Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 15 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 15 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kako videti boju aure
Opraštanje - Page 20 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Šta trenutno slušate?
Opraštanje - Page 20 EmptyPon Apr 29, 2024 9:46 pm od PatakPrvi

» Ne može da vam dosadi
Opraštanje - Page 20 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Opraštanje - Page 20 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Opraštanje - Page 20 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Opraštanje - Page 20 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Opraštanje - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Opraštanje - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Opraštanje - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Opraštanje - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Opraštanje - Page 20 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Opraštanje - Page 20 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Opraštanje - Page 20 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Opraštanje

+45
Храст
Victoria
Makarije
Miskob
Cinzia
Istina
Thabit
Svarog
Johny Bravo
Cleopatra
Mojra
bad_lieutenant
DUH 54
lotos
Batista
Debela devojka
Lilith
country girl
Vukota
Visnja
Komsinica
djavolica
Dionis
Johnny-Azra
Jurivaka
Loreal
Mesrine
digitalmandrak
MoonGirl
inspy
Enna
slavena
Istina ex Natasha
Admin
trijak
furija
Marea
Avramova
naOpaka
laza
Vulin
Vidra
Prince
Dragana
ellen
49 posters

Strana 20 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Prince Uto Jun 16, 2015 8:25 pm

Neko ko je podneo težak psihofizički bol  i  često u tim trenutcima poželo smrt može oprostiti čak i sažalijevati  neprijatelja ...ako je to dovoljno za neprijatelja?
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Istina Sre Jun 17, 2015 1:59 am

Ne shvatam zasto bi ljudi bili neprijatelji jedni drugima? Nikada me nista nije i nece napaviiti da budem nekom neprijatelj. Ni da mislim i zelim da se nekom ko je bio los prema meni nesto lose desi. Ako vidim da sam imala posla sa neiskrenom, nehumanom, nepostenom osobom, narocito ko laze i zavadja, iskljucim sasvim iz svog zivota. Oprostiti sve je najbolji nacin da covek nadje mir u dusi.
Istina
Istina
Član
Član

Broj poruka : 370
Datum upisa : 28.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Sre Jun 17, 2015 3:20 am

Istina :: Oprostiti sve je najbolji nacin da covek nadje mir u dusi.
Opraštanje - Page 20 2034808023 Opraštanje - Page 20 2034808023 Opraštanje - Page 20 2034808023

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od laza Čet Jun 18, 2015 12:48 am

Jaki opraštaju....  Opraštanje - Page 20 308851714
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Johnny-Azra Uto Jul 14, 2015 1:56 pm

Čega... Smile Smile
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Prince Uto Jul 14, 2015 6:43 pm

Johnny-Azra ::Čega...
Vjerovatno praštaju  svega što ih dopadne shaka Opraštanje - Page 20 479116528
Ako uzmemo u obzir da vlade koje ne opraštaju ni jedan cent poreza( zbog malera i virusa od kog  se može zaraziti  stanovnštvo, ne zbog jednog centa) su jake ,a one koje i same kradu znamo kakve su i koliko jake.
Ako hoćeš da te svijet zamrzi, zaobilazi istinu Opraštanje - Page 20 1801434793 jer nije dobro bilo koga lagati..sve drugo se može oprostiti.
Opraštanje u odnosima mafije i zelenaša vam je poznato,a međuljudski odnosi se ne razlikuju u jednoj drušvenoj zajednici drastično,tako da (po)stoji samo međunacinalno pomirenje jer je usko povezano sa standardom života stanovništva.
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Johny Bravo Sre Jul 15, 2015 3:08 am

Kada je Aleksej Maksimovič,inače poznatiji kao Maksim Gorki ,još kao dete napravio neku pizdariju molio je svog dedušku da mu oprosti.Deda mu je hladnokrvno (što baš i nije tipično za Slovene?) odgovorio "kad te izmlatim onda ću ti oprostiti ! "
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Johnny-Azra Čet Jul 16, 2015 1:48 am

Opraštanje jedino i istinsko može da se desi onda kad se prepustimo...Prepuštanjem ili predajom, mi se u stvari prepuštamo ili predajemo tvorcu...Samom predajom mi uviđamo nebitnost i nepotrebnost ostalih stvari, uviđamo da smo neranjivi i  da smo vječni...Međutim prepuštanje tvorcu izgleda teško jer ljudi u svom postojanju misle da ako se predaju gube svoje JA, svoju slobosu, međutim, oni u stvari dobijaju natrag svoju slobodu koju si izgubili stvaranjem svojeg lažnog JA...Šta se sa ćovekom dešava kad se prepusti, dešava se to da umire, u stvari umire njegov EGO koji nije kadar da oprosti bilo što...Ego nikad ništa neče oprostiti bez obzira koliko se trudio da oprosti...Oon je takav, izgrađen od strukture TAŠTINE...šTO BI FREKLA JEDNA MPOJA PPRIJATELJICA,JEDAN VELIKI JA-PA-JA-C...OPRAŠTAM ALI NE ZABORAVLJAM je največa prevara EGA i najveća TAŠTINA...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Uto Avg 04, 2015 5:53 pm

Istina ::Ne shvatam zasto bi ljudi bili neprijatelji jedni drugima? Nikada me nista nije i nece napaviiti da budem nekom neprijatelj. Ni da mislim i zelim da se nekom ko je bio los prema meni nesto lose desi. Ako vidim da sam imala posla sa neiskrenom, nehumanom, nepostenom osobom, narocito ko laze i zavadja, iskljucim sasvim iz svog zivota.  Oprostiti sve je najbolji nacin da covek nadje mir u dusi.

Istina da malo karikiram...

Zamisli tvoj stav u nekoj 1994 godini.....

U kucu ti upadaju u uniformama komsije druge vere i nacije sa oruzijem u ruci......

Jedan od njih ti govori da ces sad videti kako prolaze oni druge vere na njihovoj zemlji....

Pa mi onda pricaj kako ne mrzis nikoga.......
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Uto Avg 04, 2015 11:08 pm

Bole, rekla bih da se to ne može uporediti sa opraštanjem za nešto što se desilo, prošlo. U ratu su konstantni sukobi i borba za nužnu odbranu ili odbranu svoje teritorije, naroda.


Poslednji izmenio Avramova dana Pet Avg 07, 2015 12:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Sre Avg 05, 2015 3:04 am

Pa Ave slazem se ali govori da ne mrzi....
Ja to mogu shvatiti ali oni nju mrze i ako ih ona ne mrzi.... Mozda ne svi ali vecina.... I tu dolazimo do istoga....

Mi treba da prastamo ali ne zaboravljamo....
Nasa cast nije ukaljana....
Mi smo zrtve vec ko zna koji put...
Necemo se svetiti jer to nije hriscanski....

I nas nema na tim prostorimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

PA DOKLE PRASTATI STO SE OPROSTITI NE MOZE....
kO SME DA PRASTA U IME TIH ZRTAVA....?

DA ZNAJU DA CE IM SE NEKO OSVETITI MISLIS LI DA BI TAKO OLAKO SE UPUSTALI U TOLIKA ZLA...?

NEBIIIIIIIIIIII....
Lepo su ih okarakterisali stranci, da ne ponavljam......

De god su bili Cetnicke jedinice Ustase se nisu upustale u zlocine.....

E sad nisu problem Ustase ili sta ja znam koji zlikovci.... Problem su nasi ljudi koji bi da nesto prastaju.....

Sad razmisljam, ne razumem tu ljudsku potrebu da ih neko mazi po glavi i voli.....

To je ko da igras nekz vrstu Balkanskog ruleta.... Imas 10 komsija Hrvata a jedan je ustasa i samo ce te jedan klati ako nabasas na njega.... Valjda nisi te srece.....

Da li shvataju ti ljudi da oni nas mrze samo sto postojimo i to pokazuju vekovima kroz reci i delo...
Kad nas vec mrze pa sta mi u opste pokusavamo sa njima, drzis ih daleko od sebe....
Razumem i to da ne mozes mrzeti nekoga koga i ne poznajes.... Ali ne razumem prastanje za takve stvari i za zlocine....

Koliko je tebi bitno kao zrtvi da li te je ubio samo jedan ili su svi uicetvovali u tome....
Pa vecina njih mrzi ali nebi ubilo, ili ce okrenuti glavu samo...
Pa koja je onda izmedju Hrvata iz ugla zrtve....

Ko i zmiju otrovnu, mozda te nece ujesti al ces je se kloniti zato sto je opasna i moze ti naneti zlo.....

ili ako znas da je i jedan metak u revolveru, neces okretati ka svojoj glavi.....
Od 6 mesta samo jedno ce te ubiti, pa sto da se igras sa revolverom onda...... Valjda nisi lud....A i ako si lud, nisi glup.....

Ajde da ne Talambasam previse....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Pet Avg 07, 2015 12:54 am

o bole :: PA DOKLE PRASTATI STO SE OPROSTITI NE MOZE....
kO SME DA PRASTA U IME TIH ZRTAVA....?

DA ZNAJU DA CE IM SE NEKO OSVETITI MISLIS LI DA BI TAKO OLAKO SE UPUSTALI U TOLIKA ZLA...?

Šta ti predlažeš kao najpametnije rešenje?

Sad razmisljam, ne razumem tu ljudsku potrebu da ih neko mazi po glavi i voli.....
Zašto ići iz krajnosti u krajnost, niti ih mrzim niti ovo drugo. Zaista ne znam šta je to što može ispraviti prošlost koja se ne može vratiti, ona više ne postoji. Možda novi rat?

Da li shvataju ti ljudi da oni nas mrze samo sto postojimo i to pokazuju vekovima kroz reci i delo...

Ovo je njihov problem. Naše je da se okrenemo sebi i radimo nešto za budućnost, vidiš da smo u problemima do guše. Nema se vremena za osvetu. Nije njima tako veselo kako se čini.




____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Sub Avg 08, 2015 3:16 pm

Ma Ave sve moze da se sublimira u par recenica....
Neka oni nama daju iskreno izvinjenje pa da mi onda porazmislimo o tome.....

Gledati sebe i bojkotovati, ignorisati i okretati glavu od svega njihovog.... Gledati sta nama pase i godi.........
Ali nikako ne okretati ledja njima jer im moze proraditi narav pa cemo dobiti noz u ledja....


Prvo im ne treba turati pare u dzepove kupovinom njihovoh proizvoda...... Bojkotovati koncerte njihovih pevaca i ignrisati njihov turizam......
Kao sto i oni nase proizvode bojkotuju....

A mozda ce se pozabaviti o svom jadu i oni..... Pukli su samo toga nisu svesni jos..... Nista uskoro sto valja nece biti Hrvatsko vec od stranaca.....

(hrvatska je od turizma imala 11 milijardi a samo 2 su ostala u Hrvatskoj kroz poreze....)....

Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Ned Avg 09, 2015 1:36 am

o bole ::Ma Ave sve moze da se sublimira u par recenica....
Neka oni nama daju iskreno izvinjenje pa da mi onda porazmislimo o tome.....
Možeš li zamisliti da bi to stvarno učinili. Opraštanje - Page 20 750862024

Gledati sebe i bojkotovati, ignorisati i okretati glavu od svega njihovog.... Gledati sta nama pase i godi.........
Ali nikako ne okretati ledja njima jer im moze proraditi narav pa cemo dobiti noz u ledja....
Eh, pa nismo mi naivni da dozvolimo reprizu.

Prvo im ne treba turati pare u dzepove kupovinom njihovoh proizvoda...... Bojkotovati koncerte njihovih pevaca i ignrisati njihov turizam......
Kao sto i oni nase proizvode bojkotuju....
Ovde bih se donekle složila jer ako oni ne uvoze od nas, što bismo mi od njih. Isto tako se slažem za koncerte.

Što se bojkota tiče - samo je znak koliko nam nije bitno i koliko nismo opterećeni za razliku od njih.




____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Ned Avg 09, 2015 6:03 pm

Avramova ::
o bole ::Ma Ave sve moze da se sublimira u par recenica....
Neka oni nama daju iskreno izvinjenje pa da mi onda porazmislimo o tome.....
Možeš li zamisliti da bi to stvarno učinili.  Opraštanje - Page 20 750862024

Gledati sebe i bojkotovati, ignorisati i okretati glavu od svega njihovog.... Gledati sta nama pase i godi.........
Ali nikako ne okretati ledja njima jer im moze proraditi narav pa cemo dobiti noz u ledja....
Eh, pa nismo mi naivni da dozvolimo reprizu.

Prvo im ne treba turati pare u dzepove kupovinom njihovoh proizvoda...... Bojkotovati koncerte njihovih pevaca i ignrisati njihov turizam......
Kao sto i oni nase proizvode bojkotuju....
Ovde bih se donekle složila jer ako oni ne uvoze od nas, što bismo mi od njih. Isto tako se slažem za koncerte.

Što se bojkota tiče - samo je znak koliko nam nije bitno i koliko nismo opterećeni za razliku od njih.

Oni se nikada nece iskreno pokajati sto su pobili onoliki nevini narod....

Opet ce oni pokusati samo ako im se ukaze prilika i treba ih spremno docekati.... Treba shvatiti kako hunkcionisu i kako rade....
Glavna osovina i pogon im je Hrvatska katolicka crkva.... Narocito franjevacki red bilo muski ili zenski, isto je.....
Preko njih ide organizacija i logistika.... Kod Njih je arhiva i par.... Znaci treba ih preduprediti.... A kad su predupredjeni onda se situacija preokrece u nasu korist i oni su obezglavljena grupa Srbomrzaca koja nema vodjstvo....

Sada je cilj da pokupuju kompletnu Srpsku prehrambenu industriju i zemlju po Sremu i vojvodini.....

Dobar deo ovoga se finansira iz Ideje i ostalih nasih firmi jer je na papiru isti vlasnik Todoric i Agrokor...

Zato bojkot je jako bitan.... Inace kupili su preko 40.000 hektara po Sremu...
Inace mi tamo imamo malo preko sto firmi uglavnom bojkotovanih a oni ovde imaju preko 1 200 firmi otvorenih.....

Opterecenost je samo jedan od stvari ali daj mi pare pa nemoj biti opterecena..... Nemoj biti naivna Ave, njima je odavde samo novac bitan, a sto da im to dajemo.... Nemamo nasih proizvoda nego moramo njihovo.... Meni je to smesno....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Ned Avg 09, 2015 7:49 pm

Oni se nikada nece iskreno pokajati sto su pobili onoliki nevini narod....

I ja to tvrdim i zato sam te pitala, šta da čekamo kada znamo da nećemo dočekati.

Glavna osovina i pogon im je Hrvatska katolicka crkva.... Narocito franjevacki red bilo muski ili zenski, isto je.....

Oduvek bio jak. Zašto kod nas nije ni mali postotak kao kod njih, ljudi ne odlaze u crkve. Sada će neko reći kako neće zbog Kačavende i popova bandita. I neka ne idu ako misle da se treba klanjati i verovati feleričnim popovima. Sve se mislim kako je mnogima koji su počeli da veruju (?!) i posećuju crkvu prestali tobož zbog uljeza u svešteničkim redovima što ja ne odobravam. Bilo bi normalnije da se vernici udruže i pobune. Nema ništa od naklapanja i smehotresnih postera.  

Sada je cilj da pokupuju kompletnu Srpsku prehrambenu industriju i zemlju po Sremu i vojvodini.....
Ne treba za to njih okrivljivati, valjda je to jasno.

Opterecenost je samo jedan od stvari ali daj mi pare pa nemoj biti opterecena..... Nemoj biti naivna Ave, njima je odavde samo novac bitan, a sto da im to dajemo.... Nemamo nasih proizvoda nego moramo njihovo.... Meni je to smesno....

Kako ispraviti takvu pojavu? Nisam naivna samo sam svesna da Srbima nedostaje sloga i to za produkt daje potpuni haos ne prema susedima već, pre svega, između nas samih. Šta je uzrok, pa naravno novac.

Odosmo na politiku koju baš ni malo ne volim a kupujem u Idei, priznajem, najbliža mi je. Opraštanje - Page 20 3681966919 Sutra neću samo ne znam gde ću. Opraštanje - Page 20 3021264613

Imaš li preporuku?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od laza Ned Avg 09, 2015 8:35 pm

Mržnja se lako preobrazi od gosta u domaćina....eto i mudrost sam smislio da bih objasnio šta želim reći. Opraštanje - Page 20 4027700691
Ne trujte se mržnjom,ne pamtite zlo i pakost,zatrovaćete sebe , oprost je od boga dat radi pročišćenja,radi brisanja tragova  zla sa sebe i slobodnog putovanja dalje,u budućnost ka kojoj hteli ili ne moramo ići.
Nisam ja ništa zaboravio,ne shvatite me pogrešno,jedino sam taj teret skinuo sa ledja,ostavio ga tamo gde mu je mesto,u prošlosti i nastavio dalje.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Ned Avg 09, 2015 8:44 pm

Skrenuli smo malo sa teme i prešli na ekonomsku saradnju dveju bivših zaraćenih strana.

Ne znam kako bih razmišljala da sam na mestu majke kojoj je sin poginuo prvih dana rata kao vojnik, drugi kao rezervista, ili kćerkica moje drugarice za koju je dobila 10 000 € odštete. I dalje se sudi sa državom jer je ceo prizor gledala starija kćerka, traume su prisutne (poginula 1999. u vreme kada sirene nisu objavile opasnost.

Ne treba gajiti mržnju, ali nešto mora satruliti kod obe strane kada su u pitanju primeri koje sam navela i dr.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od laza Ned Avg 09, 2015 8:53 pm

Tačno je sve to,sve te razumem,ja samo želim da sartuli ono moje,u meni,mene radi.Kod koga ne satruli nego buja i klija,teško njemu.

Da se razumemo..pričam o opraštanju svakodnevnih životnih nepravdi,dela,nedela....majčinski bol i suza su nešto drugo,to mislim da nije tema ..ili grešim.


Poslednji izmenio laza dana Ned Avg 09, 2015 9:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Avramova Ned Avg 09, 2015 9:00 pm

U pravu si, zato i rekoh da smo malo otišl u off ali dobro, vratićemo se lagano na svakodnevnicu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Johnny-Azra Pon Avg 10, 2015 1:36 am

Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Cinzia Pon Avg 10, 2015 1:41 am

Ja sve oprostim, no, "problem" mi se javi kad mi ni oprostaj ne znaci nista, kad mi je sasvim svejedno dal' sam oprostila ili nisam,,tad kapiram da sve zavisi od mene ,,,a nije mi stalo da se oprosti ili ne oprosti,,ono sasvim je svejedno ,,i tu sam naucila tj shvatila da onome kome oprastam lako ga i zaboravljam,,

Cinzia
Cinzia
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 722
Datum upisa : 22.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Pon Avg 10, 2015 3:14 am

Lepo je kad se lako oprasta, samo treba da tvoj oprost nekome i znaci nesto....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Cinzia Pon Avg 10, 2015 11:15 am

O ti bole opet se nadovezujes na moj post, ja ovako sva u klimaksu pomislicu da ti se dopadam,,evo se znojim,,
Inace, oprastam uvijek, ali ponavljam sad u starosti Opraštanje - Page 20 3681966919 stvari koje su mi bile vazne postale su manje vazne,,,
Cinzia
Cinzia
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 722
Datum upisa : 22.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Svarog Pon Avg 10, 2015 12:15 pm

Cinzia ::O ti bole opet se nadovezujes na moj post, ja ovako sva u klimaksu pomislicu da ti se dopadam,,evo se znojim,,
Inace, oprastam uvijek, ali ponavljam sad u starosti Opraštanje - Page 20 3681966919 stvari koje su mi bile vazne postale su manje vazne,,,

Cinza, pa naravno da mi se dopadas.... Znas kako peva drug Djokara u pesmi MILF.....
Ti si zena u zrelim godinama i normalno je da se nekome i svidis.... Bar ovako virtuelno.... Da te ne podsecam na one mudre izreke.... " zena je kao i vino..... Zena je kao i vetrokaz, prestane da se okrece tek kad zahrdja.... Zena je pravi andjeo uz kolevku i bolesnicki krevet.... " da ne nastavljam dalje... Opraštanje - Page 20 3486417944

Pa tvoj stav o prastanju je malo po meni ne promisljen i dat iz ugla koji ti mozes da dokucis.... To naravno nije za osudu ali mislim da nije ispravan u potpunosti....
Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Opraštanje - Page 20 Empty Re: Opraštanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu