Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Oprostiti i zaboraviti
Nadoknada štete EmptyJuče u 8:34 pm od djuro

» Muzika i igra Rusije
Nadoknada štete EmptyPet Maj 10, 2024 2:51 pm od Davidova

» Šta trenutno slušate?
Nadoknada štete EmptyČet Maj 09, 2024 6:51 pm od PatakPrvi

» Sta je to sto ljude cini ljudima?
Nadoknada štete EmptySub Maj 04, 2024 9:05 pm od hanijbanij

» Kako videti boju aure
Nadoknada štete EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Ne može da vam dosadi
Nadoknada štete EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Nadoknada štete EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Nadoknada štete EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Nadoknada štete EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Nadoknada štete EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Nadoknada štete EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Nadoknada štete EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Nadoknada štete EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Nadoknada štete

+2
Avramova
Batista
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Batista Čet Avg 28, 2014 5:11 pm

Natasha ::Zivim u Australiji. Mislim da se salis. Very Happy

Ne znam kako u Australiji funkcionise pravosudje ali kad vidim kakve su se presude u Americi izricale to je smjesno. Proizvodjaca cigareta proglase krivim zato sto je kupac navucen i pusi 5 kutija dnevno. Very Happy
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Čet Avg 28, 2014 5:23 pm

Batista :: Ne znam kako u Australiji funkcionise pravosudje ali kad vidim kakve su se presude u Americi izricale to je smjesno. Proizvodjaca cigareta proglase krivim zato sto je kupac navucen i pusi 5 kutija dnevno. Very Happy

Žena je u McDonaldsu opekla vrh jezika vrućim nadevom u piti od višanja i dobila neverovatno visoku odštetu. Naši bi rekli, što ste jeli vruće, mogli ste sačekati da se ohladi i ne bi bili u pravu jer se jelo ne služi ako se ne može odmah konzumirati. Slučaj se desio u Parizu.

Drugi slučaj, čovek je išao trgom i zgazio betonsku kocku koja je vrcnula i ozledila mu nogu. Takođe je dobio odštetu a betonska kocka se u rekordnom vremenu popravila.

U Beogradu auto naleti na šaht koji nije bio dobro postavljen, ošteti auto i nikom ništa. Moja koleginica, komunalni inspektor je upala u šaht u po bela dana i nikom ništa.

Ispred moje zgrade nalazi se rupa koja gleda u podrume. Neko je prolazi i upao u nju pa su stanari daskama "obezbedili" prolaznike. Daske su se pomerile, istrulile na kiši.

Pitam predsednika saveta stanara da li je prijavio kvar. Predsednik mi kaže "Ma pušći me, đe imam vremena, radim od jutra do sutra!". Nadoknada štete 500484114

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Vulin Čet Avg 28, 2014 5:39 pm

I ja sam opekao jezik na te višnje. Par puta. (Uporan momak.) Zajebano je, jer je testo toplo, a nadev vreo.
Valjda sam zbog te zajebane temperature viđao u Mekdonaldsima po Češkoj i po Nemačkoj obaveštenja da je "taštička horka" ili da "kirštaše ume biti mnogo vruć, te da se oprezno bla, bla.."

Ali to nije pokazatelj nakaradnog zakonodavstva, kako mnogi misle, nego briga o većini. A s obzirom da se većina pretvara u morone, takvi su i zakoni. Jebi ga.
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Epitaf Čet Avg 28, 2014 6:02 pm

Avramova, primeri koje si nabrojala kod nas, a ljudi ostanu bez obeštećenja je posledica njihove neukosti i neznanja pre svega.

Dakle, ako si oštetio auto na javnoj saobraćajnici, samo treba da potražiš u čijoj je nadležnosti njeno održavanje, lepo ih tužiš i nagodbom, nikad ne idu u parnicu dobiješ obeštećenje.

Ako si na javnoj površini, pao na snegu ili ledu, takođe imaš pravo na obeštećenje i to za nekoliko stavki. Isto je samo potrebno znati koga tužiti.

Mada, možda je i sreća pa to ljudi ne znaju, vidimo u šta su se pretvorili ujedi pasa, a to je isto.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Epitaf Čet Avg 28, 2014 6:03 pm

Dakle, ujed psa je potpuno isti kao i da si pao na ulici zbog toga što je oštećen trotoar.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Čet Avg 28, 2014 6:17 pm

@Epitaf

Navela sam ono za šta sam ja čula što ne znači da nema drugačijih primera, naravno.

U slučaju koleginice ne mogu reći da je neuka jer je pravnik, glavni komunalni inspektor. Znači, mogla je da tuži svog šefa u gradu.

Za padove u toku poledice, pola sata pre radnog vremena, u toku radnog vremena i nakon pola sata od kraja radnog vremena, radnik može dobiti odštetu i 100% naknadu u toku bolovanja, ali kao prolaznik ništa osim ako se nisi osigurao.

Kada se ledene sante tope sa krovova zgrada, gradska inspekcija postavi upozorenje i traku kojom okruži kritično mesto. Međutim, kako led može da vrcne i dalje od trake, nisam sigurna da li bi povređeni prolaznik mogao dobiti odštetu.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Epitaf Čet Avg 28, 2014 6:35 pm

Za padove u toku poledice, pola sata pre radnog vremena, u toku radnog vremena i nakon pola sata od kraja radnog vremena, radnik može dobiti odštetu i 100% naknadu u toku bolovanja, ali kao prolaznik ništa osim ako se nisi osigurao. ::

Sve si pobrkala, ne govorim ja o osiguranju nego upravo obeštećenju odgovornog koje nema veze sa osiguranjem. Verovatno si čula da svaka lokalna samouprava ima neki propis kojim definiše održavanje javnih površina u toku zimskog perioda, npr u Sremskoj Mitrovici postoji Odluka o uklanjanju snega i leda kojom je definisano ko vodi računa o javnim površinama i stara se da one bude bezbedne u zimskim uslovima za normalno kretanje, tom odlukom je definisano i koje su to javne površine, a sve na osnovu zakona o komunalnim delatnostima.

Dakle, ako te ujede pas lutalica, padneš na zaleđenom trotoaru, oštetiš auto na oštećenoj saobraćajnici imaš pravo na obeštećenje od onog ko je propisom određen da se stara o tome.

Pouzdano znam da ne mogu nakon spora da ti duguju dugo inače ideš u ubrzan postupak preko uprave za prunudnu naplatu.

A tvoja drugarica nije tužila jer se možda uplašila da tuži svog poslodavca ili ko zna zašto...
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Epitaf Čet Avg 28, 2014 6:39 pm

Jel ti misliš da sve ove silne "žrtve" pasa lutalica imaju osiguranje?

Naravno da nemaju, tuže lokalnu samoupravu ili njihovo javno preduzeće koje je dužno da se stara da pasa lutalica ne bude na ulici.

Tako dolazimo do zapanjujućeg podatka da se samo od novca koji je isplaćen u prethodne četiri godine u mom gradu, kao obeštećenje zbog ujeda pasa, mogao sagraditi najmoderniji azil za pse po EU standardima i to sa kapacitetom za ceo Srem.
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Čet Avg 28, 2014 6:55 pm

Pričaš kao da živimo u uređenoj državi a ja ti mogu dokazati da za slučaj pokušaja ubistva još uvek se vodi spor, tačnije više od decenije iako postoje svi dokazi.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Epitaf Čet Avg 28, 2014 7:04 pm

Ja ti pričam o jasnim i ponekad banalnim stvarima i incidentima, govorim ti o stvarima za koje se advokati otimaju jer nema lakšeg i bržeg načina da dođu do honorara.

Sledeći put ljude iz tvog okruženja, kad im se desi nešto slično, posavetuj, evo ja sam učinio jedno dobro delo i to besplatno, od sutra počinjem da naplaćujem.:DDD
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Čet Avg 28, 2014 7:06 pm

Epitaf :: Sve si pobrkala, ne govorim ja o osiguranju nego upravo obeštećenju odgovornog koje nema veze sa osiguranjem. Verovatno si čula da svaka lokalna samouprava ima neki propis kojim definiše održavanje javnih površina u toku zimskog perioda, npr u Sremskoj Mitrovici postoji Odluka o uklanjanju snega i leda kojom je definisano ko vodi računa o javnim površinama i stara se da one bude bezbedne u zimskim uslovima za normalno kretanje, tom odlukom je definisano i koje su to javne površine, a sve na osnovu zakona o komunalnim delatnostima.

U mom gradu ne postoje lokalni propisi već gradski što znači da grad ima propise koje primenjuju lokalne samouprave - opštine.

Svakako da postoje definisani propisi o svemu što navodiš samo što se to u praksi ne sprovodi. Primer su zelene površine. Čovek parkira auto na utabanoj zemlji, pauk odnese auto, ovaj ga preuzme uz ogromnu taksu i kada kaže da tu nije bilo trave, ove to ne tangira jer po planu tu treba da bude trava. Sada bi vozač mogao da ide dalje pa da tuži grad zbog čega nema trave pa on mora da plati kao da je uništio travnjak.

Dakle, ako te ujede pas lutalica, padneš na zaleđenom trotoaru, oštetiš auto na oštećenoj saobraćajnici imaš pravo na obeštećenje od onog ko je propisom određen da se stara o tome.

Ne tvrdim, ali ja još nisam čula da je neko dobio obeštećenje.

Pouzdano znam da ne mogu nakon spora da ti duguju dugo inače ideš u ubrzan postupak preko uprave za prunudnu naplatu.

Pouzdano znam da se ubrzani postupci za prinudnu napalatu realizuju kada građanin duguje državi.

A tvoja drugarica nije tužila jer se možda uplašila da tuži svog poslodavca ili ko zna zašto...

Nije tužila baš zbog toga što je znala da bi se proces otegao u nedogled.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Čet Avg 28, 2014 7:08 pm

Epitaf ::Ja ti pričam o jasnim i ponekad banalnim stvarima i incidentima, govorim ti o stvarima za koje se advokati otimaju jer nema lakšeg i bržeg načina da dođu do honorara.

Sledeći put ljude iz tvog okruženja, kad im se desi nešto slično, posavetuj, evo ja sam učinio jedno dobro delo i to besplatno, od sutra počinjem da naplaćujem.:DDD

Kada bi se neko obratio advokatu zbog ujeda psa ovaj bi ga 'ladno odbio. Sutra ću zvati kolegu pa ću ti javiti kako kod nas advokati gledaju na stvari koje im donose lake honorare.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Epitaf Čet Avg 28, 2014 7:12 pm

Poštedi me toga, čast izuzecima, ali znam ih odlično.

Uzimaju i po 50% od obeštećenja ako im dođeš bez para.

Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Epitaf Čet Avg 28, 2014 7:13 pm

Ne svi, naravno, tačno se zna za koju stvar je najbolje da ideš kod kog advokata.

Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Batista Čet Avg 28, 2014 7:23 pm

Onda ispada da kad ti majka servira vrucu supu mozes je tuziti zbog toga.
Uz to u Meku stojis uz pult dok narucijes jelo. Ako vidis da je tek izaslo iz rerne onda mozes predpostaviti da je vruce. Ko sto rece Vulin postajemo nacija idiota, kojima moras sve crtati.
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od furija Čet Avg 28, 2014 7:30 pm

Čovek parkira auto na utabanoj zemlji, pauk odnese auto, ovaj ga preuzme uz ogromnu taksu i kada kaže da tu nije bilo trave, ove to ne tangira jer po planu tu treba da bude trava. Sada bi vozač mogao da ide dalje pa da tuži grad zbog čega nema trave pa on mora da plati kao da je uništio travnjak. ::
Za ovakav slucaj je komunalni policajac rekao mom poynaniku - Pa bilo bi trave da se svi ne parkirate tu! Nadoknada štete 3681966919
Intimno mislim da je covek bar malo u pravu Nadoknada štete 363364791

A sto se ujeda pasa lutalica tice, pouzdano ynam da svi gradovi isplacuju odstete. Evo jedne vesti za Beograd

http://www.kurir-info.rs/paprena-odsteta-grad-beograd-isplatio-11-milion-za-ujede-pasa-clanak-1308213
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Batista Čet Avg 28, 2014 7:36 pm

furija ::
Za ovakav slucaj je komunalni policajac rekao mom poynaniku - Pa bilo bi trave da se svi ne parkirate tu!

I mom drugu je isto to komunalac rekao, ovaj mu odgovorio: "Nema trave zato sto je niste ni posadili, klocevi!"
Htjeli ljudi da mu zovu muriju (onu pravu). Nadoknada štete 3681966919
Batista
Batista
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2585
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Čet Avg 28, 2014 8:22 pm

Batista ::Onda ispada da kad ti majka servira vrucu supu mozes je tuziti zbog toga.
Uz to u Meku stojis uz pult dok narucijes jelo. Ako vidis da je tek izaslo iz rerne onda mozes predpostaviti da je vruce. Ko sto rece Vulin postajemo nacija idiota, kojima moras sve crtati.

Majci ne plaćaš uslugu i ne verujem da stavlja vrelo jelo ispred deteta.

Ne znam na koga se odnosi ovo za idiote, navela sam da se slučaj desio u Francuskoj i ima smisla naročito što se u Meku služi brza hrana.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Pet Avg 29, 2014 2:13 am

Batista ::Onda ispada da kad ti majka servira vrucu supu mozes je tuziti zbog toga.
Uz to u Meku stojis uz pult dok narucijes jelo. Ako vidis da je tek izaslo iz rerne onda mozes predpostaviti da je vruce. Ko sto rece Vulin postajemo nacija idiota, kojima moras sve crtati.

Nadoknada štete 479116528 Nadoknada štete 479116528 Nadoknada štete 479116528

Moram na ovo još jednom da se osvrnem. U pravu si, ja sam mojim sinovima potavljala vruću supu pa su se oni ljutili a onda sam presipala iz tanjira u tanjir ne bih li im što pre ohladila. Supa uopšte nije bila vrela ali je bila vrućkasta. Nadoknada štete 3681966919 Mislim da se to dešavalo kada su bili jako gladni ili kada su žurili u školu a ja brižna da ne idu gladni. Nisam nikada duvala u kašiku ili tanjir čak ni kada su bili bebe.

U Meku oni moraju da ohlade pitu do temperature kada se može konzumirati. Da nije tako, ova žena ne bi dobilani centa odštete.

Isto je i u restoranima. Ne može jelo da se puši i gost da duva. Nadoknada štete 3681966919

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Vulin Pet Avg 29, 2014 2:36 am

U Meku hrana koja stoji duže od pet minuta ide u kantu za smeće. I stvarno je tako. Zato oni klinci što rade u Meku odnesu na desetine kilograma hrane kući. Mada, ko nije doručkovao sinoćnji  čizburger ne zna šta je patnja.
E, a onda upravnik restorana dobije po ušima.

Poenta je da ne moraju da je ohlade. Moraju da napišu da si glup i da ćeš izgoreti, a ko izgori i zna da je glup, pokrije se ušima, a ko ne zna, ide da se tužaka.

Ne znam samo koliko je ona baba trpala u usta, kad je izgorela toliko da napravi trajnu štetu, ali niko me neće ubediti da nije morončina prve vrste.

A išli Srki i ja u Čačak i svratili u neki restoran, i kaže nam ona teta da sačekamo dva-tri minuta, pa će biti vruće prasetine. I bilo tako. I ne da sam duvao, nego sam duvao k'o Vuk pred kućom trećeg praseta. Nadoknada štete 3681966919
Al' sam ga i popapao, a nisam izgoreo. Nadoknada štete 1179806630
Vulin
Vulin
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 7987
Datum upisa : 28.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Pet Avg 29, 2014 2:44 am

Piti s višnjama/jabukama u Meku je dovoljno da se ohladi u vremenu prenošenja od pećnice do mesta gde je izložena kada se pakuje po porudžbini. Pet minuta se može odnositi na meso.

Ne znam čemu tolika skepsa u primeru koji sam navela a novine i TV brujali naveliko.


Poslednji put izmenio Avramova dana Pet Avg 29, 2014 12:37 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : Prepravljen zbrčkan post lol)

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Time Pet Avg 29, 2014 11:27 am

Avramova ::
Batista ::Onda ispada da kad ti majka servira vrucu supu mozes je tuziti zbog toga.
Uz to u Meku stojis uz pult dok narucijes jelo. Ako vidis da je tek izaslo iz rerne onda mozes predpostaviti da je vruce. Ko sto rece Vulin postajemo nacija idiota, kojima moras sve crtati.

Majci ne plaćaš uslugu i ne verujem da stavlja vrelo jelo ispred deteta.  

Ne znam na koga se odnosi ovo za idiote, navela sam da se slučaj desio u Francuskoj i ima smisla naročito što se u Meku služi brza hrana.

Šta će ovo na ovoj temi? Nadoknada štete 3007699005

Izvinjavam se, tek sad vidim da se uveliko offtopicuje, i da slučaj nije usamljen Nadoknada štete 3137150671


Poslednji izmenio Time dana Pet Avg 29, 2014 11:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Dopisao sam se a posle ispravio kucačke greške, jel sad jasan rizon?)
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Nadoknada štete

Počalji od Avramova Pet Avg 29, 2014 12:33 pm

"Rizon" je skroz jasan. Opaska će se uzeti u obzir i od postova koji se ne tiču teme biće formirana nova tema.

Zahvaljujem uredniku Time na savesnom postupanju. Nadoknada štete 3486417944


____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Avramova Pon Sep 15, 2014 11:15 pm

Od koga da tražim nadoknadu štete zbog stresa koga sam doživela ugledavši Epitafov avatar? Nadoknada štete 341069712

A sada ozbiljno:

Ljudi se često našale pa nekoga tobož u šali prepadnu sa "Bu" a ovaj sav u stresu, srce počne ubrzano da lupa, pritisak skoči a nekome i šećer, postoji velika mogućnost da dođe do lakog infarkta, pucanja kapilara; moguće je da se ispusti iz ruku predmet i ozledi čoveka itd. itd.

Ako čovek nakon toga ode do lekara i ovaj konstatuje nešto od navedenog, kakve su šanse da dobije odštetu.
(O ovome sam danas slušala priču pa je prenosim)




____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Epitaf Pon Sep 15, 2014 11:53 pm

A taman sam mislio da ga menjam. :D

Sad ću da ga nosim neko vreme da te prepadam. :DDD

Što se tiče odštete, zahtevam angažovanje veštaka adekvatne struke koji će utvrditi šta to može da ostavi posledice po tvoju psihu.:P
Epitaf
Epitaf
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1857
Datum upisa : 01.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nadoknada štete Empty Re: Nadoknada štete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu