Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 61 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 61 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptyJuče u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptyČet Apr 25, 2024 8:18 pm od Dall

» Obuća
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Zene sa dva prezimena - Page 21 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Zene sa dva prezimena

+72
sini_do
madam mim
Sonja
Cinzia
djavolica
Johny Bravo
Zalutala
Lilith
Mojra
tetreb
furija
SuperKartica
Epitaf
mrvica*
Miškica
country girl
Time
Ledena
Strelac
MisisM
Batista
212ganna
Marea
Bole
MoonGirl
Hiperborejac
Killjoy
NFS_MW_girl
Istina ex Natasha
Mesrine
cvjeticanin
inspy
Andjela
Miško
Fraya
SKYKING
laza
Debilko
Jurivaka
Vulin
naOpaka
Mastifal
svejedno
Prince
w2403
digitalmandrak
Anhelito
slavena
Cleopatra
Lady
IMHO
Fristajlo
Prepoznatljiva
Sklad odjeka
Buca
cat09
ellen
ludo_913
Johnny-Azra
sanjalica
BG_HIGHLANDER
KirJanja
drdoktor
Vidra
Orhideja
Avramova
Hipi
Lila
Dragana
RINGE
maks
Arwen Evenstar
76 posters

Strana 21 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Pet Apr 01, 2016 11:38 pm

Ne mislim da natalitet opada zbog izbora prezimena niti da pošto-poto treba odbiti suprugovo prezime. Ono se jednostavno može dodati svome što zakon predviđa i to odavno, što znači da nije u pitanju pomodarstvo.

Mnogo je ozbiljnijih problema zbog kojih ljudi odustaju od potomstva ili rode jedno dete.

Naše bake, prabake...niko nije pitao ne samo za prezime već ni za šta osim retkih goropadnih koje su izborile svoje mesto u porodici ali je i čvrsto držale, dok su one poslušne najčešće patile ili živele u uverenju da baš tako mora.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Iceman Sub Apr 02, 2016 11:07 pm

Avramova :: dok su one poslušne najčešće patile ili živele u uverenju da baš tako mora.

Pa izgleda da je baš tako moralo. Smile
U konačnici pad nataliteta dovodi do izumiranja naroda, čemu mi upravo srljamo. Bolji standard, kvalitet života, obrazovanje, emancipacija, demokratija i još sto čuda koje je novo doba donelo, nisu uspeli da izleče rak ranu našeg društva - belu kugu.
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Ned Apr 03, 2016 12:11 pm

Tačno ImC samo što to "moranje" ne vezujem isključivo za rađanje već za lični integritet. A da li se moralo, pitanje je.

Pišeš "bolji standard". Koji procenat ga čini?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Batista Pon Apr 04, 2016 3:48 am

Iceman Came ::
U konačnici pad nataliteta dovodi do izumiranja naroda, čemu mi upravo srljamo. Bolji standard, kvalitet života, obrazovanje, emancipacija, demokratija i još sto čuda koje je novo doba donelo, nisu uspeli da izleče rak ranu našeg društva - belu kugu.

Ne moze ti emancipacija donijeti povecan natalitet. On je najveci u siromasnim i zaostalim zemljama. U modernim drustvima kao sto je nase jedini nacin da se poradi na tome je da se uvedu ozbiljne beneficije za viseclane porodice.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Pon Apr 04, 2016 10:28 pm

Pošto smo mi sada siromašna zemlja bilo bi logično za očekivati da dođe do rasta nataliteta analogno tvom stavu s kojim se inače slažem. Natalitet u tom smislu dešava se u zemljama koje su oduvek i konstantno siromašne, zaostale, stanovništvo neemancipovano ali mi to nismo osim što smo poslednih decenija siromašni u velikom procetu.

Po meni nije rešenje uvesti beneficije za višečlane porodice već uposliti nezaposlene jer takvi se teško odlučuju za potomsto što je donekle opravdano i to je veliki problem celog društva. Država je u haosu.

Čak i zaposleni su u krizi jer su malo plaćeni, posao nesiguran, stambeno pitanje mali procenat može da reši kupovinom stana što znači da su prinuđeni iznajmljivati stan ili se gurati sa roditeljima što opet dovodi do izvesnih problema. Kako se onda odlučiti za dete čak i kada bi se skromno živelo? To je skoro nemoguće jer od dve prosečne srpske plate pored svih izdataka koje država potražuje, izdaci za dete su ogromni?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Iceman Uto Apr 05, 2016 12:12 am

Batista ::
Iceman Came ::
U konačnici pad nataliteta dovodi do izumiranja naroda, čemu mi upravo srljamo. Bolji standard, kvalitet života, obrazovanje, emancipacija, demokratija i još sto čuda koje je novo doba donelo, nisu uspeli da izleče rak ranu našeg društva - belu kugu.

Ne moze ti emancipacija donijeti povecan natalitet.

Znam...
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od madam mim Uto Apr 05, 2016 7:46 am

Nije lepo da svaljujete problem pada nataliteta samo na žene i problem emancipacije. Uz ekonomske razloge koje je Ave već navela, ne treba zaboraviti koliko je mladih muškaraca izginulo u ratovima i koliko je mladih i relativno mladih (i muškaraca i žena) otišlo van Srbije, pa je tamo negde stvaralo porodicu. Ima tu još razloga, ali nisu za ovu temu.
madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Batista Uto Apr 05, 2016 9:59 pm

Avramova ::Po meni nije rešenje uvesti beneficije za višečlane porodice već uposliti nezaposlene jer takvi se teško odlučuju za potomsto što je donekle opravdano i to je veliki problem celog društva. Država je u haosu.

Čak i zaposleni su u krizi jer su malo plaćeni, posao nesiguran, stambeno pitanje mali procenat može da reši kupovinom stana što znači da su prinuđeni iznajmljivati stan ili se gurati sa roditeljima što opet dovodi do izvesnih problema. Kako se onda odlučiti za dete čak i kada bi se skromno živelo? To je skoro nemoguće jer od dve prosečne srpske plate pored svih izdataka koje država potražuje, izdaci za dete su ogromni?

Ekonomski status igra veliku ulogu u tome, ali ne moze on sam rijesiti priblem. Evo za primjer Njemacka. Ona je drzava na koju citav svijet pokusava da se ugleda a opet kuburi sa natalitetom, jer sav ekstra novac koji Svabe zarade uglavnom ode na luksuz. Opet ce zvucati da je emancipacija ljudi (a pogotovo zena) glavni krivac za to, ali to je tako. Prije 200 godina zena nije imala puno izbora. Njeno je bilo da kuha, pere, pomaze oko kuce i radja djecu. Danas hoce malo do Grcke na more, do Svajcarske na skijanje, do jedne kafane, druge, trece..... Ne zamjeram im na tome, takvo je vrijeme doslo. I muskarci su se promijenili, mnogi djecu dozivljavaju kao teret.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Batista Uto Apr 05, 2016 10:04 pm

madam mim ::ne treba zaboraviti koliko je mladih muškaraca izginulo u ratovima

Za cetiri godine rata u BiH srpske zrtve su bile 25.000, a za vrijeme bombardovanja Srbije oko 1000. U odnosu na broj stanovnika nije to neka dramaticna cifra. Srbija samo emigracojom godisnje izgubi 30.000 stanovnika.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Sre Apr 06, 2016 10:05 pm

Batista :: Ekonomski status igra veliku ulogu u tome, ali ne moze on sam rijesiti priblem. Evo za primjer Njemacka. Ona je drzava na koju citav svijet pokusava da se ugleda a opet kuburi sa natalitetom, jer sav ekstra novac koji Svabe zarade uglavnom ode na luksuz. Opet ce zvucati da je emancipacija ljudi (a pogotovo zena) glavni krivac za to, ali to je tako. Prije 200 godina zena nije imala puno izbora. Njeno je bilo da kuha, pere, pomaze oko kuce i radja djecu. Danas hoce malo do Grcke na more, do Svajcarske na skijanje, do jedne kafane, druge, trece.....

Emancipacija ne isključuje produžetak vrste. Neka se sa decom švrćkaju po Grčkoj, skijaju u Švajcarskoj. Šta drugo reći nego posesivnost i stavljanje u prvi plan materijalnog dobra isključivo zarad užitka. Tužno.

Ne zamjeram im na tome, takvo je vrijeme doslo. I muskarci su se promijenili, mnogi djecu dozivljavaju kao teret.

Ja im zameram. Nije došlo takvo vreme već su ga ljudi učinili takvim. I to je tužno.

Pre 200 godina žena je radila sve što si pobrojao i rađala decu. Danas neka isto radi sve što si pobrojao i neka rađa decu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od madam mim Sre Apr 06, 2016 10:20 pm

Batista ::
madam mim ::ne treba zaboraviti koliko je mladih muškaraca izginulo u ratovima

Za cetiri godine rata u BiH srpske zrtve su bile 25.000, a za vrijeme bombardovanja Srbije oko 1000. U odnosu na broj stanovnika nije to neka dramaticna cifra. Srbija samo emigracojom godisnje izgubi 30.000 stanovnika.

Nisu to jedine žrtve (u BiH i za vreme bombardovanja). A emigracija jeste veliki problem i, kao što rekoh, jedan od značajnih uzroka pada nataliteta.

madam mim
madam mim
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2855
Datum upisa : 21.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Iceman Čet Apr 07, 2016 6:00 pm

madam mim ::Nije lepo da svaljujete problem pada nataliteta samo na žene i problem emancipacije.

Nisam ni svaljivao, samo sam komentarisao određene tvrdnje koje mi se nisu dopale.
PS
još onomad Zene sa dva prezimena - Page 21 1801434793 otkucah odgovor al' me forum izlogovao pa me mrzelo da kucam jopet. Zene sa dva prezimena - Page 21 500484114
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Iceman Čet Apr 07, 2016 6:10 pm

Batista ::
madam mim ::ne treba zaboraviti koliko je mladih muškaraca izginulo u ratovima

...a za vrijeme bombardovanja Srbije oko 1000.
Meni je degutantno kad neko smanjuje broj žrtava. Zene sa dva prezimena - Page 21 657883169

Број цивилних жртава у НАТО бомбардовању Савезне Републике Југославије још увек није прецизно утврђен а досадашње процене варирају у зависности од извора. Према српским изворима од последица НАТО бомбардовања погинуло је између 1200 и 4000 цивила (најчешће се наводи око 2500)[1][2] а према тврдњама америчке невладине организације „Хјуман Рајтс Воч“ погинуло је између 489 и 528 цивила.[3]
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Dobro drvo Čet Apr 07, 2016 7:09 pm

1000 puta xy znači oko 1000.
Dobro drvo
Dobro drvo
Novi član
Novi član

Broj poruka : 12
Datum upisa : 03.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Batista Uto Apr 12, 2016 7:09 pm

Iceman Came ::
Batista ::

...a za vrijeme bombardovanja Srbije oko 1000.
Meni je degutantno kad neko smanjuje broj žrtava. Zene sa dva prezimena - Page 21 657883169

Број цивилних жртава у НАТО бомбардовању Савезне Републике Југославије још увек није прецизно утврђен а досадашње процене варирају у зависности од извора. Према српским изворима од последица НАТО бомбардовања погинуло је између 1200 и 4000 цивила (најчешће се наводи око 2500)[1][2] а према тврдњама америчке невладине организације „Хјуман Рајтс Воч“ погинуло је између 489 и 528 цивила.[3]

Ovo sam preuzeo sa wikipedije, izvinjavam se ako nije tacno. A degutantno je to da ni 17 godina nakom bombardovanja mi jos nismo popisali nase zrtve.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Čet Apr 14, 2016 9:33 pm

I još je degutantno što se porušene zgrade nisu makar "sakrile" reklamama (jedna jeste u Kneza Miloša). Koliko je opasno da  tako stoje (valjda da vidi svet ruševine), odnosno da li postoji opasnost od pojačanog zračenja za one koji žive ili rade u neposrednoj blizini?

Tema:

Ako ga volim i ako me voli, pitanje prezimena neće nam pasti na pamet.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Iceman Pet Apr 15, 2016 1:06 pm

Zračenje neće biti manje ako je zgrada iza paravana Zene sa dva prezimena - Page 21 3137150671
avatar
Iceman
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2164
Datum upisa : 12.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Sub Apr 16, 2016 12:21 am

Zene sa dva prezimena - Page 21 500484114 Joj Ajs, pa nisi valjda pomislio da toliko ne znam? Reklamni panoi su se odnosili na izgled, ružno je da se vide ruševine od 1999.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Ptica Sub Apr 16, 2016 12:26 am

Mislim da je to neko trenutno pomodarstvo. Naročito među doktorima,tu najčešće ima da se vide primeri žena sa devojačkim i udatim prezimenom.
Nemam neki određen stav na tu temu, nikad o tome nisam razmišljala. A i brate predugačko je kad se potpisuješ. Ja sam praktična devojka.
Ptica
Ptica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 50
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Svarog Sub Apr 16, 2016 10:33 am

Pojedine zene jako vole dupli identitet i to im ispunjava njihove potrebe da pokusaju popraviti ono sto u njihovom zivotu ne funkcionise.....
Na momente postaju neko drugi i onakav kako one bi zelele da budu....

Za to je forum idealan i takve zene su cesto na forumu.... Obicno izaberu neki nevini nik, a avatar je zavodljiv i pomalo erotican....

Onda se predstavljaju kao druzeljubive, pomalo naivne, dobre, vole zivotinje, decu a u stvari su samo iskompleksirane i tako lece svoju psihu.....

Pokusavaju privuci paznju muskog dela foruma i ne biraju mnogo nacin i sredstva.... Tako nadoknadjuju ono sto u reali nemaju...

Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Sub Apr 16, 2016 11:17 pm

O Bole dragi, ako im to može pomoći mojoj sreći nema kraja.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Svarog Ned Apr 17, 2016 10:02 am

Pa ne moze Ave ali to rade jer na trenutke postaju voljene i neko im poklanja paznju i pozeljne su nekome. To im leci ego.....

Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Ned Apr 17, 2016 1:41 pm

Da, to sam mislila, ako im forum u tome pomaže zašto da se ne oslobode problema koji ih pritiskaju. Moramo razumeti i takve pod uslovom da su korektni forumaši.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Svarog Ned Apr 17, 2016 5:28 pm

Da ali njihov pogled na korektno je malo drugaciji od tvog i deviza "da je u ljubavi i u ratu sve dozvoljeno " je osnovna deviza. jer je nima ovde poligon za ljubav i za rat.......

Mogu da glume neko vreme ali ce pre ili kasnije pokazati svoje pravo lice....

Svarog
Svarog
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2116
Datum upisa : 04.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Avramova Ned Apr 17, 2016 9:55 pm

Verovatno da neki iz te grupe postaju loši, glumataju, prkose, imaju loše namere.

Važno je da pre nego što pokažu svoje pravo lice nikoga ne povrede. Zato je potreban oprez kada imamo posla sa takvima.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zene sa dva prezimena - Page 21 Empty Re: Zene sa dva prezimena

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 22 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu