Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 13 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 13 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptyJuče u 6:51 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

+22
Glorija
Jurivaka
Lepa protina kći
Djeneral
strško
IMHO
SKYKING
L2
Cleopatra
Debilko
laza
Orhideja
Miško
cvjeticanin
lucegolupce
sini_do
inspy
Vidra
digitalmandrak
Istina ex Natasha
Fristajlo
Avramova
26 posters

Strana 14 od 28 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Sledeći

Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Avramova Pon Sep 12, 2011 6:09 pm

lucija ::Pa dobro, ustanove gdje ne mozes tako ulaziti..treba postovati..
Naravno, samo je potrebno da cenzura odradi svoj posao kako treba.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od sini_do Pon Sep 12, 2011 6:18 pm

Taj zakon se odnosi na drzavne institucije......... Ali je cudno da zenske u minicima dolaze u crkvu,. iako u crkvi ne bi trebalo da se vidi kosa uopste, znaci zena mora biti pokrivena maramom da se kosa uopste ne vidi, a o minicima ne treba ni zborit,. da se ne govori o drugim stvarima..... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 1369909122
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Avramova Pon Sep 12, 2011 8:45 pm

Upravo tako sini_ samo kažem da onaj ko procenjuje ko propisno obučen mora i da poznaje elementarne stvari kao npr. šta je mini suknja, šta su bretele itd. itd. Oko odlaska u crkvu, posebna je priča.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Fristajlo Pon Sep 12, 2011 8:46 pm

Avramova ::
Sada očekujem da država, ukoliko dopusti paradu ponosa, primeni propis zakona o javnom redu i miru koji sadrži odredbe koje propisuju kako se čovek može kretati na javnim mestima.
O tome se sve vreme i radi; o licemernom odnosu prema građanima, koji sve to plaćaju. Na taj način se stvaraju građani prvog i drugog reda, gde je jednima dozvoljeno nešto protiv čega je ogromna većina, a ogromnoj većini nametnut neki prilično besmislen i rigidan propis, od koga je napravljen kult "pristojnosti".
Pri tom, na metar od vrata te iste, npr. pošte, prolaze polugole maloletnice, i to nikog ne zabrinjava, narkomanija u rapidnom porastu, alkoholizam, nezaposlenost, nasilje, korupcija, i da ne nabrajam; sve to nije na listi prioriteta ove države, - u njenoj agendi pod "važno" navedena je Gej parada.
Ne čudi me toliko ova država; od nje ni ne očekujem nešto drugo. No, kada čujem naše ljude, što ovdašnje- što strane, kako ni oni ne misle da nešto sa redosledom prioriteta nije u redu- e, to me baci u razmišljanje...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od laza Pon Sep 12, 2011 8:50 pm

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Idioti

imaju u sudu neka posla,valjda će da ih puste
ako ih ne puste zvaće azdejkovića da im sredi
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od SKYKING Pon Sep 12, 2011 9:21 pm

Ako si se depilirao... onda nema problema.... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2531996303
Mora se izbeci novi "Ljubavni slucaj sluzbenice PTT"... Znas ono sa crnom mackom...
Btw tebi iskacu crne macke i iz auspuha...
SKYKING
SKYKING
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1461
Datum upisa : 15.01.2011
Lokacija : Mile ti nacuka

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od sini_do Pon Sep 12, 2011 9:23 pm

Avramova ::Upravo tako sini_ samo kažem da onaj ko procenjuje ko propisno obučen mora i da poznaje elementarne stvari kao npr. šta je mini suknja, šta su bretele itd. itd. Oko odlaska u crkvu, posebna je priča.
To si u pravu, zna se sta je mini suknja, to je u stvari bez suknje, jer su pokrivene samo gacice... Ja sam neki dan iduci kroz pijacu naletio na zestok prizor... Gledajuc na stranu zamalo da udarim osobu ispred sebe,. pogledam ispred sebe i ostajem u soku... Zenska visoka skoro 2 m, vitka, jedra,. kao da ju je vajar izvajao,. minic pokrio samo gornji dio zadnjice, hula hopke heklane sa velikim bodovima.... Tako savrsenstvo dugo nisam vidio,. i tako ja mahinalno idem za njom i uzivam u pogledu punom strasti..... A zaboravio zasto dodjoh na pijacu i gde se uopste nalazim..... Stvarno nema smisla..... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2317702173
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Fristajlo Pon Sep 12, 2011 9:28 pm

sini_do :: Zenska visoka skoro 2 m, vitka, jedra,. kao da ju je vajar izvajao,. minic pokrio samo gornji dio zadnjice, hula hopke heklane sa velikim bodovima.... Tako savrsenstvo dugo nisam vidio
Jadan ti... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 129758 Kad ostade nos ceo... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 670648
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Avramova Pon Sep 12, 2011 9:36 pm

sini_do ::[To si u pravu, zna se sta je mini suknja, to je u stvari bez suknje, jer su pokrivene samo gacice... Ja sam neki dan iduci kroz pijacu naletio na zestok prizor... Gledajuc na stranu zamalo da udarim osobu ispred sebe,. pogledam ispred sebe i ostajem u soku... Zenska visoka skoro 2 m, vitka, jedra,. kao da ju je vajar izvajao,. minic pokrio samo gornji dio zadnjice, hula hopke heklane sa velikim bodovima.... Tako savrsenstvo dugo nisam vidio,. i tako ja mahinalno idem za njom i uzivam u pogledu punom strasti..... A zaboravio zasto dodjoh na pijacu i gde se uopste nalazim..... Stvarno nema smisla..... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2317702173

Sada ću malo u off. Pitam se, postoji li na ovom svetu ijedna žena koju bi zanosni muškarac do te mere opčnio da ne bi znala kuda je krenula.
* * *
Parada ko parada, nemam šta da dodam. Već me zamaraju ti ponosni paraderi. Da su ljudi pametni pa da prestanu o njima i prepuste stvar Bogu možda je ne bi ni bilo.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od sini_do Pon Sep 12, 2011 9:37 pm

laza ::B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Idioti

imaju u sudu neka posla,valjda će da ih puste
ako ih ne puste zvaće azdejkovića da im sredi
I kazu da nemaju prava.... Hodanje ulicom tako odjeven je protiv zakonito... Ali naravno zakon za neke grupacije ne vazi... Ako si gej, onda imas pravo jer si napredan, zasto onda ne bi mogli takvi da ulaze u drzavne firme i institucije,. jer to je Evropski model vrednosti,. a EU nema alternative....... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2317702173 B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2214231980 B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 1369909122
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Avramova Pon Sep 12, 2011 9:45 pm

sini_do ::[I kazu da nemaju prava.... Hodanje ulicom tako odjeven je protiv zakonito... Ali naravno zakon za neke grupacije ne vazi... Ako si gej, onda imas pravo jer si napredan, zasto onda ne bi mogli takvi da ulaze u drzavne firme i institucije,. jer to je Evropski model vrednosti,. a EU nema alternative....... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2317702173 B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2214231980 B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 1369909122

Znači ako kažem da sam gej mogu ući i sa bretelicama i mini suknjom? Pa to je super. B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 3818829173

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od cvjeticanin Pon Sep 12, 2011 9:59 pm

Ako parade imaju i političku pozadinu a imaju, i što je mislim i jedini problem kod revoltiranih građana.
Ja bih ovo povezao i sa MMF, zadužuivanjima,integracijama..itd.., zato što nije problem negde u razvijenim zemljama gde ne traže novac od MMF organizovato ovakeve budalaštine,ali jeste u Srbiji gde ljudi prosto nemaju ni za osnovne potrebe a primorani su iz budžeta izdvajati za ovakve gluposti.Posužio bih se izrekom Martina Lutera Kinga "Na kraju života nećemo se sećati reči naših neprijatelja, već ćutanja naših prijatelja",koja govori o geopolitičkom položaju Srbije..
cvjeticanin
cvjeticanin
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3752
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Vidra Pon Sep 12, 2011 10:39 pm

Fristajlo ::U kojem društvu je zabranjeno ući u Poštu u kratkim pantalonama da platiš struju i telefon, iako je napolju 35 Celzijusa, a u redu je da se ulicama prošeta naočigled svih buljuk "LGBT"?
Kakav je to "sistem vrednosti"?
Rad sam da mi neko objasni to... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 129758
skoz si nenormalan, placas racune... svasta...
ja se inace bavim krokodilima, posto mi je na racunu za info stan 77 kubika vode redovno, te stoga nemam vise nameru da ista placam, i nahuskacu krokodile na EDB B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2531996303


Stanite ispred mene. Ja se iznenadih i pitam zbog čega. Nagnu baja glavu kroz vrata i pogleda me od glave do pete i kaže - Ne možete ući unutra.
ovo je odlican nacin za opravdanje - zasto niste platili racun - jer me nisu pustili
da sam bila na tvom mestu, Av, vrlo ljubazno bih ga zamolila da mi on ispuni i uplati uplatnice...


znaci zena mora biti pokrivena maramom da se kosa uopste ne vidi
a zasto? (kad si vec pomenuo)


Hodanje ulicom tako odjeven je protiv zakonito
Meni stalno u glavi onaj leptiric- pcelica.
Da li bi se normalan odrastao muskarac tako obukao?
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Avramova Uto Sep 13, 2011 8:49 am

Vidra ::
ovo je odlican nacin za opravdanje - zasto niste platili racun - jer me nisu pustili
da sam bila na tvom mestu, Av, vrlo ljubazno bih ga zamolila da mi on ispuni i uplati uplatnice...

Misliš da bi to shvatio na ispravan način? Nisam plaćala račune već sam išla kod upravnika zbog brojila a kada sam izlazila, samo sam mu kroz vrata rekla da skine tragove doručka sa brade. B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2531996303 Valjda je i to sadržano u propisu o kodeksu oblačenja i ponašanja na radnom mestu.

Parada ponosa, pa neka je bude ali na nekoj poljani, nadomak grada, što da ne. Koga zanima doćiće, a i za kostimografiju će imati veće mogućnosti. B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Gay

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Gost Uto Sep 13, 2011 9:57 am

Malinari dolaze na gej paradu?

Beograd -- Malinari iz zapadne Srbije zapretili su
juče da će 2. oktobra doći u Beograd na gej paradu! Oni su ljuti jer
Vlada ima razumevanja za gejeve, ali ne i za njih.

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 7575805624e3d71551ea1e020212084_orig

Proizvođači
malina odlučili su da nastave miran protest i da ne ulaze u sukobe sa
policijom, ali i najavili da će, ukoliko nadležni ne prihvate njihove
zahteve do danas u podne, radikalizovati proteste. Pored dolaska u
Beograd 2. oktobra na Paradu ponosa, kao mogući oblik protesta spominje
se i blokada pruge Beograd - Bar.

Malinari traže da otkupna
cena maline bude 100 dinara i da država obezbedi subvenciju za izvoz od
26 dinara po kilogramu. Unija proizvođača maline zapadne Srbije dala je
rok Vladi da im danas obezbedi prijem ili će radikalizovati protest.

"Odložili smo put za Beograd, ali ne odustajemo od protesta! Ukoliko
nam se danas u Vladi ne obezbedi sastanak sa nadležnima, mi ćemo
radikalizovati protest. Postoji mogućnost da blokiramo prugu Beograd -
Bar, ali i da odemo na tu gej paradu 2. oktobra kako bismo, pošto je
njima dozvoljen protest, a nama nije, tražili da nam se omogući da
živimo od svog rada", rekao je sekretar Unije proizvođača maline Aco
Mitrović.

Goran Miletić iz Organizacionog odbora „Parade
ponosa" kaže za Press da se slaže sa malinarima po pitanju njihove
izjave da nije normalno što ljudi u Srbiji ne mogu da žive od svog rada,
ali ističe da to nema veze sa održavanjem parade.

"Mi smo i ranije podržavali slične zahteve, pa razumemo i malinare. Ali, sve to
nema nikakve veze sa održavanjem naše parade. To je jedan sasvim
normalan i običan skup u svakoj zemlji", ističe Miletić.

S njim se slaže i Jovanka Todorović iz Organizacionog odbora „Parade ponosa" koja kaže da razume egzistencijalne probleme.

Dragan Marković Palma, predsednik Jedinstvene Srbije i gradonačelnik
Jagodine, kaže za Press da malinari ne bi trebalo da mešaju gej paradu
sa svojim protestom.

"Pozivam malinare da 2. oktobra dođu u
Jagodinu da zajedno iskažemo protest protiv nečega što nije prirodno. A
protest u Beogradu neka ostave za neki drugi dan", ističe Palma.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Fristajlo Uto Sep 13, 2011 10:30 am

Svako, ko ovoliko ide "uz nos" ovolikoj većini građana i javnog mnjenja, ne može i ne sme da ima legitimitet režima koji zastupa svoj narod i interese svoje države. Od samog početka ovog cirkusa jasno je da je cela ova frtutma nametnuta spolja, da služi svemu- samo ne nekim normalnim interesima, čak i gej populacije, koja je ovim ponašanjem nanela užasnu štetu i samoj sebi.
Nekoliko puta sam naglasio- ovde se ne radi o pravima LGBT ljudi, već o nasilnom menjanju mentaliteta, a ovo je jedna od neuralgičnih tačaka tog sklopa; zato im je to toliko bitno. do duše, zato je bitno i narodu, koji u većini toga baš i nije potpuno svestan, ali instinktivno- mnogi to osećaju, i otud toliko besa i strasti u zastupanju jedne ili druge strane.
Istini za volju, podrška dela javnosti u Srbiji LGBT- strani svedena je na podržku dela režima, kome je to dato u zadatak od njihovih spoljnih mentora i zastupnika prozapadnih minornih stranaka i "nevladinih" organizacija, kao i malicioznih pojedinaca, koji su se opredelili za takav stav najčešće zbog sklopa ličnosti.
Sve u svemu, to se nije primilo, niti će; kampanja je vođena trapavo, pogrešno i postigla je suprotan efekat od željenog; veliko je pitanje da li bi i postigla bolje rezultate da je vođena spretnije i mudrije, jer je u Srbiji teško menjati mentalitet naroda. Ljudi taj sistem vrednosti cene, jer je nekoliko puta kroz istoriju to bilo mesto koje nam je spasavalo državu i pomagalo da opstanemo; uprkos svemu, izgleda da je opet tako.
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Vidra Uto Sep 13, 2011 10:36 am

Mi smo i
ranije podržavali slične zahteve, pa razumemo i malinare. Ali, sve to
nema nikakve veze sa održavanjem naše parade. To je jedan sasvim
normalan i običan skup u svakoj zemlji
", ističe Miletić.
Srbija nije svaka zemlja, to pod 1.
A skup nije ni normalan ni obican.

a i za kostimografiju će imati veće mogućnosti
Vidi, Av, ne mislim da im je to kostimografija.... ili jeste... hm... navede me na razmisljanje kakav bi to oblik oblacenja mogao biti... podseca na sado -mazo varijantu, ali onda mi se onaj leptiric- pcelica tu nikako ne uklapa... B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 3629869021
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Gost Uto Sep 13, 2011 10:42 am

Av
Da su ljudi pametni pa da prestanu o njima i prepuste stvar Bogu možda je ne bi ni bilo.

Samo ne Bogu..!!. dobro znamo sta se desava u samostanima sirom Sveta..Smile
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Fristajlo Uto Sep 13, 2011 10:48 am

Neki tip ::

dobro znamo sta se desava u samostanima sirom Sveta..B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 197741
Ne treba ni sa tim preterivati, ne dešava se to toliko često... Ima toga, ali nikako toliko koliko neki žele da prikažu. Sve je to u sklopu priče o razaranju tradicionalnog morala; zato čak i ja ne dozvoljavam, kao ateista, neprincipijelne napade na tradicionalne Crkve, na bilo koju.
Više toga ima u sektama, ako ćemo pravo, koje i nastaju iz istog razloga- da se razori postojeće, tradicionalno moralno ustrojstvo društava...
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Avramova Uto Sep 13, 2011 11:30 am

Fristajlo :: Ne treba ni sa tim preterivati, ne dešava se to toliko često... Ima toga, ali nikako toliko koliko neki žele da prikažu. Sve je to u sklopu priče o razaranju tradicionalnog morala; zato čak i ja ne dozvoljavam, kao ateista, neprincipijelne napade na tradicionalne Crkve, na bilo koju.
Više toga ima u sektama, ako ćemo pravo, koje i nastaju iz istog razloga- da se razori postojeće, tradicionalno moralno ustrojstvo društava...

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2034808023 B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2034808023 B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2034808023

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od strško Uto Sep 13, 2011 12:58 pm

Na balkanu je problem organizovati gej paradu jer i dalje ima dosta ljudi koji se po pitanuju određenih stvari u životu vode principom 'ako drugi jedu govna/skaču s vrha solitera i pričaju kako je to korisno i dobro, to ne znači da i ja to moram ili treba da radim'. Smile

Ako gejevi imaju problema s pravima kao manjina, nek štrajkuju pred vladom, kao i svi ostali :B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 3681966919: a ne da prodaju maglu nekakvom paradom, pa još ponosa :B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 3681966919: Parada bi imala smisla kad bi bila isključivo prostestnog karaktera i kada bi postojali konkretni i striktni zahtevi za ispunjavanje nekih prava...a ovi domaći gejevi u suštini žele samo jedno pravo - da redovno imaju gej paradu :B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 3681966919:. Gej parade u stranim zemljama, a za kojima domaći gejevi žude, nemaju nikakve veze sa protestima ili zahtevima za određenim gej pravima, već su to samo manifestacije različitih oblika idiotizma tipa ''vidi me kako sam različit''.

strško
strško
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 646
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Avramova Uto Sep 13, 2011 1:02 pm

strško :: ... domaći gejevi u suštini žele samo jedno pravo - da redovno imaju gej paradu :B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 3681966919:

Mogla sam citirati sve al' izvukoh najupečatljiviji deo a i tiče se nas. Dakle B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2034808023

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od laza Uto Sep 13, 2011 8:24 pm

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Gejparada1

parola sa ove parade srama govori za kakva prava se oni bore i ko ih ugnjetava.
ko je protiv perverzije je homofob i treba ga hapsiti...
živeo zakon o pravu na javnu perverziju....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Gost Sre Sep 14, 2011 8:24 am



Pogledajte hit na yuotube....blizance, menjam zenu...B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 197741

Da cujem vas komentar.B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 197741
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Vidra Sre Sep 14, 2011 10:03 am


jbt, 'de nadjes sve ove...
kako da kazem... rodjene u Nemackoj...
'' da bi se bolje osetili'' B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 1143515400

( ovaj smajli pod hitno treba rapidno smanjiti, mnogo mi veliki ovaj post B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 2317702173 )
Vidra
Vidra
Legendarni član

Broj poruka : 10650
Datum upisa : 25.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu? - Page 14 Empty Re: B92 Debata: Zašto je na Balkanu problem organizovati gej paradu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 28 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu