Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyJuče u 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Homoseksualni roditelji - Page 18 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Homoseksualni roditelji

+23
mamant
Loreal
Enna
Debilko
Mesrine
Peni Vajs
Bijela labudica
inspy
Qbin
digitalmandrak
laza
Electronique Terminator
Bole
Marea
Orhideja
Johnny-Azra
MoonGirl
Fristajlo
furija
naOpaka
paket
sini_do
Avramova
27 posters

Strana 18 od 31 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Sledeći

Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Čet Apr 18, 2013 12:16 pm

Avramova ::
Iskreno, neka rade šta god hoće. Ako će se ostvariti kao majke meni je utoliko draže na koji god način to bilo. Ono što ja potenciram jeste prirodni proces i ništa više.
Po tome , ti bi ukinula klinike za vantelesnu oplodnju, centre za usvajanje dece i slične ustanove zato što njihova deca nisu začeta prirodno, oni im nisu biološki roditelji itd
Po čemu ja ikome krojim kapu samo zato što kažem šta mislim? Nikoga ni u šta ne ubeđujem samo pišem šta mislim. Gde je tu licemerje
?

Ti lično to ne radiš sama jer tvoje mišljenje nema pravosnažno dejstvo, nije zakon jel'te, ali ovakva razmišljanja na gomili mogu da skroje nekome život ako se ugrade u neke zakonske akte, to je čista diskriminacija, svet počiva na ideji, zar ne?

Nisu svi odnosi jednako poremećeni niti sva deca jednako reaguju. Štaviše, uopšte ne mora ni biti poremećaja u porodici, dovoljno je da dete doživi traumu, jednu jedinu i da ona ostavi na njega trajne posledice koje će se manifestovati na razne načine, a jedan je i homoseksualnost.
Teško da će neko zbog jedne traume promeniti svoju seksualnu orijentaciju ili će ga to usmeriti prema sopstvenom polu u seksualnom smislu za ceo život, može da ga zbuni u prvi moment, svačija priroda ispliva na površinu kad- tad, prenebegavaš činjenicu da se kao gay radjaš, ne postaješ to sklopom slučajnosti i uticajem okoline, to bi značilo da možeš da biraš i menjaš seksualnu orijentaciju kroz život, što nije tačno.

Nisam mislila da ga ne bi razumela kao što bi i svaka majka razumela svoje dete. Pitala sam da li bi razmišljala o svojoj ev. krivici a da dete, pri tom, nema genetske predispozicije za homoseksualnu oriijentaciju.
Kako bih ja mogla biti kriva ako se moje dete igra igračkama za devojčice a dečak je, to mnoga deca čine, dečaci se igraju lutkicama, devojčice autićima pa ne budu gay, svakako da bi me zanimalo šta se dogadja, krivicu ne bih osećala jer kriva ne mogu biti, a genetske predispozicije nikom ne pišu na čelu, ono što bih videla direktno bi me usmerilo da razumem svoje dete, ne da ga na silu menjam ili prilagodjavam sebi i okolini. Naučila bih ga odmalena da se bori za svoje mesto pod suncem i ne stidi sebe jer nema zbog čega da se srami, uvek podržavam svoje dete kad znam da ne greši, briga me za komšiluk i njihovo mišljenje, nisam malogradjanka.

''Sličan se sličnom raduje, ili, suprotnosti se privlače?''
Oba ''zakona'' važe u prirodi(kod ljudi ali i životinja oduvek) svako od nas ima pravo na svoju sopstvenu životnu filozofiju, ti, ali i ja, svi heteroseksualci, ali i sve LGB osobe. To je prirodno, normalno i pravdeno, iznad toga nema, ispod se uvek možemo spustiti i suditi subjektivno bez osećaja za onog drugog , to nije ljudski-etički.Jednostavno rešenje – da se seksualna sklonost prema istom polu stiče i da se radi o naučenom ponašanju – odavno je odbačeno....,
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Mesrine Čet Apr 18, 2013 12:22 pm

Ennice MaBejb` , malo je to , možeš ti i više da napišeš ... Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919
Ne popuštaj ... Homoseksualni roditelji - Page 18 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Homoseksualni roditelji - Page 18 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Čet Apr 18, 2013 12:54 pm

Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 I knjigu mogu napisati, kad sam u pravu onda sam u pravu. Homoseksualni roditelji - Page 18 363364791
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Mesrine Čet Apr 18, 2013 1:03 pm

Biti u pravu je relativna stvar i zavisi od toga iz kog ugla se gleda ,kao i ko je i kakav posmatrač ... Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Homoseksualni roditelji - Page 18 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Čet Apr 18, 2013 1:58 pm

Enna :: Po tome , ti bi ukinula klinike za vantelesnu oplodnju, centre za usvajanje dece i slične ustanove zato što njihova deca nisu začeta prirodno, oni im nisu biološki roditelji itd

Ne znaš ti šta bih ja ukinula.
Šta je loše u tome što svakoj ženi želim da se ostvari kao majka prirodnim putem, pre svega, a onda na svaki drugi način osim onoga koga pominješ. Prosto me užasava sama pomisao na suvišnost muškarca u procesu reprodukcije.

Usvajanje nema veze sa oplodnjom i zato ga nisam spominjala, ali je svakako veličanstven čin koga podržavam čak i kada je žena sposobna da rađa. (I sama sam želela da treće bude usvojeno).
Sve to bi značilo da se pre svega radi na otklanjanju prepreka za prirodni proces oplodnje pa tek onda da se ide na alternativno. Logično bi bilo da tako misle svi.

Ti lično to ne radiš sama jer tvoje mišljenje nema pravosnažno dejstvo, nije zakon jel'te, ali ovakva razmišljanja na gomili mogu da skroje nekome život ako se ugrade u neke zakonske akte, to je čista diskriminacija, svet počiva na ideji, zar ne?
I dalje smatram da je moja ideja daleko bolja, prihvatljivija, normalnija i pouzdanija od tvoje, tačnije od one koju plasiraš isključujući muškarca. Skoro poražavajuće za ovaj svet.

Teško da će neko zbog jedne traume promeniti svoju seksualnu orijentaciju ili će ga to usmeriti prema sopstvenom polu u seksualnom smislu za ceo život, može da ga zbuni u prvi moment, svačija priroda ispliva na površinu kad- tad, prenebegavaš činjenicu da se kao gay radjaš, ne postaješ to sklopom slučajnosti i uticajem okoline, to bi značilo da možeš da biraš i menjaš seksualnu orijentaciju kroz život, što nije tačno.
O, itekako samo jedna trauma može biti toliko teška i proizvesti trajne posledice. Nije trauma istući dede već ga zlostavljati. I nije isto kada dete tuče otac kao kada ga tuče sujetni očuh. Ne bih dalje da nabrajam. Ko ne zna, neka se raspita na pravom mestu.

Samo jedan procenat se rađa sa prirodnim predispozicijama, ostali postaju homo kao posledica traume/trauma.

Kako bih ja mogla biti kriva ako se moje dete igra igračkama za devojčice a dečak je, to mnoga deca čine, dečaci se igraju lutkicama, devojčice autićima pa ne budu gay, svakako da bi me zanimalo šta se dogadja, krivicu ne bih osećala jer kriva ne mogu biti, a genetske predispozicije nikom ne pišu na čelu, ono što bih videla direktno bi me usmerilo da razumem svoje dete, ne da ga na silu menjam ili prilagodjavam sebi i okolini. Naučila bih ga odmalena da se bori za svoje mesto pod suncem i ne stidi sebe jer nema zbog čega da se srami, uvek podržavam svoje dete kad znam da ne greši, briga me za komšiluk i njihovo mišljenje, nisam malogradjanka.
Ode ti u preširok opis. Pitala sam te: da li bi se zapitala? Nije isto ako se dečak koji puta lati lutke ali, ako to radi svakodnevno i ne samo to, dobar je znak da treba nešto preduzeti. Zatim majka i otac stave prst na čelo pa se preispitaju - da li sve dobro rade, kakve "predstave" detetu priređuju itd. itd. Potom odu kod dečijeg psihologa pa mu sve to ispričaju, psiholog se pozabavi detetom i dođe do nekakvog saznanja. Ukoliko postoje indicije da je prirodno predisponiran stvar se prihvata na jedan način (dalje pretrage se obave na klinici); ukoliko dođe do zaključka da je dete doživelo/doživljava stres/traume, dalje preduzima mere, a u saradnji sa roditeljima da se dete oslobodi svega što može uticati na njegov dalji razvoj.
Jednostavno rešenje – da se seksualna sklonost prema istom polu stiče i da se radi o naučenom ponašanju – odavno je odbačeno....
Ljudski je grešiti, samo što ja u svemu ne vidim grešku već "prljavštinu".

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Čet Apr 18, 2013 5:41 pm

Jednostavno rešenje – da se seksualna sklonost prema istom polu stiče i da se radi o naučenom ponašanju – odavno je odbačeno
Seksulana sklonost prema istom polu je seksulana devijacija,i bila je do 1973...A ti draga moja,potrudi se malo da to shvatiš..
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od sini_do Čet Apr 18, 2013 7:25 pm

Stvaranje ženske sperme u labaratoriji.. hmmm.. . moguće, ali koji se materijal koristi, i da li se od samog ženskog materijala to može ????.... Homoseksualni roditelji - Page 18 2317702173
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Čet Apr 18, 2013 10:06 pm

sini_do ::Stvaranje ženske sperme u labaratoriji.. hmmm.. . moguće, ali koji se materijal koristi, i da li se od samog ženskog materijala to može ????.... Homoseksualni roditelji - Page 18 2317702173
Kreč
Cimenat
Oho ljepilo
Pavlovićeva
Đumbur
Riblje oči
Govno od kupusa raštana...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Čet Apr 18, 2013 10:11 pm

Johnny, nemoj da zavlačiš narodne mase još će ti neko poverovati. Homoseksualni roditelji - Page 18 2317702173
Otvorila sam temu o tome, iskoristila link koji je Enna ostavilana na ovoj temi. Pročitaj tekst, pa komentariši.
Evo teme https://ideja.serbianforum.info/t4347-svet-bez-muskaraca

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Čet Apr 18, 2013 10:57 pm

Provjereno...Kad ti ja kažem.. Smile
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Pet Apr 19, 2013 10:12 am

Avramova

Ne znaš ti šta bih ja ukinula.
Šta je loše u tome što svakoj ženi želim da se ostvari kao majka prirodnim putem, pre svega, a onda na svaki drugi način osim onoga koga pominješ. Prosto me užasava sama pomisao na suvišnost muškarca u procesu reprodukcije.

Čitam šta si rekla da bi ukinula, iz toga zaključujem koje te zabrane zanimaju. Žene jedino radjaju decu, za sada je tako, no niko ne kaže da će tako biti uvek, Smile Da ne možeš da zatrudniš ne bi te užasavala mogućnost vanmaterične trudnoće, ako ti je majčinski instinkt izražen, rekoh, počelo je još sa Isusom u Nazaretu....
Usvajanje nema veze sa oplodnjom i zato ga nisam spominjala, ali je svakako veličanstven čin koga podržavam čak i kada je žena sposobna da rađa. (I sama sam želela da treće bude usvojeno).
Sve to bi značilo da se pre svega radi na otklanjanju prepreka za prirodni proces oplodnje pa tek onda da se ide na alternativno. Logično bi bilo da tako misle svi.
Usvajanje isto nije ''prirodno'' na način kako si ti objasnila šta je to prirodno, a šta nije kod roditeljstva, postoje razne alternative na ovom porodičnom polju, a gay roditeljima decu radjaju žene prirodnim putem, svi zadovoljni u tome, ne razumem šta tebi tu smeta?.
I dalje smatram da je moja ideja daleko bolja, prihvatljivija, normalnija i pouzdanija od tvoje, tačnije od one koju plasiraš isključujući muškarca. Skoro poražavajuće za ovaj svet.
Smešno Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 , zaista smešno kako vi shvatate neke moje napisane rečenice površno jer vam tako odgovara, rekoh da žene koje žive sa ženama, vole žene, imaju sa njima emotivnu i seksualnu vezu ne treba da moljakaju muškarce za spermu, to podržavam totalno jer je u redu iz tačke gledanja tih žena normalno, sada je to i moguće,, a ne da heteroseksualni muškarci ne oplodjuju heteroseksualno orijentisane žene, ta ko bi to i mogao, hteo, želeo da zabrani, da se meša u te odnose?

Najgore je biti površan u čitanju, ajmo malo dublje da se ''gradivo'' Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 obradi, moliću, jer to bi bilo fer a ikorisnije od predpostavljanja i generalizacije kojoj nisam sklona, ne stavljaj mi u usta ono što nisam rekla, to ne volim.
O, itekako samo jedna trauma može biti toliko teška i proizvesti trajne posledice. Nije trauma istući dede već ga zlostavljati. I nije isto kada dete tuče otac kao kada ga tuče sujetni očuh. Ne bih dalje da nabrajam. Ko ne zna, neka se raspita na pravom mestu.
Batine su batine, razliku u zlostavljanju ne bih potcrtavala ničijom masnicom, po meni je ružnije kad batina rodjeni otac, ali to rade tako često, zlostavljaju i decu i žene pa nikom ništa, još se niko nije dosetio da zbog toga treba svim heteroseksualcima zabraniti da imaju decu, isto tako, incest, toliko prisutan u heteroseksualnim porodicama ume čuda da napravi sa psihom deteta, može da ga zbuni u seksualnom smislu, mogu biti zarobljeni navikom neko vreme, ali ne mogu postati gay, izgleda da sam ti džaba ostavila onaj link da vidiš da se gay ne postaje vremenom uticajem okoline, davno je to stanovište prevazidjeno, zna se koga se drži i dalje.
Samo jedan procenat se rađa sa prirodnim predispozicijama, ostali postaju homo kao posledica traume/trauma.
Nije istina, to što ti to ponavljaš ništa ne znači, traume same po sebi ''ne prave''homoseksualce, da je tako, bilo bi ih na milijarde na svetu koliko ima istraumiranih ljudi u detinjstvu. ostalo su priče nekih psihoanalitičara koje oni pričaju iz nekih razloga u koje ne ulazim. ''Seme'' homoseksualnog ponašanja je bačeno još u stomaku majke, hormonalna i genetička ispitivanja navode na te zaključke.
Ode ti u preširok opis. Pitala sam te: da li bi se zapitala? Nije isto ako se dečak koji puta lati lutke ali, ako to radi svakodnevno i ne samo to, dobar je znak da treba nešto preduzeti. Zatim majka i otac stave prst na čelo pa se preispitaju - da li sve dobro rade, kakve "predstave" detetu priređuju itd. itd. Potom odu kod dečijeg psihologa pa mu sve to ispričaju, psiholog se pozabavi detetom i dođe do nekakvog saznanja. Ukoliko postoje indicije da je prirodno predisponiran stvar se prihvata na jedan način (dalje pretrage se obave na klinici); ukoliko dođe do zaključka da je dete doživelo/doživljava stres/traume, dalje preduzima mere, a u saradnji sa roditeljima da se dete oslobodi svega što može uticati na njegov dalji razvoj.
I eto, odeš kod psihologa dečijeg, kažeš dete mi se igra sa ženskim igračkama, pitam se, šta to znači, da li ja negde kao roditelj grešim??? I šta psiholog kaže? Verovatno ne kaže, ''vaše dete je prljavo iz nekog razloga, a vi verovatno radite nešto pogrešno kao roditel pa mu tu prljavštinu namećetej, sigurno je da vaše dete trebate okrenuti kamiončičćima jer je takvo ponašanje nenormalno, ne treba da se igra sa lutkicama i gleda dečake umesto devojčiće, nametnite mu vremenom kalupe i obrasce da bude u budućnosti strejt totalni jer će ovako imati problema u društvu koje je diskriminatorski i nasilnički ustrojeno,ne razume različitost, sklono je predrasudama, sad ćemo mi vaše dete izvesti na ''pravi put'', ubediti ga da mu se svidjaju devojčice''. Da tako govore, ne bi nikom ni trebali u životu.

Ružno je što tako misliš o roditeljima gay dece.

Jednostavno rešenje – da se seksualna sklonost prema istom polu stiče i da se radi o naučenom ponašanju – odavno je odbačeno....
Ljudski je grešiti, samo što ja u svemu ne vidim grešku već "prljavštinu".
To što ti vidiš nešto kao prljavšinu, ne znači da to ona i jeste, voliš seks samo sa muškarcima, pa misliš da tako svi moraju, uredjivala bi tudji život po svom šablonu i kalupu svoje hetero grupe kao da ste sami na svetu, sve to može da se skrpi u jednu jedinu reč: PREDRASUDE, da ne kažem nešto ''oštrije''.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Pet Apr 19, 2013 10:20 am

sini_do ::Stvaranje ženske sperme u labaratoriji.. hmmm.. . moguće, ali koji se materijal koristi, i da li se od samog ženskog materijala to može ????.... Homoseksualni roditelji - Page 18 2317702173

''Materijal''koji žena ima,iznenadio bi se,kad kreneš u Švedsku daću ti adresu klinike da vidiš i to''čudo''.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Pet Apr 19, 2013 11:41 am

Enna :: Čitam šta si rekla da bi ukinula, iz toga zaključujem koje te zabrane zanimaju. Žene jedino radjaju decu, za sada je tako, no niko ne kaže da će tako biti uvek, Smile Da ne možeš da zatrudniš ne bi te užasavala mogućnost vanmaterične trudnoće, ako ti je majčinski instinkt izražen, rekoh, počelo je još sa Isusom u Nazaretu....
Ne možeš da znaš nešto što nisam napisala pa ni da pretpostaviš. Ništa mene ne užasava koliko link koji si ostavila.
Usvajanje isto nije ''prirodno'' na način kako si ti objasnila šta je to prirodno, a šta nije kod roditeljstva, postoje razne alternative na ovom porodičnom polju, a gay roditeljima decu radjaju žene prirodnim putem, svi zadovoljni u tome, ne razumem šta tebi tu smeta?
Usvajanje nije rađanje što nikako ne znači da nije i roditeljstvo, i u tom smislu sam pisala.
Super, došli smo do odgovora na jedno od taksativno postavljenih pitanja na koje sada odgovaraš. Sada te ponovo pitam: ko kome rađa dete? Homo žena ostane trudna i dete poklanja bračnom paru koga čine dva muškarca. Tako si mislila? Šta je u ovom slučaju žena? Sprava za rađanje? Nečuveno uniženje žene-majke što mogu osmisliti samo devijantni umovi i oni sa strane koji slede njihove devijantne ideje.

Nema dece jer ih ne mogu rađati dva muškarca niti dve žene, i punkt! Nema ni usvajanja! I to je jedini način da se spasi ovaj svet koji zasigurno počinje srljati u propast bude li i dalje podržao ovu suludu misiju.
Smešno Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 , zaista smešno kako vi shvatate neke moje napisane rečenice površno jer vam tako odgovara, rekoh da žene koje žive sa ženama, vole žene, imaju sa njima emotivnu i seksualnu vezu ne treba da moljakaju muškarce za spermu, to podržavam totalno jer je u redu iz tačke gledanja tih žena normalno, sada je to i moguće,, a ne da heteroseksualni muškarci ne oplodjuju heteroseksualno orijentisane žene, ta ko bi to i mogao, hteo, želeo da zabrani, da se meša u te odnose?
Najlakše je staviti smajli i konstatovati kako te mi ne razumemo, zaboga. Odlično ja tebe razumem ali te ne podržavam jer ne vidim smisla u tvom stavu.

Molim lepo, ako se dve žene vole pa još imaju i seksualnu vezu, neka izvole pa jedna od njih dve i začne. Čak imaju izbora i koja će. Seks je seks! Isto važi i za muškarce. Homoseksualni roditelji - Page 18 2979583794
Najgore je biti površan u čitanju, ajmo malo dublje da se ''gradivo'' Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 obradi, moliću, jer to bi bilo fer a ikorisnije od predpostavljanja i generalizacije kojoj nisam sklona, ne stavljaj mi u usta ono što nisam rekla, to ne volim.
Homoseksualni roditelji - Page 18 2214231980 (ovako je najlakše)
Batine su batine, razliku u zlostavljanju ne bih potcrtavala ničijom masnicom, po meni je ružnije kad batina rodjeni otac, ali to rade tako često, zlostavljaju i decu i žene pa nikom ništa, još se niko nije dosetio da zbog toga treba svim heteroseksualcima zabraniti da imaju decu, isto tako, incest, toliko prisutan u heteroseksualnim porodicama ume čuda da napravi sa psihom deteta, može da ga zbuni u seksualnom smislu, mogu biti zarobljeni navikom neko vreme, ali ne mogu postati gay, izgleda da sam ti džaba ostavila onaj link da vidiš da se gay ne postaje vremenom uticajem okoline, davno je to stanovište prevazidjeno, zna se koga se drži i dalje.
Džaba je što mi pišeš, pa tako i link, osim ako nisi mislila na onu nebulozu o mogućnosti (u budućnosti) kada će žena moći oploditi ženu pomoću naučnofantastičnog metoda i tako "istrebiti" mušku populaciju. Pa ko će nam cepati drva na'pako bilo?! (što bi reko Vulin). Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919
Nije istina, to što ti to ponavljaš ništa ne znači, traume same po sebi ''ne prave''homoseksualce, da je tako, bilo bi ih na milijarde na svetu koliko ima istraumiranih ljudi u detinjstvu. ostalo su priče nekih psihoanalitičara koje oni pričaju iz nekih razloga u koje ne ulazim. ''Seme'' homoseksualnog ponašanja je bačeno još u stomaku majke, hormonalna i genetička ispitivanja navode na te zaključke.
Npr. da si u pravu (ali samo npr. jer nisi), zašto nema na milijarde homoseksualnih?
I eto, odeš kod psihologa dečijeg, kažeš dete mi se igra sa ženskim igračkama, pitam se, šta to znači, da li ja negde kao roditelj grešim??? I šta psiholog kaže? Verovatno ne kaže, ''vaše dete je prljavo iz nekog razloga, a vi verovatno radite nešto pogrešno kao roditel pa mu tu prljavštinu namećetej, sigurno je da vaše dete trebate okrenuti kamiončičćima jer je takvo ponašanje nenormalno, ne treba da se igra sa lutkicama i gleda dečake umesto devojčiće, nametnite mu vremenom kalupe i obrasce da bude u budućnosti strejt totalni jer će ovako imati problema u društvu koje je diskriminatorski i nasilnički ustrojeno,ne razume različitost, sklono je predrasudama, sad ćemo mi vaše dete izvesti na ''pravi put'', ubediti ga da mu se svidjaju devojčice''. Da tako govore, ne bi nikom ni trebali u životu.
E, svašta! Homoseksualni roditelji - Page 18 2317702173
Ružno je što tako misliš o roditeljima gay dece.
Samoživi, nehajni, nesavesni "slučajni" i ostali loši roditelji su itekako uzrok svim poremećajima u razvoju detetove ličnosti pa i za pojavu seksualne devijacije.
To što ti vidiš nešto kao prljavšinu, ne znači da to ona i jeste, voliš seks samo sa muškarcima, pa misliš da tako svi moraju, uredjivala bi tudji život po svom šablonu i kalupu svoje hetero grupe kao da ste sami na svetu, sve to može da se skrpi u jednu jedinu reč: PREDRASUDE, da ne kažem nešto ''oštrije''.
Naravno da ne moraju, to nikada nisam ni pomislila pa ni izjavila. Ali deca NO! Nema!
Uređujem samo svoj život, o ostalima mislim, za neke sam brižna.
Nego, mene fascinira ovo:
...uredjivala bi tudji život po svom šablonu i kalupu svoje hetero grupe kao da ste sami na svetu...
Čuj tebe, hetero grupa :marelica: :marelica: :marelica:
Nas i Rusa trista miliona Homoseksualni roditelji - Page 18 1801434793

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Pet Apr 19, 2013 12:36 pm

Da, vidi sada kako se ti poigravaš sa ozbiljnošću ove teme, za tvoju informaciju i u Rusiji ima pedera, pederčića a o pederčinama da ne govorimo. Isto je i u Srbiji, kao i bilo gde na svetu, zato jer je to tako oduvek, medju ljudima i životinjama, dakle normalna pojava.

Žene iste seksualne orijentacije tebe ili mene sigurno ne treba da pitaju kada će i sa kim,kako da začnu svoju decu.

Nema milijardu gay osoba na svetu jer tvoja hipoteza da je moguće samo zbog jedne traume u detinjstvu postati gay nije tačna, kako to do sada nisi povezala, pitam se?

Jesi li možda razmislila na sekundu o tom citiranom delu rečenice '' ume čuda da napravi sa psihom deteta, može da ga zbuni u seksualnom smislu'', kao o mogućnosti da govorim o biseksualcima? Znaš li koliko biseksualaca ima na svetu,koliko ih ima medju heteroseksualcima hetero populaciji, hetero grupi a može i hetero lobiju(kontra onom homo lobi,ide zar ne?) kad se bave diskriminacijom kao ti, znaš li koliko je istraumiranih kobajagi heteroseksualaca koji su bi orijentisani ali to kriju, da ih takvi kao ti ne bi osudjivali,diskriminisali? Ko zna možda si sa nekim od njih u životu bila intimna, ne možeš to napamet znati, a pretpostavka stoji.

Samoživi, nehajni, nesavesni "slučajni" i ostali loši roditelji su itekako uzrok svim poremećajima u razvoju detetove ličnosti pa i za pojavu seksualne devijacije.
E ovo je strašno i toliko žalosna kostatacija da nemam više reči!

Hej Riki Martine ,dobićeš batine?
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Pet Apr 19, 2013 12:47 pm

To za Ruse si ozbiljno shvatila? :marelica: Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919

Odakle ti da ja ikoga diskriminišem? Odakle ti da osuđujem homoseksualce? Odakle ti da sam neozbiljna?

Ono što je moj čvrsti stav na ovoj temi jeste to što smatram da homoseksualni par NE SME IMATI DECU iz hiljadu razloga.

Na pdf. "Porodica" postoji tema "POZDRAVI NEKOGA". Pročitaj makar nešto a onda proceni da li je citirano zaista strašno i žalosno.

Na ostalo nemam vremena da odgovorim jer žurim, a i da ne žurim, nemam volje.

Homoseksualni roditelji - Page 18 735700206

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od sini_do Pet Apr 19, 2013 3:43 pm

Enna ::
sini_do ::Stvaranje ženske sperme u labaratoriji.. hmmm.. . moguće, ali koji se materijal koristi, i da li se od samog ženskog materijala to može ????.... Homoseksualni roditelji - Page 18 2317702173

''Materijal''koji žena ima,iznenadio bi se,kad kreneš u Švedsku daću ti adresu klinike da vidiš i to''čudo''.
Jest materijal koji žena ima, ali žena ima dnk svoga oca, tako bez dnk muškarca u ženi, to je nemoguće..... Very Happy
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Pet Apr 19, 2013 6:10 pm

Avramova ::To za Ruse si ozbiljno shvatila? :marelica: Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919

Odakle ti da ja ikoga diskriminišem? Odakle ti da osuđujem homoseksualce? Odakle ti da sam neozbiljna?

Ono što je moj čvrsti stav na ovoj temi jeste to što smatram da homoseksualni par NE SME IMATI DECU iz hiljadu razloga.

Na pdf. "Porodica" postoji tema "POZDRAVI NEKOGA". Pročitaj makar nešto a onda proceni da li je citirano zaista strašno i žalosno.

Na ostalo nemam vremena da odgovorim jer žurim, a i da ne žurim, nemam volje.

Homoseksualni roditelji - Page 18 735700206
Šta da čitam kada znam da nije tako,neka oni mene čitaju. Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919

Dobro oko Rusa sam se i ja šalila Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 , ostalo sam objasnila rečito neću se ponavljati. Nemam ni ja volje više da ovde pišem, jednostavnije je da prihvatiš da postoje deca koja već uveliko rastu sa svojim gay roditeljima,ako i ne prihvatiš, tvoja stvar. Homoseksualnost je urodjena, biseksualnost može da se podvede pod ono tvoje sa traumama i ostalim batinama, kad ljudi ne znaju sa kim bi spavali,zbunjeni su. Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 Ajde dovidjenja! Homoseksualni roditelji - Page 18 735700206

Vidim uzela si onaj članak -link da otvoriš novu temu, lepo bogami, Homoseksualni roditelji - Page 18 2979583794 samo da ne ispadnem fašista zbog onih koji ne kapiraju šta pišem, a ima ih kuku majko(poštapalica jedna za koju nedavno čuh da je jedan nebitan lik koristi stalno Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 )

sini_do
Jest materijal koji žena ima, ali žena ima dnk svoga oca, tako bez dnk muškarca u ženi, to je nemoguće.....
To je u redu, ali nema muškarca u totalno ''ženskoj priči'', plus se radi o hormozomima žene itd da ne vršljam po onome što ni meni nije najjasnije jer nisam genetičarka.
Zašto bi bilo ko nametao nekim ženama koje to ne žele muškarce za seks Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 ili kao donore kada ima toliko heteroseksualki i biseksualki koje željno čekaju da ih oni oplode? Nikada muškarci neće nestati sa sveta i to je lepo. Neć se to dogoditi ni sa LGB populacijom,ma šta ko želeo ili radio.

Dosta od mene, uživajte :vulin: Homoseksualni roditelji - Page 18 4027700691
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Pet Apr 19, 2013 8:44 pm

Enna :: Šta da čitam kada znam da nije tako,neka oni mene čitaju. Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919
Štampaj se ako želiš da te čitaju u većoj meri.

Nemam ni ja volje više da ovde pišem, jednostavnije je da prihvatiš da postoje deca koja već uveliko rastu sa svojim gay roditeljima,ako i ne prihvatiš, tvoja stvar.
Nije problem prihvatiti činjenicu, problem je šta to donosi.
Homoseksualnost je urodjena, (...)
U čemu je kvaka što još uvek nije prihvaćena?
...biseksualnost može da se podvede pod ono tvoje sa traumama i ostalim batinama, kad ljudi ne znaju sa kim bi spavali,zbunjeni su.
Batine su najmanji uzrok psihoporemećaja. A odakle ti ovaj zaključak za biseksualne?

Vidim uzela si onaj članak -link da otvoriš novu temu, lepo bogami, Homoseksualni roditelji - Page 18 2979583794 samo da ne ispadnem fašista zbog onih koji ne kapiraju šta pišem, a ima ih kuku majko(poštapalica jedna za koju nedavno čuh da je jedan nebitan lik koristi stalno Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 )
Pa nisi ti autor teksta da bi te neko optužio. Pre bi mogli mene što sam otvorila temu. Smile

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Sub Apr 20, 2013 12:12 am

Vidim uzela si onaj članak -link da otvoriš novu temu, lepo bogami, Homoseksualni roditelji - Page 18 2979583794 samo da ne ispadnem fašista zbog onih koji ne kapiraju šta pišem, a ima ih kuku majko
Ukapirana si ti davno,samo što ti izopačenost pokušavaš da predstvaiš kao normalnu stvar...Nije tačno da je homoseksulanost urođena,to je najveća laž koju homoseksulani lobi,čiji si ti član,prosipa samo da bi se odbranili od izopačenosti.
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sub Apr 20, 2013 11:50 am

Nije problem prihvatiti činjenicu, problem je šta to donosi.
Ništa strašno, žive ljudi svoje živote sa svojom decom.

Homoseksualnost je urodjena, (...)
U čemu je kvaka što još uvek nije prihvaćena?
Taboo koji u sebe uključuje svašta čime se ljudski rod ne treba ponositi,mada izgleda drugačije gledano malogradjanskim očima.
...biseksualnost može da se podvede pod ono tvoje sa traumama i ostalim batinama, kad ljudi ne znaju sa kim bi spavali,zbunjeni su.
Batine su najmanji uzrok psihoporemećaja. A odakle ti ovaj zaključak za biseksualne?
Ovde sam se ja malko više Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 šalila. Biseksualci mogu biti u ''zbunu'' što se tiče seksualnih partnera pa tokom života, čas sa ženama, čas sa muškarcima, onda bi se mogao izvući zaključak na osnovu njihovog ''ponašanja'' da su rodjeni sa jednom seksualnom orijentacijom kao primarnom a druga im se nametnula vremenom na razne načine, ali i da su rodjeni kao biseksualci što bi potpuno odgovaralo priči o produžetku vrste(ako zanemarimo moralne pridike)? Govorimo o ljudima kao istoj vrsti, dakle kako je moguće da se nagoni koji u sebe uključuju afinitet ka jednom od polova(ili oba) mogu vremenom menjati? A nagon je urodjen i nepromenjiv? Biće da je nemoguće. Mogla bih to štampati, Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 o nagonima se sve već zna, ko zna, no ipak, moram doći do onog dr ispred imena da mi svi poveruju. Smile
Da li se čovek radja sa seksualnim nagonom? Radja se. Nagoni su urodjeni.
Šta je to seksualni nagon? Nagon za zadovoljenjem svoje seksualne potrebe na prvom mestu.
Šta to implicira? Seks ne bi bio ništa zanimljivo kada bi to bilo isključivo zbog produžetka vrste, bez zadovoljstva itd To dalje implicira da se ljudi radjaju sa svojim seksualnim opredeljenjem tj nagonom za seksom koji je urodjen i uz njega ide i roditeljstvo kao ''nus pojava'' koja igra veliku ulogu, evolucija(genetski zapis u nama) je jednom zadovoljstvu nakačila nešto što joj odgovara, svima lepo. Svi ljudi se radjaju sa seksualnim nagonom koji u sebe ima ''ugradjen'' majčinski instinkt . Ovaj instinkt dakle nije namenjen samo heteroseksualcima, prirodno je da se shvati da priroda po ovom pitanju ne može da greši da bi je eto neki ''čistinci ispravljali'', branili homoseksualcima da se ostvare kao roditelji(džaba zabrana..)kao da je to moguće zabraniti.

I hetero i homo populacija- ljudi - radjaju se sa svojim seksualnim nagonima zbog kojih im je seks način da prvenstveno dodju do zadovoljenja ''seksualnog apetita'', i po tom su i heteroseksualci i homoseksualci potpuno isti.

Seks nije taboo, ali su ga ljudi učinili takvim svojim filozofiranjem i na ovu temu što je užasno.

Životinje takodje,( primer da je sve prirodno a ne naučeno)imaju biseks i homoseks, ali nemaju popove da im zvone sa crkve o ''prljavštini'', po ovom pitanju seksa koji je nešto prirodno i potrebno, blago njima što nemaju.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Sub Apr 20, 2013 12:30 pm

Majstor si da promiieniš temu,samo ti to kod mene nemože proć daga moja...Ovo što si napisala samo je maska tvoje nesrećne mržnje prema muškarcima a i prema sebi...Pričaš o diskriminaciji,a ti si ovdje najveći diskriminator,isto kao što su tvoji mentori..Samo bolestan um može da postavlja onakve članke i da diskriminiše sve živo što se ne uklapa u njegovu izopačenost...Ni na jedno pitanje nisi odgovorila normalno,sem uvredama jer nemaš argumenata...Ovo ti oćeš da proglasiš za normalno i da ovkavim tipovima staviš u ruke budućnost jednog djeteta...
Homoseksualni roditelji - Page 18 IMG_4346_blur
Pogledaj šta ti oćeš da proglasiš normalnim,pa onda reci jesili izopačena ili nisi draga moja...Jeli ovo liberalizam...Čisto sumnjam da bi voljela da zatekneš sina sa ovakvim ljudima i da im prepustiš njegovu budućnost...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Sub Apr 20, 2013 12:32 pm

http://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/part_1_full/index.php
Ovo je tvoja normalnost i tvoj život..
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Sub Apr 20, 2013 12:41 pm

Životinje takodje,( primer da je sve prirodno a ne naučeno)imaju biseks i homoseks, ali nemaju popove da im zvone sa crkve o ''prljavštini'', po ovom pitanju seksa koji je nešto prirodno i potrebno, blago njima što nemaju.
Čista laž,naučno dokazano... Homoseksualni roditelji - Page 18 1801434793 A ti ako imaš dokaz postavi ga... Smile
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Sub Apr 20, 2013 5:43 pm

Kume Čoče, šta ti bi, ogadi mi ručak sa ovim moralnim nakazama. Rekla bih neki vrli velikograđani. Homoseksualni roditelji - Page 18 3607675311
Možda će se upristojiti kada dobiju dete. Homoseksualni roditelji - Page 18 2214231980

@Ennice
Samo još lektor i korektor i ravno u udžbenik. Nisi žalila truda i znanja. Smile


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od furija Sub Apr 20, 2013 7:30 pm

Ja ovde moram javno da se izvinim u ime svojih roditelja, zato sto su me zaceli na prevazidjeni i omrazeni heteroseksualni nacin pa sam eto "ispala nus product" Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 18 3681966919
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 18 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 31 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu