Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Homoseksualni brak - da ili ne?

+32
Veselica64
Зорица
Hipi
shondononda
inspy
w2403
Lila
RINGE
Dokoljenko
Lady
diotimo
ostensibly
IMHO
Arwen Evenstar
Sklad odjeka
laza
Vrdalama
drdoktor
cat09
Fristajlo
Fraya
pjer
ludo_913
Slatka
digitalmandrak
Plelicilnes
ellen
All Angel
Dragana
Johnny-Azra
Orhideja
Avramova
36 posters

Strana 20 od 24 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sledeći

Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 1:13 pm

ni jedna kontracepcija nije efikasna kao gejizam
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od inspy Sre Jun 30, 2010 1:28 pm

SUB-AD
...a zasto je unistavanje i ubijanje ljudski izum.? To rade i zivotinje u svojoj srazmeri, i ne zale puno. Mi to radimo srazmerno onako "na veliko"..ratovi,holokausti, parade, trka za money....svako vreme,mesto i vrsta ima svoje nacine destrukcije koje su prirodom odredjene, kojih se ovde i sada jezivo plasimo jer prirodom imamo takav i takav mozak.. Na ovaj ili onaj nacin, stvar nestane.
Poznajemo delic prirode i ne mozemo sa sigurnoscu da presudimo sta je devijacija a sta ne. To sto se ne uklapa u nase dosadasnje znanje ne znaci da ne postoji. Jbg.vrata treba drzati otvorena.
Previse se ceni ljudski zivot, a prirodu boli doope za sve to, ona ide dalje.

FRISTAJLO
"Ne, to nije prirodni način; prirodni način su bolesti, epidemije, prirodne katastrofe; ovo je ljudski izum, kojim se pokušava redukovati populacija. "




pa mozda je bas prirodan nacin taj "vestacki vid" unistenja, proizveden u nasim mozgicima.
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 904507





ako mi neko sada uopste pohvata misli.... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 193314
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 1:30 pm

inspy ::
ako mi neko sada uopste pohvata misli.... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 193314

Potpuno mi je jasno.

Nesto slicno sam i ja hteo da odgovorim, samo nemam vremena sad.

kud odrastoh Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 193314
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sub-Ad Sre Jun 30, 2010 1:36 pm

inspy ::SUB-AD
...a zasto je unistavanje i ubijanje ljudski izum.? To rade i zivotinje u svojoj srazmeri, i ne zale puno. Mi to radimo srazmerno onako "na veliko"..ratovi,holokausti, parade, trka za money.... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 193314
Зато што животиње не користе свој мозак да би, осим што трагају за лијековима против неизљечивих болести, уједно га и користиле за смишљање најогавнијих начина како да напакосте другој животињи. Зато што животиње немају Геринге и Аушвице, зато што животиње убијају само да би преживиле и оне у том убијању не уживају садистички нити коме ваде очи и спаљују у гасним коморама итд.Слиједе инстинкт преживљавања, суров са становишта убијене и поједене животиње, али и та животиња има неку своју жртву која опет има неку своју. То је круг тако установљен мимо њихове воље а Аушвиц и Јасеновац су прозвод људске воље и жеље за уништавањем и искорјењивањем другог а то је огромна разлика у смислу убијања које је у животињстком свијету, нужно.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od inspy Sre Jun 30, 2010 1:40 pm

SUB-AD.
pa u skladu sa naprednim ljudskim mozgom (sa sve emocijama, empatijom, dostignucima,itd) ide i napredno unistenje koje mora da postoji. Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 904507
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 1:46 pm

inspy ::SUB-AD
...a zasto je unistavanje i ubijanje ljudski izum.? To rade i zivotinje u svojoj srazmeri, i ne zale puno.

Zivotinje ne unistavaju nista. One su deo prirode i ako ih
covek ne pobije i ne satre( a to radi naveliko) ,one su te koje
odrzavaju balans u prirodi.

Zivotinje ne ubijaju,zivotinje ne siluju,nisu u trci za bogatstvom,
orgazmima svake vrste. Uzimaju od prirode onoliko koliko im
je potrebno za prezivljavanje danas. Zivotinje cuvaju svoje mladunce
brizljivije od mnogih majki iz humanog sveta,kod zivotinja ne postoji
perverzija tipa pedofilije.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od drdoktor Sre Jun 30, 2010 1:48 pm

Fraya ::
Da li ti licno poznajes neku zenu koja je lezbejka?
Ja ne, a poznajem stvarno puni ljudi.

Imam kontakta sa pederima, jos od faksa pa do danas.ima
ih bogumi poprilicno, ali te lezbejke mozes na prste da izbrojish
tako da one i nisu bas vredne pomena.

Fraya, poznajem ih i to puno. Zenska homoseksualnost se razlikuje od muske.

Samo ne shvatam sta ovakvim postovima zelis reci.

Trazis argument, postavim ti ih. Medjutim ti ih ignorises i ides dalje u svojim tvrdnjama.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sub-Ad Sre Jun 30, 2010 1:51 pm

inspy ::SUB-AD.
pa u skladu sa naprednim ljudskim mozgom (sa sve emocijama, empatijom, dostignucima,itd)ide i napredno unistenje koje mora da postoji. Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 904507
Не мора.Имаш избор: хоћеш ли радити на пројектовању и усавршавању најмодерније гасне коморе која је у стању човјека у пола секунде свести на атоме или ћеш свој интелект искористити у нешто за добробит свих или ништа од тога већ ћеш и даље живити онако како си и досад живила? Хајде да не банализујемо очигледне ствари.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od inspy Sre Jun 30, 2010 1:56 pm

Fraya ::
Zivotinje ne ubijaju,zivotinje ne siluju,nisu u trci za bogatstvom,
orgazmima svake vrste. Uzimaju od prirode onoliko koliko im
je potrebno za prezivljavanje danas. Zivotinje cuvaju svoje mladunce
brizljivije od mnogih majki iz humanog sveta,kod zivotinja ne postoji
perverzija tipa pedofilije.

slazem se sa tim, ali ako je coveku data takva i takva pamet,ocigledno veca od zivotinjske, ako postoji krug koji mora da prodje da bi osvestio svoje saznanje da nije svemoguc,da mora da prozivi puno da bi dosao do malo i dovoljno" onda nemam sta da se bunim protiv bilo kakvog napretka, pa makar u odredjenom vremenskom periodu bio zastrasujuc i los.
jbg.bar sam sama sebi tako objasnila neke stvari...
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od inspy Sre Jun 30, 2010 1:59 pm

Sub-Ad ::
Не мора.Имаш избор: хоћеш ли радити на пројектовању и усавршавању најмодерније гасне коморе која је у стању човјека у пола секунде свести на атоме или ћеш свој интелект искористити у нешто за добробит свих или ништа од тога већ ћеш и даље живити онако како си и досад живила? Хајде да не банализујемо очигледне ствари.

ma ja uveliko radim na dobrobit covecanstva,mashinerije presvucene u plemenito i dobro, ali ne mogu da se otmem utisku da je na ustrb prirode i svih u daljem smislu.

tako da bilo kakva promena ili unistenje covecanstva koje sam sama proizvela mozda ima smisao koji sada i ne vidim...
-----------------------------------------------------

hbt.ovo je daleko od teme... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 363690
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Lila Sre Jun 30, 2010 3:33 pm

Inspy, dobar zaključak, odmakli ste se od teme. Molim vratite se na istu Smile
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Sre Jun 30, 2010 5:06 pm

"RINGE"]
znam, ja radim na tome licno. mnogo nas je brate, zar se ne slazes Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 834150
Jeste, kako nije; mogu ti dati listu naroda bez kojih bi ova planeta bila mnogo lepše mesto za život, ali sam siguran da bi se neki malo iznervirali tim spiskom... Takozvani- neovarvarski narodi... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 834150
Sta je sa svim onim zivotinjama koje su izumrle, zasto se one nisu prilagodile/samoizlecile?
Prilagoditi se ne znači i samoizlečiti; prilagođavaju se insekti, pauci, niži organizmi (baktrerije, virusi)...
Sposobnost samoizlečenja je data složenijim organizmima, da bi bili sposobni na aktivniji život. To su osnovi biologije, prouči to, vrlo je interesantno.
A i manje ćeš da lupaš... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 441346 Šalim se, sorić... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 834150
Zato je vrlo bitno razlikovati izumiranje ili istrebljenje neke vrste; dinosauruse je, po dokazanoj teoriji, satrla prirodna katastrofa- ledeno doba izazvano udarom asteroida, a ne jačanje LGBT organizacija i pravo na gej brakove između brontosaurusa i li ti -reksa... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 74719
Neke vrste su istrebili ljudi; danas, neki ljudi pokušavaju da istrebe neke druge ljude, a ovo je jedno od tih oružja tihog uništenja. Relativizovanje same osnove svakog zdravog društva- porodice...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od IMHO Sre Jun 30, 2010 5:28 pm

Svako bi se iznervirao tim spiskom jer listanje i prozivanje pojedinih naroda, upiranje prstom i stav da smo bas mi Bogom dani da ucinimo svet lepsim nije nista drugo do shovinizam, odnosno rasizam.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 5:38 pm

/ nije znak jednakosti nego u ovom kontekstu ili.

Ok nek su dinosaurusi nestali udarom asteroida a sta je sa svim drugim vrstama? koje su nestale jer nisu mogle da se adaptiraju na novu klimu, na novog ucesnika u lancu ishrane, na promenu prirodnog stanista itd itd.

Ljudi su za nijansu kompleksnija bica od ostalih sisara i njima priroda priredjuje druge zamke.

Ne mozes coveka istrebiti/suzbiti na klasican nacin, moras udariti onim merama koje ce biti efikasne. Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 2979583794
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Sre Jun 30, 2010 5:39 pm

1.brak između bej osoba je nenormalna zajednica dvoje bolesnih osoba tako da je nedopustiva
2,ustavom srbije brak je zajednica muškarca i žene,znači nema tumačenja koje dozvoljava neku nenormalnu kombinaciju
3.međunarodni sud je rekao svoje mišljenje i tu nema više šta reći,nisu države uslovljene da odobre ovu sodomiju
4.srbija je država u kojoj se poštuju tradicionalne norme i gde nema mesta bolesnim idejama koje se krše sa opštim moralnim normama
5.ustav se ne može po ovom pitanju promeniti nikada,garantovano ,jer je to nešto što srbija neće prihvatiti a političari to pitanje ne žele da pokrenu jer znaju da bi im to bio politički kraj
kaligula je postavio neke norme u rimu i to je trajalo koliko i kaligula ali nikada ta njegova sodomija nije opravdavana ni nazivana,različitošću.uvek je nazivana onako kako i treba ,izopačenost,bolest,sodomija,tako treba nazvati i ovaj trenutni svetski trend koji će trajati sve dok se gej lobisti ne umore i ne ostanu bez love.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od IMHO Sre Jun 30, 2010 5:44 pm

Medjunarodni sud je rekao svoje i o NATO bombardovanju Srbije, a reci ce i o Kosovu, pa cemo se mi ipak nadati...
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 5:52 pm

laza ::1
4.srbija je država u kojoj se poštuju tradicionalne norme i gde nema mesta bolesnim idejama koje se krše sa opštim moralnim normama

.

Ovo me se narocito dojmilo, a narocito imajuci u vidu
danasnje hapsenja cele onkologije ( sa sve sefa) na decjoj
klinici. To je i tako je srpski domacinski,tradicionalno.
Ako treba i indirektno ubijati bolesnu decu samo da
bi se imala para vise u dzepu.To je humanost u Srbalja.

U Srbiji su stvarno najveci problem gej brakovi.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Sre Jun 30, 2010 6:27 pm

nagradno pitanje ...šta je tema i kako je se držati... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 3062556089
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 6:31 pm


Moralne ,tradicionalne norme u Srbiji!!!
Mislim da etika i tradicija u Srbiji nemaju
samo veze sa tolerisanjem gej brakova.

Samo sam se nadovezala na tvoj post.


Poslednji izmenio Lila dana Sre Jun 30, 2010 6:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : brisanje citata)
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od digitalmandrak Sre Jun 30, 2010 6:37 pm

Protiv sam gej brakova i gej-parada...Iz dobro poznatih razloga koji su ovde vec mnogo puta izneseni pa ne bih da ih ponavljam Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 617191
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 6:44 pm

To je nevazno sto si ti protiv.Predsednik Srbije je za

Tadić podržao Paradu ponosa


30. jun 2010. | 18:22 | Izvor: FoNet Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić primio je delegaciju gej i lezbejskih organizacija iz Srbije i podržao održavanje Parade ponosa u Beogradu.

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 1368481104c2b6f5578d36685051075_450x263
Boris Tadić sa delegacijom gej i lezbejskih organizacija
"Zajednički je ocenjeno da će održavanje Parade ponosa predstavljati civilizacijski iskorak i pokazati da Srbija postaje društvo bezbedno za sve svoje građane",navodi se u saopštenju.

Na sastanku je bilo reči o položaju GLBT osoba, pri ćemu su aktivisti upoznali Tadića o svakodnevnim pretnjama koje primaju i teškoćama koje imaju u svakodnevnom životu.

Aktivisti su rekli Tadiću šta je sve GLBT pokret prethodnih godina učinio na pitanju povećanja vidljivosti problema sa kojima se ova zajednica svakodnevno suočava, navodi se u saopštenju.

Delegaciju su činili aktivisti i aktivistkinje Gej lezbejskog info centra, Gej strejt alijanse i Kvirija centra.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 6:46 pm

nagoozili ga dabogda
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Sre Jun 30, 2010 6:46 pm

PRESS RS

Tadić podržao Dodika i RS!

Predsednik Srbije Boris Tadić, posle razgovora sa zvaničnicima RS u Banjaluci, izjavio da Srbija podržava teritorijalni integritet BiH, ali da smatra da je bilo kakvo nametanje rešenja Srpskoj neprihvatljivo
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Sre Jun 30, 2010 7:11 pm

Homoseksualni brak - da ili ne?

ja sam protiv......da li sam na temi.....valjda jesam...... :afro:
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od IMHO Sre Jun 30, 2010 7:25 pm

Homoseksualni brak - da ili ne?


Ja sam za... da li sam na temi reci ce mi admini/moderi. Question
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 20 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 24 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu