Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 16 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 16 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li ste za legalizaciju marihuane?

+44
Komsinica
sini_do
Strelac
djavolica
Vukota
Koza
Enna
ttooma
Istina ex Natasha
Mesrine
Time
Marea
Cleopatra
Miško
Dotore
Dragana
svejedno
Bella
Debilko
Johnny-Azra
Mastifal
fumamsvakidan
Fraya
Lady
Avramova
Sub-Ad
IceQueen
Sklad odjeka
laza
Fristajlo
IMHO
Anhelito
RINGE
cat09
Orhideja
drdoktor
inspy
pjer
maks
Arwen Evenstar
Lila
Bass
digitalmandrak
ellen
48 posters

Strana 5 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 3:07 pm

jeste lek ali samo kao narkotik i služi isključivo za ublažavanje bolova ili kada je u pitanju teška bolest za koju ne postoji lek a marihuana dođe nešto kao alternativna medicina.
još nijedna studija nije opovrgla štetnosti koje izaziva pušenje marihuane a koje su naveli doktorio koje sam citirao.
da se razumemo,nemam ja ništa protiv da ti pušiš,nije to moja briga,punoletan si i živi slobodno onako kako se tebi sviđa,ja sam protiv legalizacije marihuane jer je dokazana štetnost katastrofalna po zdravlje.kamo sreće da se ovakva diskusija vodi i po pitanju duvana koji je manje štetan mnogostruko a ipak je uzrok mnogih katastrofalnih oboljenja.
međutim što reče ti,ekonomija ima prednost nad zdravljem a dokaz su herbicidi,nuklearkle itd....
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Pet Jul 02, 2010 3:19 pm

po pitanju duvana koji je manje štetan mnogostruko

Nije tacno...Duvan izaziva tesku zavisnost i u svom sastavu ima preko 4000 otrova od kojih su vecina kancerogena.
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 4:28 pm

digitalmandrak ::
po pitanju duvana koji je manje štetan mnogostruko

Nije tacno...Duvan izaziva tesku zavisnost i u svom sastavu ima preko 4000 otrova od kojih su vecina kancerogena.

jeli ovo medicinski ispitano ili je tvoje mišljenje.

O DELOVANJU MARIHUANE NA COVEKA POSTOJE RAZNI STUDIJI,CINJENICA JE
DA OSTAVLJA TRAJNE POSLEDICE NA TELESNO I DUSEVNO ZDRAVLJE COVEKA.CESTO UZIMANJE OVOG
NARKOTIKA VODI MENTALNIM OBOLJHENJIMA,PA CAK I BLAZOJ FORMI SHISOFRENIJE.LJUDI SA SRCANIM
OBOLJENJIMA BI TREBALO STROGO DA JE IZBEGAVAJU.PRI PRAVLJENJU POREDJENJA IZMEDJU
MARIHUANE I DUVANA I NJIHOVOG DELOVANJA NA PLUCA,UTVRDJENO JE DA MARIHUANA UZIMANA TRI
MESECA
U KONTINUITETU,OSTECUJE PLUCA ISTO KOLIKO I DUVAN ZA GODINU DANA
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 4:30 pm

neki stručnjaci smatraju da je pušenje marihuane manje štetno od duvana, ali to su samo nagađanja. Istina je da pušači marihuane popuše manje nego pušači cigareta što je za neke dovoljno da se opravda manjim unosom štetnih materijala u telo. Medicinska istraživanja su već odavno dokazala da marihuana sadrži više kancerogenih supstanca od duvana.
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od laza Pet Jul 02, 2010 4:30 pm

ovako mišljenje ima medicina......
laza
laza
Stepski vuk
Stepski vuk

Broj poruka : 13716
Datum upisa : 14.05.2010
Godina : 58

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Mastifal Pet Jul 30, 2010 2:06 pm

Da Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 18102421
Mastifal
Mastifal
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1568
Datum upisa : 18.03.2010
Lokacija : Wafen SS

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Gost Pon Sep 06, 2010 2:49 am

za legalizaciju ili ne svejedno je..sto se tice povecanja broja korisnika, jer svakako je lako nabaviti...kao da je legalizovana vec, takva je i reakcija nadleznih za to...tj. i sami je lako nabavljaju.. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 4022889699
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Johnny-Azra Pon Sep 06, 2010 10:50 am

Smrdi mnogo majku u...Neznam dali zidovi žute od nje,pošto od cigara mora čoek da kreči stan svake treć godine..Ako zidovi manje žute,i ako je manje štetna od cigara,zašto da ne .. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 1555288004
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Debilko Pon Sep 06, 2010 12:02 pm

E pa sad boja zidova zavisi od toga koliko si duvao,
Ako preteraš,zidovi su United Colour.
Ako nastaviš i dalje,u jednom trebutku ti postanu crni,
Ma nema Johni krečenja.Kad pomislim da treba da se kreči,zaviješ Joint i sve ti postane smešno.E tu je prednost u odnosu na duvan.;Ma svaki problem se rešava u hodu.Što kažu,klin se klinom izbija.
Debilko
Debilko
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2240
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Moskva

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Johnny-Azra Pon Sep 06, 2010 1:08 pm

To ja oću brate moj..Kad se god napušim da mi ambijent bude drugači svaki put..Da m poslije duvanja stan izgleda kao tuđi...Digi brate zamisli,naduvaš se a žena ti svaki put druga..Da se leaglizuje pothitno... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 1555288004
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od digitalmandrak Pon Sep 06, 2010 1:23 pm

Podhitno,Abu Rodjo brate Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 1555288004
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Gost Pon Sep 06, 2010 5:02 pm

ahhhhhhhhhhhhh..sve je ovo nekad bilo, o cemu Vi govorite, ali sada kad uzmem ponekad travu..nemam taj osecaj kao nekada....prije 10 god. pa i vise...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Fristajlo Pon Sep 06, 2010 5:26 pm

Pročitavši neke postove ovde, mnogo što- šta mi je jasnije... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 129758
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Gost Pon Sep 06, 2010 5:31 pm

pa zar treba da citas bas ove postove..da bi ti nesto bilo jasnije..???

e blago tebi onda...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Fristajlo Pon Sep 06, 2010 5:39 pm

Mislim da si promašila smisao, ali- svejedno, kako bi rekao jedan naš član... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 473429
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Gost Pon Sep 06, 2010 5:43 pm

Ma ok. nebitno...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Lila Pon Sep 06, 2010 5:45 pm

i dalje jesam
Lila
Lila
Ugledni član

Broj poruka : 9118
Datum upisa : 24.03.2010
Godina : 36
Lokacija : The Upper East Side

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Bella Pon Sep 06, 2010 6:26 pm

a nemam baš definirano mišljenje.još.
Bella
Bella
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1145
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od svejedno Pon Sep 06, 2010 6:44 pm

meni bas svejedno. domacica na terasi, smoto ko imo.
najlepse mi u januaru, cica zima, sneg skripi, ja izvedem pseto u park i smotam. odjednom iz te pustosi prilaze mi klosar, dzoger, druga dva vlasnika pasa, hladan vazduh pa zamirisalo, ne mozes odoleti. kad god imam, a imam uvek, podelim zdrugima. ako dodje do legalizacije bice lakse za nabavku.


lucija, vrati stari avatar!!!
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Dragana Pon Sep 06, 2010 6:51 pm

ellen ::Pitanje je vrlo jednostavno da li ste za ili protiv?

Protiv sam . Sve što na bilo koji način dovodi do ugrožavanja mladoga života ili je kao takav poticatelj istoga , nema opravdanje u legalizaciji .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od svejedno Pon Sep 06, 2010 6:56 pm

pa i alkohol ih ugrozava, ako je do toga.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Dragana Pon Sep 06, 2010 7:08 pm

svejedno ::pa i alkohol ih ugrozava, ako je do toga.

Da , u pravu si . I alkohol također ugrožava . Alkohol može prijeći u ovisnost kod koje se staje na istome , te kod tinejđera i mladih nije sveprisutna ovisnost . Dok konzumiranje marihuane potiče na korištenje jačih droga , koje su najčešće pogubne za život .
Možemo raspravljati i o tomu , što je opasnije . Ja svakako mislim da je narkomanija opasnija pošast za današnje naraštaje .
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od svejedno Pon Sep 06, 2010 7:25 pm

imam neka iskustva sto se tice alkoholicarskih porodica. skoro po pravilu deca posegnu za alkoholom, bez obzira sto su prosla pakao sa roditeljima alkoholicarima.
neki korisnici nikad ne odu dalje od marihuane, a neki alkosi toliko utonu u alkohol da se nikakva droga s tim ne da porediti. moj rodjak je radio u Zemunu u fabrici gde se proizvodi lepak neopren i kad god su se klinci krisom uvlacili da duvaju terao ih i opominjao, nemojte deco, droga je smrt. a sam jedva gleda na oci od alkohola i okoncao je zivot samoubistvom.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Dragana Pon Sep 06, 2010 7:36 pm

Hmm razumijem te ... Vjerujem da u životu , nema pravila ... Sve je danas daleko opasnije nego li što je nekada bilo ... U svojoj okolini nemem primjera mladenačkoga alkoholizma ali ... nema ( gotovo nema ) dječaka , tinejđera , dakle mladih srednjoškolaca počevši od 16 -ogodišnjaka ... koji ne puši travu .... Za mnoge se vrlo brzo sazna kako su postali dileri ili prešli na jače droge ... S takvim mojim viđenjem svoje okoline , sjećem strah za mlade , od marihuane ... iako za mnoge vrijedi kao tek bezazlena droga ...
Dragana
Dragana
Super član
Super član

Broj poruka : 5149
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od svejedno Pon Sep 06, 2010 8:10 pm

u jednom si u pravu: kad bi bila legalizovana, bila bi dostupna i onim manje pametnim, da ne kazem glupim klincima koji ne ulaze u to zato sto sami zele, kao sto je bio slucaj sa mnom, nego ih drustvo nagovori ili vide na fejsu da je to in. takvom detetu kad neko bude rekao, da probamo sad nesto jace, ono je izgubljeno.
svejedno
svejedno
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 624
Datum upisa : 22.08.2010
Lokacija : svejedno

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 5 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu