Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 85 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 85 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptyJuče u 10:58 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Brak/veza sa partnerom i njegovom decom EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

+13
furija
Idejan
Mojra
Vidra
Dotore
Dragana
Cleopatra
Orhideja
Debilko
Fristajlo
Lila
RINGE
Avramova
17 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Pon Feb 14, 2011 12:25 pm

Čest je slučaj da se ostvari veza sa partnerom koji je slobodan a ima decu pored sebe iz nekog razloga (udovci, razvedeni).

Da li biste pristali na brak ili zajednički život sa osobom koja vam u "miraz" donosi decu?


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od RINGE Pon Feb 14, 2011 6:52 pm

Da, pristao bih. Cak mislim da ce mi jedna od zena i imati decu iz nekog drugog braka.
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Lila Pon Feb 14, 2011 8:19 pm

Da li biste pristali na brak ili zajednički život sa osobom koja vam u "miraz" donosi decu?
Ako je to to onda da, mada preferiram da skupa pravimo djecu, ako već mogu birati i ak ću bit dovoljno kretenasta da se udam.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Pon Feb 14, 2011 10:29 pm

Da, u zavisnosti od toga o kome se radi.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Pon Feb 14, 2011 10:40 pm

Lila :: Ako je to to onda da, mada preferiram da skupa pravimo djecu, ako već mogu birati i ak ću bit dovoljno kretenasta da se udam.

Ma ok, zajednička deca se podrazmevaju. Pitanje je da li bi ti smetala njegova deca?

Meni ne, naprotiv! Ako volim partnera, logično je da volim i njegovu decu. Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 4242552882

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Lila Uto Feb 15, 2011 12:04 am

Pitanje je da li bi ti smetala njegova deca?
Ako je on meni divan i imam uz njega sve što želim (mislim na duhovno da ne bi bilo zabune :Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 3681966919: ), onda mi ne bi smetala, dapače, kako bi?
Ali, kažem, radije bih ako već mogu birati, udala se za nekoga ko kao i ja po pitanju potomaka 'ide od nule' sa mnom. Al Bože moj, dosad sve što sam 'preferirala' ispalo obrnuto, pa tako ne mogu isključiti ni da ću se smrtno zaljubiti u nekog sretnog ćaleta.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Debilko Uto Feb 15, 2011 12:14 am

Kakva deca uz ćaleta.Pa to nema ni u životinjskom carstvu.
Deca uvek idu uz majku,a mi muđki,.................slobodni ko ptičice na garani Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 1656610304 :parfem:
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Lila Uto Feb 15, 2011 12:16 am

Moš mislit? Vaš jedini posao je uživanje u pravljenju , ha? Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 2503617651
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Debilko Uto Feb 15, 2011 12:21 am

Ima dana i kafana,čekaju na tebe.TO je himna alfa mužjaka.
A ti koji imaju decu.njima je izgledao ostao u genima materinski instikt.Šta će ti ti polumuškarci da ih tako nazovem.
Pa bre alfa mužjak je spreman da pojede svoje potomstvo a ne da ga vucara za sobom kod druge ženke.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Lila Uto Feb 15, 2011 12:22 am


Pa bre alfa mužjak je spreman da pojede svoje potomstvo a ne da ga vucara za sobom kod druge ženke.
Onda su za mene prigodniji neki beta mužjaci :Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 3681966919:
Baš mi je lijepo vidjeti na ulici tate same sa bebačima, volim bebače , i super mi je vidjeti mog tipa kako ih voli, mazi, tralala.. a ne jede :Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 3681966919:
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Debilko Uto Feb 15, 2011 12:26 am

E,onda Lili pod hitno da posećuješ Parade Ponosa.Tamo su ti ti Beta mužjaci.
I ne da vole decu,Pa vidiš da je cela frka oko tog njihovog usvajanja iste.I naročito tuđu,a izgleda kao da su njihova lično.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Lila Uto Feb 15, 2011 12:29 am

Pa ja podržavam PP, to svi znaju Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 4242552882
No, to nije tema, vrnimo se mi na tate/mame koji kreću u nove veze/brakove i naš stav po tom pitanju.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Uto Feb 15, 2011 2:05 pm

Debilko ::Kakva deca uz ćaleta.Pa to nema ni u životinjskom carstvu.
Deca uvek idu uz majku,a mi muđki,.................slobodni ko ptičice na garani

Pretpostavimo da se šališ, bio bi dobro inače bih takve nazvala monstrumima a ja znam da ti to nisi.

Šta ako je majka umrla? Šta ako je majka bolesna i hospitalizovana do kraja života, nesposobna da se stara o sebi? Niko ne može sigurati šta nas čeka i šta je u jednom biću skriveno, pa i u nama samima.

Primer iz života:

Supruga umire mlada i ostavlja troje male dece. Suprug dobar čovek, otac, odgovoran i savestan.
Radi punom parom, treba održavati kuću, hraniti decu, vaspitavati ih. On to ne može dok je na poslu.

Rešio otac da se oženi. Nadje se jedna reklo bi se zgodna prilika i čovek joj kaže:

- Imašeć sve, svu tehniku, novac, udobnost, topli dom, moju pažnju ali samo pod jednim uslovom - ne budi gruba prema deci, nemoj da im nešto zafali jer neće ni tebi.

Pristala je i vrlo brzo zloupotrebila njegovu dobrotu. Zakidala deci na hranii, bila gruba prema njima, tukla ih, nije ih volela, samoživost je došla do izražaja.

Kad se otac uverio u to, žena je letela iz kuće kao poslednji dronjak.

Druga ženidba je slično krenula. Isti uslovi, isto obećanje, isti nastavak. Laž, sebičnost i zloupotreba.

Druga je letela kroz prozor.

Treća žena dobija iste uslove, obećava isto kao i prve dve. No, ona je bila i mila i dobra i tu se rodila i ljubav.

Gledala je decu kao da ih je ona rodila.

Nakon dugo godina, deca su odrasla, svi troje završili najviše škole, otac je umro.

Jedan od sinova mi je pričao o svojoj "majci". Njena starost je bila mirna uz obilje ljubavi koju su joj pružala deca i oslovljavali je sa "majko" jer ona i jeste bila majka.




____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Debilko Uto Feb 15, 2011 3:19 pm

Ma naravno da se šalim,ali sam zaista i suzdržan po pitanju iskrenosti ljubavi oca prema deci.
E sad,smrtni slučajevi su nešto drugo,gde otac svoju ljubav prema preminuloj suprugi prelije ka deci.
Ma ima doduše i drugačijih primera,Nema pravila,ali bezbroj puta sam se uverio da čovek koji prezre ženu,počinje osećati averziju i prema deci.I mene to šokira,ali sam video u svom bliskom okruženju,na žalost.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Uto Feb 15, 2011 3:26 pm

@Debilko

Ni svi očevi nisu isti kao ni svi ljudi. Nema iznenadjenja i sve je za prihvatanje i sve je u opticaju.

Ljubav nije ista prema prema deci kao prema partneru. Nije umesno vagati ljubavi. Volim svoju decu kao svoju decu, volim partnera kao svog partnera, a svaka ljubav zauzima svoje počasno mesto i nikako ih ne poredim.

Primer koji navodiš je poražavajući i meni nepoznat.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Uto Feb 15, 2011 7:21 pm

Kako ste vi svi fini, pa dobri, pa plemeniti... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 129758
A i verujem vam... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Orhideja Uto Feb 15, 2011 7:35 pm

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 2503617651 e pa Fri....

A zašto vi svi mislite da će neko dijete tek tako lako prihvatiti nekog drugog, pa ma kako taj bio dobar i plemenit. Nisu uvijek odrasli babaroge, mada u 90% slučajeva jesu.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Uto Feb 15, 2011 11:56 pm

Zato što u 99% slučajeva partnere sa decom ljudi shvataju kao komplikaciju, a dete kao balast. Deca, s druge strane, ulazak nove mame/tate shvataju kao pretnju biološkom roditelju koji je time ugrožen; treba neviđenog takta da to dobro funkcioniše, i dva doktorata iz psihologije- jedan iz opšte, drugi iz dečije... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 118356
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Avramova Sre Feb 16, 2011 12:25 am

O čemu vi to? Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 128863565

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Cleopatra Sre Feb 16, 2011 6:53 pm

RINGE ::Da, pristao bih. Cak mislim da ce mi jedna od zena i imati decu iz nekog drugog braka.

Prorices li ti, decko, i po kucama? Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Cesces

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od RINGE Sre Feb 16, 2011 7:47 pm

Proricem, al mi ne trazi decu da pravim tu sam slab. Zato cu i da jurim ove sa bagazom
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Cleopatra Sre Feb 16, 2011 7:52 pm

RINGE ::Proricem, al mi ne trazi decu da pravim tu sam slab. Zato cu i da jurim ove sa bagazom

Ne znam kome si mislio da ih pravis posto sam ja sad u fazi da trazim surogat... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 2214231980
Taman sam dopeglala liniju... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Beyond

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od RINGE Sre Feb 16, 2011 7:56 pm

ja sam peglao liniju prosli vikend, ali ne vidim kakve to ima veze sa decom, majkom, surogatom . . .
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Cleopatra Sre Feb 16, 2011 8:02 pm

RINGE ::ja sam peglao liniju prosli vikend, ali ne vidim kakve to ima veze sa decom, majkom, surogatom . . .

Peglas li ti, decko, i po kucama? Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 2503617651

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Fristajlo Sre Feb 16, 2011 8:07 pm

Baca pegle, ako si to mislila... Brak/veza sa partnerom i njegovom decom 705600
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Brak/veza sa partnerom i njegovom decom Empty Re: Brak/veza sa partnerom i njegovom decom

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu