Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 70 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 70 Gosta :: 3 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptyDanas u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

+12
Fristajlo
Vrdalama
Mastifal
Dragana
slavena
Lila
Bass
Anhelito
Orhideja
RINGE
cat09
Istina ex Natasha
16 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Istina ex Natasha Čet Maj 13, 2010 1:01 pm

Navescu svoj primer. Nekoliko dana sam se osecala tako da mi se vise nije zivelo. Nista me nije interesovalo. Sve cega sam se setila da bi moglo da mi pomogne, da motivaciju, molitve Bogu, razgovori sa prijateljima, obaveze, sve mi je to bilo besmisleno. Ukratko, bolela me dusa. Boleo me zivot. Ne znam naci pravu rec. Negde je Ivo Andric napisao: 'Boli me svaka stvar u koju pogledam'...Pokusam sedative. Nista. Alkohol. Nista. Shoping, opet nista...I tako ocajavam nekoliko dana, hocu da crknem...I probudim se posle nekoliko dana i svega toga NEMA! Da li se to vama desava? Kako izlazite na kraj sa tim? Koje strategije mogu pomoci da se ublazi ta iznenadna velika dusevna patnja koja dodje niotkuda. Sta je to?
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od cat09 Čet Maj 13, 2010 2:28 pm

Ništa ti ja tu ne mogu pomoći, Nataša jer smo u istom problemu.

Sačekaćemo da dođe doktor pa da vidimo šta ćemo, kud ćemo, di ćemo... Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 197741

Ja sam i samoj sebi nepredvidiva a okolini- možeš samo da zamisliš... Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 353681
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od RINGE Čet Maj 13, 2010 3:32 pm

PMS?
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Orhideja Čet Maj 13, 2010 4:52 pm

Nije to pms, više mi liči na klimaks kod žena.
Ovde imaju neke biljne tablete (gledala sam reklamu) upravo za te nagle promjene raspoloženja koje se najčešće dešavaju iznenada i bez nekog razloga.
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od cat09 Čet Maj 13, 2010 4:53 pm

RINGE ::PMS?

Prošao me Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 39769
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Anhelito Čet Maj 13, 2010 5:07 pm

Pa ako zene u sredjim godinama imaju to onda je to klimaks, svaka zena to prezivi u vecoj ili manjoj meri, to se i mojoj mami desava. Ponekad je toliko ocajna i tako tuzna i sve to nekako zajedno da mi prosto samim prisustvom u prostroiji prenese to raspolozenje. jezivo Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 2531996303
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Bass Čet Maj 13, 2010 5:18 pm

U istom sam problemu a ne bih rekao da je klimaks krivac. Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 74719
Bass
Bass
Član
Član

Broj poruka : 484
Datum upisa : 19.03.2010
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Anhelito Čet Maj 13, 2010 5:31 pm

Bass ::U istom sam problemu a ne bih rekao da je klimaks krivac. Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 74719

pa nisi zena a i mlad si ....
Ne znam koliko je vas upoznato da se bas u prolece desava tkz.prolecna depresija i da su upravo njeni simtopmi ove koje je Natasha navela u pocetnom postu. Tako da ako vas to hvata u vremenu kada je vreme nestabilno i u prolece ne mora da znaci da imate neki problem nego da ste malo osetljiviji na vremenske promene
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Lila Čet Maj 13, 2010 5:34 pm

Proljetni bluz, promjene vremena, ah..sve mi poznato Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 707148
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Anhelito Čet Maj 13, 2010 5:40 pm

Lila ::Proljetni bluz, promjene vremena, ah..sve mi poznato Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 707148

E pa bas to, tada se najvise ljudi zale da imaju promene raspolozenja, ja prva sam jedna od njih Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 4022889699
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Lila Čet Maj 13, 2010 5:41 pm

Ja isto.. A još mi i horoskopski znak takav Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 197741 Ubojita kombinacija Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 197741 .
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Lila Čet Maj 13, 2010 5:42 pm

E, da meni šoping pomaže.. Ako je obilan. Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 125399
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od slavena Čet Maj 13, 2010 5:59 pm

Trenutno sam ljuta :twisted:

Uzrok tom mom trenutacnom stanju je KISA ,koja pada vec danima ,ma sta pada ,pljuuuuuuuuuuuuuuuuuussssssssssstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I sad lepo pitam ja vas ,kako da budem dobre volje ,cipele i farmerice su mi mokre ,a samo dok sam dosla do automobila... :queen:

I kad ce vec jednom da grane to Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 2819268771 ..buuu,smrc ...smrc... Sad Sad Sad
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Orhideja Čet Maj 13, 2010 6:07 pm

Vidi ti ovo- metereopate, bilo snijeg kiša ili vjetar meni svejedno, mogu biti ljuta ako pokisnem a šta da radiš?
Znam biti neraspoložena ali tad pustim sebi neku dobru muziku (obavezno nešto brzo i za igranje) i idem u šoping, bilo šta da kupim meni je odmah bolje a najviše mi pašu cipelice tada ili kakva torbica Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 696131
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od cat09 Čet Maj 13, 2010 6:10 pm

Baš čudno, svima nam pomaže šoping... Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 74719 I ja sam od te sorte... Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 74719

Joj, što sam videla dobre sandale! A ne mogu da budu moje...šmrc...sanjam ih, majke mi! Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 197741
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Dragana Čet Maj 13, 2010 9:39 pm

Natasha ::Navescu svoj primer. Nekoliko dana sam se osecala tako da mi se vise nije zivelo. Nista me nije interesovalo. Sve cega sam se setila da bi moglo da mi pomogne, da motivaciju, molitve Bogu, razgovori sa prijateljima, obaveze, sve mi je to bilo besmisleno. Ukratko, bolela me dusa. Boleo me zivot. Ne znam naci pravu rec. Negde je Ivo Andric napisao: 'Boli me svaka stvar u koju pogledam'...Pokusam sedative. Nista. Alkohol. Nista. Shoping, opet nista...I tako ocajavam nekoliko dana, hocu da crknem...I probudim se posle nekoliko dana i svega toga NEMA! Da li se to vama desava? Kako izlazite na kraj sa tim? Koje strategije mogu pomoci da se ublazi ta iznenadna velika dusevna patnja koja dodje niotkuda. Sta je to?

Svakome se zna dogoditi trenutak bezvolje ... osjećaj zvan ,, bezdan ,, ... Ali , kada je kratkotrajan nije zabrinjavajući ... Uzroci su razni ; umor , razočaranje ...
Nikada mi se nije dogodio osjećaj ,, da mi se nije više živjelo ,, ... To , nikada ...
Mislim da tvome osjećaju , takove vrste , postoji nekakav dublji razlog . Mora postojati razlog . Ti ga sama moraš znati pronaći . U onom trenutku kada ga osvijestiš i prestaneš potiskivati ( jer mislim da upravo to činiš ) ... prestati ćeš se tako osjećati .
Vjerujem da u tvome životu postoji , ber tisuću razloga da se prestaneš osjećati bezmotivirano za život ! Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 427239
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Mastifal Čet Maj 13, 2010 9:58 pm

RINGE ::PMS?

I ja sam na to pomislio ali izgleda da nije Smile
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Vrdalama Čet Maj 13, 2010 10:06 pm

neebica Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 2255911292

A svima je poznato kako se to ublazava.
Vrdalama
Vrdalama
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3139
Datum upisa : 15.03.2010
Lokacija : Idealna za izvrdavanje

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od cat09 Čet Maj 13, 2010 11:52 pm

Molim??? Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 707148
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Mastifal Čet Maj 13, 2010 11:59 pm

Sto ti ja znam,onako bezveze Smile
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Fristajlo Pet Maj 14, 2010 12:58 am

Anhelito ::ljudi chatujete nema veze sa temom Smile
Pa, možda i nije, ako je Vrdalamina ideja istinita... Kod nekih, apstinencija može da izazove melanholiju...
Evo, recimo- Mastifal mi deluje nervozno, a Ket opušteno- zaključci se nameću... Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 834150
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Mastifal Pet Maj 14, 2010 12:59 am

Pa to je zbog lajne spida Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 2979583794
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od cat09 Pet Maj 14, 2010 1:02 am

Fristajlo ::
Pa, možda i nije, ako je Vrdalamina ideja istinita... Kod nekih, apstinencija može da izazove melanholiju...
Evo, recimo- Mastifal mi deluje nervozno, a Ket opušteno- zaključci se nameću... Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 834150

Ja sam skroz oTpuštena... Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 39769
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Anhelito Pet Maj 14, 2010 1:07 am

Fristajlo tacno vrdalama je postavio jednu jako zanimljivu konstataciju da neko zbog neebice moze da menja raspolozenje ali ovi postovi ispod e otkud to, pa onako kakve to veze ima Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 4022889699

Dakle ljudi ako vam se menja raspolozenje nemojte paniciti mozda nije nista... Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 4022889699
Anhelito
Anhelito
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2330
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 40
Lokacija : Iznad oblaka

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od cat09 Pet Maj 14, 2010 1:10 am

Ja sam večeras poludela, zovite doktora da me obuzda! Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? 74719
cat09
cat09
Profi član
Profi član

Broj poruka : 4157
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Bgd

Nazad na vrh Ići dole

Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti? Empty Re: Promene raspolozenja? Koji je uzrok i kako ih ublaziti?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu