Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 47 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 47 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

» Muzika koja u vama izaziva jezu..
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptySre Maj 03, 2023 9:03 pm od Johnny-Azra

» Moje otkriće
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptySre Maj 03, 2023 8:58 pm od Johnny-Azra

» Sta pevusite ovih dana?
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptySre Maj 03, 2023 8:48 pm od Johnny-Azra

» Pjesma koja Vas opisuje u nekim momentima...
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptySre Maj 03, 2023 8:46 pm od Johnny-Azra

» Ne kvarite mi temu dok se opustam...
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptySre Maj 03, 2023 8:44 pm od Johnny-Azra

» Poklanjam ti pesmu
Zašto verujete u Boga?? - Page 17 EmptySre Maj 03, 2023 8:40 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Zašto verujete u Boga??

+13
strško
SKYKING
lucegolupce
inspy
cvjeticanin
digitalmandrak
Miško
Avramova
Dragana
Cleopatra
sini_do
Fristajlo
Orhideja
17 posters

Strana 17 od 17 Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Sep 23, 2011 9:46 am

Pa u ratu se gine,rodjace...I ratom se sloboda kupuje...A ko se brani i Bog mu pomaze Zašto verujete u Boga?? - Page 17 551463573
Izgleda da se kod Srba rodjace vise gine nego kod ostalih naroda...ratom se sloboda ne kupuje nego dobrom i vestom politikom izbegnuti rat i spasiti mnoge zivote... Koliko je ratova imala Svedska,Danska, Norveska,Finska???
A jesu li slobodne jesu.. jesu li bogate jesu... jesu li bili potlacene 500 god, nisu..Smile
Pa smo 1912. te iste turke isutirali sa Balkana...Na stranu ustanci i hajducija...
Ne pocinje istorija sa tobom i sa mnom niti ce se zavrsiti kad ti i ja odapnemo..

Tako je.. istorija ne pocinje a mnom i sa tobom... ali generalno Srbe su vodili u rat uglavnom nesposobni ljudi i politicari.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Vidra Pet Sep 23, 2011 4:51 pm

Nt:
Znaci... zakljucak je... majke koje su nereligiozne su losije majkeod majke koje veruju u Boga i tom recenicom kazes, Da je jedino Verovanje u Boga pravi put radjanje dece..
Sto naravno nije tacno...
To si ti rekao, a ne ja.
Ponovo si napisao isti post. Da bismo napredovali, i da bi rasprava imala smisao, mozda ne bi bilo lose da nesto procitas ponovo. Ovako stagniramo. Iste stvari pises.
Da ponovim - sve sto sam napisala, napisala sam u svoje ime. Moj komentar o tome ko sve danas ima decu nije se odnosio na religiozne roditelje, ili nereligizne, vernike ili nevrnike. I dalje mislim da bi bilo jako glupo da to komentarisem ili da o tome pisemo.


Ja ne izvrcem tvoje reci.. nego ti izvrces moje....
Odnosno, moje reci vadis iz konteksta i repliciras ih onako kako ti podgovaraju u odredjenom segmentu.


meni je kum dao ime telegramom,Vranjanac nije ni dosao na krstenje stipsa da se ne potrosi....nikada kuma nisam upoznao.
A mozda je covek imao posla oko imanja. Sto si tako na kraj srca. Bitno je da ga je tvoj otac ispostovao, a to jeste u srpskoj tradiciji.


A Srbi su bili glineni golubovi gde god je ratovao..tako da bolje da ne pricamo o Bogu...
Mozemo i o Alahu da pricamo, jer je mnogo Srba preslo u islam da bi glavu sacuvalo.


Divlja:

Bog nije Srbin a ni musliman.

Eto, vidis kako tebi nekada izlete istine iz usta, same od sebe. Normalno, sasvim slucajno.
E, to.

@Nt,
jutros, posto si mi okupirao misli jer nikako nisi zadovoljan odgovorima, palo mi je na pamet da ljudi veruju u boga jer na taj nacin sve, nekako mozda, ima neki smisao i - utehu.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Sep 23, 2011 4:58 pm

@Nt,
jutros, posto si mi okupirao
misli jer nikako nisi zadovoljan odgovorima, palo mi je na pamet da
ljudi veruju u boga jer na taj nacin sve, nekako mozda, ima neki
smisao i - utehu.
ja sam draga moja Vidra izuzetno zadovoljan, sto na poslovnom planu, sto licno,, Imas jednostavno pogresnu sliku o meni,stim da drugacije mislim od tebe i drugih vernika ne mozem mi pripisati da ja nisam zadovoljan a da svaki vernik jeste.????Smile
Znaci vernik ima smisao zivota a ja ateista nema...imajte vi utehu.... meni uteha nije potrebna...meni treba vise od utehe...

A mozda je covek imao posla oko imanja. Sto si tako na kraj srca. Bitno
je da ga je tvoj otac ispostovao, a to jeste u srpskoj tradiciji.

U pravu si, vec 43 god ima posla oko imanja i nikako da se vidimo.... e da izvines... mislim najgore sto se tice Srpske tradicije..!!.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Vidra Pet Sep 23, 2011 5:12 pm

Zasto ti mislis da sam vernik, posto ja to nigde nisam eksplicitno rekla- napisala?
I odakle ti ideja da sam zakljucila da si ti svojim zivotom nezadovoljan?
A kakva je moja slika o tebi... rekla bih da imas totalno pogresan utisak, jer ipak ne mogu imati sliku o tebi posto se licno ne poznajemo. Za sliku meni fale i boja i ton, jbg.

Znaci vernik ima smisao zivota a ja ateista nema...imajte vi utehu.... meni uteha nije potrebna...meni treba vise od utehe...
Zasto konstantno zakljucujes?
To mi je palo na pamet. To su samo misli, potencijalni odgovor na tvoje pitanje. Ali ti ne diskutujes sa mnom u odgovoru, nego pravis zakljucke. A ni sama ne znam koji je odgovor. Imam utisak da me cekas na nekoj mitologiji ili nesto.
Neki ljudi veruju u boga, neki ne veruju, to je to. A zasto veruju, svi smo ti ponudili odgovore. Moze biti sve to zajedno ili nista od toga. Kako god, ali u svakom slucaju nije za osudu.


U pravu si, vec 43 god ima posla oko imanja i nikako da se vidimo.... e da izvines... mislim najgore sto se tice Srpske tradicije..!!.
To sto on nije ispostovao tvoga oca, to je njegov obraz, a ne tvoj ili tvoga oca. A to je velika razlika.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Sep 23, 2011 5:15 pm

@Vidra..
Ja samo dajem odgovore na tvoja pitanja, a ti iz principa ne zelis da se sloyis sa mnom jer ti prija da mi udaris kontru..Smile
Ono sto ja pisem, jasno je detetu pod 13 god.. ne razumem sta nije jasno u mom pisanju?
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Vidra Pet Sep 23, 2011 5:33 pm

Neki tip ::@Vidra..
Ja samo dajem odgovore na tvoja pitanja, a ti iz principa ne zelis da se sloyis sa mnom jer ti prija da mi udaris kontru..Smile
Ono sto ja pisem, jasno je detetu pod 13 god.. ne razumem sta nije jasno u mom pisanju?
E to sto ti udaram kontru prija mi, pa se kao oko mene trudis, ali izgleda da se sada vec ne razumemo, a to mi se bas i ne svidja mnogo.

U tvom pisanju nije mi jasno zasto se vrtis oko toga da sam rekla da su one koje ne veruju u boga lose majke?
Moj komentar o tome ko sve danas ima decu nema veze ni sa jednom verom, i religijom uopste.

Onda ODAKLE ti ova ideja, molim te objasni mi
stim da drugacije mislim od tebe i drugih vernika ne mozem mi pripisati da ja nisam zadovoljan a da svaki vernik jeste.????
Uopste nisam napisala da je ovo moje misljenje. Povodom tvog pominjanja ratova, a juce gledah onaj film sto sam ti ga ovde ugurala, i ceo dan mislim o onom udavljenom vojniku na tenku. Mozda su njegovi roditelji nasli neku utehu, kao sto su teca i tetka moje mame nasli utehu u crkvi, u pomaganju drugima kojima je trebalo fanasijska pomoc. Ne znam. To je bila samo misao. Razumes?
Stavila sam ti Metallica spot u kutak - vojnik je na kraju spota pogledao u nebo!
to je cista simbolika da je imao srece, da je mozda doneo pravu odluku... a moglo je i da ne bude tako...
Pa si pomenuo radjanje. Ja cu pomenuti bolesnu decu, ostavljenu. U tim prostorijama boga nema, a opet ima nekih dobrih ljudi koji nekim motivom pomazu i vole druge.
Pa Divlja sto pise... bruka...
Kapiras?
To su samo misli ( svih nas)... u trazenju odgovora, za tebe...

Sta sam ja u tvojim mislima propustila?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Sep 23, 2011 5:35 pm

Neki Tipu..pali u crkvu pod hitno...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Sep 23, 2011 5:40 pm

lucija ::Neki Tipu..pali u crkvu pod hitno...

Ko jos pali crkvu???? Ja nisam varvarin.. bolje ti pali kod Nekog tipa... da ti tip preokrene seksualnu orjentaciju !!!!!
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pet Sep 23, 2011 6:01 pm

a sto zelis mi da budem gej.???..eee da je meni da sam barem malo gej...nego nije mi dao Bog sta cu...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Sub Sep 24, 2011 12:44 pm

Vidra ::
Pa Divlja sto pise... bruka...
Kapiras?
Sta je tu ''bruka sto Divlja pise?''

'Aj'mo ovako, kad krenes da se prepucavas, upucavas, napucavas, zapucavas sa Tipom da Divlju malo zaobidjes, sta velis?
Ako imas nesto konkretno oko ove teme da kazes, da se tice mene i moje ''bruke'' koju sam ovde iznela po tebi, pisi.
Pominjati me onako, da se pise ..... To mozes da radis sa nekim... Drugim.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Johnny-Azra Sub Sep 24, 2011 12:52 pm

Druze neki tipu,javljam se iz centrale komunisticke partije...U centrali javljaju da je Bog umro,ali jos nisu sigurni...Poslali smo operativce na terenu da se uvjere u istinitost ove vrlo vazne imformacije...Cekamo odgovor...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od digitalmandrak Sub Sep 24, 2011 12:55 pm

Slagali te,Druze Rodjo... :haa:
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Johnny-Azra Sub Sep 24, 2011 1:14 pm

Cekamo rodjace,cekamo..Komunisticka partija nikad ne laze...Druze Rodjo,nemoj tako za nasu partiju,mozes biti optuzen zbog sirenja amorala medju mladim partijcima...Ako partija kaze da je umro,onda je umro...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od cvjeticanin Sub Sep 24, 2011 1:28 pm

Johnny-Azra ::U centrali javljaju da je Bog umro,ali jos nisu si...
Živ ili živa,šta ti to kao znaš da li je bog žensko ili mushko Zašto verujete u Boga?? - Page 17 2214231980 Zašto verujete u Boga?? - Page 17 2214231980
Eno je pjeva na forumu "evo mene ime mi je Božo imal iko da bi se nožo " Zašto verujete u Boga?? - Page 17 479116528 samo se drugačije predstavila sa nickom a nosi izgleda i šahovnicu na šeširu Zašto verujete u Boga?? - Page 17 3227673718
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Johnny-Azra Sub Sep 24, 2011 1:38 pm

cvjeticanin ::
Johnny-Azra ::U centrali javljaju da je Bog umro,ali jos nisu si...
Živ ili živa,šta ti to kao znaš da li je bog žensko ili mushko Zašto verujete u Boga?? - Page 17 2214231980 Zašto verujete u Boga?? - Page 17 2214231980
Eno je pjeva na forumu "evo mene ime mi je Božo imal iko da bi se nožo " Zašto verujete u Boga?? - Page 17 479116528 samo se drugačije predstavila sa nickom a nosi izgleda i šahovnicu na šeširu Zašto verujete u Boga?? - Page 17 3227673718
Jebo te... 👅
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od sini_do Sub Sep 24, 2011 3:15 pm

Glupo je odgovarat na ovu temu,. kad je ovu temu postavio slep covjek.... Kako objasnit slepom covjeku kako izgleda svetlost,. jednostavno receno to je gubljenje vremena,. a i zivaca.......... Zašto verujete u Boga?? - Page 17 1369909122
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Sub Sep 24, 2011 3:28 pm

sini_do...ako imas nesto meni licno da porucis ,slobodno reci..

..Mozda komentarise slep covek...to niko nikada nece saznati.... zato mu se i ne moze objasniti...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od sini_do Sub Sep 24, 2011 3:59 pm

Ja ne bih mogao postavit temu,. -zasto ste ateista-, jer ne mogu da se postavim u taj polozaj..... A ne bih mogao da nekog ponizavam zbog toga sto je ateista, jer postujem svaciji stav..... Svaki covjek ima pravo i slobodnu volju da bude sta hoce,. tako nikome ne bih naturao svoje stavove, pogotovo ponizavao druge, jer drukcije misle... Pogotovo na jedan primitivan nacin, koji je bio prisutan nekad, i prevazidjen.....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Sub Sep 24, 2011 4:05 pm

Znaci....
Posto je ateista postavio temu Verujete li u Boga.. onda ti smatras da je vernik ponizen.. jer drukcije misli???

Ako ti postavis temu... Da li verujete u ljubav a ne verujes.. da li vredjas zaljubljene???

Ako postavim temu kularstvo???? Da li taj treba da bude profesionalni kuvar???

Sini_do... niko tebi ne namece misljenje.... slobodno pisi i osecaj se onako kako mislis.. da li je postavio temu, vernik, ateista ili evnuh.. svejedno je....Ne bi trebalo da se osecas ugrozenim.. Ovde mogu svi da postavljaju teme i svi da daju komentare.. jer nema diskriminacije
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od sini_do Sub Sep 24, 2011 7:22 pm

Nije toliko vazno ko je postavio temu,. nego namjera i nacin vodjenja teme.... Mislim da se ne vodi dijalog, nego se vodi neka ne umesna kampanja i ponizavanje...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Sub Sep 24, 2011 7:25 pm

kampanja i ponizavanje???

Mislim da ne treba da se osecas ponizenim ako ja mislim drugacije.. niti je meni ponizenje sto ti verujes u Boga
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 17 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 17 Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu