Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 38 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 38 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptyJuče u 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

+3
Orhideja
Avramova
Vidra
7 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Ned Avg 07, 2011 11:23 am

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Prema rezultatima novog istraživanja koji su objavljeni u časopisu "Dejli Mejl", među Britankama rođenim između 1965. i 1978. ima čak 43 odsto njih koje nemaju decu. Žongliranje karijere i porodice u uslovima modernog doba sve je teže, pa ne čudi što se žene često opredeljuju za uspeh na samo jednom od ova dva polja. Međutim, postoje žene koje nemaju ni porodicu ni uspešnu karijeru. Te žene je "Dejli Mejl" nazvao zajedničkim imenom "Generacija X".

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru 2597depresijacompetence



Mnoge pripadnice lepšeg pola u kasnim dvadesetim godinama svesno donose odluku da će se posvetiti poslu, odlažući rađanje dece i izgradnju porodice za nešto kasnije. Međutim, nije retko da, uprkos snažnoj volji i trudu, one ne uspevaju da postignu uspeh kome su se nadale.
Helen Meknejlen (44) radila je na visokoj poziciji u firmi "Goldman Sachs", koja se bavi finansijama, ali je dala otkaz kada je shvatila da više ne može da se nosi sa pritiskom.

- Na početku sam bila oduševljena što ću raditi kao jedina žena trgovac u atmosferi nabijenoj testosteronom. Imala sam šestocifrenu platu, kuću u Njujorku i farmu u Hempširu. Međutim, uskoro sam shvatila da ne mogu da ispratim nametnuti tempo prekovremenog rada i celonoćnog provoda sa kolegama i klijentima. Čitave vikende sam provodila u krevetu i osećala sam ogroman pritisak. Planiranje porodice mi nije bilo ni nakraj pameti - kaže Helen, dodajući: Sada više nemam visoku poslovnu poziciju, a previše sam stara da bih rodila decu.
Dr. Anđela Karter sa Instituta za poslovnu psihologiju univerziteta u Šefildu, objašnjava da žene iz "Generacije X" ustvari veruju u mit koji im je predstavljen, a na kraju ostaju bez ičega.

- Ove žene su odgajane tako da veruju kako mogu da postignu sve – i veliku porodicu, i dobrog muža, i uspešnu karijeru, ali kada shvate da poslovni svet oduzima toliko energije, one najčešće odustaju od karijere i traže nazad svoju slobodu. Međutim, najčešće ovu odluku donose u trenutku kada više nisu biološki sposobne da imaju potomstvo - ističe Anđela Karter.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Vidra Sub Avg 13, 2011 7:07 pm

- Ove žene su odgajane tako da veruju kako mogu da postignu sve – i veliku porodicu, i dobrog muža, i uspešnu karijeru, ali kada shvate da poslovni svet oduzima toliko energije, one najčešće odustaju od karijere i traže nazad svoju slobodu. Međutim, najčešće ovu odluku donose u trenutku kada više nisu biološki sposobne da imaju potomstvo - ističe Anđela Karter.
Neverovatno je da nisu imale nijedan primer neke svoje drugarice...

Međutim, uskoro sam shvatila da ne mogu da ispratim nametnuti tempo prekovremenog rada i celonoćnog provoda sa kolegama i klijentima. Čitave vikende sam provodila u krevetu i osećala sam ogroman pritisak. Planiranje porodice mi nije bilo ni nakraj pameti - kaže Helen, dodajući: Sada više nemam visoku poslovnu poziciju, a previše sam stara da bih rodila decu.
Ima zena koje radjaju i sa pedeset... Englezi bar imaju dobar standard. Porodica zahteva odricanje i zalaganje. Pitanje je koliko su spremne na tako nesto.

žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru
Helen, koja se ovde navodi, imala je nekakvu karijeru, od koje je odustala jer nije mogla da isprati tempo. To je svesna odluka.
Verujem da je u svakom dobu bilo neke 'generacije x'.
Zasto su muskarci izuzeti iz ovog istrazivanja?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Avramova Sub Avg 13, 2011 10:00 pm

Vidra ::Porodica zahteva odricanje i zalaganje.

Odricanje bih izbacila iz rečenice. Čega se odričemo zarad porodice? Ako smo je formirali onda je ona primarna stvar u našem životu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Sub Avg 13, 2011 10:02 pm

Vidra ::Porodica zahteva odricanje i zalaganje.

Naravno da jeste odricanje.....ako zelimo da sacuvamo brak, moramo se zrtvovati bukvalno za sve...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Avramova Sub Avg 13, 2011 10:16 pm

Neki tip :: Naravno da jeste odricanje.....

Primera radi, od čega odricanje?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Sub Avg 13, 2011 10:28 pm

Uglavnom zena ima manja odricanja u braku od muskarca. dok se muskarac trudi da ostavi koji dinar za crne dane, ili da ustedi za dom i porodicu.. ne zelim da ispadnem muski sovinista, ali njoj uvek treba nova sminka,farba za kosu,nikada nema sta da obuce iako joj ormar pun garderobe,...itd.itd.... naravno da ima izuzetaka, ima i savesnih zena , ali u manjoj meri...

Odricanja.... u svemu..narocito kada nemaju razumevanja jedno za drugo..i kada uvek sebe stave na prvom mestu... Odricanje je i kada se svadjaju a cute i trpe zbog dece...


Poslednji izmenio Neki tip dana Sub Avg 13, 2011 10:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Orhideja Sub Avg 13, 2011 10:28 pm

Odricanje od nekih navika zarad jece i održanja braka, naravno ako se ima s kim.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Avramova Sub Avg 13, 2011 10:38 pm

Ništa meni nije jasno! Kako mogu da kažem da se odričem nečega zato što sam se udala, želim decu pa ih onda i rodim itd. itd. Kako bi bilo kada bih rekla: odričem se mnogih stvari jer moram raditi osam sati dnevno. Pa valjda se zna da ako sebi postavimo nešto za cilj da je to prioritet u odnosu na sve a naročito kada je porodica u pitanju i ponajpre deca. Bila bih smešna samoj sebi da kažem da sam se bilo čega odrekla onog momenta kada sam postala majka.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Sub Avg 13, 2011 10:52 pm

Bre Av.. ti ko da nisi bila u braku.. ili se nisi ni u cemu odricala i sve je bilo po tvom??? Nije samo dete u pitanju nego sve generalno...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Avramova Sub Avg 13, 2011 10:54 pm

Neki tip :: Nije samo dete u pitanju nego sve generalno...

Šta, navedi mi makar pet stvari.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Orhideja Ned Avg 14, 2011 10:16 am

Generacija X postoji i među muškarcima i među ženama i imam osjećaj da nam cijela buduća generacija prelazi u tu tkz.generaciju. Veoma loše za društvo.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Ned Avg 14, 2011 10:33 am

Orhideja ::Generacija X postoji i među muškarcima i među ženama i imam osjećaj da nam cijela buduća generacija prelazi u tu tkz.generaciju. Veoma loše za društvo.

Kod muskaraca nije toliko primetno zato sto kod muskarca ne otkucava Bio sat.... nije mu kasno da se zeni ni u mojim godinama....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Orhideja Ned Avg 14, 2011 10:37 am

Nije primjetno zato što niko ne gleda ali ima toga jako puno, samo se u manjim sredinama lakše vidi. Jeste da vam ne otkucava bio sat ali ...žene traže jedno, muškaarci drugo, veliko je raslojavanje među generacijama
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Ned Avg 14, 2011 10:39 am

Zene ne traze drugo nego 1000.. da je samo drugo.. lako bi se mi dogovorili..Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru 4027700691

Muskarci samo traze jedno i to jedno zene ne mozete da ispostujete.. Sramota bre ! Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru 3629869021
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Vidra Ned Avg 14, 2011 12:21 pm

Čega se odričemo zarad porodice?
Sopstvenog vremena, kojeg smo imali na pretek, narocito kada su deca u pitanju. Da se ne lazemo, umem da spavam do podne, a za to vreme moja deca imaju dva obroka. A moje je skromno misljenje da covek treba da se odmara, i da ima ljudsko pravo da spava, tj. to je prirodna potreba, koja je meni vrlo cesto uskracena.

Ako smo je formirali onda je ona primarna stvar u našem životu.
Ali ne i jedina. Imamo vise primarnih stvari u zivotu - to ti je kao kad krenes u goste a jedino si ti od svih neispeglana i sminkas se u kolima. Balans bi bio prava stvar, ali ga je nekad jako tesko dostici.

Bila bih smešna samoj sebi da kažem da sam se bilo čega odrekla onog momenta kada sam postala majka.
Meni nije smesno sto nemam toliko vremena za citanje, a umela sam nesto i da napisem. Sve to mi jako nedostaje.
Zivot nam se promeni, pa su nam neke stvari i dogadjaji vazniji od onih koji su pre bivali, a u svem tom dugorocnom odvijanju skloni smo zaboravu.

Šta, navedi mi makar pet stvari.
Tek sada, poslednjih godina, kako moje drustvo ulazi u zajednicki zivot i ima decu, vidim ono sto nisam ranije- vrlo im je tesko da sakupe pare na gomilu, odnosno da imaju jedan novcanik; nemaju pojma sta znaci imati dete, pa zivotne odluke donose ishitreno ( recimo, za mene je totalno ludilo kupovati stan na kredit a pri tom cekati blizance); NEMA SPAVANJA - sto ste spavali pre deteta to vam je za ceo zivot; preseljenje - sve muskarce koje poznajem a da su se selili od svojih roditelja bivali su bolesni danima pre nego sto dodje kamion po stvari... ( fali jos jedna stvar...)

Muskarci samo traze jedno i to jedno zene ne mozete da ispostujete.. Sramota bre !
a to je?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Orhideja Ned Avg 14, 2011 1:47 pm

Neki tip ::Zene ne traze drugo nego 1000.. da je samo drugo.. lako bi se mi dogovorili..Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru 4027700691
Ima i toga, žene su postavile zahtjeve i nakog toliko godina skontale da samo rijetke mogu uspjeti sve i porodicu i karijeru ali uz pomoć bebisiterki, vrtića,kućne pomoćnice u kući itd. Da kuva,pere,čisti, odgaja djecu i stvara karijeru, ide na službena putovanja i slično to "sama" ne može postići. Misle da mogu sve a ne mogu i što prije to same skontamo (pošto žena jesam) biće bolje.

Muskarci samo traze jedno i to jedno zene ne mozete da ispostujete.. Sramota bre ! Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru 3629869021
A da ja nabrojim još dvoje što tražite? Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru 2214231980
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Ned Avg 14, 2011 1:49 pm

Muskarci samo traze jedno i to jedno zene ne mozete da ispostujete.. Sramota bre !

A da ja nabrojim još dvoje što tražite?

Ajd bas da cujem.. mozda u Republici Srpskoj su drugaciji muskarci.... bas me zivo interesuje, sta je to?Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Orhideja Ned Avg 14, 2011 1:53 pm

Domaćica, majka, i ljubavnica to troje vi muškarci tražite.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od digitalmandrak Ned Avg 14, 2011 3:09 pm

Mislim da nas je malkice standard pokvario...Svako bi da zivi zivot k'o u reklami za RAMA margarin. Klasicna prica o zeljama i mogucnostima... Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru 1692082600
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od laza Ned Avg 14, 2011 3:45 pm

najveću grešku žene su napravile kada su zatražile ravnopravnost.izgubiše privilegije,džentlmeni izađoše iz mode,ostaše bez povlašćenog položaja u društvu a dobiše samo ravnopravnost.
umesto da budu dame,mažene i pažene,kojima muškarci ustaju u autobusu,restoranu,otvaraju vrata kada ulaze ili izlaze iz prostorije,kojima muškarci menjaju gumu na putu kada im to zatreba,kojima muškarci pridržavaju stolicu kada sedaju za sto.
od svega toga ništa,sada nose farmerke i patike,piju pivo iz flaše i ortaci su sa muškarcima,klade se u kladionici i idu na utakmice...
nema šta,prava ravnopravnost.
ako hoće karijeru moraju se odreći piva i kladionice a deca...ako se rode ,rode,po sistemu,može ali ne mora.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Ned Avg 14, 2011 4:29 pm

Orhideja ::Domaćica, majka, i ljubavnica to troje vi muškarci tražite.

Pa jel to zaista toliko tesko majku mu pa cak ako je umesto jedne .. tri zelje???
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Gost Ned Avg 14, 2011 4:33 pm

laza ::najveću grešku žene su napravile kada su zatražile ravnopravnost.izgubiše privilegije,džentlmeni izađoše iz mode,ostaše bez povlašćenog položaja u društvu a dobiše samo ravnopravnost.
umesto da budu dame,mažene i pažene,kojima muškarci ustaju u autobusu,restoranu,otvaraju vrata kada ulaze ili izlaze iz prostorije,kojima muškarci menjaju gumu na putu kada im to zatreba,kojima muškarci pridržavaju stolicu kada sedaju za sto.
od svega toga ništa,sada nose farmerke i patike,piju pivo iz flaše i ortaci su sa muškarcima,klade se u kladionici i idu na utakmice...
nema šta,prava ravnopravnost.
ako hoće karijeru moraju se odreći piva i kladionice a deca...ako se rode ,rode,po sistemu,može ali ne mora.

Lazo.. svaka cast.... odlican komentar.... placam pice kada se vidimo...Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Avramova Ned Avg 14, 2011 7:05 pm

laza ::najveću grešku žene su napravile kada su zatražile ravnopravnost.izgubiše privilegije,džentlmeni izađoše iz mode,ostaše bez povlašćenog položaja u društvu a dobiše samo ravnopravnost.
umesto da budu dame,mažene i pažene,kojima muškarci ustaju u autobusu,restoranu,otvaraju vrata kada ulaze ili izlaze iz prostorije,kojima muškarci menjaju gumu na putu kada im to zatreba,kojima muškarci pridržavaju stolicu kada sedaju za sto.
od svega toga ništa,sada nose farmerke i patike,piju pivo iz flaše i ortaci su sa muškarcima,klade se u kladionici i idu na utakmice...
nema šta,prava ravnopravnost.
ako hoće karijeru moraju se odreći piva i kladionice a deca...ako se rode ,rode,po sistemu,može ali ne mora.

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru 3726945182 Za razliku od Ntipa ja očekujem da mi Laza plati piće. Embarassed

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od laza Ned Avg 14, 2011 7:39 pm

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Pi263e

ja sam stara generacija džentlmena kome je želja izrečena od jedne dame zapovest....

živeli...
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Dragana Uto Avg 16, 2011 2:53 pm

Razmišljanje kako posao i obitelj ne mogu zajedno , je pogrešn . Opredijeliti se samo za jedno od to dvoje na uštrb drugoga , nije dobro . Čak , vrlo sebično i samouništavajuće . Uspješan brak i skladna obitelj mogu samo stvoriti potporu za uspijeh u poslu i obrnuto . Mislim da su navedene ( bezuspješne ) žene , imale previsoko postavljene ciljeve bez imalo samokritičnosti , žene teškoga karaktera . Žene koje ostaju same, i poslovno i obiteljski , su zaista iznimke , To su žene koje su činile bezgranično mnogo krivih poteza i na taj način same sebe dovele u poziciju zvanu ,, žene x ,,.
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru Empty Re: Generacija X – žene koje nemaju ni porodicu ni karijeru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu