Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 14 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 14 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Muzika i igra Rusije
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptyUto Maj 07, 2024 11:11 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Šta trenutno slušate?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptyPet Maj 03, 2024 7:21 pm od PatakPrvi

» Kako videti boju aure
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Da li ste za legalizaciju marihuane?

+44
Komsinica
sini_do
Strelac
djavolica
Vukota
Koza
Enna
ttooma
Istina ex Natasha
Mesrine
Time
Marea
Cleopatra
Miško
Dotore
Dragana
svejedno
Bella
Debilko
Johnny-Azra
Mastifal
fumamsvakidan
Fraya
Lady
Avramova
Sub-Ad
IceQueen
Sklad odjeka
laza
Fristajlo
IMHO
Anhelito
RINGE
cat09
Orhideja
drdoktor
inspy
pjer
maks
Arwen Evenstar
Lila
Bass
digitalmandrak
ellen
48 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Vukota Sub Nov 02, 2013 9:24 pm

yes... manje bi budala bilo na ulicama...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Sub Nov 02, 2013 9:27 pm

Obrazloži Obrenoviću. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 2930684306

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Marea Sub Nov 02, 2013 9:31 pm

Avramova ::@Marea

Tačno tako. Čak je moguće da bi broj korisnika opao. :daj:
Garant, jer sladje bas to sto je "kao" zabranjena..Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 1179806630 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Sub Nov 02, 2013 9:32 pm

Zar ne bi u tom slučaju bilo manje konzumenata baš zato što bi bilo dozvoljeno?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od djavolica Sub Nov 02, 2013 9:42 pm

Men vala svedno, nit koristim, nit me zanima.
A ko hoce, dobice je i ovak i onak. Very Happy
djavolica
djavolica
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3352
Datum upisa : 17.08.2013
Godina : 35

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Vukota Sub Nov 02, 2013 9:43 pm

Avramova ::Obrazloži Obrenoviću. Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 2930684306
pa tako lepo...
bilo bi svega vise i sve bi bilo zdravije...
bez ustezanja...
skidanja na javnom mestu, ljubav slobodnija, okolina zdravija,
bolja cirkulacija, vene prociscene i bez celulita...
svi bi bili radosniji, psi, macke, ovce, volovi...
manje bi se struje trosilo za grejanje a i algerije bi bile redje,
pogotovo grip i ostalo sto ide uz njega...
i tako dalje...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Marea Sub Nov 02, 2013 9:46 pm

Avramova ::Zar ne bi u tom slučaju bilo manje konzumenata baš zato što bi bilo dozvoljeno?
Da, pa to kazem..
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od sini_do Sub Nov 02, 2013 10:02 pm

Marihuana ima primjenu u medicini kao terapija za određene bolesti, time se pomaže da se patnja pacijenata ublaži. Tako u nekim državama je legalizovana uz recept lekara.. Ali legalizacija za slobodnu masovnu upotrebu nije opravdana.. Pogrešno je drogu delit na laku i tešku, jer i jedna i druga razaraju mozak, i ostavljaju posledice... Tako ne treba legalizovat nešto što direktno, negativno utiče na mentalno zdravlje... Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 169055031 
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Marea Sub Nov 02, 2013 10:04 pm

A zasto su onda cigarete legalne, a direktno uticu na zdravlje..tako kazu, mada ja sam jos uvijek dobro..Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 1179806630 
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od sini_do Sub Nov 02, 2013 10:08 pm

Marea ::A zasto su onda cigarete legalne, a direktno uticu na zdravlje..tako kazu, mada ja sam jos uvijek dobro..Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 1179806630 
Cigarete ne utiču na pamet, ni na mentalnu propast...Very Happy 
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Marea Sub Nov 02, 2013 10:11 pm

A dakle, to sto kazu da mozes da dobijes karcinom itd. to je manje vazno od pameti...doduse jeste..

Ali, moram ti reci da su to gluposti, sto se marihuane tice i mentalne propasti...Naravno da je lose ako se pretjeruje, i zdravo voce ako pretjeras bice ti muka...Very Happy , ako ti je lose fizicki neces ni psihicki biti bas na zavidnom nivou...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Vukota Sub Nov 02, 2013 10:16 pm

legalizovati i prodavati u prodavnici zdrave hrane...
avatar
Vukota
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 3854
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Komsinica Čet Dec 19, 2013 2:49 pm

Apsolutno:)
Komsinica
Komsinica
Banovan
Banovan

Broj poruka : 878
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Johny Bravo Sre Jan 22, 2014 4:00 pm

Da.Za legalizaciju sam marihuane ,ne samo zbog toga što je ,opštepoznato njeno toksično dejstvo smešno.Nego što se ,dosta često marihuana koristi kao mamac za navlačenje na heroin.Nije tačna tvrdnja lekara da je marihuana put ka težim drogama.Ja npr.duvam još od 1991-ve a još nisam ni probao heroin.To je naručena priča.Živim u malom gradu negde oko 25-30.000 stanovnika a među prvima smo u Srbiji po broju ovisnika o heroinu,procentualno gledano,podrazumeva se.E sad kako to ide danas,u moje vreme kao klinci smo probali i manje više povremeno koristili marihuanu pa kad je nema šta da se radi; danas se klinci masovno pucaju svim i svačim.Najpre ih dileri (koji prema glasinama koje kruže po gradu rade za policiju) puste da se malo zabave sa marihuanom a onda odjedanput ,nigde nema vutrice u gradu jer policija hapsi pa su svi na oprezu al' zato ,gle čuda može da se nađe samo heroin.Onda oni slože klincima neku priču kako nije strašno ako se ne pretera itd itd.Usput,baš me zanima kako to da je kod nas na ulici gram heroina jeftiniji od grama marihuane?
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od sini_do Sre Jan 22, 2014 4:05 pm

Ne, upotreba narkotika nije normalna, osim u medicinskoj upotrebi, a to je nešto drugo...
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Lilith Sub Mar 22, 2014 3:11 pm

da, i prostituciju, obavezno, pa da placaju porez na szr.
bas me zanima kome bi bilo zanimljivo, odnosno isplativo.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od furija Sub Mar 22, 2014 4:22 pm

Koliko god nekom cudno zvucalo, to bi resilo mnogo problema vezano za organizovano trziste narkotika. Drzava bi kontrolisala proizvodnju i promet, uzimala porez a sve ono sto nije zabranjeno, nije toliko ni privlacno za samo koriscenje. Organizovani kriminal bi izgubilo deo prihoda i smanjo svoju moc.
Mislim da je Urugvaj (jedna od najbezbednijih latinoamerickih zemalja sto se tice nasilja vezanog za narko kriminal) odlican primer za to.
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Sub Mar 22, 2014 5:16 pm

Fraya ::
Slažem se sa ovim postom i još bih da dodam da se marihuana (Cannabis sativa) koristi i u medicinske svrhe - nije džabe nazvana i "božijom biljkom" !
Ulje od marihuane je izuzetno lekovito i koristi se lečenje velikog broja bolesti (čak i kancera)
! Postaviću članak na "Alternativnoj medicini" ako me neko ne preduhitri Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 4027700691!

Moj muz je zbog uzasnioh bolova dobijao marihuanu,ali
u apoteci i u obliku pilula koje se prave za svakog pacijenta
posebno.

Više

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sinaj Sub Mar 22, 2014 6:30 pm

Obavezno. Smile 
Sinaj
Sinaj
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1337
Datum upisa : 06.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Time Sub Mar 22, 2014 7:44 pm

Eating a mango while smoking marijuana can increase euphoria and get you higher, helping to provide a better experience.  Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 134009587 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Johny Bravo Ned Mar 23, 2014 8:28 pm

sini_do ::Ne, upotreba narkotika nije normalna, osim u medicinskoj upotrebi, a to je nešto drugo...
Ti mora da se šališ Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 750862024 pa znaš li koliko bi se dilera s obzirom na podmitljivost lekara javilo doktorima ,sa novčanom ponudom da im ispišu neku tamo dijagnozu?Da li ti je poznato da ima likova što navodno glume ludilo kod čika psihijatra a ovaj im za neku  novčanu naknadu propiše kutiju Artane-a mesečne terapije?Znaš li šta je marihuana naspram psihijatrijskih bombona ? -otprilike isto što i petarda iz doba 90-tih naspram bombe kašikare  Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 169055031
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Ned Mar 23, 2014 8:53 pm

Johny, veliki broj lekova se pravi upravo od otrovnih i opojnih biljaka.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Johny Bravo Ned Mar 23, 2014 9:03 pm

Znam Avramova i što je još licemernije na kutijama tih lekova stoji crveni trougao upozorenja a onda lekari ,koji se prave blesavi kada treba da obrazlože zašto nisu izlečili pacijenta , imaju dovoljno drskosti da izjavljuju gluposti kako je marihuana prvi korak ka težim drogama.(kao marihuana je droga) Pa ja varim vutru od svoje 17-te i još nisam probao nešto "ozbiljnije" a imam 40 Gle čuda? Pa ja sam medicinski fenomen? Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 169055031
Johny Bravo
Johny Bravo
Super član
Super član

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 10.12.2013
Godina : 49
Lokacija : Planeta Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Avramova Ned Mar 23, 2014 9:52 pm

Iznad Sinajevog posta pogledaj link koji sam ostavila.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Lilith Ned Mar 23, 2014 10:24 pm

sve je pod kontrolom dok ne dođe do zloupotrebe, u oba slučaja.
nije zdrav ni vazduh koji dišemo, i sva ona gmo sranja, iako me to ne tangira naročito.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste za legalizaciju marihuane? - Page 8 Empty Re: Da li ste za legalizaciju marihuane?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu