Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Homoseksualni brak - da ili ne?

+32
Veselica64
Зорица
Hipi
shondononda
inspy
w2403
Lila
RINGE
Dokoljenko
Lady
diotimo
ostensibly
IMHO
Arwen Evenstar
Sklad odjeka
laza
Vrdalama
drdoktor
cat09
Fristajlo
Fraya
pjer
ludo_913
Slatka
digitalmandrak
Plelicilnes
ellen
All Angel
Dragana
Johnny-Azra
Orhideja
Avramova
36 posters

Strana 11 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Sledeći

Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Pet Jun 18, 2010 10:01 am

Sve zaista personalno shvatas lazo. A drag si mi na neki nacin. Zato se povlacim sa ove teme. Pobedio si me.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Lila Pet Jun 18, 2010 10:03 am

Molim vas dragi članovi da održite diskusiju na nivou Very Happy .
Ovdje nije stvar pobjede/poraza već kvalitetne razmjene mišljenja.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Pet Jun 18, 2010 10:08 am

E, sad, da prestanemo sa ovom foliražom, malo je bljak, zar ne? Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 834150
Cela ova frtutma oko njih nije ništa drugo do još jedan manevar odvraćanja pažnje od vitalnih problema svakog društva, pa i našeg. To je samo deo orkestriranog projekta slabljenja i dezorijentacije naroda i države, a u ciju daljeg i dubljeg razaranja moralnog, socijalnog i kulturnog tkiva ovog naroda. Ko hoće, može da veruje da se tu zaista radi o "borbi za prava" gej populacije; u stvari, radi se o suprotnom- o redukciji prava zdravog dela društva, koje je i dalje prepreka određenim strukturama (pre svega, krupnom kapitalu) da ostvari svoj plan o što potpunijoj kontroli nad ovom teritorijom i populacijom, između ostalih.
Ja toliko... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 353681
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Pet Jun 18, 2010 10:09 am

Divlja ::Sve zaista personalno shvatas lazo. A drag si mi na neki nacin. Zato se povlacim sa ove teme. Pobedio si me.

žao mi te je i dalje iskreno,i nisam te ja pobedio nego si ti sama sebi dala auto gol pokušavajući da zaštitiš nešto što nije ispravno....
lično ništa nemam protiv tebe,imam ja mnogo iskustva i znam da istrpim udarce ,
a za ovo drag sam ti......
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 800px-Toblerone-1

ovomi je prvo palo na pamet
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Pet Jun 18, 2010 10:13 am

Lila ::Molim vas dragi članovi da održite diskusiju na nivou Very Happy .
Ovdje nije stvar pobjede/poraza već kvalitetne razmjene mišljenja.

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 75gastro2
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Pet Jun 18, 2010 10:42 am

[quote="laza"]
Divlja ::

žao mi te je i dalje iskreno,i nisam te ja pobedio nego si ti sama sebi dala auto gol pokušavajući da zaštitiš nešto što nije ispravno....
lično ništa nemam protiv tebe,imam ja mnogo iskustva i znam da istrpim udarce ,
a za ovo drag sam ti......
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 800px-Toblerone-1

ovomi je prvo palo na pamet
Nemas me zasto zaliti. Ozbiljno, ali, dobro sad.
Nisam mislila da tim sto izrazavam svoje misljenje zasluzujem da me zalis. Pre zasluzujem postovanje Smile. A raspravu sam drzala na nivou koliko to vec moze na ovoj temi.

A ko je obrisao post od Lady, taj me je oterao sa teme. Nadam se da nece i sa foruma. Tu se ne dam. Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 68429486

lazo tebi
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Images8p
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Pet Jun 18, 2010 1:37 pm

Divlja ::
A ko je obrisao post od Lady, taj me je oterao sa teme. Nadam se da nece i sa foruma.
Ne mora da znači da je obrisan- dešava se na fri-hosting forumima da ako žuriš, ne sačekaš da ga vidiš snimljen- i ne zabeleži.
Verovatno sumnjičiš mene, ali- ja nemam veze sa tim.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od inspy Pet Jun 18, 2010 3:11 pm

Divlja Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 730838
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od ostensibly Pet Jun 18, 2010 3:36 pm

Onaj transparent (prvi sa desne strane) je naopacke Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 441346 ...
A sto se tice preverzije... Mozemo da otvorimo i temu na tu temu... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 834150
ostensibly
ostensibly
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 951
Datum upisa : 15.04.2010
Lokacija : Toronto

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Pet Jun 18, 2010 3:38 pm

inspy ::Divlja Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 730838
Kad se na ovoj temi pusamo, mnogi bi to mogli shvatiti pogresno. Ali, neka shvate kako hoce. Ljubav pobedjuje sve. Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 327314487
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Pet Jun 18, 2010 3:53 pm

Pokušajte da se držite teme, da ne bih bio prinuđen da zaista brišem neke postove.
Hvala
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od inspy Pet Jun 18, 2010 4:13 pm

... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 730838
LJ U B A V Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 689950
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od ostensibly Pet Jun 18, 2010 5:06 pm

A i sta se dobija ako se ne ozvanice brakovi i ako se ne dozvoli da javno kazu da homoseksualci... I kakva se poruka salje ako se to posmatra kao kuga broj jedan... sto nije svakako. Ima mnooooooogooooooo vaznijih stvari koje zuljaju Srbiju... ima, ima...
ostensibly
ostensibly
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 951
Datum upisa : 15.04.2010
Lokacija : Toronto

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Sub Jun 19, 2010 12:52 am

ostensibly ::A i sta se dobija ako se ne ozvanice brakovi i ako se ne dozvoli da javno kazu da homoseksualci... I kakva se poruka salje ako se to posmatra kao kuga broj jedan... sto nije svakako. Ima mnooooooogooooooo vaznijih stvari koje zuljaju Srbiju... ima, ima...
A šta se dobija ako se ozvaniče? čemu ta histerična halabuka oko toga, kad je jasno da je ogromna većina protiv, i pored svih objašnjenja i obrazloženja, koja, očito- ne zadovoljavaju u meri koja je potrebna da bi se taj zahtev usvojio?

Samo me poštedite patetike- hoću da čujem neki praktičan, logičan razlog; ono o pravnom aspektu batali, na to sam već odgovorio...
Takođe- i onaj da ima država koje su to ozakonile- to je još gluplje.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od digitalmandrak Sub Jun 19, 2010 1:56 am

A šta se dobija ako se ozvaniče? čemu ta histerična halabuka oko toga, kad je jasno da je ogromna većina protiv, i pored svih objašnjenja i obrazloženja, koja, očito- ne zadovoljavaju u meri koja je potrebna da bi se taj zahtev usvojio?

Samo me poštedite patetike- hoću da čujem neki praktičan, logičan razlog; ono o pravnom aspektu batali, na to sam već odgovorio...
Takođe- i onaj da ima država koje su to ozakonile- to je još gluplje.

Mislim da se time pravi prostor za sledeci korak u razradnji nekih moralnih normi koji ovaj truli svet koliko-toliko drzi na okupu...Jer ako je homoseksualizam,koji je do pre neku deceniju tretiran kao bolest postao normalan,mogu samo da se dosetjam sta ce sledece postati normalno...Sve u ime slobode i ljudskih prava...E,i moje je pravo da kazem da je to nenormalno i bolesno kao i da se bunim protiv toga...S tom razlikom da cu ako iznesem svoj stav automatski biti fomofob i fasista i na udaru zakona.
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Sub Jun 19, 2010 9:16 am

Brak je institucija koja je nastala kada je crkva imala najznacajniju ulogu u drustvu. Ona je bila sve, sudija, kadija, ona je u stvari predstavljala celokupno drustvo- sve sto je vazno se odigravalo oko nje ili u njoj. Njena inkvizicija je propisivala ljudima kako da se sexaju, postojali su propisi za to,kako, koliko puta na dan i slicne gluposti. Ona je palila drugacije na lomaci. Drustvo je od tada vremenom menjalo svoje kodekse. Na svu srecu drustvo je napravilo prekretnicu, odvojilo se od takve crkve. Na svu srecu desile su se revolucije u misljenju, shvatanjima prava i slobode coveka. Jos juce ljudi drugacije boje koze su bili tretirani u najmanju ruku receno neljudski. I danas ima jos toga, toliko diskriminacije, a vreme se uveliko promenilo.
Brak je institucija koju je crkva smislila za heteroseksualce. Da bi ih sacuvala u toj zajednici, nametnula im je da se ne mogu razvoditi. U medjuvremenu, heteroseksualci su to promenili, brak nazvali gradjanskom, drustvenom institucijom. Mnogo sta su promenili u vezi braka. Sve su promenili u svoju korist. Ne zbog odrzavanja tradicije crkvene bracne institucije vec iskljucivo zbog svoje sebicnosti ali i realnih potreba. I to je u redu. Zbog svojih ''perverzija'' , koje su samo njihova stvar. I tako to treba biti.
Samo polako, kome je sta normalno ili nenormalno , ukoliko je drustveno prihvaceno, a jeste, kao sto je homoseksualnost prihvacena jer je tu, postoji oduvek uporedo sa heteroseksualnoscu i ne tretira se kao bolest jer to nije, svakim danom ima vise prostora u drustvu za sebe, prostora koji im pripada. To ko sta misli, ko bi sta, nije relevantno, niti sme biti relevantno. Bitna je jednakost, bitni su zakoni. A oni koji se bune protiv jednakosti u drustvu su moralna spocitavala koja treba ipak da brinu svoje brige. Mozda se oni sutra nadju na udaru mase koja bi da im brani nesto, ulazi u njihovu intimu, jer su zbog neceg drugaciji? Nikada se ne zna.
Jednakost je civilizacijski cilj do koga idemo korak po korak. Makar pola sveta stajalo u mestu. Druga polovina ce ici napred.



Napomena
Deo posta obrisan kao nepotreban. Moderator Fristajlo.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Sub Jun 19, 2010 9:44 am

To ko sta misli, ko bi sta, nije relevantno, niti sme biti relevantno.
Bitna je jednakost, bitni su zakoni. A oni koji se bune protiv
jednakosti u drustvu su moralna spocitavala koja treba ipak da brinu
svoje brige.
Potpuno pogrešno.
Vrlo je bitno šta ko misli- jer se tako grade i sami zakoni, to im je temelj, zid i krov. Bitna je jednakost, ali je bitnije i da se prava ograniče- to je smisao zakona- ograničenje prava...
Svaki zakon je to moralno spočitavalo, da bi se znalo dokle ko sme da ide; tako je otkad zakoni postoje, jer su se pokazali mnogo bolji za svet od bezakonja, koje je takođe pokazalo svoje lice.
Neko ti je ovde pominjao zoofile, nekrofile, pedofile, -egzibicioniste, fašiste, mentalno poremećene svih mogućih vrsta ja dodajem; da li je bitno šta ko o tome misli, ili je bitna jednakost njihove "potrebe" da se izraze?
Jer, to je za njih samo izražavanje potrebe, ništa više. Oni takođe ne vide ništa loše u tome; da im dozvolimo, šta ima veze- bitna je jednakost?
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Sub Jun 19, 2010 9:50 am

digitalmandrak ::
S tom razlikom da cu ako iznesem svoj stav automatski biti homofob i fasista i na udaru zakona.
O, veruj da nećeš; nije svet stvarno lud, samo ga takvim prave. Pre ili kasnije, prestaće ovo ludilo,a već jenjava- gube dah; precenili su sebe, a potcenili nas... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Sub Jun 19, 2010 10:02 am

Pa, ako zakoni- koji su vec moralna spocitavala postoje- a postoje, cemu onda jos brige i spocitavanja na TUDJ racun? Valjda treba samo postovati donesene zakone?

Zoofili su pred zakonom bolesnici, kao i nekrofili, pedofili krse zakon zesce. A mogu biti i homo i hetero- zar tako vec nisam odgovorila? Zar to nije tacno?

Mesas bolest sa pravom i zakonima.
Bolesnici imaju pravo da se lece.

Homoseksualnost NIJE bolest, ma sta ko iz mase govorio. Citaj zakon, ko voli tuki, a ko pipi, ko bi sa kim nije oblast koju uredjuje zakon. Medicina se tu u potpunosti ne slaze, ali preovladjuje misljenje da homoseksualnost NIJE bolest. Homoseksualci su sasvim obicni ljudi koji rade sve isto kao i heteroseksualci, samo se ne sexsaju kao oni, odnosno, imaju istopolne partnere. I sta pa sad?

Mentalno poremeceni su da se lece. Pedofili, bili homo ili hetero su za zatvor i sud. Zar to ne govore i nasi zakoni?
Ali, prica se siri nasiroko. Pa se u crkvu kunu nevernici. Moralisemo previse na TUDJ racun. To je moj sasvim ispravan zakljucak. A da li neko voli ili ne voli da vidi pedere, to nije uopste bitno. Bitno je da ne sme da ih bije ukoliko ih ne voli jer je to zabranjeno zakonom. I da, mora da se pomiri sa cinjenicom da su oni isto kao i on zasluzili da budu JEDNAKI pred ZAKONOM u drustvu. Aman, koliko to puta treba ponoviti da bi se shvatila poenta?


Poslednji izmenio Divlja dana Sub Jun 19, 2010 10:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Sub Jun 19, 2010 10:10 am

ako je po zakonu brak zajednica muškarca i žene onda pederi nemaju pravo na brak.tako kaže zakon,međutim oni bi da promene zakon,zar ne...
ako je po zakonu pederluk skinut sa liste bolesti zašto mi nemamo pravo da tražimo promenu zakona i vratimo ih u ustanove da se leče...
dvostruki aršini,zar ne...
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Gost Sub Jun 19, 2010 10:12 am

laza ::
Pa, moze i tako da se gleda.
Svako ima pravo da se bori za sebe i svoja prava. Ali da bude fer plej igra, a ne nesto namesteno, zbog vecine, ne zbog istine.
Very Happy
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Sub Jun 19, 2010 10:24 am

tragedija je u tome što se likvidira svako ko se usudi da ovu populaciju nazove bolesno pokuša da pronađe lek,.
moj je utisak da sa tim ljudima neko vrlo moćan manipuliše iz ličnih razloga...to je ono naj opasnije.
svega tu ima sem fer igre na žalost
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Lila Sub Jun 19, 2010 10:34 am

Da 'pridonesem' temi dnevnom aktualnošću Smile . Danas se u Zgbu održava gej i antigej pride. Baš me zanima kako će se to završiti Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 1369909122
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Avramova Sub Jun 19, 2010 11:44 am

Homoseksualci ne traže ništa a naročito ne agresivno, drčno a tek ne paradno. Šta to govori? To govori da je homoseksualno orijentisanima u dubini duše veoma teško, teže nego što mi možemo i naslutit i u tom smislu im treba pomoći.

Nikakvo ne donošenje zakona o braku ih ne čini nesrećnima, ugroženima itd. Sve je to priča u koju ne mogu verovati, ali mogu verovati da se masom "naročitih" homoseksualaca može manipulisati. Takvima bih dodala još pride dijagnozu.

U nekoliko navrata sam postavila sasvim jednostavno pitanje: ako je homoseksualnost zdrava seksualna orijentacija (?!), zbog čega je tek pre par godina izbrisana sa spiska psihodevijacija? Zbog čega odavno dva muškarca ili dve žene ne uživaju u blagodetima svojih brakova?

Zbog čega homoseksualke ne poklanjaju decu drugim homoseksualkama (nisam čula za takav slučaj a moglo bi i bez zakona, što da ne)?

Zbog čega urliču kako su ugroženi kada im niko nije stao na put ni u kom pogledu?

Da grupa heteroseksualaca napravi paradu poput one gej tražeći bilo kakvu seksualnu slobodu u granicama zdravog, sigurna sam da bi sličnu sudbinu doživela kao i paradiranje homoseksualaca.

Pisala sam i ponoviću se kratko: odlično poznajem nekoliko homoseksualaca i njihove živote. Svaki od njih je u najranijem detinjstvu doživeo teške traume. Nikome od njih niko, nikada i ništa nije uskratio. Samo jedan od njih se javno deklarisao kao homoseksualac i ni jedan nije bio učesnik gej parade, niti se zalaže za donošenje zakona o braku.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Lila Sub Jun 19, 2010 5:24 pm

Evo vam malo svježih informacija, slika i video sa Zagreb Pride-a.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zagreb-pride-u-gajevoj-uhicena-trojica-napadaca-na-povorku/497438.aspx

Pride ide ove godine pod sloganom ' Hrvatska to može progutati'. Yeah right, vidi se iz priloženog Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 4022889699
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 11 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu