Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

+12
Anhelito
Balonero
M.Z.K.I
Orhideja
Akhenaton
Avramova
L2
inspy
shondononda
Johnny-Azra
Fristajlo
Fraya
16 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od M.Z.K.I Pon Avg 02, 2010 10:38 pm

Ma šalim se, naravno da sam rekla i to ne jednom. Nego ti pričam o burnim reakcijama. Reklo bi se da ljudi ne umeju da žive život dok im Koeljo ne izdefiniše redom šta je šta: ljubav je ovo a istina ono, izdaja je opet ovo, a vernost je....i tako u nedogled. Gde je tu umetnost i uživanje u istoj?
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od L2 Pon Avg 02, 2010 10:40 pm

Akhenaton ::@L2:

Ne,nije ih 1001....njih cetvorica sami zauzimaju ta mesta.
Ooooooo shvatila sam .Istina posle tvog objasnjenja..Izvanredno.Da da i ja tako nekako mislim .Veoma malo njih zauzima kod mene posebno mesto.U pitanju je ukupnost : licnost i delo i ja ( naravno)
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od L2 Pon Avg 02, 2010 10:42 pm

M.Z.K.I ::Ma šalim se, naravno da sam rekla i to ne jednom. Nego ti pričam o burnim reakcijama. Reklo bi se da ljudi ne umeju da žive život dok im Koeljo ne izdefiniše redom šta je šta: ljubav je ovo a istina ono, izdaja je opet ovo, a vernost je....i tako u nedogled. Gde je tu umetnost i uživanje u istoj?

Da da,kao ljubavni romani sa kioska ( kao nekad ne znam gde se sada prodaju ).
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fraya Pon Avg 02, 2010 10:43 pm

Akhenaton ::[
Ja napisem na svim forumima da je on jedan najobicniji plagijator i tzv.carobnjacki saralatan!

Sem one nebuloze pod imenom "prirucnik za ratnike svetlosti",koja se ne moze ni smatrati knjigom,sve su plagijati prica iz 1001.noci i arapskih i jevrejskih predanja.

Ima plagijata svuda,i u muzici,filmu,slikarstvu.

Sinoc sam gledala neku reportazu na Arte o italijansim
vesternima. Serdjo Leone je maznuo za svoj film " za shaku dolara"
radnju iz Krosavinog filma , pa ga je ovaj tuzio i dobio spor, a opet
je Kurosavamaznuo radnju iz nekog filma koji je Charli Chaplin
snimao. Ali tu je tesko govoriti o kitchu.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Akhenaton Pon Avg 02, 2010 10:48 pm

Ovde smo izricito pisali o Koeljovim plagijatima,i sto je najgore,vrlo losim plagijatima.
Akhenaton
Akhenaton
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 787
Datum upisa : 21.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Avramova Pon Avg 02, 2010 10:48 pm

inspy :: Milion ljudi,milion interpretacija,milion nacina i mozgova, sve su tacne al nijedna nije sasvim a svakom treba zrnce umetnosti prikladne njegovoj svesti.
Znaš li koliko je veliko samo jedno zrnce koje nam ostavi Mocart? Toliko je veliko da bi ga se, da joj je možno, postidela cela svetska "estradna populacija" koja uredno plaća porez državi sa sve PDV.

... definicije i sluze samo trenutno i cekaju na nadogradnju ili opovrgavanje dok su nam na koriscenju.

Definicije su potrebne dokonima, umetnicima nikada, a matematičarima i fizičarima (naučnicima) uvek.

Ostalima - kome je još važna definicija umetnosti, života, ljubavi? Pustimo to onima koji svoju tvrdnju mogu dokazati bez potraživanja. Ko je još definisao umetnost zvanu npr. Maja Pliseckaja, a onda Dragulj, Sezan, Konjović, Sokićeva, Pisaro, pirotski ćilim, Vermer, Rembrant....

na sta si mislila? Ako je bogat, nije iskljuceno da ima i senzibilitet. Question

Takvu tvrdnju nisam iznela, a tvopj stav je sasvim prihvatam. Umetnici će prodati i skute i rukave za boje i kistove i neće jesti, i ćutaće i slušati samo da bi radili ono što žele. Ko je ikada osetio kako kuca srce umetnika do sam umetnik i Bog (ateisti će se već snaći).


Poslednji izmenio Avramova dana Uto Avg 03, 2010 4:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : korekturna greška)

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fristajlo Uto Avg 03, 2010 3:32 am

<blockquote>
Fraya ::Plebs je pucanstvo,znaci ti,ja ,mozda i Avramova,
a Fristajlo je vec iz patricijskih krugova Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 246752
Izvinjavam se, ako koga poprska neka kap moje plave krvi- poseče me reč... Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 40722
Lepota umetnosti je u istini, i nju je teže stvoriti; zahteva znanje, odricanje, talenat. Kič se može proizvesti, za njega je dovoljan zanat, i nešto sklonosti ka estetski ugodnom. Umetnost se bavi i ružnim, kič- nikad.

</blockquote>
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od M.Z.K.I Uto Avg 03, 2010 3:45 am

Sve što si rekao ne otkriva zarad čega je plebs u naslovu teme.
Nije umetnost namenjena tvojoj krvi nego konzumentima, a konzumenti su svi. Zašto bi dakle kič, a ne prava umetnost bio namenjen isključivo plebsu?
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fristajlo Uto Avg 03, 2010 4:02 am

Ne kačite se za skriveni smisao naziva teme, kako Fraya sugeriše da je kič namenjen plebsu, a umetnost patricijima; da nije tako, ne bi bilo upitnika na kraju. To je pitanje, a svako neka ponudi svoj odgovor, shodno svom viđenju.
Činjenica je da je, po nekim studijama fenomena kič komercijalizacija umetnosti do te mere, da je premalo umetnost, a previše roba, i da je taj vid ljudske delatnosti imenovan kičem; umetnost niske vrednosti, ili bez vrednosti. Ciljna potrošačka grupa su šire narodne mase (plebs), ljudi oskudnijih prihoda, ali i obrazovanja, koji usled potrebe za estetskim, kupe, npr, sliku na buvljaku, gde je dete sa suzom u oku, ili neko kuče, koje se igra na travi...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od M.Z.K.I Uto Avg 03, 2010 4:06 am

Ali ja postajem plebs onog časa kad me Tijanić izbaci na ulicu. I ostajem sa svojim obrazovanjem i senzibilitetom u tom plebsu.
Plebs nije gipsana figura, on se sastoji od živih ljudi.

Ko su po tebi patriciji i zašto da se ne kačim za ono što je zanimljivo? Ako ti se niko ne bude kačio na teme imaćeš monologe.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fristajlo Uto Avg 03, 2010 4:16 am

I ja sam plebs, sad radim noću polu-fizičke poslove, jer nisam ćutao; postoji cena da se bude patricij, danas, više nego nekad. Novac,- tako se razdvajamo. Da si imala dovoljno novca, sada bi radila predstave u Narodnom, snimali bi ti serije, bila bi sa "Najvećim srpskim novinarom" na ti, cirkala viskozu u "Maderi". Plebs sa doktoratom valja kupus na Kaleniću, 2 komada njih; patricijine kuvarice kupuju samo na tim tezgama, možda, u znak poštovanja...
Ovo društvo je kič; politika nam je kič; kultura nam je kič, život nam je zato postao pomalo i umetnost, jer, ona traži i malo žrtve. Pa, ako si zaista umetnik, podnesi je...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od M.Z.K.I Uto Avg 03, 2010 4:28 am

Ja je podnosim kao i ti ali, neću da me neko zbog bednog društvenog statusa prikazuje kao idiota i neznalicu. Ima raznoraznih ljudi u tom plebsu, mi smo skoro svi plebs.
Za mene je kič, a za koga je umetnost? Romana Abramoviča? Majku Jelene Karleuše?
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fristajlo Uto Avg 03, 2010 4:38 am

Neću ni ja, pa opet- tako stoje stvari. Novac ti daje status, status ti daje pravo; tako je ovaj svet, manje-više oduvek ustrojen, sa vrlo kratkim intervalima smisla u tom pogledu.
A što se umetnosti i kiča tiče, tu su stvari opet na svom mestu; novac sa tim nema veze. Roman i Divna će možda posedovati neko umetničko delo, jer imaju novac, ali nikad neće spoznati njegovu vrednost, sem finansijske, ako nemaju neke druge komponente za uživanje u njemu- obrazovanje, talenat i afinitet ka tome. Njih će Bah smarati, Pikaso će biti nerazumljiv, Bergman dosadan; sa tim se neko rađa, i srebrna kašičica u ustima s tim nikakve veze nema.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od M.Z.K.I Uto Avg 03, 2010 4:52 am

Sasvim tačno.
Za kraj mogu samo da konstatujem da novac pogubno utiče na umetnika. Stephen King kao siromašan vlasnik male perionice napisao je svoja dva remek-dela Keri i Isijavanje. Time se obogatio, postao slavan i do dana današnjeg sve što je dalje napisao je tipično američko proseravanje.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fristajlo Uto Avg 03, 2010 5:02 am

Nije obavezno tako, ali je čest slučaj; dakle, ne tuguj nad svojom besparicom- baci se na umetnost... Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 74719
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od M.Z.K.I Uto Avg 03, 2010 5:12 am

Maltene se možeš smatrati srećnim što si siromah. Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 685162
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fristajlo Uto Avg 03, 2010 5:21 am

Ne preteruj... Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 40722
Meni treba samo sigurnost, osnovna, egzistencijalna; od borbe za život ne ostaje vremena za umetnost. Ozbiljne države to reše.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od M.Z.K.I Uto Avg 03, 2010 5:22 am

Nama ovde sa našim dičnim ministrom za kulturu baš ne sija sunce...
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fristajlo Uto Avg 03, 2010 5:29 am

Koga god da staviš sada i u ovom režimu na to mesto, malo će se šta promeniti. Ova država je ugrožena na nekim egzistencijalno važnim poljima, tako da nadgradnja, što kultura jeste mora da trpi. Bradić je samo sitan aparatčik, figura koja treba da stvori privid da se neko u ovoj zemlji bavi kulturom; ovde su, bre, zapostavili privredu, finansije nam vodi MMF (a ko iole prati tu materiju, jasno mu je kuda to vodi), i da ne nabrajam.
Kultura i umetnost prepušteni su sami sebi; kao nekad, u tursko doba...
Dakle, gusle u ruke, narode. Da ne pominjem nešto drugo... Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 40722
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od M.Z.K.I Uto Avg 03, 2010 5:52 am

Bradić je sitan, i Bota je sitan, Rasim Ljajić da ne pričam.

E da, kad reče tursko. Vi ste na početku ove teme, dok sam bila odsutna opljunuli ni krivu ni dužnu Cecu Ražnatović kao kič ikonu srpske muzike. Nije ona kič ikona, to je započelo još u bivšoj Jugoslaviji, sa Lepom Brenom. Brena je direktno odgovorna za taj turski zvuk koji i danas dominira kao i za talas prostaštva u tekstovima. Sve je krenulo od Brene, Ceca je došla kasnije.
M.Z.K.I
M.Z.K.I
Član
Član

Broj poruka : 184
Datum upisa : 09.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fristajlo Uto Avg 03, 2010 8:34 am

Ma, toga je bilo od uvek, samo je tada dobilo zamaha; popuštala je kontrola i cenzura. Milovan Ilić je iz čistog zezanja pokrenuo tu famu sa Brenom, izreklamirao je ne znajući koliko je narod spreman da proguta toliki neukus; da nije ona, bila bi neka druga, nema to veze sa imenom.
Pri tom, to je više blisko pojmu šunda nego kiča- teškoj kategoriji neukusa.
Popularnost neke od tih "zvezda" je u direktnoj proporciji marketinga uloženog u nju; tu drugog kvaliteta i nema. Ceca je godinama, pa i danas, neka vrsta "trend-setera" za razbataljenu omladinu kod nas, "splavarsku" generaciju; njeno koketiranje sa svetom kriminala, povlačenje po crnim hronikama i najžućoj štampi je biznis kojim su se mnogi mediji bavili, potpuno neodgovorni i neobazrivi prema svojoj društvenoj obavezi, na koju treba da je natera država, jer samo ona ima tu moć.
I tako se opet vraćamo na vlast, državu, ministre i politiku; kad tu rešimo pitanja, ova će se rešiti samo od sebe, po automatizmu. Vlast ne valja.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od L2 Uto Avg 03, 2010 8:55 am

Uh sto ste se raspricali ..Svaka cast vas dvoje .Kako je lepo citati pametna razmisljanja .Prijaju sale bezgranicno, ali i malo pametovanja razgali dusu - kao kitch i umetnost.Malo jednog,malo drugog.Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Smiley149

L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fraya Uto Avg 03, 2010 9:09 am

M.Z.K.I ::Bradić je sitan, i Bota je sitan, Rasim Ljajić da ne pričam.

E da, kad reče tursko. Vi ste na početku ove teme, dok sam bila odsutna opljunuli ni krivu ni dužnu Cecu Ražnatović kao kič ikonu srpske muzike. Nije ona kič ikona, to je započelo još u bivšoj Jugoslaviji, sa Lepom Brenom. Brena je direktno odgovorna za taj turski zvuk koji i danas dominira kao i za talas prostaštva u tekstovima. Sve je krenulo od Brene, Ceca je došla kasnije.

Ne spadaju one u kitch nego u shund i to nema veze sa topikom.

Kao sto nemaju veze ni one spanske sapunice, tako nema veze ni ova
vrsta muzike.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Fraya Uto Avg 03, 2010 9:19 am

L2 ::Uh sto ste se raspricali ..Svaka cast vas dvoje .Kako je lepo citati pametna razmisljanja .Prijaju sale bezgranicno, ali i malo pametovanja razgali dusu - kao kitch i umetnost.Malo jednog,malo drugog.[



Red kupus,red rebarca Very Happy
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od L2 Uto Avg 03, 2010 9:20 am

Divlja dobro dosla cekam te na temi ...pre nego sto odletim u petak .Pametnice da te cujemo . :trt:
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost? - Page 6 Empty Re: Kitch,umetnost za plebs ili ipak neka umetnost?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu