Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 63 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 63 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Opraštanje - Page 21 EmptyJuče u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Opraštanje - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Opraštanje - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Opraštanje - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Opraštanje - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Opraštanje - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 8:18 pm od Dall

» Obuća
Opraštanje - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Opraštanje - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Opraštanje - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Opraštanje - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Opraštanje - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Opraštanje - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Opraštanje - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Opraštanje

+45
Храст
Victoria
Makarije
Miskob
Cinzia
Istina
Thabit
Svarog
Johny Bravo
Cleopatra
Mojra
bad_lieutenant
DUH 54
lotos
Batista
Debela devojka
Lilith
country girl
Vukota
Visnja
Komsinica
djavolica
Dionis
Johnny-Azra
Jurivaka
Loreal
Mesrine
digitalmandrak
MoonGirl
inspy
Enna
slavena
Istina ex Natasha
Admin
trijak
furija
Marea
Avramova
naOpaka
laza
Vulin
Vidra
Prince
Dragana
ellen
49 posters

Strana 21 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Miskob Pon Avg 10, 2015 2:41 pm

Ja opraštam krupne stvari, nikada sitnice...
Miskob
Miskob
Novi član
Novi član

Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Istina Uto Avg 11, 2015 3:01 am

o bole ::

Istina da malo karikiram...

Zamisli tvoj stav u nekoj 1994 godini.....

U kucu ti upadaju u uniformama komsije druge vere i nacije sa oruzijem u ruci......

Jedan od njih ti govori da ces sad videti kako prolaze oni druge vere na njihovoj zemlji....

Pa mi onda pricaj kako ne mrzis nikoga.......

Znam sta zelis da kazes. Ako bi radila onako kako Bog nije rekao da treba, rekla bih isto ono sto i ti.

Koliko puta treba da ponavljam da zakon oprastanja ispunjavam prema onom sto u Novom Zavetu kaze Isus Hrist.

Posto sam hriscanka, rekla bih isto ono sto i Isus kada su ga razapeli;' Oprosti im, Boze, ne znaju sta rade.'

Hriscaninu je Isus Hrist rekao da oprosti jer je Bog sudija. Postoje mnogi stavci kojih se MORAMO pridrzavati da bi ispunili svoju hriscansku veru koja ne opravdava mrznju i osvetu. Bolje neka oni idu u pakao /ako se ne pokaju/ nego ja. I onako se mora jednog dana umreti. Jos uvek nisam nacisto po pitanju samoodbrane.

Dodala bih i ovo: Ako bi moja deca, moj pas i macka bili zivotno ugrozeni, sigurno da ne bih imala samokontrole da ih ne branim. Verujem da bi mi Bog oprostio.



Ti pises o ljudskim zakonima a ja o onima koji je po zakonu od Boga.
Istina
Istina
Član
Član

Broj poruka : 370
Datum upisa : 28.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Cinzia Uto Avg 11, 2015 4:54 am

Opraštanje - Page 21 560226542
o bole ::
Cinzia ::O ti bole opet se nadovezujes na moj post, ja ovako sva u klimaksu pomislicu da ti se dopadam,,evo se znojim,,
Inace, oprastam uvijek, ali ponavljam sad u starosti Opraštanje - Page 21 3681966919 stvari koje su mi bile vazne postale su manje vazne,,,

Cinza, pa naravno da mi se dopadas.... Znas kako peva drug Djokara u pesmi MILF.....
Ti si zena u zrelim godinama i normalno je da se nekome i svidis.... Bar ovako virtuelno.... Da te ne podsecam na one mudre izreke.... " zena je kao i vino.....  Zena je kao i vetrokaz, prestane da se okrece tek kad zahrdja.... Zena je pravi andjeo uz kolevku i bolesnicki krevet....  " da ne nastavljam dalje... Opraštanje - Page 21 3486417944

Pa tvoj stav o prastanju je malo po meni ne promisljen i dat iz ugla koji ti mozes da dokucis.... To naravno nije za osudu ali mislim da nije ispravan u potpunosti....

Pa jes' Opraštanje - Page 21 500484114 Opraštanje - Page 21 500484114 Opraštanje - Page 21 3681966919
Cinzia
Cinzia
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 722
Datum upisa : 22.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Cinzia Uto Avg 11, 2015 4:59 am

Kad oprostim, a oprostim (vecinom) sve mi bude nevazno,,svakako osobi kojoj trebam nesto oprostiti to nece biti prvi put,,ravnodusnost je super stvar, ko zna s njom,,
Cinzia
Cinzia
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 722
Datum upisa : 22.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Uto Avg 11, 2015 9:55 pm

Ne bih govorila o ravnodušnosti što bi značilo odsustvo osećanja, makar ja tako tumačim ravnodušnost. Za sebe znam da ne mogu biti ravnodušna.

Slažem se s tobom ali bih to nazvala racionalnim razmišljanjme što naravno ne može svako ali se može makar malo naučiti da je bolje tako nego naopako.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Uto Avg 11, 2015 10:51 pm

Cinzia ::Kad oprostim, a oprostim (vecinom) sve mi bude nevazno,,svakako osobi kojoj trebam nesto oprostiti to nece biti prvi put,,ravnodusnost je super stvar, ko zna s njom,,

Cinza ali ja cesto ne prastam... Pogotovo kad su zene u pitanju.... Sta cu Cinza, znam da to nije u redu al tako sam ti ja.... Opraštanje - Page 21 479116528
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Uto Avg 11, 2015 10:52 pm

Cinzia :: Opraštanje - Page 21 560226542
o bole ::

Cinza, pa naravno da mi se dopadas.... Znas kako peva drug Djokara u pesmi MILF.....
Ti si zena u zrelim godinama i normalno je da se nekome i svidis.... Bar ovako virtuelno.... Da te ne podsecam na one mudre izreke.... " zena je kao i vino.....  Zena je kao i vetrokaz, prestane da se okrece tek kad zahrdja.... Zena je pravi andjeo uz kolevku i bolesnicki krevet....  " da ne nastavljam dalje... Opraštanje - Page 21 3486417944

Pa tvoj stav o prastanju je malo po meni ne promisljen i dat iz ugla koji ti mozes da dokucis.... To naravno nije za osudu ali mislim da nije ispravan u potpunosti....

Pa jes' Opraštanje - Page 21 500484114 Opraštanje - Page 21 500484114 Opraštanje - Page 21 3681966919

( Jeeeee slozismo se.... Nece to na dobro..... Opraštanje - Page 21 479116528 )
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Uto Avg 11, 2015 10:58 pm

Nemojte remetiti harmoničnost na forumu. Zadržite je po svaku cenu samo do granice. Opraštanje - Page 21 750862024

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Uto Avg 11, 2015 11:00 pm

Istina ::
o bole ::

Istina da malo karikiram...

Zamisli tvoj stav u nekoj 1994 godini.....

U kucu ti upadaju u uniformama komsije druge vere i nacije sa oruzijem u ruci......

Jedan od njih ti govori da ces sad videti kako prolaze oni druge vere na njihovoj zemlji....

Pa mi onda pricaj kako ne mrzis nikoga.......

Znam sta zelis da kazes. Ako bi radila onako kako Bog nije rekao da treba,  rekla bih isto ono sto i ti.

Koliko puta treba da ponavljam da zakon oprastanja ispunjavam prema onom sto u Novom Zavetu kaze Isus Hrist.

 Posto sam hriscanka, rekla bih isto ono sto i Isus kada su ga razapeli;' Oprosti im, Boze, ne znaju sta rade.'

Hriscaninu je Isus Hrist rekao da oprosti jer je Bog sudija. Postoje mnogi stavci kojih se MORAMO pridrzavati da bi ispunili svoju hriscansku veru koja ne opravdava mrznju i osvetu. Bolje neka oni idu u pakao /ako se ne pokaju/ nego ja. I onako se mora jednog dana umreti. Jos uvek nisam nacisto po pitanju samoodbrane.

Dodala bih i ovo: Ako bi moja deca, moj pas i macka bili zivotno ugrozeni, sigurno da ne bih imala samokontrole da ih ne branim. Verujem da bi mi Bog oprostio.



Ti pises o ljudskim zakonima a ja o onima koji je po zakonu od Boga.

Istina, Boziji zakoni..... Pa i po njima imas se pravo braniti i ne biti ovca za klanje....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Uto Avg 11, 2015 11:34 pm

Istina ::Ti pises o ljudskim zakonima a ja o onima koji je po zakonu od Boga.
Zakon od Boga je za ljude pa, prema tome, ljudski je i po Bogu i po ljudima. Ako čovek Božiji zakon poštuje zato što "mora" onda je to jalovo verovanje. Bog želi da to radimo iz srca a to bi značilo da je u nama vera učvršćena.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Sre Avg 12, 2015 12:01 am

Ma mozes li ti one moje ekstremne primere stvarno oprostiti Istina...?
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Istina Sre Avg 12, 2015 2:36 am

Avramova ::
Zakon od Boga je za ljude pa, prema tome, ljudski je i po Bogu i po ljudima. Ako čovek Božiji zakon poštuje zato što "mora" onda je to jalovo verovanje. Bog želi da to radimo iz srca a to bi značilo da je u nama vera učvršćena.

Ne znam ko je taj ko 'mora' da postuje Zakon od Boga, tj. da se trudi da ga izvrsava. Ima i toga. Motivi su razni.

Samo znam da nisam JA. Trudim se jer mi je u srcu ljubav za Stvoritelja. To je ono sto je u meni, cega sam deo. Ne mogu reci da ne pogresim. Nema takvog coveka ma koliki vernik bio. I sam Isus je rekao: 'Ko nije gresan, neka prvi baci kamen.'
Istina
Istina
Član
Član

Broj poruka : 370
Datum upisa : 28.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Istina Sre Avg 12, 2015 2:59 am

o bole ::Ma mozes li ti one moje ekstremne primere stvarno oprostiti Istina...?

Malo nejasno pitanje. Naravno da mogu oprostiti svima sve. Tvoji ekstremni primeri ticu se i familije moje majke. Slusala sam ja godinama sta je bilo 1941. Neshvatljivo je coveku koji ima imalo svesti i savesti. Verujem da su na Kordunu, Baniji i Lici znali sta ih ceka da bi pobegli od zla koje nije zapamceno u istoriji covecanstva. Ako je tako bilo, onda je Bog iz nekog razloga, dozvolio da tako bude. I u ovom zadnjem ratu. U Pismu pise da ni vrabac sa grane ne padne a da Bog za to ne zna. Znam da su te duse otisle u raj. A zao mi sto nikad ne upoznah babu i dedu, ujake, tetku i jos mnoge iz familije. Sto nema ni kuca ni groblja jer sve je preorano. Sta mi vredi da odem u Novu Krslju kad ne znam ni gde im je bila kuca. Oprostila sam zlocincima, isto kao sto je prvi mucenik hriscanstva Stefan oprostio dok su ga Zidovi kamenovali. Pre nego sto je dusu ispustio, rekao je: 'Boze, ne uzmi im ovo za zlo.'

Bole, jos bih dodala, da ne treba mi da se svetimo nego da se od zla sto dalje sklonimo. Mene zaprepascuje cinjenica da nasi idu u Hrvatsku i da je Vucic isao u Srebrenicu. I za to postoji Biblijski stavak: 'Pametan covek vidi zlo, pa se sklanja, a budala navire.' Bezi od djavola pa ce i on od tebe. Lekcija je naucena jos 1941. Zar nije bilo dovoljno da se svi Srbi sklone iz Hrvatske? I kada su, bas te 1941. neki od nasih zurno odlazili u inostranstvo ili u Srbiju, savetovali i druge da idu, nisu prihvatili. Ni moj pok. deda nije hteo. Jos pre rata su zaobilazili Hrvatska naselja. Ni Hrvati nisu prolazili kroz njihova. Zar nije bilo dovoljno veselje 6. aprila 1941. kada je Beograd bombardovan i nastalo nevidjeno veselje medju Hrvatskim stanovnistvom koje je moja majka bila ocevidac. Zar nije bio dovoljan znak kada su iz malih aviona pucali na sve sto se krece po Srpskim selima? Jednostavno, nije se dalo nasima da beze. Znam da se proslost ne moze ispraviti, samo treba od dusmana sto dalje.

Istina
Istina
Član
Član

Broj poruka : 370
Datum upisa : 28.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Sre Avg 12, 2015 8:05 pm

Istina, necemo mi da idemo kod njih, nego oni dodju ko dnas.... Oni su usli u Srpska sela i gradove..... To mi ne smemo da prastamo....

Da treba im vratiti prvo za svoje a posle i da to nebi vise radili.... Oni su ljudi bez morala i savesti i ne treba od njih ocekivati kajanje... Naprotiv oni samo strahom to mogu da se drze pod kontrolom.....

Primer....
Znas li da je veci ucinak na moral Hrvata u Zadru imao podatak da je doslo 2 autobusa Cetnika , nego sva vojska JNA i marticeva koja je bila okolo Zadra....

Znaju da su ih Cetnici Popa Djujica drzali Strahom podalje od teritorije njihove....

I zto kazem KO HOCE NEKA PRASTA ALI SAMO U SVOJE IME.... a TO JE PONIZENJE I SRAMOTA ZA SRPSJI ROD....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Uto Avg 25, 2015 10:07 pm

Istina :: Ne znam ko je taj ko 'mora' da postuje Zakon od Boga, tj. da se trudi da ga izvrsava. Ima i toga. Motivi su razni.

Samo znam da nisam JA. ... 

Nije se ondosilo na tebe.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od laza Pon Dec 26, 2016 10:15 pm

Oprostim pa i sebi budem čudan.... Smile
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Makarije Čet Dec 29, 2016 11:28 am

ellen ::Kazu da je jedini put prema miru (ovdje mislim duhovnom u pojedinaca) oprastanje?
Da li ste vi osoba koja prasta!?
Ne, ja sebe tu ne prepoznajem.
Nema boljeg duševnog mira nego otkačiti ljude koji su me uvredili ili izdali, i to za sva vremena.
Praštanje prema takvim osobama je veoma retko, a i kada se desi u retkim slučajevima - to nikada nije potpuno. Zbog toga mislim da je mnogo poštenije ne oprostiti nego delimično oprostiti.
Makarije
Makarije
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1379
Datum upisa : 13.12.2016
Lokacija : Z-moon

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Victoria Čet Dec 29, 2016 11:52 am

чим си их откачио ти си опростио
не постоји делимично опраштање и шта то у коначници значи.
шта подразумева поштено не опростити?
опростим искрено јер немам намеру размишљати о некоме ко ме је на било који начин повредио а то сее код неопраштања подразумева...
Victoria
Victoria
Novi član
Novi član

Broj poruka : 42
Datum upisa : 16.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Victoria Čet Dec 29, 2016 11:54 am

Svarog :: I zto kazem KO HOCE NEKA PRASTA ALI SAMO U SVOJE IME.... a TO JE PONIZENJE I SRAMOTA ZA SRPSJI ROD....
значи да треба починити зло да не бисмо били понижени, посрамљени и спашени. ко ће тада нама опростити?
Victoria
Victoria
Novi član
Novi član

Broj poruka : 42
Datum upisa : 16.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Makarije Čet Dec 29, 2016 12:01 pm

Victoria ::чим си их откачио ти си опростио
Ne znam odakle ti ova konstatacija.
Otkačiti znači prekinuti kontakt, kao i bilo kakvo ozbiljno uvažavanje mišljenja koje ta osoba iznosi.
Oprostiti, naprotiv, znači nastaviti kontakt kao da se ništa nije desilo, a to nikako nije isto kao prethodno navedeno.
Dakle - potpuno pogrešna interpretacija.

Victoria ::
не постоји делимично опраштање и шта то у коначници значи.
Objasnio sam već, pročitaj ponovo inicijalnu poruku.

Victoria ::
шта подразумева поштено не опростити?
Ovo je nespretan citat onoga što sam napisao, pa ne znam šta da ti odgovorim.
Moraćeš i taj deo ponovo da pročitaš Smile
Makarije
Makarije
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1379
Datum upisa : 13.12.2016
Lokacija : Z-moon

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Victoria Pet Dec 30, 2016 10:57 am

опрашта се блиским особама, далеким, непознатим
није свако опраштање исто нити је сваки грех учињен према нама исти
зато ћемо од некога отићи, с неким ћемо наставити зато што морамо с неким зато што га волимо
Victoria
Victoria
Novi član
Novi član

Broj poruka : 42
Datum upisa : 16.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Храст Sub Dec 31, 2016 4:00 pm

Nemam šta da praštam narodu kome  obećanje ludom radovanje,praćenje dnevnika sa nađom i mlađom i igre na sreću ...ispunjavaju život
avatar
Храст
Član
Član

Broj poruka : 479
Datum upisa : 23.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od DeVil Uto Jan 31, 2017 8:38 pm

Oprastam osobama koje volim, ostale zaboravljam.
Komplikovan odnos imam kad je u pitanju verovanje.
DeVil
DeVil
Novi član
Novi član

Broj poruka : 32
Datum upisa : 30.01.2017
Lokacija : ...na kraj sveta

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Uto Jan 31, 2017 9:11 pm

DeVil ::Oprastam osobama koje volim, ostale zaboravljam.
Komplikovan odnos imam kad je u pitanju verovanje.

Ako ostale zaboravljaš, znači li to da sa njima ne komuniciraš, ne viđaš ih ili ih ignorišeš ako sticajem okolnosti moraš biti sa njima u istom okruženju?

Ovo je dobro za razmišljanje - verovati (poverenje)? Mogli bismo i o tome ukoliko takva tema ne postoji.


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od DeVil Sub Feb 04, 2017 5:17 am

Sve sto si navela Smile
Nacin i tempo zivota mi je takav da nemam priliku da 'slucajno' nailazim na neke osobe, srecom.

A nepoverenje... boljka koja se dugo, dugo leci.

p.s. Zovi ako nadjes temu :p
DeVil
DeVil
Novi član
Novi član

Broj poruka : 32
Datum upisa : 30.01.2017
Lokacija : ...na kraj sveta

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 21 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu