Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 27 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 27 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kako videti boju aure
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Šta trenutno slušate?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptyPon Apr 29, 2024 9:46 pm od PatakPrvi

» Ne može da vam dosadi
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Homoseksualni brak - da ili ne?

+32
Veselica64
Зорица
Hipi
shondononda
inspy
w2403
Lila
RINGE
Dokoljenko
Lady
diotimo
ostensibly
IMHO
Arwen Evenstar
Sklad odjeka
laza
Vrdalama
drdoktor
cat09
Fristajlo
Fraya
pjer
ludo_913
Slatka
digitalmandrak
Plelicilnes
ellen
All Angel
Dragana
Johnny-Azra
Orhideja
Avramova
36 posters

Strana 19 od 24 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Sledeći

Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 10:30 am

drdoktor :: Nece, jer nase zakonodavstvo jasno kaze da je brak institucija muskaraca i zene. Tu se varas. Jedno je brak muskarca i zene, a drugo ovo. Mislim da bi trebalo malo vise da se informisete pre nego sto iznosite sve i svasta.

Srbija menja Ustav svake prestupne godine, barjake,granice,himne
pa ne vidim veliku frku i oko menjanja ovog, zaista bezazlenog zakona.

Molim te da ne ponavljas vise sagovornicima da iznose sve i svasta.
Gde da se informisem? Da idem kod doktor Frankenstajna na ekstenziju
mozga,menjanje stavova,nacina komunikacije?

Ili ti drzis neke kurseve?
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 10:34 am

Sub-Ad ::
То што сам и написао, а ти појасни шта ти није јасно.

Nije mi jasno sta bi bilo neprirodno kod heteroseksualaca.
Valjda si mislio na bracnu zajednicu heteroseksualaca.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od drdoktor Sre Jun 30, 2010 10:35 am

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 441346

E slatko si me nasmejala. Znam sta si po struci i da si pametna, tako da ti to nece tesko pasti. Postoje razni nacini, od interneta, pa nadalje.

U Srbiji to nece proci. Tacno je da se ustav menja svake prestupne godine, ali ipak je preko 75% protiv.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sub-Ad Sre Jun 30, 2010 10:43 am

Fraya ::

Nije mi jasno sta bi bilo neprirodno kod heteroseksualaca.
Valjda si mislio na bracnu zajednicu heteroseksualaca.
На брак конкретно и не, јер брак је у суштини, категорија која нема упориште у природном или неприродном, јер ту институцију су измислили људи, као начин да своју везу овјековјече нечим привидно трајним.
Али ако хомосексуалцима допустиш брак, сутра ћеш морати допустити усвајање дјеце која имају огромне изгледе да одрастањем у таквом браку, и сами постану хомићи, а то је склоност, перверзија или болест, зависи ко и какву дефиницу даје али у сваком случају, појава није природна јер природа тежи својој саморегенерацији а не самоуништењу. 
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 10:51 am

Sub-Ad :: јер природа тежи својој саморегенерацији а не самоуништењу.

Da li si u potpunosti siguran u ovo?

Priroda vremenom ide ka samounistenju, na ovaj ili onaj nacin.

Mozda je bas ovo prirodni nacin obuzdavanja ljudske populacije kojoj se ne moze stati na put


Samo razmisljam naglas Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 193314
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 10:52 am

drdoktor ::Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 441346


Postoje razni nacini, od interneta, pa nadalje.

U Srbiji to nece proci. Tacno je da se ustav menja svake prestupne godine, ali ipak je preko 75% protiv.

Ja ovde zastupam svoje mislljenje i svoje stavove.Narocito na ovom topiku.

Srbi ko Srbi. Danas zardjale kasike,sutra NATO Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 883179
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od laza Sre Jun 30, 2010 11:01 am

Fraya ::[quote="drdoktor

Nece, jer nase zakonodavstvo jasno kaze da je brak institucija muskaraca i zene. Tu se varas. Jedno je brak muskarca i zene, a drugo ovo. Mislim da bi trebalo malo vise da se informisete pre nego sto iznosite sve i svasta.[/quote]


Srbija menja Ustav svake prestupne godine, barjake,granice,himne
pa ne vidim veliku frku i oko menjanja ovog, zaista bezazlenog zakona.

Molim te da ne ponavljas vise sagovornicima da iznose sve i svasta.
Gde da se informisem? Da idem kod doktor Frankenstajna na ekstenziju
mozga,menjanje stavova,nacina komunikacije?

Ili ti drzis neke kurseve?

za sve će srbin menjati ustav ali za ovu sodomiju ne,to je valjda jasno svima .neka se kandiduju stranke sa programom koji garantuje brak pederima i dobiće ..ko šešelj u zagrebu.....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Veselica64 Sre Jun 30, 2010 11:01 am

Fraya ::Srbija menja Ustav svake prestupne godine, barjake,granice,himne
pa ne vidim veliku frku i oko menjanja ovog, zaista bezazlenog zakona.

Zakoni jedne države se,relativno lako menjaju,ali ne menjaju se nikako zakoni prirode jer za razmnožavanje bilo koje vrste je potreban po jedan pripadnik muškog i jedan ženskog pola...to je tako u biljnom svetu,životinja,pa i kod ljudi.I taj način se prihvata kao prirodan,a sve izvan toga kao neprirodan odnos.Ma kako ljudska vrsta postala razvijena,sa inteligencijom se izdvojila od ostalih živih bića na planeti Zemlja ipak se od pamtiveka poštuje taj osnovni zakon prirode,i naravno da će svaki iskorak iz toga,biti neprihvatljiv,jer ma koliko čovek bio inteligentan,u njemu je ipak jak onaj osnovni cilj postojanja,razmnožavanje.Srećom,pa je ljudska svest još dovoljno jaka,da poštuje te zakone prirode,i da se bori protiv svih varijacija narušavanja prirodne ravnoteže i funcionisanja,među koje spadaju i homoseksualci sa svojim pokušajima da se izjednače sa heteroseksualnim živim bićima.
U podosta zemalja je dato ograničeno pravo homoseksualcima,ali ne zato što misle da su isti ti u pravu,nego više iz nužde,jer su te grupacije bile pretnja za opšti mir unutar države,a ne zato što smatraju prirodnim to njihovo opredeljenje.
Veselica64
Veselica64
Član
Član

Broj poruka : 274
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 59
Lokacija : NS

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od drdoktor Sre Jun 30, 2010 11:01 am

Fraya ::
Ja ovde zastupam svoje mislljenje i svoje stavove.Narocito na ovom topiku.

Srbi ko Srbi. Danas zardjale kasike,sutra NATO Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 883179

Zastupati nesto a pre toga ne upoznati se, saznati nesto o tome iz vise izvora, sta da kazem...
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sub-Ad Sre Jun 30, 2010 11:03 am

RINGE ::

Priroda vremenom ide ka samounistenju, na ovaj ili onaj nacin.

 
 Иде, али само привидно. Природа је и даље ту а ту су и људи мада је педерастија стара колико и човјечанство. Не знам да ли је педерастија избор природе да нас полако збрише са ове планете али ипак сумњам у то. То су питања која можеш постављати до у бесвијест и нећеш добити одговор за који можеш бити сигуран да је тачан. Некако ми је логичније да нас некакав метеор почисти у секунди него да нас та зла природа мрцвари милионима година. Ипак су људи и њихова склоност ка неприродном понашању главни кривци. Убијање људи и ратови, милионске жртве и холокауст су људски изум те сматрам да је и педерастија нешто што је продукт људске склоности ка неприродном понашању.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od drdoktor Sre Jun 30, 2010 11:16 am

Veselica64 ::

Da li znas da lezbejke dadose silne pare na istrazivanja da od jajcane celije naprave spermatozoid?
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Veselica64 Sre Jun 30, 2010 11:53 am

drdoktor ::

Nisam upoznata sa tim podatkom,a nadam se da naučnici nikad to neće uspeti da urade.Bolje da su uložili pare za nešto pametnije,kao na primer pronalaženja leka za lečenje od sterilnosti,ali to je već druga tema.
Ni pokušaje lezbijki da se osamostale(razmnožavaju se bez učešća muškaraca u tom procesu) ne podržavam isto tako,kao ni zahteve homoseksualaca da izjednače svoja prava sa heteroseksualcima.
Veselica64
Veselica64
Član
Član

Broj poruka : 274
Datum upisa : 22.06.2010
Godina : 59
Lokacija : NS

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od drdoktor Sre Jun 30, 2010 11:58 am

Sub-Ad :: Природа је и даље ту а ту су и људи мада је педерастија стара колико и човјечанство.

Pederastija je uvek bila vesnik sloma civilizacije.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od inspy Sre Jun 30, 2010 12:10 pm

RINGE ::
Mozda je bas ovo prirodni nacin obuzdavanja ljudske populacije kojoj se ne moze stati na put

Samo razmisljam naglas

lepo rece Ringe.
sve ide svojim tokom. Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 127502
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 12:15 pm

drdoktor ::

Da li znas da lezbejke dadose silne pare na istrazivanja da od jajcane celije naprave spermatozoid?
Da li ti licno poznajes neku zenu koja je lezbejka?
Ja ne, a poznajem stvarno puni ljudi.

Imam kontakta sa pederima, jos od faksa pa do danas.ima
ih bogumi poprilicno, ali te lezbejke mozes na prste da izbrojish
tako da one i nisu bas vredne pomena.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Lila Sre Jun 30, 2010 12:22 pm

Fraya ::

Nije valjda ortodoksnija od recimo Spanije ili Meksika?

Za Meksiko ti ne znam reći jer nisam bila, ali od Španije svakako ortodoksnija. Vjerojatno si upoznata sa jačinom i pravima gej zajednice u Španiji, sve govori,

Kako mogu nekome da odgovorim , a da ne citiram post na koji odgovaram?]

Avramova je dala odgovor, a ukoliko ima još nedoumica, pošaljite mi pp.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 12:29 pm

drdoktor ::[

Zastupati nesto a pre toga ne upoznati se, saznati nesto o tome iz vise izvora, sta da kazem...

Ovde je naslov topika gej brakovi, da ili ne.

Treba da se informisem pre nego napisem kakav je moj stav
o njima? Ja zivim u zemlji gde je ministar inostranih poslova
peder,gde gradonacelnik Berlina po drugi put dobija izbore,
a pred prve izbore je porucio svom birackom telu da ako ga
budu birali moraju da znaju da je on peder.

I kod koga da se ja informisem ako imam neko svoje misljenje o toj temi?

O cemu da saznajem? Gde da se edukujem da updejtujem svoj skromni um?
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 12:42 pm

Sub-Ad ::

Mislim da si malo pomesao prirodu i boga. Majka priroda i Bog otac su razliciti u prirodi iako se mozda donekle preplicu. Uostalom bas kao ljudski majka i otac

Priroda, majka, je tu da se pozabavi svakodnevnim poslovima odrzavanja svoje dece (flore i faune) ona drzi ravnotezu.

Bog, Otac, ima vise stratesku poziciju odlucivanja i on salje meteore i nagle promene . . . strateske.


Pederastiju imas i meju ostalim zivotinjskim virstama, ja sam imao psa koji je bio gej. Bez sale, zenke ga nisu zanimale, samo je na muzijake isao. Posto je retka rasa i bio prvak srbije nekoliko puta mnogi su zeleli da on oplodi njihove zenke. Svi su to zeleli osim njega, moralo je na vestacku oplodnju da se ide.

Kod ljudi je to eskaliralo, razlog tome je razlicit i nemoguce ga je jasno definisati.

Najblizi sam tome da to masoni diktiraju :Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 3681966919:
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fraya Sre Jun 30, 2010 12:58 pm

RINGE ::
Sub-Ad ::


Pederastiju imas i meju ostalim zivotinjskim virstama, ja sam imao psa koji je bio gej. Bez sale, zenke ga nisu zanimale, samo je na muzijake isao.

Kazu da postoji samo kod delfina.Kod pasa nikada.
Ali o tome mozemo na topiku o kucnim ljubimcima.To je njegova zelja za dominacijom, sa seksom nema nikakve veze.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Lila Sre Jun 30, 2010 12:59 pm

Postoji i kod pasa! Ako niste gadljivi, imam u susjedstvu dva psa koji su 'deklarirani' Smile,stalno 'opće', mogu uslikati hehe
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 1:02 pm

@fraya

Hm, NE.

Pas je bio gejchina teska. Nije zelja za dominacijom jer nije bio agresivan prema ostalim muzijacima, vec im je bio naklonjen. Zenke nije voleo niti je zeleo da ima bilo kakav odnos sa njima.

Posto sam se psima bavio u zivotu amaterski, imao sam prilike da mi vise uzgajivaca potvrdi da su imali gej psa.

Ne verujem da skrecemo daleko od teme.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Fristajlo Sre Jun 30, 2010 1:07 pm

"RINGE"

Da li si u potpunosti siguran u ovo?

Priroda vremenom ide ka samounistenju, na ovaj ili onaj nacin.
Ja jesam; život, kao fenomen, ima tu sposobnost. Prirodni imunitet i sposobnost složenih organizama za samolečenje, to svakako znaš...

Mozda je bas ovo prirodni nacin obuzdavanja ljudske populacije kojoj se ne moze stati na put
Ne, to nije prirodni način; prirodni način su bolesti, epidemije, prirodne katastrofe; ovo je ljudski izum, kojim se pokušava redukovati populacija.
Pročitaj šta o tome pričaju neki masoni, njima, koliko znam- veruješ... Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od RINGE Sre Jun 30, 2010 1:09 pm

Znam, ja radim na tome licno. mnogo nas je brate, zar se ne slazes Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 2979583794


Sta je sa svim onim zivotinjama koje su izumrle, zasto se one nisu prilagodile/samoizlecile?
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od digitalmandrak Sre Jun 30, 2010 1:11 pm

Pa ne moramo da se zbog toga #bemo u doope,postoji kontracepcija Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 834150
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sub-Ad Sre Jun 30, 2010 1:13 pm

RINGE ::

Mislim da si malo pomesao prirodu i boga.


Нисам помјешао природу и Бога, јер Бога нисам ни помињао, свјесно, да не бих тему одвео у религиозне воде а и да атеисти а посебно антитеисти каквих можда има и на овом форуму, одмах не би гракнули и рекли да пишем са становишта њима често омрзнутог религијског погледа.





Ако ћемо у обзир узимати педерастију присутну међу животињама, и њу можемо обухватити са чињеницом да постоји избор да ли ћеш слиједити нешто што је природно у смислу њеног неометања или ћеш ићи за нечим супротним од тога, нешто што иде против ње, мада је и једно и друго дио природе иако многе ствари присутне у природи можеш окренути и против ње. Значи, ствар је у избору.


Пас педер нема визију избора какву је ми имамо јер он иде инстинктом. Ако му инстинкт налаже да умјесто добре кучке, зајаши пса сличног њему, онда то можемо тумачити и поремећајем у функционисању његових жљезда, мозга, хормона итд а то већ улази у сферу болести. Отуд и закључак да су и хомићи можда психички болесни а да им се болест огледа у склоности ка нечем потпуно супротним од оног што људску врсту и чини присутном на овом свијету.


Иначе, мислим да је педерастија код животиња више недостатак адекватног партнера и симулација сексуалног задовољства него њихов трајни избор, ако можемо уопште говорити о избору код животиња. У том случају би животиње могли оптужити и за инцест јер нерјетко се дешава да нпр. мали јарић или псић наскочи на своју матер а да кад одрасте и окуси чари секса, нема козе и кучке коју не покуша појахати. Тај инцест је само епизода у његовом сексуалном стасавању од неискусног јарчића до врсног ј*бача и хетеросексуалца.
Sub-Ad
Sub-Ad
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 855
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni brak - da ili ne? - Page 19 Empty Re: Homoseksualni brak - da ili ne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 24 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu