Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptyJuče u 8:53 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptyJuče u 8:36 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptyJuče u 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

+35
Debilko
Vukota
Johny Bravo
Mesrine
Batista
country girl
furija
Strelac
Loreal
djavolica
Mojra
Dionis
Johnny-Azra
Vulin
trijak
inspy
Enna
Loreena
Killjoy
Marea
naOpaka
Vidra
sini_do
cvjeticanin
Hipi
RINGE
Cleopatra
Arwen Evenstar
Avramova
laza
Зорица
Dragana
Fristajlo
Orhideja
drdoktor
39 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od sini_do Ned Nov 17, 2013 3:20 pm

Niko, ni od kog ne može naučit nešto, jer seksualnost je različita kod svakog pojedinca, i svako to doživljava na svoj način.. Very Happy 
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Avramova Ned Nov 17, 2013 6:12 pm

Jasno je, ali na svako pitanje moramo dati odgovor.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od djavolica Ned Nov 17, 2013 6:31 pm

sini_do ::Niko, ni od kog ne može naučit nešto, jer seksualnost je različita kod svakog pojedinca, i svako to doživljava na svoj način.. Very Happy 
U pravu si al svedno, ima tu jos mnogo stvari za pricu.
Kontracepcija, vrjeme, posjeta ginekologa.. na roditeljima
je da kazu nesto o tome, a djeca ce svakako napraviti kako misle
i hoce al bar ce (mozda) znati nesto, sto ranije nisu..

Meni i dan danas kolegice kazu ''Blago tebi sto imas mamu sa
kojom mozes o svemu..'' i ja licno mislim, da je to prednost kad
roditelji hoce i mogu razgovarati sa svojom djecom pa bio seks u
pitanju ili bilo sta drugo..
djavolica
djavolica
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3352
Datum upisa : 17.08.2013
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od country girl Pon Dec 09, 2013 3:29 pm

Treba, o svemu pa i o seksu. Kod starije ćerke sam napravila grešku, bile smo obe kao rogovi u vreći, tako da je ta vrsta komunikacije izostala, ali kod mlađe sam to ispravila i na vreme porazgovarala sa njom o kontracepciji, zdravlju, brizi o sebi i svom telu... sad sam mirna jer znam da vodi računa o sebi a i njoj znači što može uvek da mi se obrati za pomoć ili savet ako zatreba.
country girl
country girl
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4813
Datum upisa : 07.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od sini_do Pon Dec 09, 2013 3:34 pm

djavolica ::
sini_do ::Niko, ni od kog ne može naučit nešto, jer seksualnost je različita kod svakog pojedinca, i svako to doživljava na svoj način.. Very Happy 
U pravu si al svedno, ima tu jos mnogo stvari za pricu.
Kontracepcija, vrjeme, posjeta ginekologa.. na roditeljima
je da kazu nesto o tome, a djeca ce svakako napraviti kako misle
i hoce al bar ce (mozda) znati nesto, sto ranije nisu..

Meni i dan danas kolegice kazu ''Blago tebi sto imas mamu sa
kojom mozes o svemu..'' i ja licno mislim, da je to prednost kad
roditelji hoce i mogu razgovarati sa svojom djecom pa bio seks u
pitanju ili bilo sta drugo..
Ja sam ranije naveo, da se može razgovarat sa aspekta zdravlja i posledica, a ostalo je suvišno...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Gost Ned Jan 12, 2014 2:20 pm

trebaju i poželjno je...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od naOpaka Čet Jan 16, 2014 4:05 pm

naravno...
sve ima svoje vreme i nachin, ali da definitivno
naOpaka
naOpaka
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 25.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Batista Čet Jan 16, 2014 6:35 pm

Trebalo bi ako znaju ista.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Avramova Čet Jan 16, 2014 8:59 pm

Mnogi nisu svesni koliko ne znaju ili koliko krivo znaju. I nikada to sebi neće priznati niti se zapitati da li su u pravu. Sve je iz ljubavi, ali često pogrešno.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Strelac Čet Jan 16, 2014 9:21 pm

A kako bi taj razgovor uopste mogao i trebao da izgleda...

Cak i ako su roditelji i klinci dovoljno otvoreni, da ne postoji tabu tema... kako povesti razgovor o tome, a da ima nekog smisla?!

Kapiram savete da se paze, kondomi, trudnoca, zaraze... na to treba da se upozorava...

Al sta vise od toga... da im daju savete sta da rade u krevetu, sta uzbudjuje partnera, koje poze da koriste... Smile besmisleno, niti mogu normalni roditelji da pricaju na takav nacin, niti bi klinci slusali...pojeo bi ih blam, i sve bi se zavrsilo kontraproduktivno...

Sto se tice medicine i higijene... prihvatam,...sve ostalo van toga je budalasto...deca o tome cuju i saznaju pre nego sto smaraci u vidu zabrinuti kevaca i calenceta sazovu okupljanje u dnevnoj sobi, i pocnu da bistre o sexu... da su mi moji to priredili u tim godinama, mislim da bi ih oterao dodjavola...

Sva sreca nisu Smile
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Avramova Čet Jan 16, 2014 9:43 pm

Podrazumevam da se o tome o čemu pišeš Strelac ne razgovara, ali se zato razgovara o prevenciji, odnosu sa partnerom (dečkom, devojkom) i još hiljadu stvari. Nije seks samo pusto zadovoljstvo, postoji i odnos koji se mora izrgaditi pre seksualnog doživljaja. Tu sam stavila akcenat mada, moram priznati, misao sam proširila na celokupno vaspitanje kroz razgovor. Malo sam smela s uma naslov teme. Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 2979583794

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Mesrine Čet Jan 16, 2014 10:21 pm

Šta ima da razgovaraju,to je tol`ko bolesno,da ja nemam reči kako bih to opisao. ( inače,fond reči mi nije mali Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 3681966919 ).
Nas li je neko učio,pa sve znamo. Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 479116528
Niti smo imali internet,niti su trabunjali po TV o tome,kad smo bili klinci i drago mi je zbog toga. Dok mi je žao današnje dece,zato što im je ukradeno detinjstvo odmah po rođenju i što su im mozgovi "bombardovani" glupostima još od rane mladosti.
Jaoooo,vratite se brkati panduri ( Narodna Milicija ) s` petokraku na šapke i z` golemi pandraci,da rešite ovu "demokratiju" za mesec dana. affraidDa li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Johny Bravo Čet Jan 16, 2014 10:25 pm

Pa sad kako se uzme...mama sa sinom a tata sa cerkom, hm... bila bi to vrlo skakljiva tema
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Batista Čet Jan 16, 2014 10:39 pm

Danasnja omladina bi trebalo da zna vise o sexu od svojijh roditelja. Svo znanje ovog svijeta im je dostupno preko interneta. Nasi roditelji nisu imali sexualno obrazovanje u skolama, kao ni mi. Pricati o tome sa roditeljima, nemoguce. To je tada bila jos veca tabu tema. A i danasnja omladina upraznjava sex na nacin koji prevazilazi i najperverznije snove njihovih roditelja.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Avramova Čet Jan 16, 2014 10:43 pm

Mislim da nije stvar sesti i krenuti u razgovor sa detetom. Kroz razne situacije, tokom dana, uvek se može dotaći i ta problematika a da ne liči na predavanje ili strogo držanje teme. Dete se vaspitava i na ličnom primeru, kroz neobavezni razgovor ali i kada je potrebno, kada dete pita.

Svakako da će majka uspostaviti kontakt sa ženskim detetom, otac sa muškim, mada se o nečemu može razgovarati bez obzira na pol deteta, a to su moralne osnove kao najvažnije.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Mesrine Čet Jan 16, 2014 10:43 pm

Majka i ćerka,`ajde nekako,toga je oduvek bilo više. Ali sin i tatko? affraid
Bolesno do srži.

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Avramova Čet Jan 16, 2014 10:46 pm

Batista ::Danasnja omladina bi trebalo da zna vise o sexu od svojijh roditelja. Svo znanje ovog svijeta im je dostupno preko interneta.

Što bi moji sinovi više znali o tome od mene i njihovog oca. Jednako mi je dostupan internet pa mogu reći da više boravim na njemu od sinova. Jaz između generacija je sve manji i manji zahvaljujući napretku u svakom smislu te reči mada, nešto što zovemo napretkom, zapravo može biti nazadak.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Mesrine Čet Jan 16, 2014 10:50 pm

Avramova,dečko je mislio na praksu,ne na teoriju. Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 3681966919
Džabe ti čitaš,kad mladi danas sve to praktično "istražuju". Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Avramova Čet Jan 16, 2014 10:55 pm

Pa šta. Praksa se ne uči kroz teoriju. Samo iskustvo će im biti od koristi za svaku novu lekciju. 

Ja s tim nemam ništa, ali mi je važno da sam ih uputila na prave staze ne samo što se ove teme tiče, već svega s što je usko povezano i sa temom.

Sigurno je da nisam uspela u svemu što je već stvar njihovog karaktera, a i nisam bolesno ambiciozna, ne mogu se požaliti, ni jedan ne gricka nokte, imaju curice, bave se sportom i ja sam zadovoljna. Još samo da čarape i patike stavljaju na mesto, mogu da idem ponovo tamo gde sam bila. Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 3021264613

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Batista Čet Jan 16, 2014 10:59 pm

Avramova ::
Batista ::Danasnja omladina bi trebalo da zna vise o sexu od svojijh roditelja. Svo znanje ovog svijeta im je dostupno preko interneta.

Što bi moji sinovi više znali o tome od mene i njihovog oca. Jednako mi je dostupan internet pa mogu reći da više boravim na njemu od sinova. Jaz između generacija je sve manji i manji zahvaljujući napretku u svakom smislu te reči mada, nešto što zovemo napretkom, zapravo može biti nazadak.

Ja ne znam koliko ti (ili vi Smile) i tvoja/vasa djeca imate godina. Smile Rijetko gdje ces vidjeti ljude od 50-60 godina da cesto surfaju, a pogotovo ne na tu temu. Smile
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Mojra Čet Jan 16, 2014 11:23 pm

Ne znam da li ljudi od 50-60 god.manje surfuju na temu sexa,
ali moguce je da je pretpostavka pogresna ,iz prostog razloga sto to u njihovo vreme nije bilo dostupno a sad je na izvol'te.
Slazem se da sa decom bas upravo zbog mogucstva surfovanja na temu sexa ,treba jos vise razgovarati da ne bi stekli pogresnu sliku o istom .Smile
Mojra
Mojra
Legendarni član

Broj poruka : 10161
Datum upisa : 22.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Avramova Čet Jan 16, 2014 11:27 pm

@Batista
Naopako bilo da surfam da bih učila nešto o seksu. Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 2214231980 Htela sam reći da mi je dostupan isto kao i njima i da nisam u zaostatku što se neta tiče za sve što nudi. Mene ne zanima net kao učitelj za takve stvari ali sam sigurna da ima ljudi u godina koje si naveo koji otkrivaju po nešto novo i u vezi seksa. Nismo svi jednako vaspitani, naučeni, zainteresovani, kod nekoga to dođe kasnije. Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 2979583794  

Ti, nikako vi.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Strelac Čet Jan 16, 2014 11:40 pm

Mojra ::Ne znam da li ljudi od 50-60 god.manje surfuju na temu sexa,
ali moguce je da je pretpostavka pogresna ,iz prostog razloga sto to u njihovo vreme nije bilo dostupno a sad je na izvol'te.
Slazem se da sa decom bas upravo zbog mogucstva surfovanja na temu sexa ,treba jos vise razgovarati da ne bi stekli pogresnu sliku o istom .Smile

Surfaju, surfaju  Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 1179806630 Very Happy Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 500484114 

Svratio kod mojih, cale, 69 godina, ima comp sa netom, prvo je igrao sam igre, Diablo 2, krlja i dan danas... a onda sam ga naucio da koristi net... sad sve sam, lista sajtove, youtube, pusta muziku... potpuno obucen...

Odem mu na history, i vidim neke porno sajtove  Very Happy 

Kazem mu - jeli bre, sta ti radis ovo... ko, ja?! sta radim?!... ajde nemoj mene da veslas, vidim neku pornografiju...aaaa, to.... pa slucajno naleteo  Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 3681966919 

Aj svi muskarci bace oko na to... od 7 do 77... al bas caleta da uhvatim... prvo mi bilo malo bzvz, a posle mi bilo samo smesno... covek ko covek...normalno... Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 3007699005 Very Happy
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Batista Čet Jan 16, 2014 11:46 pm

Sta znam, mozda grijesim dusu, mozda ljudi i surfaju o sexu. Smile Kad govorim o toj generaciji uvijek nekako gledam svoje roditelje i njihovo ponasanje. Njih internet gotovo i ne zanima, osim da procitaju vijesti i posalju mail rodbini s vremena na vrijeme. Smile
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Avramova Čet Jan 16, 2014 11:48 pm

@ Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 346245843

Pa naravno da surfaju i zašto ne veruješ ako ti otac lepo kaže da je slučajno nabasao, ja mu verujem iako ga ne poznajem. Uostalom, čovek u tim godinama je seksualno aktivan pa što ne bi i namerno potražio nešto što će mu možda osvežiti maštu. 

Vi biste roditelje poslali u vikendicu da 'rane piliće za decu. Strašno! Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 2979583794

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu? - Page 6 Empty Re: Da li roditelji treba da razgovaraju sa decom o seksu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu