Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Zašto verujete u Boga?? - Page 11 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Zašto verujete u Boga??

+13
strško
SKYKING
lucegolupce
inspy
cvjeticanin
digitalmandrak
Miško
Avramova
Dragana
Cleopatra
sini_do
Fristajlo
Orhideja
17 posters

Strana 11 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Orhideja Pon Sep 19, 2011 7:45 pm

.. Jedan od nacina zloupotreb slobode izrazavanja je i obavezno krstenje dece odmah cim se rode jer tako ih zigosu dok su mala i dok ne znaju nista ni o Bogu , ni o crkvi.. Nedaju im prava da odrastu i kao odrasla osoba da sama odluci da li ce biti vernik ili ce biti nereligiozan??
Ovde se sjećam nečega ne baš lijepog. Pre rata sa napunjenih 18 god. iznenada je pala u komu moja najbolja drugarica, pukla je neka vena u mozgu i koma, odveli su je na "Rebro"(čuvena bolnica u Zagrebu), danima je ležala nije davala znake, samo je vegetirala. Doktori su rekli nema spasa i tražili dopuštenje roditelja da se isključe aparati, dozvolili su a onda su tražili njene ograne, pluća, jetru, srce i još nešto ne mogu se sjetiti sada. Dozvolili su i to.
Njena majka je bila vjernica otac ne, ali djevojka da, ona je vjerovala u Boga, međutim umrla je, ali zbog oca ateiste nije bila krštena ni ona ni brat i sestra. Tražili su (zajedno) da dođe pop na opjelo, episkop im je rekao posthumno će je krstiti ali da su to trebali učiniti dok je bila mala jer život je čudan i nikad se ništa ne zna, a da ona kasnije kad odraste i izrazi svoju volju mogla tražiti brisanje iz krštenice. Na sahrani je bilo 5 sveštenika i episkop ali nje više nema i sad sam opet tužna, a raspravljamo o nečem...što je nečije najintimnije a niko od nas ne zna šta donosi sutra. Život je tako brz, tako prolazan a zamaramo se tumačenjem "zašto vjerujemo" . Krštenje nije žigosanje jer nismo stoka i ne nosimo krst utisnut u našu kožu, nosimo ga u duši ako vjerujemo ali drugačije ne.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od sini_do Pon Sep 19, 2011 8:09 pm

Neki tip ::Vernici veruju u djavola.... to je napisano zbog vernika a ne zbog mene...
U djavola vjeruju satanisti,. njihova teorija je, da bog ne postoji, postoji samo sotona.... Nekako dijelujes kao njihov clan, i oni su ateisti i vode kampanju protiv vjere i crkve...... Pogotovo tvoja tvrdnja o krstenju kao zigosanju,. i ako je zig simbol zveri,. a krstenje sveti duh. ...... U svakom slucaju dobro je za dete da je krsteno........... Sto se tice svestenika i crkve, tu ima i negativnih stvari, ali vjera nije vjerovanje u svestenika kao boga,. sve u svemu crkva je i dobra, kakav je narod...... Treba mjenjat i narod i crkvu,. uvest mnogo vise duhovnosti i u narod, i u crkvu..........
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Orhideja Pon Sep 19, 2011 8:54 pm

sini_do ::
Neki tip ::Vernici veruju u djavola.... to je napisano zbog vernika a ne zbog mene...
U djavola vjeruju satanisti,. njihova teorija je, da bog ne postoji, postoji samo sotona.... Nekako dijelujes kao njihov clan, i oni su ateisti i vode kampanju protiv vjere i crkve...... Pogotovo tvoja tvrdnja o krstenju kao zigosanju,. i ako je zig simbol zveri,. a krstenje sveti duh. ...... U svakom slucaju dobro je za dete da je krsteno........... Sto se tice svestenika i crkve, tu ima i negativnih stvari, ali vjera nije vjerovanje u svestenika kao boga,. sve u svemu crkva je i dobra, kakav je narod...... Treba mjenjat i narod i crkvu,. uvest mnogo vise duhovnosti i u narod, i u crkvu..........
Sotonisti nisu ateisti, sretala sam ih na jednom drugom forumu i vjeruj mi da su daleko opasniji od bilo kog sektaša ili ateiste. NT nije sigurno njihov član a za "žigosanje" je riječ koja se omakla jer u datom momentu se nije sjetio neke druge.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pon Sep 19, 2011 9:02 pm

Ma verovanje u Boga nije za neku raspravu..ok. neko ne veruje i to je normalno...onaj ko veruje nece mnogo "galamiti" jer sve je jasno....



Nije to na kraju krajeva ni bitno....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od sini_do Pon Sep 19, 2011 9:46 pm

Orhideja ::
sini_do ::
Neki tip ::Vernici veruju u djavola.... to je napisano zbog vernika a ne zbog mene...
U djavola vjeruju satanisti,. njihova teorija je, da bog ne postoji, postoji samo sotona.... Nekako dijelujes kao njihov clan, i oni su ateisti i vode kampanju protiv vjere i crkve...... Pogotovo tvoja tvrdnja o krstenju kao zigosanju,. i ako je zig simbol zveri,. a krstenje sveti duh. ...... U svakom slucaju dobro je za dete da je krsteno........... Sto se tice svestenika i crkve, tu ima i negativnih stvari, ali vjera nije vjerovanje u svestenika kao boga,. sve u svemu crkva je i dobra, kakav je narod...... Treba mjenjat i narod i crkvu,. uvest mnogo vise duhovnosti i u narod, i u crkvu..........
Sotonisti nisu ateisti, sretala sam ih na jednom drugom forumu i vjeruj mi da su daleko opasniji od bilo kog sektaša ili ateiste. NT nije sigurno njihov član a za "žigosanje" je riječ koja se omakla jer u datom momentu se nije sjetio neke druge.
Vec sam naveo da je njihova parola,- bog ne postoji, postoji samo sotona-,..... A kavi su ,to mi je veoma poznato,. osjetio sam na svojoj kozi, kad se jedna zenska zaljubila u mene patoloski..... Ja sam je odbio iako je lepa kao san, rekao sam joj njene tajne i moci, na sto je bila sokirana.... Nekoliko godina sam imao velike probleme i zavrzlame, boze sacuvaj....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od sini_do Pon Sep 19, 2011 9:50 pm

lucija ::Ma verovanje u Boga nije za neku raspravu..ok. neko ne veruje i to je normalno...onaj ko veruje nece mnogo "galamiti" jer sve je jasno....



Nije to na kraju krajeva ni bitno....
Vjerovanje ili ne je licna stvar svake osobe,. ali nije lijepo hulit i vodit neku kampanju, pogotovo neke bljuvotine,. nije ni ukusno, ni kulturno.....
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pon Sep 19, 2011 10:03 pm

a ko? kako kazes huli i vodi kampanju..bljuvotine...neukusno i nekulturno...?

Ovdje se samo rasparavlja...nista od gore navedenog nepostoji,,osim ako necec ti da pocnes da hulis...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Fristajlo Pon Sep 19, 2011 10:06 pm

digitalmandrak

Svaki covek ima svoj licni odnos sa Bogom i od njega zavisi kakav ce taj odnos biti.
Tačno. To,, valjda, podrazumeva i odsustvo odnosa, ukoliko Boga nema?
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pon Sep 19, 2011 10:19 pm

..nema odsustva odnosa...nesto je uvijek tu...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od digitalmandrak Pon Sep 19, 2011 10:27 pm

Tačno. To,, valjda, podrazumeva i odsustvo odnosa, ukoliko Boga nema?

Ako ti tako gledas na stvar... Zašto verujete u Boga?? - Page 11 1050154034
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Miško Pon Sep 19, 2011 10:27 pm

Neki rekoše " Bog je veliko sve ili veliko ništa" ja verujem, jer nemam instrumenata da proverim...
Miško
Miško
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 1975
Datum upisa : 19.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Fristajlo Pon Sep 19, 2011 10:36 pm

digitalmandrak ::
Tačno. To,, valjda, podrazumeva i odsustvo odnosa, ukoliko Boga nema?

Ako ti tako gledas na stvar... Zašto verujete u Boga?? - Page 11 423969
Ne gledam ja nego ti, valjda; to je "ergo" tvoje misli, a ne moje, zar ne? Zašto verujete u Boga?? - Page 11 129758
Zar su religija i logika toliko posvađane, ili je logika potrebna samo dok dokazuje religijske premise? Zašto verujete u Boga?? - Page 11 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od digitalmandrak Pon Sep 19, 2011 10:55 pm

Ok,ako Boga nema,to je odsustvo odnosa...Ako ja tvrdim da ga ima,a ti da ga nema,onda smo obojica u pravu...Kako god okrenes ili obrnes Zašto verujete u Boga?? - Page 11 2979583794

Niti ja mogu da ubedim tebe zbog toga sto,izgleda,baratamo razlicitim mernim jedinicama,niti ti mozes mene,iz istog razloga...
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Pon Sep 19, 2011 10:58 pm

Bog svakako postoji, samo je pitanje kako ga ko" zove"...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Fristajlo Pon Sep 19, 2011 11:15 pm

digitalmandrak ::
Niti ja mogu da ubedim tebe zbog toga sto,izgleda,baratamo razlicitim mernim jedinicama,niti ti mozes mene,iz istog razloga...
Tačno.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od digitalmandrak Uto Sep 20, 2011 12:06 am

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 4273667656
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Uto Sep 20, 2011 12:15 am

Eto verujem...zasto..pa eto tako...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Debilko Uto Sep 20, 2011 12:35 am

sini_do ::
lucija ::Ma verovanje u Boga nije za neku raspravu..ok. neko ne veruje i to je normalno...onaj ko veruje nece mnogo "galamiti" jer sve je jasno....



Nije to na kraju krajeva ni bitno....
Vjerovanje ili ne je licna stvar svake osobe,. ali nije lijepo hulit i vodit neku kampanju, pogotovo neke bljuvotine,. nije ni ukusno, ni kulturno.....

Zašto?
Ja baš mislim da zadatak svakog dobronamernog i svesnog bića treba biti osvešćavanje ljudi.Sve što su gluposti treba ukazivati kako bi se ljudi otrgli od toga i počeli misliti svojom glavom.
Generalno,naravno da ne treba huliti na Boga,ali Bibliju treba kritikovati svugde, gde ej nauka dokazala drugačije.Jel upravo ta inertnost i dogmatizam i dovode do toga,da satanisti onda uzimaju pod svoje omladinu i uvode ih u nešto još gore.
Duhovnost,koja je jedina apsolutno pozitivna je u crkvenim učenjima u drugom planu a na prvo mesto izbijaju gluposti.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Uto Sep 20, 2011 8:06 am

Nije ni nauka nepogresiva, niti je igde nesto specijalno negirala Bibliju.

Satanistima je bog- djavo, znaci, i oni veruju, vernici su. Veruju u svog boga.
Veroispovest je nesto na sta svaki covek ima pravo. Satanisti svoga boga ne vide kao nekoga ko je los, zao itd Sve dok ne krse zakone, ne prinose zrtve, ne vrbuju na silu, ne ugrozavaju imovinu i licnost ''svog stada'', imaju pravo da veruju u sta hoce, svidjalo se to hriscanima ili ne svidjalo. Znam da to zvuci strasno, ali je ispravno i posteno , ako gledamo iz perspektive prava u drustvu. Neko moze verovati da su Marsovci bogovi koji ce doci po njega jednom- njegova stvar sto u to veruje, ima svako pravo na svoju veru. Jer, vera nije egzaktna nauka, nije nicim merljiva, to je imaginaran pojam, svako je slobodan da veruje u sta hoce i u koga hoce. Zbog duhovnih pitanja, svaka crkvena knjiga je i pisana, knjige su najcesce u redu, ljudi koji ih tumace bas i nisu.
Isto tako, ateisti imaju pravo da sumnjaju da bog uopste postoji, i da ne veruju u njega. Ali , tesko da mogu reci za sebe, da nemaju nikakav odnos sa bogom. Negiranje boga- i to je nekakav odnos, stav o pitanjima vere.

Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Uto Sep 20, 2011 8:47 am

Ne razumem, zasto vernici imaju problem da sacekaju da dete odraste i kada napuni 18 god tj. punoletan i sam odluci da li ce se krstiti i da li ce biti religiozan ili ne?? Zasto nametate volju detetu, i radite to kada su deca mala ne i ne dozvoljavate da deca sama odluce da li ce verovati u Boga ili ne??
To je krsenje ljudskih prava,tako obmanjujete svoju decu,
Protiv sam i obrezivanje muslimanske dece dok su mala,ili bilo koji vid teranja dece da veruju od malih nogu dok im je svest suzena.
Vidra rece , gore pa sasvim je normalno ako su roditelji pravoslavne veroispovesti da i dete bude pravoslavno, izvinjavam se a sto mora, po kom to zakoniku mora..moze da bude sta god zeli, ali dajte da to sam odluci.....neka veruje u Budu.. to je njegovo pravo.. ne mora biti Ateista.
Da li znate da u Svetu ima preko 20.000 vera sto sekti i svi imaju jednog ili vise Bogova... hocete da kazete da su svi oni u pravu.. ili hocete da kazete da je samo vasa Vera najveca i najbolja??? Izvinjavam se, ali sve je zaista smesno slozili li se vi ili ne:)
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Uto Sep 20, 2011 9:34 am

Neki tip ::Ne razumem, zasto vernici imaju problem da sacekaju da dete odraste i kada napuni 18 god tj. punoletan i sam odluci da li ce se krstiti i da li ce biti religiozan ili ne?? Zasto nametate volju detetu, i radite to kada su deca mala ne i ne dozvoljavate da deca sama odluce da li ce verovati u Boga ili ne??
To je krsenje ljudskih prava,tako obmanjujete svoju decu,
Protiv sam i obrezivanje muslimanske dece dok su mala,ili bilo koji vid teranja dece da veruju od malih nogu dok im je svest suzena.
Vidra rece , gore pa sasvim je normalno ako su roditelji pravoslavne veroispovesti da i dete bude pravoslavno, izvinjavam se a sto mora, po kom to zakoniku mora..moze da bude sta god zeli, ali dajte da to sam odluci.....neka veruje u Budu.. to je njegovo pravo.. ne mora biti Ateista.
Da li znate da u Svetu ima preko 20.000 vera sto sekti i svi imaju jednog ili vise Bogova... hocete da kazete da su svi oni u pravu.. ili hocete da kazete da je samo vasa Vera najveca i najbolja??? Izvinjavam se, ali sve je zaista smesno slozili li se vi ili ne:)

Sa ovim postom se u globalu slazem.
Samo, ima crkava koje ne teraju svoje clanove da se krste vec to sami clanovi u odredjenom momentu pozele i urade. Tako je posteno, normalnije i ima vrednost, kad znas zasto se krstis, a ne samo zbog tradicije, predanja i sl. Jer, krstenje je tek simbol vere u nekim crkvama. A trebalo bi biti '' duhovna vrata'' za novog coveka koji se nanovo rodio u Hristu i to svojom voljom, a ne voljom crkve i popa. Sebi i Hristu se krstis a ne crkvi i kumu, rodbini...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Uto Sep 20, 2011 9:37 am

Divlja...
Uvek si se ti slagala sa mnom, samo ne smes zbog Lucije.razumem te,i ja to znam...dodji stavi glavu na moje grudi.. sve ti je oprosteno.. Zašto verujete u Boga?? - Page 11 365694


Poslednji izmenio Neki tip dana Uto Sep 20, 2011 9:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Debilko Uto Sep 20, 2011 9:39 am

Da,upravo to bi bilo elementarno poštenje,da se dozvoli čoveku da sam samostalno odluči.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Uto Sep 20, 2011 9:43 am

Napokon se svi slozismo da sam u pravu... i Da Bog ne postoji... a sada pice za celu kafanu !!!!!! Zašto verujete u Boga?? - Page 11 3980010459
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Gost Uto Sep 20, 2011 9:50 am

Covek sam i odlucuje, veruje ili ne veruje. Stvar ubedjenja.

Izvini N. tipu, jojjjjjjj Zašto verujete u Boga?? - Page 11 2531996303 ...

Bog jeste Ljubav- naucili me tako.
Mi jesmo u bogu, tako da, fakticki i tebe volim)???(, vec sam ti na grudima(...), prckam ti po ''ljubavnom tepihu'')!!!( prsticima, ono kao platonski(***) pipkam haha.... Zašto verujete u Boga?? - Page 11 419155548 :violina:

Ali, L. je mio amore, ono, znas, znam da ne mozes da razumes, ali ...
Kad vidim ko se okolo sunja, prosto mi se ona ne ispusta iz ruku, ne dam je, heh, to je ljubav, bez kalukulacija, predrasuda i straha... Odosmo u offfffffff :lila:
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zašto verujete u Boga?? - Page 11 Empty Re: Zašto verujete u Boga??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu