Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Postoji li zlo?
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyPon Feb 19, 2024 3:30 pm od djuro

» Koliko se uopšte razumemo?
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2024 9:05 am od djuro

» Kakav je pravi hriscanin?
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyPon Jan 15, 2024 5:27 pm od djuro

» Dekadencija zapadne civilizacije
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:26 pm od djuro

» Reći šta o drugima misliš
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptySub Jan 13, 2024 7:12 pm od djuro

» Kako je propalo društvo...
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:28 pm od djuro

» Prostitucija
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:19 pm od djuro

» Dobra strana stresa
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:10 pm od djuro

» Laganje i kleveta
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:05 pm od djuro

» Kako podnosite negativnu kritiku?
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyPet Dec 29, 2023 6:02 pm od djuro

» Ratovi devedesetih
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyPon Avg 07, 2023 2:11 pm od andjeo01

» Šta trenutno slušaju vaše komšije iz vaših zvučnika? :affraid:
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptyČet Maj 11, 2023 5:27 pm od andjeo01

» Odavno nisam čuo/čula
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 EmptySre Maj 03, 2023 9:06 pm od Johnny-Azra

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

+9
diotimo
drdoktor
Orhideja
Dragana
Fristajlo
digitalmandrak
Lila
Зорица
cat09
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Gost Pon Mar 21, 2011 8:58 pm

Orhi, ne znam u kojem gradu zivis..ali takav ima i u Pg.mom gradu...

sto se tice osoba sa hendikepom, znam dosta njih...divni su, prosto sam odusevljena koliko te osobe imaju vise duha od ajde da kazem nas normalnih...i zelje cak i volje....
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Fristajlo Pon Mar 21, 2011 10:03 pm

lucija ::od ajde da kazem nas normalnih
Ti sebe smatraš normalnom? Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 670648 Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 3824016705
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Orhideja Pon Mar 21, 2011 11:20 pm

Fri, budi ozbiljan Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 892468 to je naša Luci
Orhideja
Orhideja
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8799
Datum upisa : 08.03.2010
Lokacija : tu negdje

Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Fristajlo Pon Mar 21, 2011 11:48 pm

Luci je moj pajtos, i zna da se zezam. Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 25601
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Gost Uto Mar 22, 2011 1:37 am

Ma..vidis da sam rekla to...AJDE DA KAZEM...jer se ne osecam tako..(normalno)

Fri naravno...znam da znas da ja znam.... Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 238630
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Fristajlo Uto Mar 22, 2011 10:50 am

lucija ::
Fri naravno...znam da znas da ja znam.... Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 238630
Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 730838 Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 516804
avatar
Fristajlo
Legendarni član

Broj poruka : 19643
Datum upisa : 17.03.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Istina ex Natasha Sre Apr 13, 2011 1:16 pm

Strahovito zalim osobe sa hendikepom. Narocito one koji ne vide, koji su u invalidskim kolicima...Srce mi se cepa kada ih vidim, a vidjam ih svaki dan. Nikad n e prodjem da im ne podarim osmeh i pomolim se Bogu za njihovo ozdravljenje. Bog moze sve i ja verujem u isceljenja... Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 1687652137
Istina ex Natasha
Istina ex Natasha
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3767
Datum upisa : 29.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Anica Sre Apr 13, 2011 2:29 pm

Moj najbolji drug je decko u kolicima ,nezgoda ....Srecan je sto je ziv i ja sam srecna sto postoji .....
Cesto zna da kaze: Srecan sam " mnogi se nikada nisu ni rodili "

Sasa volim te i ne mogu zamisliti ni jedan dan bez tvoga osmjeha .....
:cheers: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 327314487
Anica
Anica
Član
Član

Broj poruka : 429
Datum upisa : 02.04.2011
Godina : 41
Lokacija : HERCEG-NOVI

Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Avramova Čet Mar 23, 2017 12:28 am

Važno je kakav odnos imamo prema ljudima sa hendikepom ali još važnije od toga jeste to kakav odnos ima država. Da ovako razmišljam navela me je činjenica koliko je zgrada bez prilaza invalidskim kolicima, koliko zgrada bez lifta? Pojedinac tu ne može ništa ali više pojedinaca mogu. Pa, šta radimo po tom pitanju?

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima - Page 2 Empty Re: Vaše viđenje osoba sa hendikepom i vaš odnos prema njima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu