Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 55 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 55 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Šta trenutno slušate?
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptyDanas u 1:06 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptyJuče u 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptyJuče u 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptyJuče u 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptyJuče u 8:42 pm od Dall

» Postoji li zlo?
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptyJuče u 8:18 pm od Dall

» Obuća
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

» KEMAL MONTENO
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 2:44 pm od Dall

» Poklanjam ti pesmu
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 2:39 pm od Dall

» Odavno nisam čuo/čula
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 2:35 pm od Dall

» Sta pevusite ovih dana?
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 EmptySre Apr 24, 2024 2:30 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

+20
promaja
Konkubinac
Johny Bravo
Mojra
Avramova
Idejan
Lilith
Strelac
Poli
Kementari
trepavica
madam mim
Batista
Prince
Time
IceQueen
slavena
Johnny-Azra
Mesrine
furija
24 posters

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Lilith Sub Maj 17, 2014 1:18 am

oblica ::ništa.. žaliću se Avramovoj...
Moderatori ne bi smeli da ignorišu korisnike. Naročito ne nas neprilagođene...  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 657883169

treba mu vremena da se opusti... Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2214231980
oćeš da te ja ljubim?  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2682060754
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Time Sub Maj 17, 2014 1:19 am

Lilith ::
Time ::
iima i onih koji prokopaju nizbrdo podzemne kanale i naprave mrežu da sliva negde u šumu.

Nije loše vodu iz sudopere i kade ne uvoditi u senkrup, već tako negde u vrzinu sprovedeš cevku i Bog da te vidi  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 1801434793 

cela moja ulica je umrežena. Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2214231980

A vi ste to izdigli na jedan novi, viši nivo  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 3681966919 Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 1801434793 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Gost Sub Maj 17, 2014 1:20 am

Lilith ::treba mu vremena da se opusti... Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2214231980
oćeš da te ja ljubim?  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2682060754

ne mora da me ljubi, samo nek priča..  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 363364791  šta se uplašio ko da sam razbojnik neki

vidi kava sam mala, tjelava i bezopasna... Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 3464355637 
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Time Sub Maj 17, 2014 1:22 am

Oblice ajmo na brojimo od jedan do beskonačno  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2214231980 Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 750862024 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Gost Sub Maj 17, 2014 1:23 am

ЗАШТО ЈЕ ШАБАЦ БИТАН?!
Обавезно прочитајте!
Вероватно се сви питате зашто се баш Шабац толико брани. У Шапцу постоји хемијска индустрија. Уколико вода уђе у те просторије где се налазе те хемикалије и разнесе их, знате и сами каква се катастрофа може догодити. Неће бити воде за пиће дужи период. Вероватно ће нам преостати само да увозимо воду, што је страшно. Верујем да сви имате право да знате истину и због чега се Шабац толико штити. Ко год може нека иде да брани Шабац како то не би дошло до ваше породице.

kuku...  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 1626135240 
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Gost Sub Maj 17, 2014 1:23 am

Time ::Oblice ajmo na brojimo od jedan do beskonačno  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2214231980 Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 750862024 

progovorio jeeee....  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 1609615419 
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Lilith Sub Maj 17, 2014 1:25 am

oblica ::ЗАШТО ЈЕ ШАБАЦ БИТАН?!
Обавезно прочитајте!
Вероватно се сви питате зашто се баш Шабац толико брани. У Шапцу постоји хемијска индустрија. Уколико вода уђе у те просторије где се налазе те хемикалије и разнесе их, знате и сами каква се катастрофа може догодити. Неће бити воде за пиће дужи период. Вероватно ће нам преостати само да увозимо воду, што је страшно. Верујем да сви имате право да знате истину и због чега се Шабац толико штити. Ко год може нека иде да брани Шабац како то не би дошло до ваше породице.

kuku...  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 1626135240 

pa rekoh ti malopre, al mene niko ne sluša.
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Time Sub Maj 17, 2014 1:28 am

Lilith ::
oblica ::ЗАШТО ЈЕ ШАБАЦ БИТАН?!
Обавезно прочитајте!
Вероватно се сви питате зашто се баш Шабац толико брани. У Шапцу постоји хемијска индустрија. Уколико вода уђе у те просторије где се налазе те хемикалије и разнесе их, знате и сами каква се катастрофа може догодити. Неће бити воде за пиће дужи период. Вероватно ће нам преостати само да увозимо воду, што је страшно. Верујем да сви имате право да знате истину и због чега се Шабац толико штити. Ко год може нека иде да брани Шабац како то не би дошло до ваше породице.

kuku...  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 1626135240 

pa rekoh ti malopre, al mene niko ne sluša.

Video sam šta si rekla i proverio odmah šta ima od industrije tamo, mada sam i znao.
Nisam smatrao za potrebno da širim paniku  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 134009587 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Gost Sub Maj 17, 2014 1:28 am

Lilith ::
pa rekoh ti malopre, al mene niko ne sluša.

ja mislila da je zbog elektrana koje su nizvodno od šapca...

aj laku noć.. valjda se nećemo probuditi bez vode i struje...
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Lilith Sub Maj 17, 2014 1:30 am

oblica ::
Lilith ::
pa rekoh ti malopre, al mene niko ne sluša.

ja mislila da je zbog elektrana koje su nizvodno od šapca...

aj laku noć.. valjda se nećemo probuditi bez vode i struje...

laku noć... biće dobro ako se uopšte probudimo. Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2214231980
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Lilith Sub Maj 17, 2014 1:33 am

Time ::
Video sam šta si rekla i proverio odmah šta ima od industrije tamo, mada sam i znao.
Nisam smatrao za potrebno da širim paniku  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 134009587 


ogromna je greška misliti kako se ružne stvari dešavaju samo drugima, verujte... ne treba paničiti, ali moramo biti realni.
i obavešteni.  Smile
Lilith
Lilith
Profi član
Profi član

Broj poruka : 3325
Datum upisa : 02.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od furija Sub Maj 17, 2014 1:44 am

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 640xNx923643_584355625023798_1162428452_n.jpg.pagespeed.ic.Xu2DsN18fT

Bez panike, imamo mi Vucka  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 750862024
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Time Sub Maj 17, 2014 1:45 am

Puzoviću mrš u Šabac  Laughing Laughing 
avatar
Time
Super član
Super član

Broj poruka : 6053
Datum upisa : 20.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Avramova Sub Maj 17, 2014 1:56 am

Šta sam sve propustila, tri pune strane. Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 500484114

Sada vidim da Vučku ni malo nije lako. Ono zimus pa ovo sada... za doživotnog da ga biramo.

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od furija Sub Maj 17, 2014 2:05 am

u valjevu je hleb 200 dinara ::
Na svim vestima je bilo da je hleb u Loznici 160 dinara. Niko koga znam u Valjevu nije cuo da se hleb prodavao za 200 dindzi. Cene hleba i vode su nepromenjene ali je zato poskupela luksuzna roba. Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 479116528  Gumene cizme sa 1600 na tri i nesto  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 750862024 
Pa ko hoce na rafting valjevskim ulicama, mora da plati pored mosta posto ne moze na mostu jer su svi zatvoreni  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 2214231980 
furija
furija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 8033
Datum upisa : 09.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Avramova Sub Maj 17, 2014 2:13 am

Malopre sam čula šta jedan momak iz Svilajnca kaže - Do danas sam imao sve, danas nemam ništa.

~~~

Шездесет руских спасилаца у Обреновцу; Вучић - Ситуација катастрофална, биће евакуисан цео Обреновац; Колубара тече центром Ваљева

У току евакуација великог броја људи из Обреновца, који је најтеже погођен поплавом. Колубара прети да сруши мост. Због поплава критично и у Убу, Свилајнцу, Параћину и Смедеревској Паланци. Опада водостај Тамнаве и Јадра. У спасавању ангажоване војне, жандармеријске и друге полицијске јединице. Угроженом становништву допрема се помоћ. Стигла помоћ и из Русије. Ситуација је катастрофална и биће још тежа. Очигледно је да ће морати да буде потпуна евакуација града", рекао Вучић у Обреновцу. Dalje

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Kementari Sub Maj 17, 2014 10:09 am

Mojra ::Lepo je rečeno da će biti spašeni oni koji žive na brdu Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 907769211
Pa što su onda svi silazi Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 363364791


ni to ti više nije sigurno.

najnoviji oglasi u novinama: prodajem kuću na klizištu, uskoro u centru.  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 1086639795 


Bože sačuvaj, gledam sad - u Posavini kritično, Šamac poplavljen, presječene ceste maltene u svakom selu i gradu...što južnije se ide, to gore.
Kementari
Kementari
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 637
Datum upisa : 07.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Kementari Sub Maj 17, 2014 10:12 am

Šabac vam je obranjen, ništa od kemije u vodi. dobra vijest.
Kementari
Kementari
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 637
Datum upisa : 07.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Gost Sub Maj 17, 2014 10:23 am

To samo mi možemo hemiju da smestimo u grad kome svakih pet godina preti poplava.

Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Gost Sub Maj 17, 2014 10:33 am

Avramova ::Šta sam sve propustila, tri pune strane.  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 500484114

Sada vidim da Vučku ni malo nije lako. Ono zimus pa ovo sada... za doživotnog da ga biramo.
pa kad nemamo više civilnu zaštitu, ni vojsku, samo u supermena možemo da se nadamo...  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 363364791 
Oni iz vodoprivrede služe da primaju plate i da jednom u deset godina rade.

Avtobus sa sto ljudi s Kosova stigao u Šabac. I bratska Hrvatska poslala pomoć.
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Kementari Sub Maj 17, 2014 10:45 am

oblica ::To samo mi možemo hemiju da smestimo u grad kome svakih pet godina preti poplava.



svugdje ti je tako. gradovi su građeni ili na uzvisini, da se lakše brane, ili uz rijeku, zbog plovnih puteva. kasnije smo samo dodali cestu i željeznicu uz rijeku. da sve lakše propadne kad se vode izliju.
eno ti Krško - na Savi, kemijska industrija u Kutini, kemijska industrija na Bosni (Modriča, Maglaj - doduše ne znam šta je s natronkom sad).
Kementari
Kementari
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 637
Datum upisa : 07.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od promaja Sub Maj 17, 2014 12:32 pm

Tmurno,nimalo prijatno ,al je asigurno bolje nego onim ugroženima u onim potopljenim gradovima... Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 3007699005 
promaja
promaja
Profi član
Profi član

Broj poruka : 1866
Datum upisa : 12.01.2014
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Gost Sub Maj 17, 2014 1:01 pm

- Jedna uhapšena osoba iz Obrenovca je utrostručila cene životnih namirnica - izjavio je predsednik Vlade Srbije!

Sad nek pohapsi i ove iz telegrafa što su preneli vest pogrešno.

Kako je uhapšena osoba mogla da utrostruči cene životnih namirnica?  Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 479116528 
Anonymous
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Marko Sub Maj 17, 2014 1:15 pm

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 DSC_0001

Ovako je za sada. Ima još dosta do nasipa ali Sava teče brzinom potoka i značajno je narastao nivo u odnosu na noćas.

____________________________________________________________________________________
Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Ija2b2hc
Marko
Marko
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3102
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Strelac Sub Maj 17, 2014 2:33 pm

Ljudi, zemlja Srbija nam je u opasnosti...

Desetine hiljada ljudi su ostali bez icega, a najgore mozda jos i nije doslo.

Odoh da se prijavim ako negde treba pomoc... svako ko moze na bilo koji nacin da pomogne, neka to uradi... situacija na terenu je jos gora nego sto nam prikazuju... pokazimo da smo ljudi, sad ili nikad...
Strelac
Strelac
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 19.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Poplave u Srbiji, Republici srpskoj... - Page 5 Empty Re: Poplave u Srbiji, Republici srpskoj...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu