Ideja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



Navigacija
 Portal
 Forum
 FAQ
Ko je trenutno na forumu
Imamo 19 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 19 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 309 dana Pon Jan 09, 2012 11:51 pm
Zadnje teme
» Kako videti boju aure
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptyUto Apr 30, 2024 11:54 am od Dall

» Šta trenutno slušate?
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptyPon Apr 29, 2024 9:46 pm od PatakPrvi

» Ne može da vam dosadi
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptyNed Apr 28, 2024 7:26 am od Dall

» Podseća me
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptyNed Apr 28, 2024 7:21 am od Dall

» Postoji li zlo?
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptySub Apr 27, 2024 8:53 pm od PatakPrvi

» KEMAL MONTENO
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptySub Apr 27, 2024 7:44 pm od PatakPrvi

» Muzika i igra Rusije
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptyČet Apr 25, 2024 11:24 pm od PatakPrvi

» Sta vise volite lubenicu ili dinju?
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptyČet Apr 25, 2024 8:45 pm od Dall

» Šta niste odavno jeli?
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptyČet Apr 25, 2024 8:43 pm od Dall

» Šta ste danas kuvali?
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptyČet Apr 25, 2024 8:42 pm od Dall

» Obuća
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptySre Apr 24, 2024 3:27 pm od Dall

» Lepe žene prolaze kroz grad
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptySre Apr 24, 2024 3:23 pm od Dall

» Muzicko sarenilo
Homoseksualni roditelji - Page 16 EmptySre Apr 24, 2024 2:51 pm od Dall

https://2img.net/h/s1.postimg.cc/2jaw3c4r7j/logo-cir.png
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/sbinr7rvx/bloggif_58f133ee2ca1e.png
https://2img.net/h/s17.postimg.cc/p630tcadr/vremenska_prognoza.png
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga


Homoseksualni roditelji

+23
mamant
Loreal
Enna
Debilko
Mesrine
Peni Vajs
Bijela labudica
inspy
Qbin
digitalmandrak
laza
Electronique Terminator
Bole
Marea
Orhideja
Johnny-Azra
MoonGirl
Fristajlo
furija
naOpaka
paket
sini_do
Avramova
27 posters

Strana 16 od 31 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Sledeći

Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Pon Apr 15, 2013 12:11 pm

Joj Enna, vidi misa kako se raspolemisao na ovoj temi..da nije mozda gey?? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919

Ajde ti dodji meni da pravimo jednu bebu..
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Pon Apr 15, 2013 12:32 pm

Amore, stižem, imaćemo bebe. Homoseksualni roditelji - Page 16 1609615419

Johnny-Azra
Zbog zdravog odnosa...
Lep dan danas.
Nije ovo baš tako jednostavno kao što ti misliš,.jer ujaci i čike iz komšiluka nemaju odnos kao muž i žena i njih dječak tokom odrastanja ne doživljava kao oca...Ne doživljava kao suparnika...
Detetu treba roditelj, ne suparnik, treba mu ljubav i razumevanje, vaspitanje, sigurnost.... To tako često ne dobija od svog biološkog oca, zato služe ovi ''idoli'' iz okoline. Ne možeš verovati koliko to što ima muškaraca okolo sa kojima mogu da se poistovete pomaže detetu.

Neznam na koje okolnosti misliš...
Vidim da ne znaš.

Svi kompleksi i devijacije se javljaju u ranom djetinjstvu,tako da se zna...
Homofobija se nametne čoveku u ranom detinjstvu, posle je se kasno otresti. Devijacije, koje, kakve devijacije? Seksualne devijacije? Na koji način? Prvo se treba usredsrediti na temu o kojoj pišemo a onda idemo dalje...

Na svakoga sve utiče drugačije,jer bi onda mogli da kažemo isto da bi i narkomana bilo milijardu ipo,i šizofreničara i paranoika,niko nebi bio normalan...Pomenula si prostituisanje,i njih bi po ovome moglo biti milijardu i nekoliko...Ali nema...
Ne bi to mogli da kažemo jer se seksualna orijentacija ne nameće i ne uči, nije bolest, nije zavisnost, nije društvena pojava već nešto sa čim se čovek rodi, dakle rodiš se kao gay ne postaješ to zato što nemaš tatu, što su te tukli u detinjstvu ili sl. Polna stratifikacija započinje već u najranijem detinjstvu, ono što se od deteta očekuje i ono što ono jeste uistinu, u mnogo slučajeva se razlikuje, preterano stroga stereotipna socijalizacija deteta može da utiče samo na to da ukoliko je gay to u sebe potisne do nekog vremena kada će njegova priroda isplivati sama od sebe na površinu, može da ga učini nesigurnim ili nezadovoljnim u seksualnom smislu, i ništa više(kud' ćeš gore)od toga, najgore je živeti lažno. Ne treba gušiti svoju decu zbog očekivanja okoline koja je sklona diskriminaciji

Seksualna/e devijacija/e su nešto što je stvar afiniteta, normalne su medju ljudima koji imaju seksualne odnose odkada je sveta i veka, o njima se ne raspravlja, niti se zbog njih osudjuju ljudi na robiju ili izopštenje iz društva-vremena u kojima su se ljudi zbog toga osudjivali, išli u crkvu, pričali popu na koji način imaju seksualne odnose, tražili oprost, ta vremena su prošla, hvala milom bogu.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od sini_do Pon Apr 15, 2013 2:32 pm

@ Enna..... Žene imaju ejakulat, ali to nije sperma.... Doduše žena može oplodit ženu.. -ali koja žena?... Trans žena, koja ima muški polni organ, a osjeća se kao žena, nosi odjeću žene, ponaša se kao žena... uglavnom takve osobe idu na hiruški zahvat za promjenu pola... ali takve žene su samo psiho, mentalno i hormonski žene... a anatomski i fiziološki su muskarci, i imaju spermu i mogu oplodit ženu.... Tako se može reći da je to moguće, ali kod takvih osoba, ali generalizovat je velika glupost.... Very Happy
sini_do
sini_do
Profi član
Profi član

Broj poruka : 2648
Datum upisa : 17.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Mesrine Pon Apr 15, 2013 4:30 pm

A je l` mogu ja nešto da kažem ? Homoseksualni roditelji - Page 16 3227673718 Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Problem je sledeći ...
Kad neki muškarac u ranom dobu svog života ,oseti da ga privlače drugi muškarci...
Umesto da mu kažu, oni stariji ,pametniji ( doktori ) - ne ,tako ne treba ,da ga "kovu" testosteronom i šalju u teretanu, usmeravaju na žene , njemu grade " mušku ličnost " , oni mu kažu,pa dobro ,ako tako osećaš ,evo ti hormoni od kojih će da ti opadaju dlake i da ti rastu sise Kasnije kad se neka žena javi sa istim problemom , zamenićemo vam polne organe ,pa ti budi žena ,a ona će muškarac. affraid
I šta ispadne od tog i takvog čoveka ?
Ispadne narodski rečeno " smetenjak " , niti muško ,niti žensko.
Onda takva osoba ne zna da nađe sebe , zato što se sa njom i njenim životom igraju razni "doktori" i "eskperti".
Mnogo ranije je predodređeno ko će šta da bude ,kako fizički ,tako i psihički ,tako da tu "eksperti" nemaju šta da traže. Mnogo jača ,pametnija ,mudrija i inteligentnija sila određuje takve stvari , da bi ljudi na fizičkom planu našli za shodno da takve stvari menjaju ,jer " znaju bolje ".
Ceo Univerzum je izgrađen od muške i ženske energije ,koje se dopunjuju, tako da bi sve trebalo da bude jasno na ovom mini planu ,iliti planeti na kojoj živimo.
Kako gore ,tako i dole ... I... Nema dalje ... Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Homoseksualni roditelji - Page 16 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Pon Apr 15, 2013 5:36 pm

Joj Enna, vidi misa kako se raspolemisao na ovoj temi..da nije mozda gey?? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Ja neznam šta tebi smeta Ennin i moj razgovor...Ovo nije prvi put da ovako reaguješ...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Pon Apr 15, 2013 6:05 pm

Lep dan danas
.
Izuzetan,22 stepena...
Detetu treba roditelj, ne suparnik, treba mu ljubav i razumevanje, vaspitanje, sigurnost....

Ovo niko ne spori,ali ja pričam kako muško dijete u određenom dobu svog razvijanja ličnosti gleda na oca...
To tako često ne dobija od svog biološkog oca
Dobija...Ali roditelji često neznaju...
Ne možeš verovati koliko to što ima muškaraca okolo sa kojima mogu da se poistovete pomaže detetu.
Nebi vjerovala da nema..Otac je otac...
Neznam na koje okolnosti misliš...
Vidim da ne znaš.
Namjerno nisi odgovorila na ovo pitanje,jer si se zapetljala..Ali nema veze...

Homofobija se nametne čoveku u ranom detinjstvu, posle je se kasno otresti. Devijacije, koje, kakve devijacije? Seksualne devijacije? Na koji način? Prvo se treba usredsrediti na temu o kojoj pišemo a onda idemo dalje...
Ja sam non stop u temi...Sve devijacije se javljaju u ranom djetinjstvu,pa čak i seksualne,i ti to dobro znaš ali nećeš da priznaš...

Ne bi to mogli da kažemo jer se seksualna orijentacija ne nameće i ne uči, nije bolest, nije zavisnost, nije društvena pojava već nešto sa čim se čovek rodi, dakle rodiš se kao gay ne postaješ to zato što nemaš tatu, što su te tukli u detinjstvu ili sl.
Rođenjem postaješ biće i ništa više od toga,biće bez izgrađenih psihičkih obrazaca,gledaš sve bez forme,gledaš sve onako kako je...Ali ti to ne razumiješ zato kažeš da se gay rađa...Ne rađa...
Polna stratifikacija započinje već u najranijem detinjstvu, ono što se od deteta očekuje i ono što ono jeste uistinu, u mnogo slučajeva se razlikuje, preterano stroga stereotipna socijalizacija deteta može da utiče samo na to da ukoliko je gay to u sebe potisne do nekog vremena kada će njegova priroda isplivati sama od sebe na površinu, može da ga učini nesigurnim ili nezadovoljnim u seksualnom smislu, i ništa više(kud' ćeš gore)od toga, najgore je živeti lažno. Ne treba gušiti svoju decu zbog očekivanja okoline koja je sklona diskriminaciji
Ti očigledno ne razumiješ neke stvari..Priroda čovjeka postoji samo kao psihički obrazac ili forma,kako oćeš...Ono što je čovjek sam stvorio,ali to nije njegovo pravo bivstvo,to je samo naučeno bivstvo tokom godina života...
Seksualna/e devijacija/e su nešto što je stvar afiniteta, normalne su medju ljudima koji imaju seksualne odnose odkada je sveta i veka, o njima se ne raspravlja, niti se zbog njih osudjuju ljudi na robiju ili izopštenje iz društva-vremena u kojima su se ljudi zbog toga osudjivali, išli u crkvu, pričali popu na koji način imaju seksualne odnose, tražili oprost, ta vremena su prošla, hvala milom bogu
.
Ti čitavo vrijeme pričaš o nekakvoj osudi,a koliko ja vidim,niko nikoga ovdje ne osuđuje...
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Pon Apr 15, 2013 6:26 pm

sini_do ::@ Enna..... Žene imaju ejakulat, ali to nije sperma.... Doduše žena može oplodit ženu.. -ali koja žena?... Trans žena, koja ima muški polni organ, a osjeća se kao žena, nosi odjeću žene, ponaša se kao žena... uglavnom takve osobe idu na hiruški zahvat za promjenu pola... ali takve žene su samo psiho, mentalno i hormonski žene... a anatomski i fiziološki su muskarci, i imaju spermu i mogu oplodit ženu.... Tako se može reći da je to moguće, ali kod takvih osoba, ali generalizovat je velika glupost.... Very Happy

Ne govorim uopšte o transeksualcima, govorim o ''ženskoj spermi'' do koje se dolazi laboratorijskim procesom, ne o ženskom ejakulatu. Žena ženu može da oplodi, to se već dešava, rekoh i gde, duže vremena, klinike ''Mamma mia'', informaciju sam dobila iz prve ruke od stopostotne žene, to što ti ne možeš to da prihvatiš, nije do mene.

Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Pon Apr 15, 2013 6:39 pm

Johnny-Azra ::
Joj Enna, vidi misa kako se raspolemisao na ovoj temi..da nije mozda gey?? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Ja neznam šta tebi smeta Ennin i moj razgovor...Ovo nije prvi put da ovako reaguješ...

Kako stoo??..sad sam tek shvatila koliko si pametan i sta sam u zivotu propustila..Strasno.., greska moja zivotna..Prosvijetlio si se majke mi..

Enna, ovaj ovo ozbiljno na temu.. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919

Ennce, roditelji cesto Neznaju.. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 O Bozee...


Poslednji izmenio Admin dana Uto Apr 16, 2013 8:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Spojeni uzastopni postovi)
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Pon Apr 15, 2013 6:54 pm

Amore, pusti ti to Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 važno da znamo šta je istina, ti se mešaš u naš ''razgovor''? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Koji razgovor? Nema razgovora nikakvog, ovo ovde su postovi. Meni je bitno da ti znaš istinu, ostalo je mišja kaka. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919

Johnny-Azra ::
Ovo niko ne spori,ali ja pričam kako muško dijete u određenom dobu svog razvijanja ličnosti gleda na oca...
To tako često ne dobija od svog biološkog oca
Dobija...Ali roditelji često neznaju...
Ne možeš verovati koliko to što ima muškaraca okolo sa kojima mogu da se poistovete pomaže detetu.
Nebi vjerovala da nema..Otac je otac...
Šta ako dete nema oca, biološki otac iz nekog razloga nije fizički prisutan u njegovom životu(smrt, neće da čuje za svoje dete a takvih je mnogo, loš otac kome nije stalo do deteta itd) dete živi sa samohranim roditeljem, najčešće su to majke, zar će shodno tome dete biti gay?
Neznam na koje okolnosti misliš...
Vidim da ne znaš.
Namjerno nisi odgovorila na ovo pitanje,jer si se zapetljala..Ali nema veze...
Odgovor: Dve mame ne čine da dete bude gay.

Ja sam non stop u temi...Sve devijacije se javljaju u ranom djetinjstvu,pa čak i seksualne,i ti to dobro znaš ali nećeš da priznaš...
Šta da priznam, da se seksualne devijacije javljaju u ranom detinjstvu, agorafilija, akomoklitika, alopelija ili skoptofilija, altokalcifilija, analinktus, bondage, koprolalija, Mesrineova partenofilija Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 , spanking, trepterofilija koje je ''zaraženo'' više od polovine muškog roda, egzibicionizam, fetišizam, voajerizam, seksualni sadizam i mazohizam, i još ponešto se to su seksualne devijacije koje ljude uzbudjuju i zbog kojih se ne ide na robiju, i šta sa tim? Te varijacije u seksu nisu vezane isključivo za homoseksualce, parafilija je nešto normalno heteroseksualcima i ne javlja se u ranom detinjstvu.

Rođenjem postaješ biće i ništa više od toga,biće bez izgrađenih psihičkih obrazaca,
Seksualna orijentacija nije psihički obrazac.

Ti očigledno ne razumiješ neke stvari..Priroda čovjeka postoji samo kao psihički obrazac ili forma,kako oćeš...Ono što je čovjek sam stvorio,ali to nije njegovo pravo bivstvo,to je samo naučeno bivstvo tokom godina života...
Seks nije nešto što se može povezati sa psihičkim obrascima,niti se uči,seksualni nagon je primaran kod čoveka, prirodna želja za zadovoljenjem seksualnih apetita, to nije ništa ružno. Dalje ne moram ništa da razumem vezano za ovu temu.

Ti čitavo vrijeme pričaš o nekakvoj osudi,a koliko ja vidim,niko nikoga ovdje ne osuđuje...
Ako je tako,baš lepo, onda nema problema, moja amore i ja ćemo imati bebu uz blagoslov čitavog foruma. Homoseksualni roditelji - Page 16 2112243190
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Pon Apr 15, 2013 8:55 pm

Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919

Necu se vise mijesam u Vase "razgovore"...Vidim ocistila si misju kaku perfektno...

Kazem ja...na usvajanje i + sex Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Uto Apr 16, 2013 11:14 am

Enna :: Misliš da ih nema? Računaju li se nevenčani brakovi u vezu, kakav je njihov status pred zakonom? Zašto podržavaš diskriminaciju na polju zakona?
Tema je homoseksualni brak a ne homoseksualna vanbračna zajednica. Dok prvi oblik ne postoji, logično da ne može postojati ni drugi.
Ne razumem najbolje pitanja? Koje to žene prodaju svoju decu? To je neka sasvim druga tema (...)
Nisam konstatovala već pitala kao što te sada pitam: ko će moći platiti oplodnju žene na način koji si nam predstavila?

Inače, pitanja su vrlo jednostavna i odgovor je mogao biti isto tako jednostavan. Ipak, da ne "papagajišemo", ovde ću se zaustaviti, za sada.

Do pisanja! Homoseksualni roditelji - Page 16 735700206



____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Uto Apr 16, 2013 11:32 am

Na svetu nije prvo postojao brak kao institucija već vanbračna zajednica, to je logično.

Tema je ''homoseksualni roditelji'' kako čitam, nigde ne piše da moraju biti u zakonski ''overenom'' braku.

Platiće onaj ko ima, da je država OK i da ne diskriminiše, platila bi ona.

Do pisanja. Homoseksualni roditelji - Page 16 735700206
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Johnny-Azra Uto Apr 16, 2013 1:04 pm

Čim se nađeš u ćorsokak i vidiš da si se izglupirala odma pređeš na vrijeđanje...Toliko o tvojoj inteligenciji,normalnom vođenju razgovora i poznavanju materije..
Johnny-Azra
Johnny-Azra
Super član
Super član

Broj poruka : 6772
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Marea Uto Apr 16, 2013 2:48 pm

Ja vidim tebe u corsokak...Toliko ste pisali a samo je Enna bila razumna..i objasnila Vam neke stvari, ali Vi to nikada necete a i ne mozete shvatiti...za to je potrebna SIRINA, nikako suzena mozdana masa...
Marea
Marea
Legendarni član

Broj poruka : 12477
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Uto Apr 16, 2013 6:09 pm

Enna ::Na svetu nije prvo postojao brak kao institucija već vanbračna zajednica, to je logično.
Dobro, pa šta! Isto možemo reći... na svetu su žene prvo ostajale trudne tokom seksualnog opštenja sa muškarcem, a sada smo došli do najsavremenije "tehnologije" oplodnje. (?!)

Tema je ''homoseksualni roditelji'' kako čitam, nigde ne piše da moraju biti u zakonski ''overenom'' braku.
Tačno ali ja sam se osvrnula na tvoje pisanje u citatu ispod:

Enna :: Računaju li se nevenčani brakovi u vezu, kakav je njihov status pred zakonom? Zašto podržavaš diskriminaciju na polju zakona?

Platiće onaj ko ima, da je država OK i da ne diskriminiše, platila bi ona.
Danas prosečni stanovnik Srbije jedva ili nikako skripi da popravi zube (dalje da ne idem), a zamisli tek da bračni partneri sebi priušte "exkluzivnu" oplodnju, osim ako homo brakovi nisu "privilegija" bogatih. I, tu dolazimo do diskriminacije. Ko ima novca, imaće i dece, ko nema, neka se žali upravi LGBT.

Do pisanja! Homoseksualni roditelji - Page 16 735700206




____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sre Apr 17, 2013 11:13 am

Johnny-Azra ::Čim se nađeš u ćorsokak i vidiš da si se izglupirala odma pređeš na vrijeđanje...Toliko o tvojoj inteligenciji,normalnom vođenju razgovora i poznavanju materije..
''Materiju'' poznajem mnogo bolje od tebe, što je čitljivo i argumentovano, ne, seksualne devijacije se ne ''javljaju u ranom detinjstvu'', pročitaj i šta su to seksualne devijacije najpre ,koje su, ne, ne učiš od mame i tate da budeš gay, niti te okolnosti u kojima živiš mogu pretvoriti u pedera, ni život koji živiš, mogu te zbuniti, to da, ali peder od toga nećeš postati vremenom zato što npr nemaš tatu itd
Argumenata koliko hočeš, tebi smeta ''mišja kaka'', pa zapitaj se šta o meni pišeš po pp-eima okolo, ko bi onda mogao reći''vidi ovog (ne)čoveka,kako je licemeran i lažljiv .'' Homoseksualni roditelji - Page 16 2666627526 , mi ovde na forumu ne razgovaramo(ti i ja), razmenjujemo mišljenja u okviru tema po pravilima foruma, kad bolje razmislim nisi zaslužio kao čovek ni redka da razmenim sa tobom ali ja nisam ono što ti plasiraš o meni, sva sreća, to ti ovim što znam šta radiš, a ipak predjem preko svega u ''opštim momentima'' pokazujem, to sam ja, a ti si ti, znaš već šta,da ne ponavljam, ko je u ćorsokaku od sopstvenih laži se lepo vidi, kad se objektivno pogleda.

od Marea taj Uto Apr 16, 2013 2:48 pm
Ja vidim tebe u corsokak...Toliko ste pisali a samo je Enna bila razumna..i objasnila Vam neke stvari, ali Vi to nikada necete a i ne mozete shvatiti...za to je potrebna SIRINA, nikako suzena mozdana masa...
Da amore, kao i argumenti, plus da se zna koji pojam šta znači- da se ne brkaju i tačno razumeju.
od Avramova taj Uto Apr 16, 2013 6:09 pm
Dobro, pa šta! Isto možemo reći... na svetu su žene prvo ostajale trudne tokom seksualnog opštenja sa muškarcem, a sada smo došli do najsavremenije "tehnologije" oplodnje. (?!)
U Srbiji ima koliko hoćeš nevenčanih gay brakova, to što ih ne priznaješ lično ti ili ja, nikako ne govori da ih nema. A temu možemo širiti u svim pravcima ... Homoseksualni roditelji - Page 16 363364791

Danas prosečni stanovnik Srbije jedva ili nikako skripi da popravi zube (dalje da ne idem), a zamisli tek da bračni partneri sebi priušte "exkluzivnu" oplodnju, osim ako homo brakovi nisu "privilegija" bogatih. I, tu dolazimo do diskriminacije. Ko ima novca, imaće i dece, ko nema, neka se žali upravi LGBT.
Da, u pravu si, ali tako je to svuda nažalost, po svim pitanjima, nije ''specijalitet'' samo nas siromašnijih zemalja, diskriminacija je svugde prisutna, samo po različitim osnovama, svugde bogati imaju privilegije, ''para buši gde burgija neće'', toga sam protivnik, bila i biću, dok me ima.
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Mesrine Sre Apr 17, 2013 11:31 am

Enna ,ništa ti ne verujem, samo da znaš. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
`Oćeš da kažeš ,da se peder rađa ,a ne postaje ? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Homoseksualni roditelji - Page 16 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sre Apr 17, 2013 11:41 am

Mesrine ::Enna ,ništa ti ne verujem, samo da znaš. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
`Oćeš da kažeš ,da se peder rađa ,a ne postaje ? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919

Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Peder kao karakterna osobina, e to se postaje to da, ali se kao gay rodiš, ili ti se svidjaju tudje muške guze ili ne,nema tu sredine.

Probudiš se jedno jutro sav u znoju lica svog i kreneš da šmekaš komšijinu pozadinu jer te mama istukla, tata često odsutan na službenom putu, ti sam, zbunjen i eto se ''rodio'' peder. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Mesrine Sre Apr 17, 2013 11:47 am

Ja volim ženske guze, više nego leb` da jedem ... Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Da ih gledam ,kad mi neka dozvoli i da ih ljubim ,grickam, liznem i ostalo Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919.
Je l` to znači da sam peder ? affraid
Ako je tako ,priznajem ,jesam ... affraidHomoseksualni roditelji - Page 16 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Homoseksualni roditelji - Page 16 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sre Apr 17, 2013 11:50 am

Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Nisi,to što ti voliš je fino,dodje i meni to nekad Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 ,a i da muške voliš, podržavam te, ako ikad osetiš taj poriv, podržaću te isto. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Mesrine Sre Apr 17, 2013 11:54 am

Begaj tamo ,kakvi muškarci ,s` rutava dupeta. affraidHomoseksualni roditelji - Page 16 479116528
Ja si volim ,kad je mazno ,glatko ,razumeš ? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Ništa si ti ne znaš ... Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Mene će šalješ na muška dupeta, da su dobra ,ti bi prva otišla ... Homoseksualni roditelji - Page 16 479116528

____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Homoseksualni roditelji - Page 16 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Enna Sre Apr 17, 2013 12:01 pm

Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Obožavam te hhahha

Pa ima i onih metroseksulanih doopeta, zbog kojih im mnoge žene zavide na glatkoći i finoći, a u mraku nema razlike, a i on sa tobom uživa za desetku u svim čarima seksa, kud' ćeš bolje? Ako nastavimo o ovim ''dlakavim'' stvarima, po hipotezi nekih sa teme, ima da se pretvoriš gaya M. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 sa sve doopetom dlakavim, briješ li se po njem' mori, volim lepe,čvrste muške guze da vidim na slici,može i ''in live'' ako se insistira. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Enna
Enna
Banovan
Banovan

Broj poruka : 2148
Datum upisa : 06.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Mesrine Sre Apr 17, 2013 12:10 pm

Ama ,da l` si ti poludela ? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Prvo me šalješ na muška dupeta, rutava ,sad me šalješ u Metro. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Razni metroi, tempići,cemarketi i ostali super - marketi ne pohađam ,je l` ti jasno to tebi ? Homoseksualni roditelji - Page 16 479116528
Samo ženske guze i tačka ... Ja da idem u Metro ,a ti da vaćaš žene ,a ? Malo morgen . Homoseksualni roditelji - Page 16 479116528
Mada ,možda ima neka kasirka ,dupan ... affraidHomoseksualni roditelji - Page 16 479116528
Od moje dupe li pitaš ? Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Rutavo ,kako nije ,ja nisam nastao od majmuna... Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 ( oni svuda imaju dlake ,s`m na dupe nemaju Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 ) čvrsto ,( sportista `ebaga Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919 ), ama baš k`o što vole žene. Ima ga i iz profil ,a ne samo od straga . Homoseksualni roditelji - Page 16 479116528
Mož` ti nekad i pokažem , ako budeš dobra Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
A mož` i ti meni pokažeš ,ako budem zločes` ... Homoseksualni roditelji - Page 16 456350969Homoseksualni roditelji - Page 16 479116528
Odo` si od temu, ja li ću ti ubijam radno vreme ,da ti brže prođe. Homoseksualni roditelji - Page 16 3681966919
Aj uzdravlje ... Homoseksualni roditelji - Page 16 479116528


____________________________________________________________________________________
Gnosis,Gnoza e Gnosticum ...   Homoseksualni roditelji - Page 16 4033195156
Mesrine
Mesrine
Moderator
Moderator

Broj poruka : 8973
Datum upisa : 05.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od digitalmandrak Sre Apr 17, 2013 12:16 pm

Dupeta smo apsolvirali,i muska i zemska a sad tema... Very Happy
digitalmandrak
digitalmandrak
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 12500
Datum upisa : 22.03.2010
Lokacija : Kruska

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Avramova Sre Apr 17, 2013 12:38 pm

Marea ::Toliko ste pisali a samo je Enna bila razumna..i objasnila Vam neke stvari, ali Vi to nikada necete a i ne mozete shvatiti...za to je potrebna SIRINA, nikako suzena mozdana masa...

Nije poenta shvatiti Ennino razumno objašnjenje već ga prihvatiti ili ne. Uostalom, nije forum jedini izvor saznanja. I nije umesno davati kvalifikacije o nečijoj "moždanoj masi" jer ni drugi to ne čine u odnosu na tebe i ostale.
Enna ::U Srbiji ima koliko hoćeš nevenčanih gay brakova, to što ih ne priznaješ lično ti ili ja, nikako ne govori da ih nema. A temu možemo širiti u svim pravcima ... Homoseksualni roditelji - Page 16 363364791
Misliš vanbračnih zajednica. Taj podatak ne menja moj generalni stav i ne samo moj već i mnogih stručnjaka koji se bave tom problematikom.
Da, u pravu si, ali tako je to svuda nažalost, po svim pitanjima, nije ''specijalitet'' samo nas siromašnijih zemalja, diskriminacija je svugde prisutna, samo po različitim osnovama, svugde bogati imaju privilegije, ''para buši gde burgija neće'', toga sam protivnik, bila i biću, dok me ima.
Malo da "papagajišem". Da je normalno odavno bi trajalo.
Homoseksualni parovi imaju pravo da žive zajedno ali moraju biti svesni da, ako ne mogu prirodnim putem da se reprodukuju, moraju se odreći roditeljstva. Svaki zahtev u tom smislu dobija devijantni karakter.


Poslednji izmenio Avramova dana Sre Apr 17, 2013 1:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

____________________________________________________________________________________
Πάντα ῥεῖ
Метнуше замку ногама мојим и стегоше душу моју,
ископаше преда мном јаму и сами падоше у њу. (Псалaм Давидов, 57.6)
Avramova
Avramova
Legendarni član

Broj poruka : 69578
Datum upisa : 07.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homoseksualni roditelji - Page 16 Empty Re: Homoseksualni roditelji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 31 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu