Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Kako je Sex&Grad promenio zene

+22
molitva
Cleopatra
Akhenaton
shondononda
Зорица
Arwen Evenstar
digitalmandrak
w2403
M.Z.K.I
L2
Fraya
laza
RINGE
Avramova
Lila
inspy
Balonero
cat09
slavena
Orhideja
Fristajlo
drdoktor
26 posters

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od IMHO Ned Sep 26, 2010 7:13 am

Nikoga ne menjaju serije, teško je promeniti čoveka.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Ned Sep 26, 2010 9:46 am

molitva ::Pametnu i realnu osobu ne menjaju serije.
Nije ovo pametnima ni namenjeno. Inače, dobra primedba.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Ned Sep 26, 2010 11:34 am

Nije ovo pametnima ni namenjeno.

E sad me uhvati, ni kavu nisam popila Laughing
Namjenjeno je svima tko želi gledati , a nećeš sigurno o nečijem intelektu suditi na osnov toga dal gleda ili ne S&G. Jbt pa ne gledaju to sve žene opsesivno upijajući njihov lajfstajl, vrijednosti i ostalo nego iz proste zabave.
Ili mi jednostavno želiš reći da sam glupa? Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 2214231980
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Ned Sep 26, 2010 12:03 pm

Lila ::
Namjenjeno je svima tko želi gledati , a nećeš sigurno o nečijem intelektu suditi na osnov toga dal gleda ili ne S&G. Jbt pa ne gledaju to sve žene opsesivno upijajući njihov lajfstajl, vrijednosti i ostalo nego iz proste zabave.
Ili mi jednostavno želiš reći da sam glupa? Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 2214231980
Nije problem u gledanju, nego u usvajanju tih ideja kao sistema vrednosti, što se nekima i desilo. Tebi, znam da nije, ali ti baš i nisi reperna tačka za ciljanu publiku; no, štetnost nekih poruka odatle emitovanih je uočljiva, i ja o tome govorim.
Kada je to samo zabava, to je u redu; no, postoje sporedn efektiali i ciljevi te serije, i ja o njima govorim; ne treba potceniti ljudsku lakovernost i povodljivost.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Cleopatra Ned Sep 26, 2010 6:02 pm

Preduhitri me Fri, to kad mi kazu "emisija za budale" nikad nisam gled'o!
Mislim daaaj, moras nesto videti da bi znao da ne volis ili da se sa tim ne slazes. Sex i Grad treba da se gleda, da bi devojke znale kako da se ne ponasaju. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 2214231980
Drugo serija je zabavnog karaktera, u svakoj Miranda ili Samanta nesto zestoko odvale.

Keri: Sta dobijes posle 15 godina zabavljanja na Menhetnu?
Miranda: Hlamidije.
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 479116528 kraljica.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Ned Sep 26, 2010 6:06 pm

Sex i Grad treba da se gleda, da bi devojke znale kako da se ne ponasaju

Dobro Cleo, ti eno 'samantišeš' po erotici i podsjećaš me na nju samo tako Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 4022889699 pa me ovo čudi.
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Ned Sep 26, 2010 6:07 pm

Naravno, ima se šta videti, to nikad nisam sporio. No, nikako to ne uzeti kao reper za život, pogotovo ne u ovim krajevima, gde su problemi alo drugačije vrste od potere za mondiš- giljama, novim švalerima ili bogatim mladoženjama. Zanatski, dobro urađeno; po uticaju na deo publike bez kritičkog filtera- pogubno...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Ned Sep 26, 2010 6:11 pm

No, nikako to ne uzeti kao reper za život

Slažem se i cijelu ovu temu pokušavam reći da je to čista zabava, ako postoje(a postoje) jadnice koje će si izgraditi život samo i isključivo po uzoru na S&G , njihov problem, a ja ( i većina normalnih žena/djevojaka) ću i dalje u tom serijalu uživati u divnim krpicama, vrhunskim odvalama, interijerima i eksterijerima :uziva1:
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Ned Sep 26, 2010 6:21 pm

[quote="Lila"]
ako postoje(a postoje) jadnice koje će si izgraditi život samo i isključivo po uzoru na S&G , njihov problem,
U tome i jeste štos...
Naime, nije i ne sme biti samo njihov problem; postoji nešto što se zove društvena odgovornost za emitovani program. To je, na žalost, potpuno zapostavljena kategorija u današnje vreme, no- ima svoju težinu, tim veću. Neko ko radi, a samim tim i prihoduje u određenom sektoru društvenog ambijenta, dužan je da vodi nekog računa i o interesima koji nisu vezani samo za ekonomski aspekt. Kao budući advokat, trebalo bi da uskoro nabasaš i na po nešto o tome- mislim da t to čeka negde pri kraju studija... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 193314
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Cleopatra Ned Sep 26, 2010 6:54 pm

Lila ::Dobro Cleo, ti eno 'samantišeš' po erotici i podsjećaš me na nju samo tako Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 4022889699 pa me ovo čudi.

Vidi ovako, Samanta to radi za dzabe. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 479116528

Sad nesto razmisljam, koliko ima extra epizodnih likova tu. Npr ona Natasa - zverkina zena, pa ona Italijanka sto je ovoj maloj kupila cipele, ne mogu da se setim imena. Ali ona mi je bila hit.

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Orhideja Ned Avg 28, 2011 5:31 pm

Fristajlo ::
postoji nešto što se zove društvena odgovornost za emitovani program.
Nema cenzure, nema odgovornosti, programski sadržaj koji nije za mlađe od 18 godina prikazuje se u po dana a dokumentarni program tek poslije ponoći.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Ned Avg 28, 2011 7:24 pm

To se radi namerno.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Vidra Pon Avg 29, 2011 10:36 am

To se radi namerno.
Namerno ili nenamerno- tako je. Ostaje na roditeljima odgovornost da cenzurisu program koji ce njihova deca gledati, kao da roditelj biva uz svoje dete 24h dnevno. Masa roditelja i nasoji da bude non-stop prisutno, i onda nije ni cud sto su nam deca blagoretardirana.

Gledah pre neki dan Sex i grad2... Ljudi moji, kakva je ono limunada... pa takvu do sada nisam gledala...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Cleopatra Pon Avg 29, 2011 10:50 am

Vidra ::Gledah pre neki dan Sex i grad2... Ljudi moji, kakva je ono limunada... pa takvu do sada nisam gledala...
Abu Dhabi limunada? Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 2214231980

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Vidra Pon Avg 29, 2011 10:53 am

Cleopatra ::
Abu Dhabi limunada? Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 2214231980
Aha...
Ako nisi gledala, odgledaj. Svi sastojci su prisutni - gej brak, brak bez dece, prevara, egzoticno putovanje, malo mesta za sopstvenu slobodu ... i tako...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Cleopatra Pon Avg 29, 2011 10:57 am

Ma gledala sam prosle godine, odusevljavao me luksuz Abu Dabija pa se cudim kako tebe nije. A jeste radnja sklj, posebno deo u kom zverka ispade papuca. Valjda nedostatak inspiracije. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 1050154034
Citala sam da je Sara bila nesto pop... pa ce kao sama da rezira nastavke ukoliko se budu snimali. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 2214231980

____________________________________________________________________________________
Um je samo sluga strasti...
Cleopatra
Cleopatra
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 3486
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Pon Avg 29, 2011 12:29 pm

Farenhajt 459 dobija svoj pravi smisao, kad čovek vidi ovakve stvari; treba samo prilagoditi broj na kojem gori filmska traka ili video zapis na kojem je to snimano... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Vidra Uto Avg 30, 2011 10:23 am

odusevljavao me luksuz Abu Dabija pa se cudim kako tebe nije
Vidi, iskrena da ti budem, uopste nisam toliko na to obratila paznju. Sada kada razmislim, u pravu si...
Ali, nista se nije neobicno mnogo desilo: kamile, trgovina, izlet... To mu dodje neka kao standarda turisticka ponuda.


posebno deo u kom zverka ispade papuca
Ispao je mnogo mator i umoran, a meni sve vreme u glavi detektiv Logan...
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Mesrine Sub Okt 08, 2011 4:04 pm

Jesu,zhene su podlegle uticaju medija i sve to je planski radjeno...
One,danas,slepo veruju da je to ispravno i da tako treba da bude...Kao i da je to sve normalno,zato shto su to shvatanja vecine...
Zato im mushkarci vishe ne veruju,a gde toga nema,nema ni poshtovanja...
A onog koga ne poshtujesh,naravno,ne mozhesh ni da volish...

"Biti prilagodjen u duboko bolesnom drushtvu,nije merilo zdravlja".

Jiddu Krishnamurti...

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Orhideja Sub Okt 08, 2011 8:42 pm

Mesrine ::Jesu,zhene su podlegle uticaju medija i sve to je planski radjeno...
One,danas,slepo veruju da je to ispravno i da tako treba da bude...Kao i da je to sve normalno,zato shto su to shvatanja vecine...
Nisu to shvatanja većine, ti i sada imaš žena koje misle svojom glavom bez uticaja drugih. Na sve to bilo je muškaraca koji su ponižavali i tlačili žene a onda su došle žene koje više nisu htjele šutjeti.
Zato im mushkarci vishe ne veruju,
Niti žene vjeruju Vama, osjećanja su uzajamna što se tiče "vjerovanja i povjerenja" Zanimljiva su vremena kad pogledaš oko sebe...borimo se protiv stereotipa a sve žene gledate kao sponzoruše, ne kažem da ih nema ali nisu "sve". S druge strane nažalost vi samo slinite za sponzorušama i ako se domognete koje, kad vas nasuče onda se iskijavate na drugima. Dokle? Obična djevojka vama je dosadna i sa njom se nema o čemu pričati ili da kažem vaš izraz "nezanimljiva je". Mislim zaista....
A,naravno,ne mozhesh ni da volish...
Uvijek postoji nešto što voliš ako to nešto zaslužuje ljubav.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Mesrine Sub Okt 22, 2011 1:24 am

Orhideja ::
Nisu to shvatanja većine, ti i sada imaš žena koje misle svojom glavom bez uticaja drugih. Na sve to bilo je muškaraca koji su ponižavali i tlačili žene a onda su došle žene koje više nisu htjele šutjeti.

Ima i sada,naravno,ali ih je malo...Tako da su to,ipak, shvatanja vecine...

Niti žene vjeruju Vama, osjećanja su uzajamna što se tiče "vjerovanja i povjerenja" Zanimljiva su vremena kad pogledaš oko sebe...borimo se protiv stereotipa a sve žene gledate kao sponzoruše, ne kažem da ih nema ali nisu "sve". S druge strane nažalost vi samo slinite za sponzorušama i ako se domognete koje, kad vas nasuče onda se iskijavate na drugima. Dokle? Obična djevojka vama je dosadna i sa njom se nema o čemu pričati ili da kažem vaš izraz "nezanimljiva je". Mislim zaista....

Zamolio bih te da mi ne persirash,jer mi je to,nekako,odvratno...Otkud ti znash koja i kakva su moja shvatanja? Inache,meni zhene veruju,a sa pomenutim "sponzorushama" ,nisam u bilo kakvom kontaktu,niti ih poznajem...
Ionako ce,uskoro,prestati da postoje,kao takve...

Uvijek postoji nešto što voliš ako to nešto zaslužuje ljubav.

Neke zhene,jednostavno,ne zasluzhuju ljubav,a zbog toga su same krive...Postoje zhene koje niko ne mozhe da voli,osim ako sa njim neshto nije kako treba...U glavi,naravno...Ovo mogu da ti potvrde i ostali mushkarci,samo ako zhele da budu iskreni...

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Orhideja Sub Okt 22, 2011 3:56 pm

Mesrine ::
Ima i sada,naravno,ali ih je malo...Tako da su to,ipak, shvatanja vecine...
Ima, ali nisu zanimljive i šta u ovom slučaju predstavlja većina?

Zamolio bih te da mi ne persirash,jer mi je to,nekako,odvratno...Otkud ti znash koja i kakva su moja shvatanja? Inache,meni zhene veruju,a sa pomenutim "sponzorushama" ,nisam u bilo kakvom kontaktu,niti ih poznajem...
Ionako ce,uskoro,prestati da postoje,kao takve...
Ja ti ne persiram, kad sam rekla "Vama" mislila sam na muškarce, dakle množinu.
Koliko tebi i zašto žene vjeruju, ja u to ne ulazim, možda si ti jedan od rijetkih koji je iskren. Sponzoruše će postojati dokle postoje muškarci koji sa novcem kupuju "ljubav žene"

Neke zhene,jednostavno,ne zasluzhuju ljubav,a zbog toga su same krive..
Zašto i kakve su to žene?
Postoje zhene koje niko ne mozhe da voli,osim ako sa njim neshto nije kako treba...U glavi,naravno...Ovo mogu da ti potvrde i ostali mushkarci,samo ako zhele da budu iskreni...
Znam razne žene, od vještica do extra dobrih i svaku neko voli pa tman to ne bio muškarac već jednostavno dijete ili kućni ljubimac.
Malo mi to nejasno da postoji neko koga niko ne voli.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Vulin Sub Okt 22, 2011 4:13 pm

Da ti razjasnim, lutko. Niko ne voli, na primer, Grdanu, zato što je htela da kokne Auroru...

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 12 Grdana
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu