Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptyDanas u 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptyJuče u 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

+44
inspy
Mojra
Johny Bravo
Marea
Strelac
Sinaj
Komsinica
Time
Vrdalama
Miškica
sini_do
Bole
Vulin
furija
Mesrine
Hiperborejac
Grom
SKYKING
Miško
cvjeticanin
Bella
molitva
gromovnikilija
RINGE
shondononda
Hogar_Strašni
Prince
Lila
Johnny-Azra
L2
svejedno
Avramova
Balonero
blackdreamer
Orhideja
M.Z.K.I
Fristajlo
All Angel
slavena
digitalmandrak
Sub-Ad
Fraya
laza
drdoktor
48 posters

Strana 15 od 30 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Sledeći

Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Ned Sep 05, 2010 10:21 pm

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 3582407438 Šta ti je brkajlija, čudo jedno. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 4022889699

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Ned Sep 05, 2010 10:21 pm

shondononda :: Dobro onda ako se zna neka ti bude,pederi su bolesni ljudi.
Ovo je politički nekorektno, iako je istina. Jbg, ne može se sve imati, i istina, i to... mislim... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 193314
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Prince Ned Sep 05, 2010 10:22 pm

Avramova ::...

Homoseksualci su zdravi ljudi sa psihičkim devijacijama koje se manifestuju kod seksualne orijentacije i uzroci najčešće nastaju u ranom detinjstvu.
Posledice su dešavanja u ranom djetinjsvu,ukratko na koja dešavanja konkrteno misliš?
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Ned Sep 05, 2010 10:25 pm

shondononda ::

Dobro onda ako se zna neka ti bude,pederi su bolesni ljudi.

bolesni su koliko i brkajlija kad ga uhvati neka promaja ili infekcija Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Rainbow
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Avramova Ned Sep 05, 2010 10:25 pm

widowerprince,
nije to tek tako pobrojati jer ne doživi svako dete istu stvar podjednako. Navodila sam već neke primere, mogu se ponoviti ali ne sada. Moram dovršiti kafu i Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 2945899434  na terasi. Odgovoriću ti sutra.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Pon Sep 06, 2010 2:01 am

Pederi su ljudi tako rodjeni, i to nema veze sa bolescu, sizofrenija je bolest itd.itd. a gej populacija je drugacija od vecine , nista drugo....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Sub Sep 11, 2010 11:56 pm

Ako medicina NE SMATRA to bolescu mozete li mi molim Vas reci na osnovu cega to tvrdite.Naravno da niste jedini.postoji dosta zemalja u kojima prevladava takva tvrdnja .Prva je Italija,i mnoge druge zemlje koje pod uticajem religije imaju takav stav prema homo populaciji.Pa necemo valjda da se vracamo na varvarstvo zbog njih .Moze neko biti protiv, videti u tome bolest, ali mobi ipak bilo civilizovano prihvatiti odluke strucnih ljudi po tom pitanju .
"Zene koje pate od histerije ne bi trebalo da se dodiruju. To je muski posao, koji mogu da obavljaju samo muzevi i lekari", napisao je Avicena, osnivac rane moderne medicine. Da nije bilo njega i ostalih mi danas ne bi imale vibratore i bile bi sve od reda BOLESNE - sto ce reci HISTERICNE .
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Prince Ned Sep 12, 2010 12:02 am

http://www.mondo.rs/s182526/Srbija/Tadic-_Drzava_nece_tolerisati_nasilje.html
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je danas da država neće tolerisati nasilje ni prema jednoj društvenoj grupi ili instituciji i da će u, skladu sa zakonom, odlučno odgovoriti na svaki vid nasilja.



Samo o homićima gospodin predsednik misli Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 479116528,kakva sirotinja ,kavki bakrači..
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Ned Sep 12, 2010 12:17 am

L2 ::Ako medicina NE SMATRA to bolescu
Već je objašnjeno kako je medicina to izbrisala sa liste bolesti; ne teraj nas da ti ponavljamo, potraži u prethodnim stranama, imaš to tamo. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Ned Sep 12, 2010 12:23 am

Slusaj fristajlo ja sam HISTERICNA ZENA DANAS jer moj muz ne prizna odernu medicinu. Nemoj da me smaras sa tim KAKO JE DONESENO. Bio si tamo i video svojim ocima .Daj molim te .Necemo o farmakomafiji, medicinskoj mafiji i svemu.Ono sto pise pise .Pronaci cu ti ,ako uspem veceras SAJT sa lekom protiv te bolesti .Citavu je sprdnju napravio sa celim svetom .Pilula protiv homoseksualnosti. I jos nesto o naucnicima i njihovom trazenju nacina da se ta "devijacija " otkloni ..

JA SEBI ne mogu dozvoliti da budem strucnjak i da tvrdim PROTIVNO MEDICINI da je to bolest ,a ti izvoli.Svako ima pravo na svoje misljenje.I pravo da ti kazem to nema nikakve veze sa ovim problemom .Bolesni, zdravi ..isto im se pise .I njjima i nama sa njima .OK.
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Ned Sep 12, 2010 12:30 am

Nema to veze s modernom medicinom, već sa modernom politikom, i ti to znaš, savršeno dobro. Odustani od ideje da pobediš u svakoj diskusiji, a naročito ne u ovakvoj.
U njoj svi gubimo, vodeći je.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Ned Sep 12, 2010 12:37 am

Ajd da ti ponovim.Ponavljanje je majka mudrosti kazu .BAS ME BRIGA DA LI JE BOLEST ILI NIJE , i ko to na koji nacin tretira.Zvanicna medicina kaze da nije i ja se priklanjam zvanicnoj medicini.
Pa necu valjda sada da proveravam i dovodim u sumnju svaku stvar na ovom svetu ????? Ja nemam nacina da to cinim i pravo da ti kazem ne pada mi na pamet.Naravno da znam koliko i ti o politici.idi na drugu temu i procitaj tekst koji sam kopirala sa stranica Vlade Republike Srbije o odrzavanju parade .Ne mozemo raspravljati na dve paralelne strane .
Ovo sa bolescu smo zavrsili .A sto se tice POBEDE U DISKUSIJAMA ..Nismo valjda u areni.Ja sam samo rekla svoje MISLJENJE covece. Kakva te pobeda snasla . Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 3500004451 Halo saberi se ..Srcek ce da te strefi ako se budes toliko uzrujavao.
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Ned Sep 12, 2010 12:44 am

"L2"
Pa necu valjda sada da proveravam i dovodim u sumnju svaku stvar na ovom svetu ????? Ja nemam nacina da to cinim i pravo da ti kazem ne pada mi na pamet.
Pa, ti možda imaš vlasti kojima smeš da veruješ, ja nemam, pa i ne verujem; svako, po svojoj pameti.
Ja sam samo rekla svoje MISLJENJE covece. Kakva te pobeda snasla .

Čuli, nekoliko puta. Ne insistiraj toliko. Zato ti i skrećem pažnju na želju za pobedom.

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 881613 Halo saberi se ..Srcek ce da te strefi ako se budes toliko uzrujavao.
Mojne ovaj trik, ne palim se na jeftino, ič... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 520643 Nije to nervoza, već dosada... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 707148
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od L2 Ned Sep 12, 2010 1:00 am

Evo sada cu ponovo da raspravljam sa tobom jer to OBOZAVAM i ti ces ponovo konstatovati da hocu da POBEDIM ..Bas me briga sta ces da mislis.OK
Dakle ja nemam vlast kojoj verujem ,jer se ni jednoj vlasti u principu NE VERUJE .Ali ne mogu da tvrdim bilo sta o "mojoj"vlasti bez argumenata .Mogu da naslucujem , ili ako raspolazem sa javno dostupnim dokumentima ,da polemisem i iznosim na osnovu tih dokumenata svoje misljenje.
Drugim recima : ONO STO SE TAJNO obavlja ja ne mogu dokazati i ne mogu tvrditi da je to tako.

Dosadno ti je ..pa sta se onda bunis sto ti upraznjavam dosadu .Umesto da mi se zahvalis,..
L2
L2
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2748
Datum upisa : 14.06.2010
Godina : 72
Lokacija : Netherland

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Ned Sep 12, 2010 1:26 am

widowerprince ::http://www.mondo.rs/s182526/Srbija/Tadic-_Drzava_nece_tolerisati_nasilje.html
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je danas da država neće tolerisati nasilje ni prema jednoj društvenoj grupi ili instituciji i da će u, skladu sa zakonom, odlučno odgovoriti na svaki vid nasilja.



Samo o homićima gospodin predsednik misli Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 479116528,kakva sirotinja ,kavki bakrači..

i homici su ta sirotinja, widoweru. i ti radnici bez posla, tehnoloski viskovi itd.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Ned Sep 12, 2010 2:14 am

"L2"

Evo sada cu ponovo da raspravljam sa tobom jer to OBOZAVAM i ti ces ponovo konstatovati da hocu da POBEDIM ..Bas me briga sta ces da mislis.OK
Samo se ti raspravljaj, ali ovako, bez agresije; i ja obožavam raspravu u ravni, samo, nemoj da se poneseš uvis, boli me vrat, ne mogu tako... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 90644 Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 74719
Ali ne mogu da tvrdim bilo sta o "mojoj"vlasti bez argumenata .Mogu da naslucujem , ili ako raspolazem sa javno dostupnim dokumentima ,da polemisem i iznosim na osnovu tih dokumenata svoje misljenje.
Drugim recima : ONO STO SE TAJNO obavlja ja ne mogu dokazati i ne mogu tvrditi da je to tako.
Sa ovom našom i nije toliko teško.
Nijedna vlast, kad nešto muva, ne daje dokaze o muvanju "na izvol'te"; ova naša muva toliko da više i ne sumnjamo da muva, jedino se pitamo- šta, i kada. Koja god garnitura da ode, sledeća nađe gomilu dokaza za ovog ili onog prethodnika, afere samo pršte, ne oskudeva se... Trajno stanje, godinama. U ostalom, zar ne vidiš da i tu, po EU, korupcija cveta- seti se samo afere sa helikopterima za NATO, kad smeniše ni manje ni više nego generalnog sekretara? To je opšte mesto u savremenoj politici, ne treba čekati dokaze, dosta je zdrava pamet.
Kad vidim rezultate tog "poštenja", kad običan svet oseti boljitak i blagostanje, o kome za sada samo slušamo priče i gledamo na TV, tada ću da poverujem da sam, možda, preterano sumnjičav; dotle... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 76573 Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 473429


Poslednji izmenio Fristajlo dana Ned Sep 12, 2010 8:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Prince Ned Sep 12, 2010 1:21 pm

svejedno ::
widowerprince ::



Samo o homićima gospodin predsednik misli Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 479116528,kakva sirotinja ,kavki bakrači..

i homici su ta sirotinja, widoweru. i ti radnici bez posla, tehnoloski viskovi itd.

Ne kažem da tu nema neki manji procenat biseksualaca i homo ,ali ipak sirotinja je najčešće hetero.Drugo je to da li je neka drušvena grupacija stvarno ugrožena,a JEDNO želi da neko svakodnevno ispira usta sa njim pa čak i predsednik jedne ozbiljne Države,
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pon Sep 13, 2010 7:23 pm

Izgleda da im je baš stalo da ovaj put održe parodiju parade. Upravo sam odgledao na RTS emisiju o tome, u kojoj nije bilo nikog protiv, svi su bili eurofini i edukativni, čudo jedno... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 129758
Videćemo. Ovoliko nasilje nad voljom naroda uvek je vrlo rizično i opasno; vlast nema kud, mora, dali su pedu pod kiriju. Šta o tome misle neki drugi, videćemo 10. oktobra.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od shondononda Pon Sep 13, 2010 7:28 pm

Demonstracija sile i instaliranje..

Sta o tome misli narod,videcemo Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 2979583794
shondononda
shondononda
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 591
Datum upisa : 24.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pon Sep 13, 2010 7:33 pm

Nadam se da ćemo videti. Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 364196
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od svejedno Pon Sep 13, 2010 7:57 pm

shondononda ::Demonstracija sile i instaliranje..

Sta o tome misli narod,videcemo Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 2979583794

demonstracija sile je kad odbijes da manjini das njena prava.

@fristajlo? opet si natako uniformu? Smile
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 8:03 pm

evo npr. frist. i da je gej ( ne daj Boze, zbog njega jer bi to tesko podnio)..ja bih ga voljela...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Pon Sep 13, 2010 8:49 pm

@fristajlo? opet si natako uniformu? Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 197741
Ne, ja radim u civilnom... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 971561

evo npr. frist. i da je gej ( ne daj Boze, zbog njega jer bi to tesko podnio)..ja bih ga voljela...
Da je gej, ne bi voleo sebe, već bi gledao kome da tražim "prava"... Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 971561
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Gost Sre Sep 15, 2010 9:34 am

On je super, momak, dobar, posten, ne dira nikoga, inteligentan, lijep...i neki kreteni od italijana ( sreca sto su u manjini)..prebiju ga na ulazu zgrade, a glavni "prebijac" je idiot..dosije..silovanje..droga..alkohol..i sav taj kretenizam..ali NIJE GEJ...I Bog stvori idiote...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Fristajlo Sre Sep 15, 2010 6:32 pm

Ne sudi po tome, Lucija. Nisu ni svi gejevi tako simpatični, niti svi koji su protiv te LGBT histerije nasilnici. Izdvojeni primeri ne znače ništa.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas - Page 15 Empty Re: Delovanje LGBT lobija u svetu i kod nas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 30 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu