Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyNed Maj 12, 2024 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Kako je Sex&Grad promenio zene

+22
molitva
Cleopatra
Akhenaton
shondononda
Зорица
Arwen Evenstar
digitalmandrak
w2403
M.Z.K.I
L2
Fraya
laza
RINGE
Avramova
Lila
inspy
Balonero
cat09
slavena
Orhideja
Fristajlo
drdoktor
26 posters

Strana 2 od 12 Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Gost Pet Jul 09, 2010 12:40 pm

Ne masim ja temu Fri, masis je ti. Rekoh ti da K.B. i drugarice joj uopste nisu vezane za pare nekih baja vec za njihov personality. Sta fali tome da se devojcice na to ugledaju?
Da biraju muskarce sa kojima ce biti, a ne samo da budu birane?
Da misle svojom glavom, umesto da prepisuju iz ''Baywacha'' od Pamele misljenje?
Ili iz ''Porodicnog blaga'' da kupe informacije, jadne li su.

Ako ce ti decu vaspitavati americke serije, onda jadan i ti.
Deca i ne gledaju seriju ''Seks i grad'', dosadna im .Zanimljiviji im Rados i njegove seoske budalastine, sa srceparajucim delovima o zavicaju. Ih, ijao,oh, ah,uh. Divota.

''Seks i grad'' mogu da naude Srpkinjama bas onoliko koliko bi ''Rambo'' mogao da pomogne Srbima u nekom buducem ratu.

Radosi u New Yorku ce tesko da prodju, bar u seriji ''Seks i...''.
Eventualno mogu da otvore neki restorancic za nase gastarbajtere i pricaju o zavicaju kao onaj pesnik, sa brkovima, iz ''Radovana treceg''.
To im je krajnji domet.

To kod Keri i drugarica tesko prolazi. Brkovi nisu u modi vise.

Koja gleda Radosa je seee- eee-e- ljancica gradska. Bolje joj je da se uda odmah u sesnaest , da nauci da sluzi muzu, stedi i slusa. A mozda treba to da vidi na primeru, da joj se odmah sve smuci, pa da zna sta ne valja u zivotu? Brkovi su bezveze.

Sva sreca pa zene nisu glupe, a vise ih ni svaka susa sa moodima ne moze prevesti zedne preko vode. Imaju mogucnost da biraju i tu mogucnost koriste.
Tako i treba da bude. Znaju same da brinu o sebi, i to plasi neke, zar ne?
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Pet Jul 09, 2010 12:52 pm

"Divlja"

Da misle svojom glavom, umesto da prepisuju iz ''Baywacha'' od Pamele misljenje?
Ili iz ''Porodicnog blaga'' da kupe informacije, jadne li su.
Molim te, vrati se nazad i reci- gde ja to rekoh- da treba da gledaju "porodično blago"?
Čekam izvinjenje za ovo.


Deca i ne gledaju seriju ''Seks i grad'', dosadna im .Zanimljiviji im Rados i njegove seoske budalastine
Manja je šteta; manje je glupo, takođe...

''Seks i grad'' mogu da naude Srpkinjama bas onoliko koliko bi ''Rambo'' mogao da pomogne Srbima u nekom buducem ratu.

To kod Keri i drugarica tesko prolazi. Brkovi nisu u modi vise.
Da, moda je vrlo bitna; od nje, samo korist... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 74719

Sva sreca pa zene nisu glupe, Znaju same da brinu o sebi, i to plasi neke, zar ne?
Da, vidim i ja; tako i tumačim tvoje učešće i zagriženost na ovoj temi... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Gost Pet Jul 09, 2010 1:01 pm

Brkovi se bez veze. Nevezano za temu, bez veze su.

Ti nisi eksplicitno rekao da treba da gledaju ''Baywach'', ali navijas na takve tipove zena, onako, cutke.
Cute zene, drmaju sisama, trce po plazi, donose pivo. Smeskaju se na gluposti koje Rados odvaljuje dok pere noge u lavoru zavrnutih pantalona do kolena. A zena ceka da mu doda peskirce dok on melje kojesta, sve epski receno, uz frulu koja se cuje u pozadini.

Nije ovo pitanje mode vec rezona. Zene imaju sva prava da odlucuju o sebi.
Zene razumeju o cemu se tu radi, zato gledaju ''Seks i...''. Kao i muskarci koji razumeju bar donekle zene, humor, zezanje, na sex ne gledaju kao na tabu temu, ili zele da bolje razumeju sta to zene zele i sanjaju..

Zato sam ja gledala ''Ramba'', da bolje shvatim musku psihu. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 4022889699
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Balonero Pet Jul 09, 2010 8:43 pm

Fristajlo ::
Da, vidim i ja; tako i tumačim tvoje učešće i zagriženost na ovoj temi... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 834150

Ooops! Znači li ovo da na pojedinim temama ne treba da učestvujemo? Molim onda da se valjano obeleže da ne bismo grešili. Što se tiče zagriženosti, vidljiva je već u inicijalnom postu.

"Seks i grad" nije promenio Srpkinje kaogod što film, knjiga ili tv serija nikad nisu promenili ljudsko biće.
Balonero
Balonero
Član
Član

Broj poruka : 482
Datum upisa : 05.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od inspy Pet Jul 09, 2010 10:09 pm

Balonero ::
"Seks i grad" nije promenio Srpkinje kao što film, knjiga ili tv serija nikad nisu promenili ljudsko biće.

mislis, treba imati pripremljen teren da bi se nesto primilo.. :neznam:
Deluje kao i na svaki pelcer, estrada i sjaj sa pridodatim kao "produbljenim razmisljanjima" mis Keri (covek 21 veka treba naglas da razmislja ,ne stidi se, saraduje, otkriva celom svetu svoje dileme al ova faza ne ide dublje.......kao ovi Rialiti shoui, al upakovani..... itd... ) nije rec o seriji vec opstem trendu, al ok uzeta je kao model....
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Pet Jul 09, 2010 10:19 pm

Balonero ::[
"Seks i grad" nije promenio Srpkinje kaogod što film, knjiga ili tv serija nikad nisu promenili ljudsko biće.

Kazes nikada? Navescu samo jednu knjigu Mein kampf. Za ostalo se sam potrudi.

Kako ljudi misle da su otvorenog uma, a u stvari iznose zakljucke za koje misle da su jos njihovi.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od inspy Pet Jul 09, 2010 10:50 pm

al Doktore stvarno, koliko god covek da je lakoveran i podlozan ne moze za jedan serijal, koji se dodushe ponavljao, da utice na stavove zena i njihovo ponasanje. Prethodi mu brdo toga sto ni ti verovatno ne sporish. Pravi potrosacki"trenutak, pravo mesto, dobra ubedljiva dramatizacija (za masu) i ono sto zene sada zele (daleko da sve zele), i naravno doza "javne" zbunjenosti koja je postala imperativ za ovaj tip ...
Ja to uopste ne vidim kao revoluciju u ponasanju.. mislim na seriju. Bila pa prosla, one na koje je uticala su fino upijale i pripremu (mislim i na muske) Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 128863565 al sta sad....



Poslednji izmenio inspy dana Sub Jul 10, 2010 12:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta
inspy
inspy
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3239
Datum upisa : 09.04.2010
Lokacija : Бгд.

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Pet Jul 09, 2010 11:26 pm

"Divlja"

Ti nisi eksplicitno rekao da treba da gledaju ''Baywach'', ali navijas na takve tipove zena, onako, cutke.
Čitaš i misli? Kakav progres...
Cute zene, drmaju sisama, trce po plazi, donose pivo. Smeskaju se na gluposti koje Rados odvaljuje dok pere noge u lavoru zavrnutih pantalona do kolena. A zena ceka da mu doda peskirce dok on melje kojesta, sve epski receno, uz frulu koja se cuje u pozadini.
Da, tom karikaturom ćeš poništiti sve gluposti koje se vide u "Seks i Grad"-u; na loš primer- još gori. Negativnom tehnologijom, tipično...

Zene imaju sva prava da odlucuju o sebi.
Zene razumeju o cemu se tu radi
Nem taman posla; ja se sve vreme trudim da se ta prava oduzmu, i staram se da ih onemogućim da razumeju išta, jer- ja volim "Čuvare plaža"... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 312714
Zato sam ja gledala ''Ramba'', da bolje shvatim musku psihu.
Prosvetli nas, šta si naučila?
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Pet Jul 09, 2010 11:26 pm

Ja volim S&G :ventilator: Toliko o tome :Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 3681966919:
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fristajlo Pet Jul 09, 2010 11:29 pm

"Balonero"
Ooops!
Ovim izborom usklika si se već dovoljno izjasnio; ako ti nije jasno kako, ni ne treba da ti bude jasno... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 441346
Znači li ovo da na pojedinim temama ne treba da učestvujemo?
Ova rečenica mi je već poznata od nekud; mi se znamo? Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Avramova Pet Jul 09, 2010 11:41 pm

Fristajlo ::Slavenče, ljubim te u pametić... Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 90644
Još samo, da i neke shvate ovo, o čemu govoriš...

Ne da nisam shvatila već nisam ni gledala pa tako nisam ni shvatila šta neke treba da shvate. TV ne gledam ni kada bi imala šta. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 2862510338

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od RINGE Sub Jul 10, 2010 11:29 am

Lila ::Ja volim S&G :ventilator: Toliko o tome :Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 3681966919:

Volim i ja i kad porastem bicu Zverka Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 1656610304
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Gost Sub Jul 10, 2010 11:59 am

Balonero ::

Ooops! Znači li ovo da na pojedinim temama ne treba da učestvujemo? Molim onda da se valjano obeleže da ne bismo grešili. Što se tiče zagriženosti, vidljiva je već u inicijalnom postu.

"Seks i grad" nije promenio Srpkinje kaogod što film, knjiga ili tv serija nikad nisu promenili ljudsko biće.


Tako je to sa bilo kojom temom na kojoj se ja pojavim Balonero.
Odmah sam ''zagrizena''.

Serija je popularna zbog specificnog humora i zbog toga sto su te cetiri zene kao likovi zamisljene totalno nekonvencionalno. Prva je u nizu serija koja se bave zenskim temama gledano iz zenskog ugla, na otkacen nacin. Zato ima gledanost i fanove.
''Rambo'' nam nije pomogao,''Seks i grad'' nam ne moze odmoci.

Ali dzaba govoriti to onima kojima ne razumeju vreme u kojem zive. Cenzura je opasna i glupa rec. Evo, sad radiodifuzija Srbije pocela da preti ''Kosavi'' da zabrane onog Dejana Stankovica ''Kralja'' i njegovu emisijiu ''Luda kuca''. Tako bi da se zastite sami od sebe. Stalno promasuju temu i svu krivicu za stanje u drustvu svaljuju na one koji nisu kreatori nase stvarnosti vec samo kolateralna steta svega ovoga sto nas je snaslo. Lazno moralsanje i lamentiranje nad ''opasnostima'' koje nam dolaze sa zapada su poprimile elemente hajke. A opasnost je vec tu, u nama samima, nasim fobijama, narcisoidnosti, tradicionanoj zameni teza, gledanju u tudje dvoriste .Samo, to niko ne zeli da vidi. Lakse je za sve kriviti drugoga.
Okrivimo Keri Bredso sto su nam klinci totalni materijalisti, sto gledaju kakve ko patike nosi, koju i kakvu firmiranu garderobu,a ne kolikoje pametan, zanimljiv. Nije njih rodila Keri Bredso, ona zivi u Americi, u seriji. Cak i deca u Srbiji znaju da potrosacka moc u Americi i Srbiji ne moze da se poredi.
Problem je krenuo da eskalira iz sasvim drugog centra moci. Najpre iz kvazi- kulturnog elitnog centra, pa nadalje tako, do politike koja je ustvari glavna pijaca Srbije i nista drugo.
Pogledajmo semafor: 20 Korupcija : 0 Gradjani
Tu utakmicu gubimo. Tu je nas problem.

Keri Bredso ne postoji u stvarnosti, Miskovic itekako funkcionise.
Ova serija jeste fenomen , iz mnogo razloga, ali veze sa nasim problemima nema.
Pogledajte u pravcu Radosa Bajica, raznih Djosa, i takvih jos nekih likova iz udarnog termina RTS-a. Krivi su oni koji ih forsiraju, daju toliki medijski prostor da ga neki sa orondjalim forama i fazonima utuku u gluposti. Praziluk nam iz dupeta viri. Keri Bredso ga ne stavlja na to mesto, mozda eventualno u salaticu neku.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od laza Sub Jul 10, 2010 12:10 pm

smatram da su žene u srbiji emancipovane i vrlo inteligentne da bi svoj život oblikovale prema filmu,seriji bilo kog tipa pa i ovog poput sex i grad-a
holivud kao holivud,ništa novo već decenijama,što više publike to više novca a za kvalitet koga briga,zgražavamo se nad pink kulturom ali to je to hteli da priznamo ili ne.sex i grad sam gledao,imakvalitet ali ima i opasnu poruku,e sad svako sebe neka pronađe ili ne u tome.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Fraya Sub Jul 10, 2010 12:12 pm

Divlja ::

Serija je popularna zbog specificnog humora i zbog toga sto su te cetiri zene kao likovi zamisljene totalno nekonvencionalno. Prva je u nizu serija koja se bave zenskim temama gledano iz zenskog ugla, na otkacen nacin. Zato ima gledanost i fanove.



Lazno moralsanje i lamentiranje nad ''opasnostima'' koje nam dolaze sa zapada su poprimile elemente hajke. A opasnost je vec tu, u nama samima, nasim fobijama, narcisoidnosti, tradicionanoj zameni teza, gledanju u tudje dvoriste .Samo, to niko ne zeli da vidi. Lakse je za sve kriviti drugoga.

neku.

Svakoj urbanoj zeni,devojci,babi, (ali i delu muske populacije jer u ovim likovima
prepoznaju svoje devojke,supruge) ova serija je genijalna jer i samu sebe prepoznaje
u nekoj od dogodivstina.Usput , dijalozi su jako duhoviti, a pravi humor je danas stvarno
retkost.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od cat09 Sub Jul 10, 2010 12:12 pm

Lila ::Ja volim S&G :ventilator: Toliko o tome :Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 3681966919:

I ja ga volem. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 74719 To je sve što imam da kažem. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 74719 Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 74719
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Sub Jul 10, 2010 12:12 pm

Pa ne znam čemu cijela frka oko S&G-a. To je čista ženska zabava uz pregršt sjajnih krpica. Niko nije toliko lud da modelira svoj život prema likovima iz serije :neznam:
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Lila Sub Jul 10, 2010 12:13 pm

cat09 ::
I ja ga volem. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 74719 To je sve što imam da kažem. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 74719 Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 74719

Važno da se kapiramo Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 4027700691
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od cat09 Sub Jul 10, 2010 12:14 pm

Lila ::Pa ne znam čemu cijela frka oko S&G-a. To je čista ženska zabava uz pregršt sjajnih krpica. Niko nije toliko lud da modelira svoj život prema likovima iz serije :neznam:
Ma Lila, dokoni ljudi pa piskaraju i diskutuju kao da su za okruglim stolom. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 125399
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Sub Jul 10, 2010 12:20 pm

Da, zato ti dokoni ljudi imaju pune ruke posla. Ovde mislim na cenjenog dr Zorana Milivojevica, psihoterapeuta, koji je dao svoj skromini doprinos objasnjavanju te pojave.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od cat09 Sub Jul 10, 2010 12:21 pm

drdoktor ::Da, zato ti dokoni ljudi imaju pune ruke posla. Ovde mislim na cenjenog dr Zorana Milivojevica, psihoterapeuta, koji je dao svoj skromini doprinos objasnjavanju te pojave.

Bila kod cenjenog psihoterapeuta. Rekao mi da spremim pare i da dođem kod njega privatno jer će mi pomoći očas posla. Samo sam mu zalupila vrata. Toliko o cenjenim psiholozima i psihoterapeutima. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 312714

ps. Uopšte se nije trudio da mi pomogne, samo mi je rekao da je on tata mata za moju boljku i da će on sve to odraditi ekspresno brzo a ja da spemim pare. Ni p od pomoći.
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Sub Jul 10, 2010 12:28 pm

To nije lepo od njega niti ljudski, ali neosporno je da je veliki strucnjak. Imam i ja stosta da mu zamerim, ali posmatram ga sa njegove strucne strane gde je dao veliki doprinos. Da li se sada razumemo?
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od cat09 Sub Jul 10, 2010 12:29 pm

drdoktor ::To nije lepo od njega niti ljudski, ali neosporno je da je veliki strucnjak. Imam i ja stosta da mu zamerim, ali posmatram ga sa njegove strucne strane gde je dao veliki doprinos. Da li se sada razumemo?

Gledam prvo kakav je neko čovek, a ako je nečovek ne zanima me da li je stručan ili ne.
Nismo se razumeli. Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 125399
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od drdoktor Sub Jul 10, 2010 12:31 pm

Naravno da se gleda da li je prvo covek ili necovek. Samo ne mogu da mu osporim njegov rad.
drdoktor
drdoktor
Banovan
Banovan

Broj poruka : 1448
Datum upisa : 06.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako je Sex&Grad promenio zene - Page 2 Empty Re: Kako je Sex&Grad promenio zene

Počalji od Gost Sub Jul 10, 2010 1:36 pm

"Fraya" :
Svakoj urbanoj zeni,devojci,babi, (ali i delu muske populacije jer u ovim likovima
prepoznaju svoje devojke,supruge) ova serija je genijalna jer i samu sebe prepoznaje
u nekoj od dogodivstina.Usput , dijalozi su jako duhoviti, a pravi humor je danas stvarno
retkost


Zenske price u jednoj duhovitoj seriji, koja je gledana, a koju neki psihoterapeuti isuvise ozbiljno shvataju.

Ocigledno je da i gospodinu dr. Milivojevicu treba psihoterapija.
Neka mi se pod hitno javi. Da resimo njegove probleme. :ble:
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 12 Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu