Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 49 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 49 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

+13
Vukota
Strelac
naOpaka
inspy
digitalmandrak
Marea
Enna
Noelia
Vidra
NFS_MW_girl
Dragana
Sklad odjeka
Avramova
17 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Avramova Ned Jun 05, 2011 11:16 am

"Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete, ne bismo se našli na brvnu, jedni s jedne drugi s druge strane... ..." (Freezer, SOinfo.org) - ovako glasi početak jednog bloga.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Sklad odjeka Pet Jul 01, 2011 11:19 am

Na kraju bi podetinjio.
Sklad odjeka
Sklad odjeka
Član
Član

Broj poruka : 151
Datum upisa : 11.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Dragana Pet Jul 01, 2011 12:22 pm

Avramova ::"Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete, ne bismo se našli na brvnu, jedni s jedne drugi s druge strane... ..." (Freezer, SOinfo.org) - ovako glasi početak jednog bloga.

Ja vjerujem da čovjek ili bar , većina nas ljudi , nikada ne izgubi djetinju iskru u sebi ... Ja ju nisam izgubila ... kao i mnogi oko mene ... A djetinji trenuci zaista znaju učiniti čuda ... i razvedriti i tmuran , najtmurniji dan .... i povezati niti ljudskosti u nama , svima nama ...
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od NFS_MW_girl Čet Apr 12, 2012 9:33 am

Avramova ::"Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete, ne bismo se našli na brvnu, jedni s jedne drugi s druge strane... ..." (Freezer, SOinfo.org) - ovako glasi početak jednog bloga.
Kad bi svako pet minuta dnevno bio dete, ovaj svet bi bio daleko lepsi i bolji.
Jer ono sto deca ne znaju jeste da istinski misle zlo, cine ga i mrze druge.
Kada posmatram svoju decu, uvidjam koliko je njihov svet jednostavan i skoro savrsen, koliko su njihove misli i osecanja usmerene ka dobrom i lepom, koliko je ljubav koju nam pruzaju bezuslovna i jaka.
Kada bi samo malo cesce ljudi razmisljali i osecali kao deca, ucinili bi ovaj svet mnogo lepsim mestom za zivot.
NFS_MW_girl
NFS_MW_girl
Član
Član

Broj poruka : 365
Datum upisa : 03.04.2012
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Avramova Čet Apr 12, 2012 10:10 am

NFS_MW_girl ::
Kada bi samo malo cesce ljudi razmisljali i osecali kao deca, ucinili bi ovaj svet mnogo lepsim mestom za zivot.

Tacno. Slobodna sam priznati da sam vise od pet minuta i vise od jedan put dnevno dete, u svojoj kuci ponajpre.  Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... 3653457754

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od NFS_MW_girl Čet Apr 12, 2012 10:19 am

Avramova ::Tacno. Slobodna sam priznati da sam vise od pet minuta i vise od jedan put dnevno dete, u svojoj kuci ponajpre.  Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... 3653457754
I ja, i ja, i ja.  Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... 3227673718
Ni ja nikada, kao ni Dragana, nisam izgubila taj detinjasti deo sebe i ne dam ga ni za sta na svetu.
Podetinjila sam jos vise otkako sam dobila decu i lepo mi je, pa neka mi se smeje ko hoce.  Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... 3340931858
Uvid u decji zivot cini nas boljim ljudima, a detinjarije koje pravimo svakodnevno ispunjavaju nas zivot srecom i radoscu.
NFS_MW_girl
NFS_MW_girl
Član
Član

Broj poruka : 365
Datum upisa : 03.04.2012
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Vidra Čet Apr 12, 2012 11:11 am

Jer ono sto deca ne znaju jeste da istinski misle zlo, cine ga i mrze druge.
Sigurna si?


Kada posmatram svoju decu, uvidjam koliko je njihov svet jednostavan i skoro savrsen, koliko su njihove misli i osecanja usmerene ka dobrom i lepom, koliko je ljubav koju nam pruzaju bezuslovna i jaka.
Koliko su stara tvoja deca?
Da li ih posmatras u odnosu na sebe, kada su s tobom kod kuce, ili u ovo sto si rekla ukljucujes njihov boravak u vrticu -skoli, te s toga i zapazanja drugih ljudi?


Uvid u decji zivot cini nas boljim ljudima
Dete je otac coveku...


Nego, kako to mislite da ste podetinjile i da ste dete u svojoj kuci najpre?
Sta podrazumevate kada to kazete?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od NFS_MW_girl Čet Apr 12, 2012 11:59 am

Vidra ::Sigurna si?
Koliko su stara tvoja deca?
Da li ih posmatras u odnosu na sebe, kada su s tobom kod kuce, ili u ovo sto si rekla ukljucujes njihov boravak u vrticu -skoli, te s toga i zapazanja drugih ljudi?
Dete je otac coveku...
Nego, kako to mislite da ste podetinjile i da ste dete u svojoj kuci najpre?
Sta podrazumevate kada to kazete?
Sigurna sam da je za njih nepoznanica istinska mrznja.

Kada posmatram svoju decu najvise ali i isto tako sam uvidjala dosta toga sto sam navela kod druge dece i kada nisam imala svoju.
Deca mi u junu pune jedno 3 a jedno 2 godine.
Ovo su iskljucivo moja zapazanja vezana za vecinu dece sa kojom sam se susretala. Nisam bas nesto sa drugima imala prilike da na ovu temu raspravljam.
Mislim da deca ne znaju da mrze sve do onog trenutka kada ih neko tome nauci.
NFS_MW_girl
NFS_MW_girl
Član
Član

Broj poruka : 365
Datum upisa : 03.04.2012
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Vidra Čet Apr 12, 2012 12:31 pm


Primer - kcerka moje drugarice, 5 godina
Posle rodjendanca u igraonici moja drugarica pozvala nas je da dodjemo kod njih na kucu. Malena je, gledajuci me u oci, rekla -ti ne ides sa nama.
Redovno mi spusta slusalicu kada zovem. Ako se ne javi, napravi frku sa bratom, tako da nas dve nikako ne mozemo da razgovaramo od cike i vriske.
Njena mama i ja odrasle smo zajedno. Verovatno je da se malena pored mene oseca ugrozeno, jer jos uvek ne razume da svaka od nas u zivotu njene mame ima svoje mesto.

Moja mladja kcerka svoje igracke ne daje drugima od kada se druzi sa decom koja od skoro imaju mladjeg brata -sestru. Cini mi se da je svesna kako bi 'nadrljala' ukoliko bi posvetila paznju tom mladjem detetu.

Ima dece koja su rodjena losa. Ona i stasavaju u lose i zle ljude. Prosto su takva. Ne treba prema svakom detetu biti predusretljiv, a narocito ne na ustrb svog deteta.
Ali, dobro. Ni sama nisam verovala dok nisam dozivela.
Ima vremena, tvoja su deca jos mala. Jos uvek mozes da ih dovoljno dobro naadgledas i usmeravas.
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od NFS_MW_girl Čet Apr 12, 2012 12:37 pm

Razumem sta hoces da kazes, Vidra.
Sretala sam se i ja sa slicnim primerima.
Ali nekako i dalje smatram da decu roditelji najvise ali i okolina nauce mrznji i zlu.
NFS_MW_girl
NFS_MW_girl
Član
Član

Broj poruka : 365
Datum upisa : 03.04.2012
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Avramova Čet Apr 12, 2012 1:31 pm

Vidra ::
Dete je otac coveku...
Bolje je reci - dete je otac odraslog. Psihoanalitiari uzrok mnogih problema traze u detinjstvu i zato kazu "treba "konsultovati" detinjstvo".

Nego, kako to mislite da ste podetinjile i da ste dete u svojoj kuci najpre?
Sta podrazumevate kada to kazete?

Podetinjiti je losa osobina kod odraslih i podrazumeva neozbiljnost, ne prihvatanje realnog i nista ne ciniti ili ciniti ovlas (ofrlje) bez sagledavanja sopstvenih mogucnosti, ucinka i posledice.

Biti po malo dete jeste vrlina. Suvisno je pojasnjavati i zasto. Neko je rekao "Da bismo voleli, moramo ODRASTI do deteta."

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Vidra Pet Apr 13, 2012 12:22 am


Razmisljala sam o tim 'detinjarijama' sto pominjete.
Volela bih da samo sednem za sto i klopam; da ne razumem razgovore doraslih...
Volela bih da opet mislim o jednom decku koji mi se onoliko svidjao, pa da se sretnemo kada idem iz skole, i da ne operem ruke celo popodne zbog toga.
i jos bih volela da ... ne moram bas sve da znam...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Noelia Ned Apr 22, 2012 2:26 pm

Kad bih svaki dan na pet minuta mogla biti dijete ...dopustila bih da me ljube.
Prepustila bih se ljubavi, zagrljaju, milovanju... :cica: svemu onom što djeca dobivaju jer im pripada.
Noelia
Noelia
Član
Član

Broj poruka : 243
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Enna Sre Nov 14, 2012 12:22 pm

Noelia ::Kad bih svaki dan na pet minuta mogla biti dijete ...dopustila bih da me ljube.
Prepustila bih se ljubavi, zagrljaju, milovanju... :cica: svemu onom što djeca dobivaju jer im pripada.

Prelepo rečeno, podržavam...  Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... 3411801311

Prepustiti se drugima bez zadnjih namera, grliti čisto, ljubiti kao dete.

Onda bi tih pet minuta preraslo u mnogo više vremena jer je najjača sila upravo ta detinja ljubav koju niko i ništa ne može zaustaviti, pred njom padaju sve maske, svi obziri nestaju, svaki ponos prestaje, dete kad voli uzima sve i sve pruža, raduje se iskreno.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Gost Čet Nov 22, 2012 4:18 pm

Ja sam jednom dnevno ( pola sata) dete,nekad i vise....To je onaj osecaj u coveku da ne zelite da odrastete...ili mozda nesto drugo,trece...Svakako predivan osecaj...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Enna Pon Jan 21, 2013 8:10 pm

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Ana-ferija-santos-dete-prohodao-bljuje-vatru-1351642145-225003
Baš sam ovih dana preturala po nekim slikama iz detinjstva. Nađem tu malu plavkastu, sa kikama k'o u Pipi Duga Čarape i setim je se, te klinke. Prečesto se odričem tih godina nesigurnosti, detinjarija, bezbrižne igre u korist (?) ove odrasle žene u meni. Mislim da je to pametno, ustvari nemam pojma!

Da mogu po ceo dan biti ta mala sakrivena u granama, nasmejana musava vragolanka što ljubopitljivo gleda sa svog crnog duda u ljude, u nebo, broji mrave u travi, da mogu opet na moj crni dud, ustvari svemirski brod kojim se plovi u snove, unazad i unapred, u budućnost gde sam velika i jaka, odrasla.

Ma, ne moram na dud, želim da se setim i osetim ponovo sve isto kao nekada, čisto?

Vidi ti mene sada, ovako velike, nabeđene, ubeđene i ponekada sluđene, mo'š misliti!

Ova starija, ozbiljnija i dosadnija traži onu mlađu, opušteniju i srećniju, onu koja puno ne zna, ali oseća život kao jednu veliku, veliku, avanturu, raduje mu se! Gde si mala?

Gledala sam slike, u trenutku- na slici- javila se ta malecka u meni, promolila nosić i čuperak. Pomislila sam kako bi bilo dobro...

Neću sad ponovo da je izgubim, ne mogu, ne smem, ne želim da je izgubim. Zato mekšam ovu stariju, gledamo slike dovoljno dugo da shvati šta je bitno u životu, a šta je mačiji kašalj od velikih problema, smeškam se zadovoljna, ona mala u meni se krevelji ovoj kobajagi naučenoj, naučena olabavila, shvata ko kanda šta je šta i ko je kome ko. Dobro je.

Neću valjda da izvodim besne kerefeke, neću da se gubim sad kad sam se našla, normalno da neću. Neću i gotovo.

Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Marea Pon Jan 21, 2013 10:56 pm

Ne znaci li to pomalo,.. da se i ne treba poistovjecivati sa svojim identitetom?
Jer on kao da nikada nije isti.
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Enna Uto Jan 22, 2013 11:10 am

A onda, koliko je identiteta poslagano u jednoj ličnosti?

Između ličnog i kolektivnog identiteta ima sedam dubokih mora utisaka koje kriju ono što ćemo sutra postati posmatrajući, prihvatajući, razmišljajući o sebi i svemu oko nas. Bolno i kontraproduktivno je što izgubimo ono nevino dete u sebi, sva mudrost života, kad sakupimo neko znanje koje ume da tišti ali i uprlja(blago onima koji ne znaju mnogo) se svodi na to da ga pronađemo tamo gde smo ga ostavili u sećanjima, da se pomirimo sa sobom, da pronađemo sebe ponovo, da nađemo to dete u sebi.

Deca smo uvek, taj deo ličnosti nosimo u sebi za ceo život, ne kaže se džabe nekom klincu ili klinki '' vidi ga/je, biće nešto od njih u životu'' uvek i bude, najčešće odrastemo i zaboravimo svoje početke, izgubimo se tražeći se.  Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... 363364791


Poslednji izmenio Enna dana Uto Jan 22, 2013 11:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od digitalmandrak Uto Jan 22, 2013 11:30 am

U meni dete,hvala Bogu,nikad nije riknulo... Very Happy
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Avramova Uto Jan 22, 2013 11:40 am

Identitet prolazi kroz faze do konačnog oblika i uvek je jedan.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Enna Uto Jan 22, 2013 11:47 am

Avramova ::Identitet prolazi kroz faze do konačnog oblika i uvek je jedan.

Konačni identitet formiramo na kraju, kad popa zapeva onu narodnu ''...... Amin''
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Avramova Pon Feb 04, 2013 3:33 pm

Uh, da nije to malo predugo?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od inspy Čet Jul 11, 2013 11:15 pm

Avramova ::"Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete, ne bismo se našli na brvnu, jedni s jedne drugi s druge strane... ..." (Freezer,  SOinfo.org) - ovako glasi početak jednog bloga.
Гарант би, деца су много суровија и искренија када се по осећају не капирају.   Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... 3104348930
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Avramova Čet Jul 11, 2013 11:23 pm

Neka je i tako, ali su pravednija.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od naOpaka Čet Jul 11, 2013 11:43 pm

ja bih da se uozbiljim bar mawkice..
msm dosta mi modrica, udaraca, padanja, razbijenih kolena i uchukane glave ... da ne ostanu posledice Question 
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

 Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete... Empty Re: Kada bi svako pet minuta dnevno bio dete...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu