Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 24 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 24 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Dokazi o postojanju Boga EmptyJuče u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Dokazi o postojanju Boga EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Dokazi o postojanju Boga EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Dokazi o postojanju Boga EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Dokazi o postojanju Boga EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Dokazi o postojanju Boga EmptyČet Apr 25, 2024 8:18 pm od Dall

» Obuća
Dokazi o postojanju Boga EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Dokazi o postojanju Boga EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Dokazi o postojanju Boga EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Dokazi o postojanju Boga EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Dokazi o postojanju Boga EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Dokazi o postojanju Boga EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Dokazi o postojanju Boga EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Dokazi o postojanju Boga

+16
Божидар
sini_do
DUH 54
Prince
Batista
digitalmandrak
Strelac
laza
Lilith
Johnny-Azra
Kementari
Mesrine
furija
Komsinica
Avramova
Korovjev
20 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Korovjev Čet Avg 08, 2013 2:34 pm

Dokaze za i protiv postojanja Boga su vekovima razvijali filozofi, teolozi i drugi mislioci. Najčešći dokazi za postojanje Boga su metafizički, empirijski, induktivni i subjektivni, dok su dokazi protiv postojanja Boga obično empirijski, deduktivni i induktivni.

Gledišta koja su zastupljena u ovoj raspravi su ateizam (kao neverovanje u Boga i kao poricanje Božijeg postojanja), teizam (verovanje da Bog postoji) i agnosticizam (gledište da je nemoguće saznati postoji li Bog ili ne).

Rasprava o postojanju Boga povlači i mnoga druga filozofska pitanja. Osnovni problem je što ne postoji univerzalno prihvaćena definicija Boga.

Dokazi za Božiju egzistenciju:

- Kosmološki dokaz dokazuje da postoji "prvi uzrok" ili "prvi pokretač" svih stvari koje su uzrokovane ili pokrenute, a to je Bog.

- Teleološki dokaz (grč. τέλος - cilj, svrha) se zasniva na tome da u prirodi postoji svrhovitost. Svrhovitost svemira nužno pretpostavlja inteligenciju koja postavlja svrhe, a to je Bog.

- Nomološki dokaz (grč. νόμος - zakon) navodi da je svet harmonijski uređena celina u kojoj sve stvari stoje u međusobnim odnosima, koji su normirani zakonima. Ta zakonitost nužno pretpostavlja um, koji je Bog.

- Ontološki dokaz (grč. τό ον - biće) se temelji na tome da pojam Boga kao najsavršenijeg bića nužno uključuje i njegovo postojanje (božija esencija nužno uključuje i božiju egzistenciju). Ontološki dokaz ima više različitih formulacija: Anselmovu, Bonaventurinu, Dekartovu, Lajbnicovu, itd.

- Idejni dokaz je dokaz iz nužnih i večnih istina. A večne i nužne istine mogu postojati samo u nekom misaonom biću koje je večno i nužno. A to biće je Bog.

- Moralni dokaz navodi da postojanje objektivne moralnosti zavisi od postojanja najvišeg zakonodavca, a to je Bog.

- Etnološki dokaz je dokaz opšteg uverenja ljudskog roda, koji navodi da su svi narodi imali pojam Boga.

Kažu da se postojanje Boga ne može dokazati, ali i da se ne može dokazati da on ne postoji.

Iako verujući umeju da kažu da se postojanje Boga ne treba dokazivati, jer je vera pre sevga uverenje i da za to dokazi i ne trebaju, činjenica je da se među ljudima koji već vekovima dokazuju da bog postoji nalazi u nemali broj teologa i sveštenika različitih vera i konfesija...

Šta mislite o dokazima o postojanju Boga?
Korovjev
Korovjev
Novi član
Novi član

Broj poruka : 28
Datum upisa : 27.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Avramova Čet Avg 08, 2013 4:17 pm

Nisam uverena da Bog postoji, ja verujem u Njegovo postojanje koje konstantno dokazuje.

"Vera je moć čovekove duše" /Dostojevski/, a kako da objasnim šta moja duša oseća? Nije to u mojoj moći kao što nije ni u čijoj.

Da je moguće objasniti postojanje Boga, objasnili bismo i postojanje snage misli.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Komsinica Čet Dec 19, 2013 5:41 pm

Vise sam analiticki tip, pa ni jedan od navedenih dokaza za mene nije dokaz.
Ali, ko je da kaze da mozda jos uvijek samo nismo pronasli dokaz?  Very Happy 

Energija je cudo:)
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od furija Pet Dec 20, 2013 8:35 am

Jos uvek se u dubini duse nadam da postoji.... i da ce pogledati i pravo presuditi prvo meni, a onda svima bez izuzetka, bez mita i korupcije....
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Mesrine Uto Jan 14, 2014 12:38 am

Ako kažemo da Boga nema,onda nema ni nas,kao ni svega što nas okružuje. Samo što Boga nema u nijednoj od poznatih religija, tamo je neko drugi,koji od kako je nastao želi da bude Bog.
Ljudima ne treba religija da bi znali ono što već osećaju u sebi. Religije su tu da ljude odvrate od prave istine.
,a popovima i raznim hodžama obezbede lagodan život. Oni su,kao,naša veza sa Bogom i ,kao,bez njih ne možemo doći do Boga... Dokazi o postojanju Boga 1369909122
Nema šta do dolazimo do onog što već jesmo,je l` tako?

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Dokazi o postojanju Boga 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Kementari Uto Jan 14, 2014 7:19 pm

"Onima koji vjeruju, nije potrebno dokazivati. Onima koji ne vjeruju, nije moguće dokazati." - zaboravila tko je autor Dokazi o postojanju Boga 2979583794
Kementari
Kementari
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 637
Datum upisa : 07.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Johnny-Azra Uto Jan 14, 2014 7:22 pm

Bog postoji i mi svaki dan gledamo u njega, ali ga ne vidimo, a oci nam izbi... Dokazi o postojanju Boga 2989507598 
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Ned Mar 09, 2014 10:37 pm

smešan mi je naslov... dalje nisam videla svrhu da čitam.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od laza Ned Mar 09, 2014 10:42 pm

Kementari ::"Onima koji vjeruju, nije potrebno dokazivati. Onima koji ne vjeruju, nije moguće dokazati." - zaboravila tko je autor Dokazi o postojanju Boga 2979583794
ne bih ja tu ništa dodavao  Dokazi o postojanju Boga 308851714 
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Ned Mar 09, 2014 10:47 pm

možda samo preformulisati: onima koji ne veruju nije potrebno dokazati.
nije moguće kako god okreneš.  Dokazi o postojanju Boga 750862024 
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od laza Ned Mar 09, 2014 10:49 pm

Lilith ::možda samo preformulisati: onima koji ne veruju nije potrebno dokazati.
nije moguće kako god okreneš.  Dokazi o postojanju Boga 750862024 

slažem se,nikome ne treba nametati ništa
ali zašto svi imate neverovatnu potrebu da kidišete na teme o religiji...
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Ned Mar 09, 2014 11:15 pm

laza ::
Lilith ::možda samo preformulisati: onima koji ne veruju nije potrebno dokazati.
nije moguće kako god okreneš.  Dokazi o postojanju Boga 750862024 

slažem se,nikome ne treba nametati ništa
ali zašto svi imate neverovatnu potrebu da kidišete na teme o religiji...

koji, ateisti?
zanimljivo mi je da uletim povremeno u taj način razmišljanja, da vam kažem da je cela ta farsa izmišljena i da to što ću vam reći ne treba da naruši vaše verovanje, niti ga bilo čime ugrožava.
i da utvrdimo gradivo, naravno... ateista poseduje i moral i savest, jedinaje razlike to što se nikome ne klanja i nikoga ne moli.
i da vam kažem da ''sve ja to poštujem''.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od laza Ned Mar 09, 2014 11:21 pm

ti bi da edukuješ
vidiš kako krećeš u nametanje mišljenja a protiviš se da neko to tebi čini
nisam pomenuo ateiste....

slažem se,nikome ne treba nametati ništa
zadrži se na ovome što rekoh
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od furija Ned Mar 09, 2014 11:27 pm

Ja vec predugo cekam da mi posalje dokaz o svom postojanju  Dokazi o postojanju Boga 1369909122 
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Ned Mar 09, 2014 11:49 pm

laza ::ti bi da edukuješ
vidiš kako krećeš u nametanje mišljenja a protiviš se da neko to tebi čini
nisam pomenuo ateiste....

slažem se,nikome ne treba nametati ništa
zadrži se na ovome što rekoh

Dokazi o postojanju Boga 3681966919
idem u šta god hoćeš, pristajem i priznajem... ali kad dobiješ duplo, nemoj da kmečiš.
jel ok?

a što se teme tiče, lepo bi bilo da mi kažeš na koga si mislio kada si spomenuo ''kidisanje''.
ilic da počnem da lajem, pa će mi se samo reći?

p.s. i prestani da mi deliš zauške.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od laza Ned Mar 09, 2014 11:52 pm

laku noć


 Dokazi o postojanju Boga 3293667126 
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Strelac Pon Mar 10, 2014 12:23 am

Lilith ::

koji, ateisti?
zanimljivo mi je da uletim povremeno u taj način razmišljanja, da vam kažem da je cela ta farsa izmišljena i da to što ću vam reći ne treba da naruši vaše verovanje, niti ga bilo čime ugrožava.
i da utvrdimo gradivo, naravno... ateista poseduje i moral i savest, jedinaje razlike to što se nikome ne klanja i nikoga ne moli.
i da vam kažem da ''sve ja to poštujem''.

Sta je farsa...verovanje u Boga?

Prihvatam pravo svakoga da izabere u sta ce verovati, ali mi reci kako si dosla do saznanja da je to sve farsa... na osnovu cega, sta te je ubedilo... jel pomislis nekad da mozda i nisi u pravu...

Nista ti ne prebacujem, zanimaju me iskreni odgovori...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Pon Mar 10, 2014 12:37 am

Strelac ::
Lilith ::

koji, ateisti?
zanimljivo mi je da uletim povremeno u taj način razmišljanja, da vam kažem da je cela ta farsa izmišljena i da to što ću vam reći ne treba da naruši vaše verovanje, niti ga bilo čime ugrožava.
i da utvrdimo gradivo, naravno... ateista poseduje i moral i savest, jedinaje razlike to što se nikome ne klanja i nikoga ne moli.
i da vam kažem da ''sve ja to poštujem''.

Sta je farsa...verovanje u Boga?

Prihvatam pravo svakoga da izabere u sta ce verovati, ali mi reci kako si dosla do saznanja da je to sve farsa... na osnovu cega, sta te je ubedilo... jel pomislis nekad da mozda i nisi u pravu...

Nista ti ne prebacujem, zanimaju me iskreni odgovori...

ne vera kao vera, to mi je shvatljivo i prihvatljivo... mislila sam na religiju, celu tu biblijsku priču.

pomislim.
što se tiče verovanja, pomislim, ali to nije stvar izbora... oduvek sam bila skeptik po ovom pitanju, ali se neka tradicija ispoštuje, radiš što svi rade i ne pitaš se mnogo. onda sam odlučila da pročitam bibliju i sada mogu sa sigurnošću da kažem kako mi je onako nešto, naročito stari zavet, nepihvatljivo. da bi u nešto ili nekome verovala, taj neko ne sme imati osobine koje su pripisane bogu, mislim na suštinu, zaključke koje sami izvodimo, dok neko drugi sve to naziva metaforom.
sve je kontradiktorno, nelogično, prepuno nasilja, ucene, nagrade i kazne.
dok sa druge strane imam sestru koja svaki post i svaki praznik ispoštuje, ne meša se ona meni, ne mešam se ni ja njoj. neki ljudi prosto podrede svoj život veri, a ako ćemo o grehu, ima li većeg greha prema sebi?
vidiš, ona će ići u raj, bez obzira što možda greši, ode u najbližu expozituru, pokaje se, obeća da neće nikad više i to je to. dok ja sigurno neću, iako možda živim slično kao ona, ali me ukopacva sama činjenica da sam ateista.
rekla mi je jednom: ako prva umrem, moliću se za tebe... smešno mi je. smešan mi je toliki strah pod nazivom ljubav.

znam.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Strelac Pon Mar 10, 2014 12:56 am

Lilith ::

ne vera kao vera, to mi je shvatljivo i prihvatljivo... mislila sam na religiju, celu tu biblijsku priču.

pomislim.
što se tiče verovanja, pomislim, ali to nije stvar izbora... oduvek sam bila skeptik po ovom pitanju, ali se neka tradicija ispoštuje, radiš što svi rade i ne pitaš se mnogo. onda sam odlučila da pročitam bibliju i sada mogu sa sigurnošću da kažem kako mi je onako nešto, naročito stari zavet, nepihvatljivo. da bi u nešto ili nekome verovala, taj neko ne sme imati osobine koje su pripisane bogu, mislim na suštinu, zaključke koje sami izvodimo, dok neko drugi sve to naziva metaforom.
sve je kontradiktorno, nelogično, prepuno nasilja, ucene, nagrade i kazne.
dok sa druge strane imam sestru koja svaki post i svaki praznik ispoštuje, ne meša se ona meni, ne mešam se ni ja njoj. neki ljudi prosto podrede svoj život veri, a ako ćemo o grehu, ima li većeg greha prema sebi?
vidiš, ona će ići u raj, bez obzira što možda greši, ode u najbližu expozituru, pokaje se, obeća da neće nikad više i to je to. dok ja sigurno neću, iako možda živim slično kao ona, ali me ukopacva sama činjenica da sam ateista.
rekla mi je jednom: ako prva umrem, moliću se za tebe... smešno mi je. smešan mi je toliki strah pod nazivom ljubav.

znam.

Znaci procitala si Bibliju i nisi tu nasla nesto sto bi bilo osnov tvoje vere u Boga... ok...

Neko procita, pa mu to bude inspiracija da postane ozbiljan vernik, neko ostane ravnodusan...neko procita i nista ne razume... a neko uopste ne procita... neko Boga nadje u drugim religijskim spisima, neko veruje u reinkarnaciju...

Sam naslov teme...dokaz o postojanju Boga... nema dokaza, kao sto nema dokaza i da ne postoji... malo si agresivno nastupila sa stavom da je to sve farsa... farsa je nesto cija je potka laz... a ako nemas ozbiljan argument u tom smislu, onda je to uvredljivo za ljude koji veruju...

I ateizam je oblik religije, i ateisti veruju da Bog ne postoji... da su oni ubedjeni u to posedovanjem nekih dokaza, onda bi to i dokazali... posto to nije u stanju niko da uradi, opasno je donositi definitivne zakljucke...

Po mom vidjenju ne znaci da je ateista po defaultu los covek, vec samo nije uspeo da nadogradi svoj smisao postojanja jednom sirom dimenzijom... ako Bog ne postoji, u vidu nekog viseg reda, poretka, smisla... zasto mi postojimo, koja nam je svrha... da se rodimo, zivimo i umremo... i zauvek nestanemo... a nas zivot bude trun u vremenu i postojanju...

Duboko verujem u sebi da to nije tacno... ne bi bilo fer, je je to totalno besmisleno, a sve oko nas je koncipirano po filigranskim pravilima i zakonima prirode, od svemira, do najsitnijeg organizma... elegantni fizicki zakoni kojima se svi pokoravamo ne mogu biti plod slucajnosti, to je cak i matematicki neizvodljivo... prepoznajem finu ruku naseg Stvoritelja koja nam je osmislila scenu i kulise u kojima se krecemo...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Pon Mar 10, 2014 1:06 am

veliki broj vernika je nije pročitao... i mislim da biblija nije ni potrebna, sem ako ne želiš da se dovedeš u zabludu nekim bezrazložnim strahovima.

ako im nešto znači klečaću na kukuruzu... ali da budem blaga ne umem, nisam ja.
nije mi bila namera da vređam. ali da se izvinjavam nemam zašta.
ne mora ni laza da se izvini što je moj stav skontao kao ironiju ili provokaciju.

zašto širom? možda je upravo ateista otišao u širinu, dok je vernik ostao skučen u svojoj veri?
ovo ti je ringišpil...

ako poverujem u to poverovaću i u deda mraza, prerasla sam. samo zato što nemam objašnjenje, tj dokaz, već neku tamo teoriju, ma koliko bila naučno potkovana, ne mogu da zamislim to o čemu pričaš.
sigurna sam da nam se frekvencije negde ne podudaraju... nisi ni ti na klik da se preorijentišeš na moju teoriju. rekoh već da vera nije stvar izbora.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od laza Pon Mar 10, 2014 1:14 am

nije mi bila namera da vređam. ali da se izvinjavam nemam zašta.

 Dokazi o postojanju Boga 479116528 

udario sam te kamionom nije mi bila namera ali da se izvinjavam nemam zašta


počinješ da mi se sviđaš

 Dokazi o postojanju Boga 479116528 

veruj u čak norisa ali pusti druge da izražavaju svoja religijska osećanja bez da ih vredjaš i omalovažavaš
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Pon Mar 10, 2014 1:16 am

lazo, čuti kad odrasli pričaju.
eno ti je bojanka niže... oboj mi one irvase.  Dokazi o postojanju Boga 2979583794 

evo, puštam te, izrazi se, odrazi se, osećaj se... mada ni do sada nisam videla da si se nečim istakao, ali svako zaslužuje šansu.
izvoli, lazo...
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Pon Mar 10, 2014 1:17 am

i ako može citat gde sam vređala.
blagodarim. Dokazi o postojanju Boga 2979583794
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od laza Pon Mar 10, 2014 1:18 am

Lilith ::lazo, čuti kad odrasli pričaju.
eno ti je bojanka niže... oboj mi one irvase.  Dokazi o postojanju Boga 2979583794 

evo, puštam te, izrazi se, odrazi se... mada ni do sada nisam videla da si se nečim istakao, ali svako zaslužuje šansu.
izvoli, lazo...


 Dokazi o postojanju Boga 479116528 

jel ti to iz detinjstva ili od skoro
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Lilith Pon Mar 10, 2014 1:20 am

ja još čekam da izraziš svoja velikomučenička osećanja.

i citat, naravno.
kad se već frljaš ''argumentima''.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dokazi o postojanju Boga Empty Re: Dokazi o postojanju Boga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu