Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 25 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 25 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptyDanas u 8:53 pm od PatakPrvi

» Šta trenutno slušate?
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptyDanas u 8:36 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptyDanas u 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

+7
Shooter
Avramova
Prince
Dragana
Fraya
IMHO
slavena
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Ned Avg 08, 2010 8:05 pm

...vam upadaju u oci tokom razgovora ,
koje gestove ne volite da vidite kod sagovornika ,
a koje bi promenili kod sebe?

Naravno da mozete... Smile

..meni smeta kad osoba sa kojom razgovaram nosi crne suncane naocare ili sara pogledom ,kao da trazi nekoga ili nemam pojma sta.... Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1369909122

..a kod sebe bih promenila mozda to , kad sam nervozna imam tu naviku da desnom rukom stalno popravljam kosu... :albino: ..ubacila bih malo i levu.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4027700691 salim se... Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4022889699

Ovo je od mene dosta , za pocetak...Jer ima toga jos.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 3415038914 Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4022889699
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od IMHO Ned Avg 08, 2010 8:11 pm

Ne volim ljude koji me dodiruju dok razgovaraju sa mnom. A ne volim ni one koji tokom razgovora pipkaju sebe po kosi i licu ili otresaju nevidljive mrvice sa odeće.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Gost Ned Avg 08, 2010 8:21 pm

a bitni su mi ti gestovi, bas mogu da me privuku..nebitno sto, vec ko, i kako, a isto tako i da me odbiju i nerviraju...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od IMHO Ned Avg 08, 2010 8:38 pm

A najviše mrzim kad mi kaže, to što tako nameštaš noge (ili ruke), to je signal za muškarca koji znači...blah, blah, blah. Kakva smorčina! Zapazio si to, upotrebi taj podatak kako najbolje umeš, nemoj da me analiziraš preda mnom. :cush:
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Ned Avg 08, 2010 8:53 pm

IMHO :toto: znaju bas da odvale...

Mene definitivno nervira kad mi se sagovornik unese u facu... :albino: kisobran ,ma suncobran bih odmah razvukla ,samo da mogu... i sto se ja vise odmicem ,on se primice...uh..Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1369909122
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od IMHO Ned Avg 08, 2010 9:05 pm

Pa gledaj, ako me je već pročitao, a ja toga nisam svesna ( Very Happy ), zar ne ume da se time okoristi pa da odigramo igru, a ne da mi tako tresne u lice...

E da, nerviraju me ljudi kojima se glas nesvesno povisi kad navale da ti nešto dokazuju.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Ned Avg 08, 2010 9:53 pm

IMHO ::Pa gledaj, ako me je već pročitao, a ja toga nisam svesna ( Very Happy ), zar ne ume da se time okoristi pa da odigramo igru, a ne da mi tako tresne u lice...

To je vec druga tema ...Veruj! :cheers:
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Fraya Ned Avg 08, 2010 10:02 pm

slavena ::IMHO :toto: znaju bas da odvale...

Mene definitivno nervira kad mi se sagovornik unese u facu... :albino: kisobran ,ma suncobran bih odmah razvukla ,samo da mogu... i sto se ja vise odmicem ,on se primice...uh..Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1369909122

E, to su bolesni ljudi. U glavu.Ti se izmices, a on se primice,unosi se u lice.
Svaki covek ima neki svoj "zivotni prostor" i taj koji ne shvata da to postoji,
stvarno nije cist u glavu. I zivotinje imaju svoj, ako im ga e ugrozavas ,i ne
registruju te. Ali kada se mnogo priblizis,nastaje halabuka.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Ned Avg 08, 2010 10:10 pm

Misli valjda da ce tako dati vise na znacaju..ili da ce me fascinirati ako mi objasni u cetiri oka.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 3835376317

ALi imas pravo ,samo me tim svojim pnasnjem odbije i stvori jos vecu averziju prema sebi ,gde ga uopste i ne slusam sta prica ,nego smisljam na koji nacin da ga se otresem.
Ali ne pricam ja samo o muskarcima ,imas ti i navalentnih zena....uuuuuh,i te kako.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1369909122
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Fraya Ned Avg 08, 2010 10:36 pm

Ne,ne nisam ni ja mislila samo na muskarce, a i ti muskarci sto
to rade, ne rade iz nekakvih ljubavnih pobuda.Tako se ponasaju
i prema drugim muskarcima. Ludi ljudi bre.Kloni ih se.Oma na drugu
stranu ulice.
Fraya
Fraya
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2139
Datum upisa : 19.04.2010
Lokacija : suncana strana sokaka

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Dragana Pon Avg 09, 2010 12:31 pm

slavena ::...vam upadaju u oci tokom razgovora ,
koje gestove ne volite da vidite kod sagovornika ,
a koje bi promenili kod sebe?

Naravno da mozete... Smile

..meni smeta kad osoba sa kojom razgovaram nosi crne suncane naocare ili sara pogledom ,kao da trazi nekoga ili nemam pojma sta.... Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1369909122

..a kod sebe bih promenila mozda to , kad sam nervozna imam tu naviku da desnom rukom stalno popravljam kosu... :albino: ..ubacila bih malo i levu.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4027700691 salim se... Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4022889699

Ovo je od mene dosta , za pocetak...Jer ima toga jos.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 3415038914 Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4022889699

Neverbalna komunikacija ( gestikulacija ) nam govori ... jednako kao i jezična . Ono što ja osobno najmanje volim je kada sugovornik nema snage gledati u uči dok govori , onome sa kime razgovara .
Ali ... svi će nam pokreti reći , čak i mnogo više od riječi ...
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od IMHO Pon Avg 09, 2010 3:12 pm

Mrzim kad sagovornik sitno cupka nogom.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Prince Pon Avg 09, 2010 6:01 pm

Ja imam običaj da stavim prste u stražnjicu,onda prinesem sagovornici da oseti što je miris


Poslednji izmenio widowerprince dana Pon Avg 09, 2010 6:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Prince
Super član
Super član

Broj poruka : 5401
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 57

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Pon Avg 09, 2010 6:05 pm

..hmm,hmm..ali nisi neveo koji prst.
Znas postoji velika razliku.Da.Daaa.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 2979583794 Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4022889699 Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4022889699

..jooj prince,pa sto bas tako? Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 3582407438
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od IMHO Pon Avg 09, 2010 6:13 pm

Dragan Nikolić, glumac, u mladosti je bio poznat po razornom prdežu.
Ode on tako kod upravnice pozorišta da traži povišicu i kaže: daj mi povišicu ili ću ti prdnuti u kabinetu! Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 907769211
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Uto Avg 10, 2010 5:32 pm

To ja zovem snalazljivost u svim situacijama.Bravo za tako jednu zivu legendu naseg glumista.Skidam kapu. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 3248188162

Nervira me ...kad sagovornik stalno klima glavom ,a potpuno je odsutan i nema pojma cemu klima glavom,sta odobrava. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1369909122

Iskreno ,priznajem,ponekad uhvatim i sebe u toj ruznoj navici,gestu, i to kad me neko smara jednim te sitim ,da malkice drmuckam glavom ,kao ma dobro ,dobro... Embarassed
Sta da radim ,pa samo sam ljudsko bice...sa vrlinama i manama... :toša:
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od IMHO Uto Avg 10, 2010 6:26 pm

Kod mene me nervira što, kad neko baš jako smara, dok on priča čupkam se za ušnu resicu. I koliko god se kontrolisala, nehotice to uradim...kao neki unutrašnji cenzor koji određuje dokle je sagovornik pristojan, a odakle smarač.
IMHO
IMHO
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Datum upisa : 06.05.2010
Lokacija : 29 novembra

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Avramova Ned Avg 15, 2010 7:51 pm

Dragana :: Neverbalna komunikacija ( gestikulacija ) nam govori ... jednako kao i jezična . Ono što ja osobno najmanje volim je kada sugovornik nema snage gledati u uči dok govori , onome sa kime razgovara .
Ali ... svi će nam pokreti reći , čak i mnogo više od riječi ...

Tzv. govor tela je zaista čudesni pokazatelj kada se otkriva i iskrenost i neiskrenost, i svaka emocija.

Sagovornici koji spuštaju pogled zbog neiskrenosti jesu benigni u odnosu na neiskrene koji smognu snage i gledaju te pravo u oči. Čini mi se... ništa gore u jednom "čoveku".

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Sre Sep 29, 2010 11:12 pm

Nap.primetila sam da muskarac koji nesto mulja, laze,stalno cese nos ili usi... Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1263673967 Kad se plasi da bude,jednom recju "provaljen" u nekoj muljazi,lazi...obavezno se cese tamo gde ga ,izgleda svrbi.
Jer mu srcani ritam brze radi ,srce brze pumpa krv ,koja mu tad jurne u nos ,usi ,celo ,pa ga ti delovi ,zaista svrbe.Kao sto i rekoh..hahahaha....

Ali i jer zna da ce biti provaljen,pre ili kasnije....


Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 216218906
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Pet Okt 29, 2010 9:46 am

Postoje osobe koje su toliko nesigurne u sebe kojima fali samopouzdanje da se to vidi odmah na prvi pogled , jednostavno to ne mogu sakriti.
Jer ih njihov govor tela odaje.
Cim vidim osobu koja stoji sa spustenim ramenima , nakrivi glavu i prekrsti ruke to mi uvek da jasan signal , tj. sliku da je ta osoba nesigurna i da joj fali samopostovanje.
Mislim da mnogi od nas ove neverbalne znakove , signale odmah prepoznaju, mnogi to znaju i da zloupotrebe.Na zalost.
Ali imam slucaj iz moje radne okoline gde takve osobe same sebe jos vise umanjuju , jer se uvek nekako drze po strani , ponekad izbegavaju drustvo , a ponekad se plase i da progovore.
To me strasno nervira.
Ponekad ukazem na to jer zaista zna biti zalosno.
I misljenja sam ako delujes samouvereno , vremenom ces takav i postati... jer , jbga, to se uci i vezba. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4242552882
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Gost Pet Okt 29, 2010 12:16 pm

Cek..Slavena sad kontam da je siguran u sebe onaj koji ..stoji sa ramenima dignutim preko sebe, drzi pravo glavu, ruke uvis..noge takodje...ma salim se "uvatilo" me jutros avetanje...mada cesto me to nesto "vata".. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1609615419

najjj gestovi su ovakvog jednog djecka recio.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 2069264805
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Shooter Pet Okt 29, 2010 12:33 pm

Mene nervira što kad sam nervozan počnem nekontrolisano da vrtim rukama i prstima i iako to odmah primetim ne mogu da se zaustavim. Nekako mi je koncetracija u tim trenucima uvek potrebnija za nešto drugo.

Kod drugim mi smeta samo ako se unose u lice, ili ako stalno pričaju na pragu čujnosti (mislim ako je okolo galama moraš i ti malo da pustiš glas da bih te čuo).
Shooter
Shooter
Novi član
Novi član

Broj poruka : 27
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Pet Okt 29, 2010 12:37 pm

Jooj lucija, luucijaaa... ma nee.. :albino:
To su predispozicije.... a sve ostalo je u nasim glavama i u radu na sebi.... Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4242552882

Ma, nema veze Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 216218906 ..nem veze... volim ja tebe tako avetinjastu... Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 2706174320 Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4022889699
Tvoji neverbalni signali su super , meni govore da si ti jedna pozitivka , a meni je to vise nego dovoljno. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 327314487
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Gost Pet Okt 29, 2010 12:42 pm

ne ozbiljno sad, nervira me kada me neko gleda pecatno, a pritom misli da je to sarmantno... : :hulahop: ..dakle nerviraju me pokusaji da pogledi budu zavodljivi...mislim da to ili jeste ili nije bez "stelovanja" ma tako je zar ne ili mozda ne...

slavena tkdj isto mislim i ja za tebe.. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 327314487
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od slavena Pet Okt 29, 2010 12:45 pm

Shooter ::Mene nervira što kad sam nervozan počnem nekontrolisano da vrtim rukama i prstima i iako to odmah primetim ne mogu da se zaustavim. Nekako mi je koncetracija u tim trenucima uvek potrebnija za nešto drugo.

Kod drugim mi smeta samo ako se unose u lice, ili ako stalno pričaju na pragu čujnosti (mislim ako je okolo galama moraš i ti malo da pustiš glas da bih te čuo).

Kad si tako nervozan jesi li probao mozda da Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 4009520456 salim see... :Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 3681966919:
Ali ima nesto u tome.Uposlits ruke , a mozak rasterets..

Mozda bi zaista trebao da vezbas na tome sta u takvim situacijama da radis.
Samo vezbom i snagom volje se to resava.
Veruj nisi ti jedini sa tim ili slicnim problemom.
Nap.probaj da uvek imas nesto u dzepu , neki mali privezak ili tako nesto.
I kad si nervozan, a ti lepo ruku u dzep , izvadis privescic i drzis u rukama.
Probaj. Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... 1666717886
slavena
slavena
Legendarni član

Broj poruka : 19245
Datum upisa : 06.04.2010
Lokacija : sever

Nazad na vrh Ići dole

Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali... Empty Re: Ah, ti gestovi...Koji neverbalni signali...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu