Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 71 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 71 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Zašto verujete u Boga?? EmptyJuče u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Zašto verujete u Boga?? EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Zašto verujete u Boga?? EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Zašto verujete u Boga?? EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Zašto verujete u Boga?? EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Zašto verujete u Boga?? EmptyČet Apr 25, 2024 8:18 pm od Dall

» Obuća
Zašto verujete u Boga?? EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Zašto verujete u Boga?? EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Zašto verujete u Boga?? EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Zašto verujete u Boga?? EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Zašto verujete u Boga?? EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Zašto verujete u Boga?? EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Zašto verujete u Boga?? EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Zašto verujete u Boga??

+13
strško
SKYKING
lucegolupce
inspy
cvjeticanin
digitalmandrak
Miško
Avramova
Dragana
Cleopatra
sini_do
Fristajlo
Orhideja
17 posters

Strana 1 od 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 12:55 pm

Svaki ateista može dati kratak i jasan odgovor zašto ne veruje ili zašto je prestao da veruje u nekog od mnogobrojnih bogova koji su u ponudi u današnje vreme. Mene zanima da li neki vernik može da postavi samome sebi pitanje: "Zašto verujem u boga?" i da na to pitanje odgovori...
Bez mnogo kvazi filozofije i patetike! Kratak, jasan i razuman odgovor. Zašto verujete u priče i mitove iz bronzanog doba? Zašto verujete u Boga?? 2317702173
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Orhideja Čet Jul 14, 2011 6:56 pm

Ja znam zašto vjerujem ali nisam voljna to objašnjavati
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 7:06 pm

Orhideja ::Ja znam zašto vjerujem ali nisam voljna to objašnjavati
Ok.. shvatio sam.. verujem ali ne zelim da objasnjavam, neko ce me verovatno demantovati..a ja necu imati odgovor... lakse je ovako..Zašto verujete u Boga?? 4027700691
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Orhideja Čet Jul 14, 2011 7:17 pm

Nije tačno, ne želim da ulazim u objašnjavanje nečega što je samo moja unutrašnja stvar
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 7:21 pm

Orhideja ::Nije tačno, ne želim da ulazim u objašnjavanje nečega što je samo moja unutrašnja stvar
Nisam znao da je verovanje u Boga, unutrasnja stvar i jos je javno iznositi na forumu.... interesatno..Zašto verujete u Boga?? 4027700691
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Orhideja Čet Jul 14, 2011 7:33 pm

Ja svoje rekla Zašto verujete u Boga?? 2979583794
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 7:35 pm

Rekla ali verovanje nema tezinu, tako da mi je zao sto ne mozemo javno da pricamo o tome..
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Fristajlo Čet Jul 14, 2011 8:02 pm

Credo, qui absurdum est...
Ovo je osnovni postulat religije, iz vremena čiča Tome Akvinskog, koliko se sećam; jer, da ima razloga, ne bi postojala potreba za verovanjem.
Po antropo-psihologiji, religioznost je racionalizovani strah od nepoznatog u prirodi. Zašto verujete u Boga?? 705600
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od sini_do Čet Jul 14, 2011 10:32 pm

Jednostavno,. rodjen sam religiozan, u porodici ateista tj komunista, tako sam postao izrod u familiji, isao sam u crkvu kao dete, kad je crkva bila skoro prazna,. bilo je po nekoliko baka i deka, a ja jedini klinac, okolina me je ismijavala,. a meni tada naj lepse, jer nije bilo laznih vjernika kao danas, puna crkva fukare i otpada,... da nisam religiozan osjecao bi se kao pas, jer pas spava, jede, i pari se, i nikakvog drugog osjecaja isto kao ateisti........ divim se tvorcu,. isto kao sto su se divili naj veci naucnici, koji su stvorili temelje nauke,. osim onih koji su majmunskog porekla,....... jednostavno osjecam boga u srcu, u dusi, u svemu vidljivom i ne vidljivom........ Zašto verujete u Boga?? 699311
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 10:43 pm

Jednostavno,. rodjen sam religiozan
Ljudi se ne radjaju sa religijom ili bez.. kasnije prihvatamo da li cemo verovati u Boga ili ne...
Da nisam religiozan osjecao bi se kao pas, jer pas spava, jede, i pari se, i nikakvog drugog osjecaja isto kao ateisti.
Ja nisam rekao da su vernici gradjani treceg reda ili da su psi, pa te molim da vodis racuna kada hoces da objasnis zasto je dobro verovati u Boga.

Rodjen sam religiozan, u porodici ateista tj komunista, tako sam postao izrod u familiji, isao sam u crkvu kao dete, kad je crkva bila skoro prazna,

Verovatno postoji razlog zasto si se ti tako osecao.. mozda kada bi pronikli u dubinu tvog odrastanja, detinjstva i porodice.. nasao bi se odgovor zasto si se ti razlikovao od ostalih.



Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Cleopatra Čet Jul 14, 2011 11:00 pm

Covek bez vere je izgubljen covek, svako mora da veruje u nesto. Drugo, religija zna da zavede svojim odgovorima, a ti ne N. Koja je poenta ubedjivanja nekoga da je njegovo vidjenje stvari neispravno? Svako ima pravo i na verovanje i na svoj stav o tome.

Konkretno mi je ovo pronicanje u dubine sini_do-ovog odrastanja zesci lapsus. Da ne kazem fazon k'o reka Amazon. Neces ga prevuci na svoju stranu tako sto ces mu soliti da je budala s dubokim socijalnim problema. Mislim da cak ni osobu koja ima taj problem ne bi zanimala psiho analiza celog slucaja.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Fristajlo Čet Jul 14, 2011 11:05 pm

Cleopatra :: Svako ima pravo i na verovanje i na svoj stav o tome.
Da, do momenta kada jedna ili druga grupa ne počne da nameće svoj stav kao jedini ispravan. Sličan problem kao i sa demokratijom- samo oni koji zaista poznaju materiju, neće je zloupotrebiti.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 11:08 pm

a ti ne N. Koja je poenta ubedjivanja nekoga da je njegovo vidjenje stvari neispravno?
Nadji mi gde ja to tvrdim da je ono u sta veruje neispravno??
Neces ga prevuci na svoju stranu tako sto ces mu soliti da je budala s dubokim socijalnim problema
To da li je budala si ti rekla ne ja.. nikome ja ne solim pamet samo zelim da znam zasto ljudi veruju u Boga?
Mislim da cak ni osobu koja ima taj problem ne bi zanimala psiho analiza celog slucaja.
Ti si psihoanaliticar pa znas da nikoga nebi interesovala njegova analiza?
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 11:10 pm

Covek bez vere je izgubljen covek, svako mora da veruje u nesto

Mozda ja mislim da je vera utopija pa toliko glasno ne vicem kao ti....o spoznaju ljudi nemozes govoriti jednostrano...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Cleopatra Čet Jul 14, 2011 11:25 pm

Fristajlo ::
Da, do momenta kada jedna ili druga grupa ne počne da nameće svoj stav kao jedini ispravan.
Pa tu je ustvari i najveci problem, cak ni ne vide da postoji i treca grupa koja ne veruje ali se ne deklarise ateistickom zbog postovanja vere i verskih obicaja i praznika.
Sličan problem kao i sa demokratijom-
Bas i nisam pristalica iste, moguce da je zato sto praksa ne odgovara teorijskoj zamisli iste.
samo oni koji zaista poznaju materiju, neće je zloupotrebiti.
Zanimljivo ja eto ne mislim da je zloupotrebljena zbog lucidnosti...

Neki tip ::
Covek bez vere je izgubljen covek, svako mora da veruje u nesto
Mozda ja mislim da je vera utopija pa toliko glasno ne vicem kao ti....o spoznaju ljudi nemozes govoriti jednostrano...
Gde si video da vicem?
Ne mislis ti da vera utopija, nego religija. Moras verovati u nesto, i vera u sebe je neka vera.

Neki tip ::
Nadji mi gde ja to tvrdim da je ono u sta veruje neispravno??
To da li je budala si ti rekla ne ja..
"Verovatno postoji razlog zasto si se ti tako osecao.. mozda kada bi pronikli u dubinu tvog odrastanja, detinjstva i porodice.. nasao bi se odgovor zasto si se ti razlikovao od ostalih."
Ti si psihoanaliticar pa znas da nikoga nebi interesovala njegova analiza?
Nisam rekla nikoga nego njega, da li se forum zabavlja ovim potpuno je marginalno a analiziranje clanova nekad jednostavno neumesno.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Čet Jul 14, 2011 11:37 pm

Ne mislis ti da vera utopija, nego religija. Moras verovati u nesto, i vera u sebe je neka vera.
Mora samo da se umre... sve ostalo nije moranje...
"Verovatno postoji razlog zasto si se ti tako osecao.. mozda kada bi pronikli u dubinu tvog odrastanja, detinjstva i porodice.. nasao bi se odgovor zasto si se ti razlikovao od ostalih."
Tacno je da sam ovo napisao , ali ja ne mislim da je ovo neumesno... ako se neko razlikuje od drugih kao sto je i on rekao sam, zasto je neumesno pitati zasto se to desilo?
Neumesno je nazvati ateiste psima kao sto je on uradio pa sam i skrenuo paznju a ne ovo moje bezazleno pitanje...
da li se forum zabavlja ovim potpuno je marginalno
Nisam hteo ovom temom da zabavljam forum, hteo sam samo razgovor sa puno tolerancije,Cleo.. ocigledno da tvoja tolerancija danas nije bas na nivou..mozda zbog velikih vrucina ovih dana.Zašto verujete u Boga?? 4027700691
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Dragana Pet Jul 15, 2011 10:44 am

Neki tip ::Svaki ateista može dati kratak i jasan odgovor zašto ne veruje ili zašto je prestao da veruje u nekog od mnogobrojnih bogova koji su u ponudi u današnje vreme. Mene zanima da li neki vernik može da postavi samome sebi pitanje: "Zašto verujem u boga?" i da na to pitanje odgovori...
Bez mnogo kvazi filozofije i patetike! Kratak, jasan i razuman odgovor. Zašto verujete u priče i mitove iz bronzanog doba? Zašto verujete u Boga?? 2317702173

Ja vjerujem kako je čovjek rođen sa vjerom , onom unutarnjom težnjom za traganjem sebe i smsila svoga života i bivstvovanja . Ona nema veze ili ne mora imati sa religijom koju dobivamo naslijeđem niti sa Crkvom kao institucijom koja ju propagira na određeni način .
Vjera je osjećaj usađen u čovjeka . A svatko ju doživljava ili osjeća na svoj sopstveni individualan način . Vjera je unutarnja i univerzanlna energija satkana od ljubavi i . na određeni način , životni je pokretač .
Pitaš u početnom postu ; Zašto tko vjeruje u Boga ... Također je osobna stvar kako tko doživljava pojam Boga ... Što za koga znači ili predstavlja Bog ?! ... Za nekoga je to nevidljivi čiča sa bijelom bradom koji nas gleda odozgo ... za nekoga viša inteligencija ili sveprisutna pozitivna energija koja nas drži na životu ... Vjera u Boga nije bukvalno vjerovanje u priče i mitove , niti u kojekakve Crkvene izmišljotine ... To zasigurno , ne .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Fristajlo Pet Jul 15, 2011 11:29 am

Dragana ::
Ja vjerujem kako je čovjek rođen sa vjerom , onom unutarnjom težnjom za traganjem sebe i smsila svoga života i bivstvovanja . Ona nema veze ili ne mora imati sa religijom koju dobivamo naslijeđem niti sa Crkvom kao institucijom koja ju propagira na određeni način .
Vjera je osjećaj usađen u čovjeka . A svatko ju doživljava ili osjeća na svoj sopstveni individualan način . Vjera je unutarnja i univerzanlna energija satkana od ljubavi i . na određeni način , životni je pokretač .
Pitaš u početnom postu ; Zašto tko vjeruje u Boga ... Također je osobna stvar kako tko doživljava pojam Boga ... Što za koga znači ili predstavlja Bog ?! ... Za nekoga je to nevidljivi čiča sa bijelom bradom koji nas gleda odozgo ... za nekoga viša inteligencija ili sveprisutna pozitivna energija koja nas drži na životu ... Vjera u Boga nije bukvalno vjerovanje u priče i mitove , niti u kojekakve Crkvene izmišljotine ... To zasigurno , ne .
Zašto verujete u Boga?? 196439 Dobro objašnjenje, barem za deo onih koji su verujući. Meni je jasnije.
Eto, kad se normalnim tonom razgovara, napravi se pomak; čestitam. Zašto verujete u Boga?? 365630
Isto tako treba shvatati i ateizam; boldovao sam deo koji je ključan, po meni, za mnoge ateiste.
Naime, to nije odsustvo usađenosti pojma Boga, već usađenost vere da Bog ne postoji. Sholastički trik da je i to vera naprosto- ne prolazi, iz prostog razloga opozitnog uverenja.
Kada svi vernici i ateisti shvate da se o tome može razgovarati i na ovakav način, prestaće bespredmetne i ničemu korisne rasprave na ovu temu; jer, ovo je jedna od tema gde je nemoguće pronaći kompromis, i gde je "istina" na obe strane. Ljudskoj logici to je nepojmljivo, i otud ta beskrajna svađa. Zašto verujete u Boga?? 617191
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Avramova Pet Jul 15, 2011 11:35 am

Neki tip :: Zašto verujete u priče i mitove iz bronzanog doba? Zašto verujete u Boga?? 2317702173

Kratko i jasno: pogrešno postavljeno pitanje (ukoliko ga treba potavljati) pa otuda izostavljam odgovor koji bi, i da je pitanje ispravno, opet bio kratak.

Možemo pisati o hrišćanskoj filozofiji npr. Zašto verujete u Boga?? 4242552882

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Jul 15, 2011 11:41 am

Eto, kad se normalnim tonom razgovara, napravi se pomak; čestitam.
Isto tako treba shvatati i ateizam; boldovao sam deo koji je ključan, po meni, za mnoge ateiste
.
Evo i ja koristim priliku da pohvalim Draganu za objasnjenje zasto covek veruje u Boga.. niko ovde ne zeli nikoga da ubedjuje u suprotno, ali ako mene pitate zasto ne verujem u Boga takodje cu vam objasniti na istom nivou kao sto je i Dragana malopre objasnila..

Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Jul 15, 2011 11:44 am

AV
Možemo pisati o hrišćanskoj filozofiji npr

Rekli smo da objasnimo verovanje u boga bez mnogo kvazi filozofije i patetike.. Tako da uvek zasto ima zato, i obrnuto.... Ali ako si bas navalila.. pucaj.... Ja jos uvek drzim cas..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Avramova Pet Jul 15, 2011 11:48 am

Pošto je vera moć čovekove duše, na ovoj temi mogu samo toliko o mojoj veri, a o hrišćanskoj filozofiji na odgovarajućoj temi i kada temperatura padne ispod 25 podeoka. Hvala Bogu pa izdržavam/o bez klime, a kako i ne bi kada je Bog milosrdan. Hvala Mu!

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Fristajlo Pet Jul 15, 2011 11:48 am

Neki tip :: Ali ako si bas navalila.. pucaj.... Ja jos uvek drzim cas..Zašto verujete u Boga?? 197741
Stavi dobar pancir; zna ona da zamoči kuršum i u teflon... Zašto verujete u Boga?? 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Jul 15, 2011 11:54 am

Avramova ::Pošto je vera moć čovekove duše, na ovoj temi mogu samo toliko o mojoj veri, a o hrišćanskoj filozofiji na odgovarajućoj temi i kada temperatura padne ispod 25 podeoka. Hvala Bogu pa izdržavam/o bez klime, a kako i ne bi kada je Bog milosrdan. Hvala Mu!
Ne slazem se da je vera moc covekove duse...moc covekove duse je mentalni sklop intelektualni, karakterni deo svakog coveka i nema veze sa verom....

To sto ti izdrzavas ispod 25 stepeni i zahvaljujes dragom Bogu...je mucenje licnog organizma.do stepena izdrzljivosti. zarad verovanje u Boga.. kada je danas svakom coveku dostupna klima..Smile Veruj u nauku.. i ziveces duze..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od sini_do Sub Jul 16, 2011 1:04 am

Neki tip ::
Jednostavno,. rodjen sam religiozan
Ljudi se ne radjaju sa religijom ili bez.. kasnije prihvatamo da li cemo verovati u Boga ili
Verovatno postoji razlog zasto si se ti tako osecao.. mozda kada bi pronikli u dubinu tvog odrastanja, detinjstva i porodice.. nasao bi se odgovor zasto si se ti razlikovao od ostalih.



Neki se ljudi radjaju religiozni, ja sam takav rodjen,. a razlikovao sam se od ostalih jer nisam prihvatao ateisticke uticaje koji su bili veoma izrazeni u ono vreme, uvjek sam imao svoj stav,. zasto bi neko ko ima svoj stav trebao biti predmet neke analize,. ja postujem ljude sa stavom,. samo ne volim one koji stavove mjenjaju po potrebi, jer to je licemjerstvo..........
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu