudi koji veruju u Boga da su pobili u ime njegovo vise ljudi nego bilo ijedan rat savremenog doba danas...Da nema vera i verovanja u Boga, ne bi bilo verskih ratova i milioni nevinih civila, zena i dece bi bilo spaseno...
Čisto sumnjam, prijatelju. Zlo je snalažljivo; smislilo bi neki drugi razlog za pljačku, ubijanje, nasilje. Činjenica je da je religija često korišćena za manipulisanje masama, i da su razne Crkve imale učešća u tome, no, to sa idejom Boga nema mnogo veze, već opet sa tumačenjem te ideje od strane ljudi. I Nobel je izmislio dinamit za rudarstvo, građevinartvo i pametne stvari, a vidi za šta se najviše koristi...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od sini_do Pon Jun 27, 2011 5:09 pm

Neki tip ::
Fri..
Naime, zlo postoji, ali- to nije Bog, jer on ne postoji; postoje ljudi, koji zlo koje ih snađe tumače Bogom. Racionalizovan strah od nepoznatog.

Procitao sam svoj tekst vise puta i video sam da sam pogresio u pisanju...
Slazem se da Bog ne postoji,...Samo sam hteo da navedem da ljudi koji veruju u Boga da su pobili u ime njegovo vise ljudi nego bilo ijedan rat savremenog doba danas...Da nema vera i verovanja u Boga, ne bi bilo verskih ratova i milioni nevinih civila, zena i dece bi bilo spaseno...
U tom slucaju, treba vratit Hitlera i Staljina na vlast, posto su oni ateisti, a ideologija im je ateisticka,. pa nek stvaraju ljepsi svet, bez ubijanja,. Postoji li zlo? - Page 3 670648 , koje gluposti,... boze sacuvaj....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Avramova Pon Jun 27, 2011 5:18 pm

sini_do ::... boze sacuvaj....

I ja kažem "Bože, oprosti im, ne znaju šta govore!" Postoji li zlo? - Page 3 3835376317

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Gost Pon Jun 27, 2011 6:27 pm

U tom slucaju, treba vratit Hitlera i Staljina na vlast, posto su oni ateisti, a ideologija im je ateisticka,. pa nek stvaraju ljepsi svet, bez ubijanja,. , koje gluposti,... boze sacuvaj....

Hitler nije bio ateista bio je mistik.
Ajde mi dokazi kakve veze ima nacizam sa ateizmom?
Nacisti su itekako bili vernici - verovali su da su Jevreji ubili Hrista... i ja kazem da su gluposti.... Postoji li zlo? - Page 3 1221565979

Poslusajte citat iz Biblije:
IIsaija 66:16...

''Jer će Gospod suditi ognjem i mačem svojim svakom telu, i mnogo će biti pobijenih od Gospoda.''

A nigde u bibliji nema da piše...mnogo će biti ubijenih od sotone..
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Fristajlo Pon Jun 27, 2011 9:17 pm

Avramova ::
I ja kažem "Bože, oprosti im, ne znaju šta govore!" Postoji li zlo? - Page 3 790353
A ja kažem- vi ne znate šta govorimo. Ovo o čemu raspravljamo je u filozofskoj, a ne religijskoj ravni razmišljanja, te će Bog (koga nema)- oprostiti... Postoji li zlo? - Page 3 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Avramova Uto Jun 28, 2011 10:50 pm

Na veri se temelji svako moje filozofsko posmatranje kako čoveka tako i svega ostalog kao produkt njegove misli i delovanja.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Sub-Ad Uto Jun 28, 2011 11:07 pm

Dragana ::
Profesor je sjeo.
Mladić se zvao Albert Einstein

Занимљиве тезе младог Алберта који је на мајсторски начин провозао свог професора који је тек обичан професор, уско повезан уз своју струку, за разлику oд младог Алберта који је већ у тим годинама ушао у суштину научно/философско/религиозног начина размишљања и пред тим егзистенцијалистичким промишљањима, збуњени професор је, дакако, морао сјести.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Buca Sre Jun 29, 2011 11:31 pm

:Postoji li zlo? - Page 3 3681966919:


Provokacija, Subi? Very Happy (Efikasna. Very Happy)
Buca
Buca
Član
Član

Broj poruka : 388
Datum upisa : 11.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od inspy Čet Jun 30, 2011 12:42 pm

Neki tip:
Da nema vera i verovanja u Boga, ne bi bilo verskih ratova i milioni nevinih civila, zena i dece bi bilo spaseno....

Ne moze da nema vera, kao sto ne moze da nema nista. Ajde zamisli „nista“. Cak ni nula nije nista vec ravnoteza dva suprotna principa.
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Dragana Čet Jun 30, 2011 12:57 pm

Neki tip ::Postoji Zlo.... zove se Bog....u ime Boga mnogo je ljudi izginulo.... setimo se samo Krstaskih ratova...Postoji li zlo? - Page 3 1714321156

Zlo postiji . Ali nikako izvan čovjeka , već u samom čovjeku , što nikako nije poistovjećeno sa Bogom kao zlom .
Križarski ratovi ali a i drugi vjerski ratovi posljedica su isključivo ljudskoga bolesnoga uma , zla koje se nalazi u čovjeku samom , te njegovim krivim percepcijama životnih vrijednosti .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Gost Čet Jun 30, 2011 1:10 pm

Zlo postiji . Ali nikako izvan čovjeka , već u samom čovjeku ,
što nikako nije poistovjećeno sa Bogom kao zlom .
Križarski
ratovi ali a i drugi vjerski ratovi posljedica su isključivo
ljudskoga bolesnoga uma , zla koje se nalazi u čovjeku
samom , te njegovim krivim percepcijama životnih vrijednosti .

Sa verom u Boga napred !!!!!!! I onda samo u jednom danu izgine desetak hiljada ljudi.... prava sitnica... Naravno da je zlo u ljudi ali i sa verom u Boga...Ako je Bog milosrdan..zasto ljudi koji mu veruju ginu...????
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Dragana Čet Jun 30, 2011 1:18 pm

Neki tip ::
Zlo postiji . Ali nikako izvan čovjeka , već u samom čovjeku ,
što nikako nije poistovjećeno sa Bogom kao zlom .
Križarski
ratovi ali a i drugi vjerski ratovi posljedica su isključivo
ljudskoga bolesnoga uma , zla koje se nalazi u čovjeku
samom , te njegovim krivim percepcijama životnih vrijednosti .

Sa verom u Boga napred !!!!!!! I onda samo u jednom danu izgine desetak hiljada ljudi.... prava sitnica... Naravno da je zlo u ljudi ali i sa verom u Boga...Ako je Bog milosrdan..zasto ljudi koji mu veruju ginu...????

Ja ne bih rekla da je to učinjeno sa vjerom u Boga jer uistinu ni jedna vjera , ni jedna Božja poruka ne odašilje ubilačke i nasilničke poruke . Religija i Bog u tom smislu , korišteni su u navedenim povijesnim događajima kao paravan ili sredstvo za postizanje određenih ljudskih bolesnih ambicija i ciljeva , te zlih namjera .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od sini_do Sub Jul 02, 2011 3:43 pm

Da ne postoji zlo,. onda ne bi postojalo ni dobro,. kad bi postojalo samo zlo,. onda bi svet propao od silnog zla,. kad bi postojalo samo dobro,. onda bi svet propao od silne dobrote,. zato je bog stvorio i jedno i drugo, da bi svet bio u ravnotezi, i da bi opstao...., a i da se svako pokaze ko je, i kakav je, do kjametskog dana....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Gost Sub Jul 02, 2011 6:34 pm

Sini _do
onda bi svet propao od silne dobrote,

Voleo bi da se to desi.. bar za 1000 god, pa nek propadne ako vec mora... samo pitam se.. od cega?Smile
dragana
Ja ne bih rekla da je to učinjeno sa vjerom u Boga jer uistinu ni jedna vjera , ni jedna Božja poruka ne odašilje ubilačke i nasilničke poruke

Da li si cula za rec Dzihad???
Dzihad znaci, individualni napor da sa jedne strane, zivi kao "dobar musliman", a sa druge strane spremnost za "odbrambenu borbu", tj. spremnost sa oruzjem u ruci braniti islam ili islamsku drzavu ukoliko bude napadnuta i ugrozena njena sigurnost i sigurnost njenih gradjana.

U staroj Jugoslaviji je vodjen verski rat....cinjenica je da li je pravoslavni ili katolicki svestrenik, ili hodza, blagosiljao je svoju vojsku koja ide u rat, i to neposredno pre borbe, sta je uradio... poslao ih da izginu.ili da ubiju... Noseni su miscu da rade pravu stvar jer ih Bog cuva..Smile

..Zar to nije slanje ljudi da ubiju ili da budu ubijeni u ime Boga???


Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Orhideja Sub Jul 02, 2011 11:40 pm

Neki tip ::Da li si cula za rec Dzihad???
Dzihad znaci, individualni napor da sa jedne strane, zivi kao "dobar musliman", a sa druge strane spremnost za "odbrambenu borbu", tj. spremnost sa oruzjem u ruci braniti islam ili islamsku drzavu ukoliko bude napadnuta i ugrozena njena sigurnost i sigurnost njenih gradjana.
Neće biti da je ovako, džihad je taj koji nameće islam kao jedinu i ispravnu vjeru i ima strogo određena pravila.

U staroj Jugoslaviji je vodjen verski rat....cinjenica je da li je pravoslavni ili katolicki svestrenik, ili hodza, blagosiljao je svoju vojsku koja ide u rat, i to neposredno pre borbe, sta je uradio... poslao ih da izginu.ili da ubiju... Noseni su miscu da rade pravu stvar jer ih Bog cuva..Smile

..Zar to nije slanje ljudi da ubiju ili da budu ubijeni u ime Boga???
Nije, pošto sad cijeli rat bila tu gdje jesam mogu samo odgovorno da tvrdim da nisi u pravu. Niko nije nikoga slao da ide u rat i da ubija ako je neko od hrišćanskih popova i krstio prije kretanja vojske onda je to bilo da ih "Bog čuva" a ne da idu i da ubijaju u ime Boga.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Fristajlo Ned Jul 03, 2011 12:19 am

Neki tip :: spremnost sa oruzjem u ruci braniti islam ili islamsku drzavu ukoliko bude napadnuta i ugrozena njena sigurnost i sigurnost njenih gradjana.
Problem i jeste u tome što im je dato opravdanje; realno, neke države islama jesu napadnute.
Druga je stvar to što neselektivno čine odmazde, koje jesu legitimno sredstvo samoodbrane.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Gost Ned Jul 03, 2011 1:30 am

Orhi..
Ako je neko od hrišćanskih popova i krstio prije kretanja vojske onda je to bilo da ih "Bog čuva" a ne da idu i da ubijaju u ime Boga.

Naravno... Bog ih je i "sacuvao"...Samo sto njih vise nema...Postoji li zlo? - Page 3 1714321156
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Dragana Ned Jul 03, 2011 5:50 pm

Neki tip ::
Sini _do
onda bi svet propao od silne dobrote,

Voleo bi da se to desi.. bar za 1000 god, pa nek propadne ako vec mora... samo pitam se.. od cega?Smile
dragana
Ja ne bih rekla da je to učinjeno sa vjerom u Boga jer uistinu ni jedna vjera , ni jedna Božja poruka ne odašilje ubilačke i nasilničke poruke

Da li si cula za rec Dzihad???
Dzihad znaci, individualni napor da sa jedne strane, zivi kao "dobar musliman", a sa druge strane spremnost za "odbrambenu borbu", tj. spremnost sa oruzjem u ruci braniti islam ili islamsku drzavu ukoliko bude napadnuta i ugrozena njena sigurnost i sigurnost njenih gradjana.

U staroj Jugoslaviji je vodjen verski rat....cinjenica je da li je pravoslavni ili katolicki svestrenik, ili hodza, blagosiljao je svoju vojsku koja ide u rat, i to neposredno pre borbe, sta je uradio... poslao ih da izginu.ili da ubiju... Noseni su miscu da rade pravu stvar jer ih Bog cuva..Smile

..Zar to nije slanje ljudi da ubiju ili da budu ubijeni u ime Boga???



Naravno da sam čula za riječ Džihad . Ja ne poznajem dovoljno Islam . Nisam čitala Kuran ali vjerujem da Islam kao temeljna vjera ne propagira ono što propagira Džihad . Džihad izlazi iz okvira granica islamske vjere . Džihad je negativnost proizišla iz Islama , jednako kao što su mnoge sekte izrasle iz Katoličanstva i nemaju po svojim porukama veze sa svojim izvorom . Čovjek koristi vjeru u mnoge negativne , manipulativne svrhe , čineči nepravde i zlodjela pod krinkama istih . Zlo dake proizlazi iz bolesnog uma pojedinaca , te masa neinteligencije koja ta ista nedjela prihvaća kao ispravna .

Spominješ vjerske ratove na našim prostorima . Vjerujem da svećenik koji je poticao netoeranciju i ubojstva svega što je ( različito ) , nije pravi i istinski svećenik / vjernik . Niti čovjek , u bilo kojem smislu .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Miško Ned Jul 03, 2011 5:58 pm

Zlo postoji,ono je kreacija ljudskog uma ...
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Gost Ned Jul 03, 2011 6:09 pm

Sve dok nevini ljudi stradaju...dok deca umiru u Svetu.. sve dok gubimo svoje najmilije a znamo da nisu ni mrava zgazili.. ja licno nikada necu verovati u Boga...

Nijedna filozofska misao, nijedan covek na ovom Svetu me nece ubediti u suprotno makar isao ovih stopa u Pakao, makar mi sudnji dani bili odbrojani...

Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Postoji li zlo? - Page 3 Empty Re: Postoji li zlo?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu