Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptyDanas u 6:51 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li ste za legalizaciju marihuane?

+44
Komsinica
sini_do
Strelac
djavolica
Vukota
Koza
Enna
ttooma
Istina ex Natasha
Mesrine
Time
Marea
Cleopatra
Miško
Dotore
Dragana
svejedno
Bella
Debilko
Johnny-Azra
Mastifal
fumamsvakidan
Fraya
Lady
Avramova
Sub-Ad
IceQueen
Sklad odjeka
laza
Fristajlo
IMHO
Anhelito
RINGE
cat09
Orhideja
drdoktor
inspy
pjer
maks
Arwen Evenstar
Lila
Bass
digitalmandrak
ellen
48 posters

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 8:45 am

Orhideja :: pokušavam i duvan ostaviti (tj cigarete) ali sam vidjela šta su pojedini u stanju učiniti kad su naduvani i zato protiv. Mislim protiv sam svih vrsta droga.

Ma daj kakve su to izjave, zaboravila si dodat da je tko god je radio to "nesto" je u sebe ulio prije jointa 6 litri alkohola u sebe i onda zapalio pljugu pa ga je presjeklo, ili nakon jointa tako svejedno. Ista prica rokas pivu cjelu vecer i onda popis dva pelina, pa da vidis. To sto nemas karaktera pa je duhan jaci od tebe samo pokazuje tvoju slabost i nekompetentost da upravljas sobom, takvi kao ti i zavrse na drogama jer nemaju svoje ja! Izgradi sebe pa onda pametuj o necemu o cemu vidljivo iz prilozenog i blago receno nemas blage veze.
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 9:04 am

Student sam sad 3. godine jednog hrvatskog informatickog fakulteta, prosjek ocjena 4.3! Pusim skoro svaki dan, kada mi to moje obaveze omoguce. Zasto? Jer mi pase. Hmmm ??? Kroz 8 godina moje pusacke karijere sam imao pauze od mjesec dva tri ili 1 godine da nepusim ni dima marihune(kako mi je pasalo). Sve te nebuloze o ovisnosti su tu da vam isperu mozak. mogo bi vam sad knjigu birjem napisat. Fino youtube i pogledajte si propagandu. Obicne ovce!!!!! Neznate mislit svojom glavom, zbog takvih kre*ena kao vi je svjet u ku*cu!

https://www.youtube.com/watch?v=CNiv9U1eyss

Pogledajte si ovo, ovo pranje mozga...
Nevjerujem da ljudi mogu biti tako mutavi!
Šta pametujete tu o necem o cemu nemate blage veze!
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od RINGE Pet Jul 02, 2010 9:08 am

Ja i dalje ne znam gde u BGu da nabavim travu :jbg:
RINGE
RINGE
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3335
Datum upisa : 27.03.2010
Godina : 38
Lokacija : U Hladu Bagrema

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 9:11 am

Ovaj je jos bolji https://www.youtube.com/watch?v=YBroFAHv1a4&NR=1

Deamon weed hahahahaha
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 9:17 am

https://www.youtube.com/watch?v=CANBdLJSTog&feature=related

Iduci put kad idete pametovat malo se informirajte.
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 9:51 am

kada pitate alkoholičara smeta li mu alkohol reći će,ma kakvi mogu da pijem koliko hoću,a i prekinuću kad budem hteo
isti odgovor dobiće te os svih bolesnika koji boluju od neke vrste zavisnosti,.
na prtanje,Da li ste za legalizaciju marihuane? ne odgovara se ja pušim i super mi je ajde da legalizujemo.
pitanje je da li je marihuana sa medicinske strane ispravna da bi je kao takvu legalizovali i pustili u slobodnu prodaju....


Naučnici Univerziteta Queensland u Australiji su dokazali da pušenje marihuane povećava rizik dobijanja šizofrenije.
U istraživanju su proučavali više od 3800 osoba prosječne starosti od 20 godina i ispitivali ih o njihovoj konzumaciji kanabisa ali i o eventualnim psihozama, priviđenjima i halucinacijama.

14% ispitanika je potvrdilo da već šest ili više godina puši marihuanu.

Naučnici su došli do zaključka, da osobe koje duže vremena redovno konzumiraju ovu drogu imaju dupli rizik oboljevanja od psihotičnih simptoma šizofrenije od osoba koje nikada nisu došle u kontakt sa kanabisom.

Redovni korisnici droge su imali duplo više halucinacija i imali za četri puta veći rizik pojavljivanja različitih priviđenja.

ovde nije reč o plučima ili žutim zubima,reč je o duševnim obolenjima,zato pazite svi vi korisnici šta radite,i ne savetujte druge da rade to isto a niste svesni ni vaš kraj kakav će biti.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 9:54 am

NAUCNICI NACINILI POPIS MENTALNIH BOLESTI KOJE MOZE UZROKOVATI MARIHUANA

Pusenje kanabisa, osim sto steti srcu, plucima i imunoloskom sistemu moze dovesti do ozbiljnih mentalnih poremecaja, pogorsavajuci stare i izazivajuci nove napade

U British Journal of Psychiatry stoji da redovito konzumiranje marihuane moze pogorsati zdravlje svima koji pate od mentalnih problema, a kod, inace, zdravih uzrokovati napade panike i tjeskobe.

Andrew Johns s Instituta za psihijatriju u sklopu londonske bolnice Maudsley pregledao je brojne studije i ustanovio da 15 posto konzumenata marihuane pokazuje psihoticne simptome ili neracionalne osjecaje proganjanja. Drugi dokazi sugeriraju da ova droga potice psihozu i kod ljudi koji nemaju povijest mentalnih poremecaja.

“Ljudi s ozbiljnim psihickim poremecajima poput sizofrenije posebno su ranjivi jer kanabis izaziva vracanje starih simptoma i pogorsava postojece. Zdravstveni radnici moraju priznati i odgovoriti na ovo upozorenje,” rekao je dr. Johns.

Pojedini znanstvenici istrazuju ljekovito djelovanje kanabisa; tvrdi se da navodno smiruje mucninu kod kemoterapije i smanjuje bol kod multiple skleroze, ali pusenje marihuane, upozorava Johns, ipak nije tako bezazlena stvar.

Prosle su godine americki znanstvenici dokazali razvoj ovisnosti kod majmuna koji su pusili marihuanu, dok je tim iz Bostona iznio dokaze o peterostruko vecem riziku od srcanog udara sat vremena nakon konzumacije kanabisa.

Heather Ashton sa Sveucilista Newcastle izvjestava da osim sto izaziva ozbiljnu tjeskobu, paniku, paranoju i psihozu, narusava memoriju i koncentraciju.

Mogu se pojaviti jos veci srcani problemi kod ljudi s vec postojecim srcanim problemima, a dokazano je da steti i radu imunoloskog sistema. Cigarete marihuane mogu izazvati ovisnost koliko i nikotin, a katran iz dzointa sadrzi veci nivo kancerogenih kemikalija nego duhan.

Pusenje tri ili cetiri dzointa dnevno izaziva isti rizik od bronhitisa i emfizema kao pusenje 20 cigareta dnevno, a u nizu upozorenja spominje se da dugotrajno pusenje moze uzrokovati komplikacije u trudnoci i za vrijeme poroda
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:10 am

Da da o tom ti i pricam, pusite propagandu na najjace. Ljudi imaju naviku vjerovati onome sto vide napisano (znanstveno dokazana cinjenica)

Uzrokuje bronhitis, ma daj molim te?!
A asmaticari ju puse da samanje napadaje s otezanim disanjem.

Sad ces ti meni pametovat od duhanu kako je manje stetan od marihuane. Ajde fino prodi gradivo iz duhana pa se javi.
Recept po kojem se sad spirca i radi duhan nije mjenjan 120 godina i nece biti promjenjen, jer ne izaziva duhan ovisnost nego kemikalije koje dodaju u njih.

Citiranje nekih znastvenika, cija je vjerodostojnost upitna nema smisla.

"tim iz Bostona iznio dokaze o peterostruko vecem riziku od srcanog udara
sat vremena nakon konzumacije kanabisa."
kakve su to gluposti na koji je nacin ovo napisano?
Joging onda povecava rizik od srcanog udara za 10 puta u trenutku kada jogiras, ili igranje nogometa ili kosarke povecava rizik od srcanog udara 50 puta.
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 10:21 am

Može biti ali ne mora da znači,puši ti slobodno,samo ako si za legalizaciju dokazima obori ova medicinska istraživanja.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 10:23 am

Zdravstvene teškoće


Marihuana je štetna i rizična po zdravlje. Veoma je teško precizno ispitivati dejstvo marihuane, s obzirom na činjenicu da ne postoji sistem u našem organizmu na koji ona ne deluje. Pored toga, ova droga u sebi kombinuje dejstvo različitih kategorija opijata, kao što su alkohol, sredstva za smirenje ili halucinogene droge.

Marihuana može biti štetna na mnogo načina, kako u trenutku uzimanja, tako i tokom dužeg vremena konzumiranja.



Upotreba marihuane prouzrokuje:


Probleme sa pamćenjem i učenjem; zaboravljanje; gubitak koordinacije; dezorijentisanost; iskrivljenu percepciju; ubrzani rad srca; anksioznost i napade panike; napade paranoje, straha i smeha; napetost; zakrvavljene oči; povećan apetit;




Posledice korišćenja marihuane:


Oštećenje mozga i centralnog nervnog sistema, poremećaji u reproduktivnim organima i radu srca, povećanje krvnog pritiska, rak.



Uticaj na mozak


THC oštećuje nervne ćelije u delu mozgu zaduženom za pamćenje. Naučnici su otkrili da THC menja način na koji informacije dolaze do mozga i prerađuju se u hipokampusu (limbički sistem mozga koji je od presudnog značaja za učenje, pamćenje i integraciju iskustava sa emocijama i motivacijom). Neuroni u sistemu prerađivanja informacija u hipokampusu i aktivnost nervnih vlakana u ovom području ometeni su prisustvom THC-a.


Dugotrajna upotreba marihuane stvara promene u mozgu slične onima koje stvara dugotrajno konzumiranje većine drugih droga.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:24 am

Da za legalizaciju sam marihuane i prostitucije svakako po nizozemskom modelu. To bi nam jako pomoglo u ovim trenucima, turizam bi nam procvao, jos par pametnih investicija od rh vlade i da vidis kako smanjujemo deficit i nelikvidnost i punimo drzavnu blagajnu. Kakav harač ili krizni porez. Samo postovani lopovi u vladi su prvenstveno kreteni nesposobni bez imalo kreativnost ex. komunjare svi od reda zeljni para, pohlepni jer im nikad nije dosta! Prodaju se ko demokrati, ma tragedija. (govorim za hrvatsku) nisam opterecen ustasama partizanima i tim nebitnim glupostima.
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:25 am

Ajde ti meni dokazi ove tvrdnje, mozemo tako do sutra....
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:25 am

Ajde ti meni navedi razloge zasto bi alkohol trebao bit legalan ili cigarete?
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 10:27 am

bez i jednog dokaza o tome da nije štetna a samo radi razvoja ekonomije....

onda je bolji heroin,brže se zaradi a i manje je glomazan.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:29 am

Ili zasto se prvo promoviralo pusenje cigareta, a sada se promovira nepusenje. Ima spotova ili reklama gdje tebi tvoj doktor preporuca da pusis cigarete jer su cool i neznam sta ne jos.

Ili zasto ne promjene nacin uzgoja duhana pa da cigarete ne stvaraju ovisnost??
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:29 am

nemozes spajat heroin i marihuanu....

Marihuana je biljka, heroin kemija...
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 10:30 am

fumamsvakidan ::Ajde ti meni dokazi ove tvrdnje, mozemo tako do sutra....

ne ja....doktori (National Institute on Drug Abuse) u SAD
Andrew Johns s Instituta za psihijatriju u sklopu londonske bolnice Maudsley
Naučnici Univerziteta Queensland u Australiji
oni tvrde na osnovu istraživanja,druga je priča što se to tebi ne sviđa....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 10:31 am

fumamsvakidan ::nemozes spajat heroin i marihuanu....

Marihuana je biljka, heroin kemija...

ali se brže i više zaradi....ekonomija je bitna...
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:32 am

U cemu pomaze alkohol ? ljecenju depresije kad nekog cura ostavi ?
Dali ima ijedan pozitivan efekt alkohola(naravno u normalnoj konzumaciji)? A drustveno je opravdan. Cemu stajat iza nekih tvrdnji samo zato sto drustvo kaze da je ok.
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:35 am

laza ::
fumamsvakidan ::Ajde ti meni dokazi ove tvrdnje, mozemo tako do sutra....

ne ja....doktori (National Institute on Drug Abuse) u SAD
Andrew Johns s Instituta za psihijatriju u sklopu londonske bolnice Maudsley
Naučnici Univerziteta Queensland u Australiji
oni tvrde na osnovu istraživanja,druga je priča što se to tebi ne sviđa....

Ako si pogledao one filmice pogledaj tko stoji iza njih ? Americka vlada sta to je garancija da oni sigurno NE lazu? Sad bi ja trebo tu nekim znastvenicima vjerovat, kad se vodi sutavna kampanja protiv svega sto smeta velikim ribama.

Pticija gripa ? postoji? Naravno da da stoljecima, medu zivotinjama. Ajmo fino izmislit da je mutirao i okrenut trilijune na zaradi od cjepiva.
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 10:37 am

evo ruskog psihijatra..., doktor Viktor Šubaev

Rizici i posledice konzumiranja marihuane


• Mozak – marihuana utiče na kognitivne sposobnosti, sposobnost razumevanja, apstraktnog mišljenja, učenja i kratkoročno pamćenje. U zavisnosti od koncentracije i jačine nervnog sistema konzumenta, marihuana može izazvati paniku, nemir i toksičnu psihozu. Dugoročna zloupotreba ove psihoaktivne supstance može dovesti do trajnih promena u psihi.
• Pluća – pušenje marihuane izaziva iste štetne efekte kao i cigarete: bronhitis, rak pluća, problem sa sinusima itd. samo u mnogo većoj meri izaziva oboljenja gornjih disajnih puteva i oticanja.
• Srce- zloupotreba marihuane uzrokuje lupanje srca, ubrzani puls i povišen krvni pritisak.
• Reproduktivni sistem kod muškaraca- zloupotreba marihuane umanjuje količinu testosterona (muškog hormona), izazivajući postepenu pojavu impotencije i narušavanja polnih funkcija. Sem toga postoji opasnost od muške neplodnosti.
• Reproduktivni sistem kod žena - kanabinoidi toksično deluju na jajne ćelije, remete fiziološku regulaciju ženske reproduktivne sfere. U trudnoći truju plod i dete ima veliki rizik rođenja sa "fetalnim sindromom marihuane", mala težina, encefelopatija, smanjen imunitet.

• Motorne funkcije – pušenje marihuane narušava koncentraciju i povećava vreme reakcije. Narušena je reakcija na svetlost i zvuk, pogoršava se sposobnost obavljanja operativnih radnji i stepen prihvatanja. Javlja se velika potreba za kretanjem, hodanjem, razgovaranjem, karakteristicne su neobične poze za vreme mirovanja.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 10:39 am

ne ja....doktori (National Institute on Drug Abuse) u SAD
Andrew Johns s Instituta za psihijatriju u sklopu londonske bolnice Maudsley
Naučnici Univerziteta Queensland u Australiji
oni tvrde na osnovu istraživanja,druga je priča što se to tebi ne sviđa
--------------------------------------------
nisi pročitao....
SAD
london
australija
evo i rusija
gde vidiš samo SAD vladu

laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 10:52 am

da zato bas sad postaje legalna u drzavi kaliforniji za medicinske slucajeve i za pripadnike udruga za legalizaciju marihuane. Bas zato sto ima tolike stetne posljedice lol
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Lila Pet Jul 02, 2010 11:18 am

Uvijek decidirano za legalizaciju!
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od fumamsvakidan Pet Jul 02, 2010 11:25 am

http://www.diskusije.net/poroci/narkomanija-legalizacija-narkotika-ili-ne-1628/strana28.html

ima tu zanimljiva teorija pa si malo procitajte
fumamsvakidan
fumamsvakidan
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 4 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu